Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,4%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,4%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 153 51,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    299

toniven

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
308
Like
0
Πόντοι
1
Για κοιτάξτε καλά για πια είπα ότι γνώρισα στην Μελβούρνη και μετά μιλάτε !και βρίζετε κιόλας  αδικαιολόγητα ! Δεν πειράζει όμως να είστε καλά ρε παΐδια !Ψέματα δεν λέω ποτέ !διαβάστε καλύτερα και δείτε καλύτερα  ! α  και πιάσατε τον μέγα εγκληματία ! α και η Φώτο της  ελληνοαυστραλεζας  είναι στην 1002 σελίδα και την ξαναβάζω! Μιλήσαμε για μιλφ !
 

Συνημμένα

  • BeMyValentine.jpg
    BeMyValentine.jpg
    164,9 KB · Εμφανίσεις: 57

toniven

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
308
Like
0
Πόντοι
1
Σας  βάζω και μια ακόμη δίκια της γιατί είστε άπιστοι Θωμάδες , αλλά είναι οκ 1!
 

Συνημμένα

  • KissesRikki.jpg
    KissesRikki.jpg
    138 KB · Εμφανίσεις: 19

toniven

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
308
Like
0
Πόντοι
1
Α και που είστε , εάν δεν είστε οι απόλυτοι εγωιστές ζητήστε και κανένα συγγνώμη , δεν στοιχίζει τίποτα !
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
οχι οτι εχει κανα νοημα

αλλα και παλι δεν σε πιστευω

και η φωτο που εβαλες για την Κουβα δεν μου κολαει......πολλα δεν κολανε

TFT οθονες - "καλοριφερ" και εγω δεν ξερω τι αλλο gadget στην ΚΟΥΒΑ????

Εκει ρε μεγαλε τους επιτρεψανε να εχουν κινητο πριν 1 χρονο...πριν δεν ξερανε τι ειναι...

δεν κανω πλακα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια λεω να κατεβω κατω απριλιο οποιος θελει ακολουθει
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Αμα ξαναπάω εκεί,δεν ξαναγυρνάω πίσω.Οπότε στο χαρίζω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
spiros1968, το θρεντ σου συγχωνευτηκε εδω, για να το δει περισοτερος κοσμος.

επισης, πριν ανοιξουμε νεο θρεντ, πρεπει να ψαχνουμε λιγο στο φορουμ και να το ανοιγουμε στη σωστη κατηγορια..
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια χαιρομαι που ελληναραδες εχουν ξεχυθει στα ΠΕΡΑΤΑ του κοσμου για γυναικες
αυτο ειναι το πιο σημαντικο μυνημα που βγαινει
και πιστευω ο μονος λαος που μπορει να το κανει
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
παιδια χαιρομαι που ελληναραδες εχουν ξεχυθει στα ΠΕΡΑΤΑ του κοσμου για γυναικες
αυτο ειναι το πιο σημαντικο μυνημα που βγαινει
και πιστευω ο μονος λαος που μπορει να το κανει

Mακαρι να ξυπνησουν ολοι και να καταλαβουν οτι στην Ελλαδα δεν εχουμε γυναικες.............

μας καταραστηκε ο θεος.......



 

axl33

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Aντε Σπύρο πές λεπτομέρειες για τον Απρίλη....
Ενδιαφέρομαι..
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
παιδια χαιρομαι που ελληναραδες εχουν ξεχυθει στα ΠΕΡΑΤΑ του κοσμου για γυναικες
αυτο ειναι το πιο σημαντικο μυνημα που βγαινει
και πιστευω ο μονος λαος που μπορει να το κανει
Και οχι μονο ελληναρες αλλα και ανθρωποι  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Ειναι η διαφορα που ενας κολλητος μου ειπε  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Χιλιαδες ανθρωπους εχω παει σπιτι σαν πελατες σαν και σενα οχιιιιιιιιιιι  :think: :think: :think: οχι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
48 μερες ακομη φιλαρακια και παμε για  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Ηay mamitas buenas amigo  :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

DJ PUSSY RIDER

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
OLA AMIGOS!!!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΑΒΑΝΑ 10 ΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ 2 ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ

ΣΤΟ CASA DE LA MUSICA ΦΟΡΤΩΣΑ 2 ΜΟΥΛΑΤΕΣ ΜΕ 50 Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΑΡΑΚΜΗ :headbang: :headbang: :headbang:

ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΟ ΑΛΛΟ.ΕΝΩ ΜΑΜΟΥΣΑ ΤΗ ΜΙΑ ΓΥΡΝΑΕΙ Η ΑΛΛΗ ΚΙ ΑΦΗΝΕΙ ΕΝΑ ΚΛΑΝΙΔΙ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟ :- :-.ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑ.ΤΟ ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΒΡΑΔΥ ΦΟΡΤΩΝΩ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΒΥΖΑΡΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΜΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ CASAS :dancing: :dancing:.ΕΓΙΝΕ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΖΗΤΑΓΑΝΕ 20 CUC ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝΕ!!!

ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΜΕ ΣΥΝΑΘΛΗΤΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ 2Η ΦΟΡΑ,ΕΧΕΙ ΑΚΡΙΒΥΝΕΙ ΠΟΥ Η ΑΒΑΝΑ ΣΕ ΟΛΑ.ΑΠΟ ΤΑΞΙ,ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ CASA PARTICULARE.ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΠΕΖΕΙ ΤΡΕΛΛΟ ΠΑΖΑΡΙ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.......

ΓΙΑ 10 ΒΡΑΔΥΑ ΧΑΛΑΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 1800.ΜΕ 200 ΔΩΡΑ ΚΑΙ 200 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ(ΔΕΝ ΤΗ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ).ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ ΕΝΑ ΟΡΘΙΟ CUC ΜΕ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΝΑ ΣΕ ΞΕΤΡΑΚΙΑΣΟΥΝΕ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

ΣΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΑΝΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ (ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΑ),ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ(ΙΣΙΑΙΤΕΡΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ).

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΜΠΑΛΑ ΕΚΕΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ.

1)ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗ ΓΛΑΩΣΣΑ(ΔΕΝ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ)

2)ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ(ΝΑ ΠΑΖΑΡΕΥΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΤΣΟ)

3)ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ(Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΜΑΜΗΣΕ ΤΣΑΜΠΑ 4 ΦΟΡΕΣ),ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΗ ΛΟΥΤΣΑ-ΞΕΠΕΤΑ.ΟΛΕΣ ΛΕΝΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ.......

4)ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ CASA.ΣΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ Η ΤΑΡΙΦΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΑ 70-100 ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΝΟΗΘΗΚΑΜΕ.CASA 30-40.

ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ.ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΤΑΡΙΦΑΣ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ....

ΚΑΛΑ ΗΤΑΝΕ,ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ(ΗΜΑΣΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΜΑΔΡΙΤΗ,ΜΕΤΑ ΕΚΛΕΙΣΕ!!!!),ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ HENRTIETTE ΣΤΟ ΕΛΒΕΝ ΜΕ ΤΖΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΙΚΕ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΗΟΜΕ,ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΜΑΣ ΠΛΑΣΑΡΙΖΕ ΣΤΗ ΜΑΛΕΚΟΝ ΤΙΣ 2 15 ΧΡΟΝΕΣ ΚΟΡΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΡΑΔΕΡΟ ΣΕ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕ ΝΑ ΙΣΠΑΝΟΥΣ :jerking: :jerking:

ASTA LA MANIANA AMIGOS.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
OLA AMIGOS!!!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΑΒΑΝΑ 10 ΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ 2 ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ

ΣΤΟ CASA DE LA MUSICA ΦΟΡΤΩΣΑ 2 ΜΟΥΛΑΤΕΣ ΜΕ 50 Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΑΡΑΚΜΗ :headbang: :headbang: :headbang:

ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΟ ΑΛΛΟ.ΕΝΩ ΜΑΜΟΥΣΑ ΤΗ ΜΙΑ ΓΥΡΝΑΕΙ Η ΑΛΛΗ ΚΙ ΑΦΗΝΕΙ ΕΝΑ ΚΛΑΝΙΔΙ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟ :- :-.ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑ.ΤΟ ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΒΡΑΔΥ ΦΟΡΤΩΝΩ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΒΥΖΑΡΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΜΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ CASAS :dancing: :dancing:.ΕΓΙΝΕ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΖΗΤΑΓΑΝΕ 20 CUC ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝΕ!!!

ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΜΕ ΣΥΝΑΘΛΗΤΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ 2Η ΦΟΡΑ,ΕΧΕΙ ΑΚΡΙΒΥΝΕΙ ΠΟΥ Η ΑΒΑΝΑ ΣΕ ΟΛΑ.ΑΠΟ ΤΑΞΙ,ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ CASA PARTICULARE.ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΠΕΖΕΙ ΤΡΕΛΛΟ ΠΑΖΑΡΙ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.......

ΓΙΑ 10 ΒΡΑΔΥΑ ΧΑΛΑΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 1800.ΜΕ 200 ΔΩΡΑ ΚΑΙ 200 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ(ΔΕΝ ΤΗ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ).ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ ΕΝΑ ΟΡΘΙΟ CUC ΜΕ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΝΑ ΣΕ ΞΕΤΡΑΚΙΑΣΟΥΝΕ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

ΣΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΑΝΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ (ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΑ),ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ(ΙΣΙΑΙΤΕΡΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ).

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΜΠΑΛΑ ΕΚΕΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ.

1)ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗ ΓΛΑΩΣΣΑ(ΔΕΝ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ)

2)ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ(ΝΑ ΠΑΖΑΡΕΥΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΤΣΟ)

3)ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ(Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΜΑΜΗΣΕ ΤΣΑΜΠΑ 4 ΦΟΡΕΣ),ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΗ ΛΟΥΤΣΑ-ΞΕΠΕΤΑ.ΟΛΕΣ ΛΕΝΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ.......

4)ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ CASA.ΣΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ Η ΤΑΡΙΦΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΑ 70-100 ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΝΟΗΘΗΚΑΜΕ.CASA 30-40.

ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ.ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΤΑΡΙΦΑΣ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ....

ΚΑΛΑ ΗΤΑΝΕ,ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ(ΗΜΑΣΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΜΑΔΡΙΤΗ,ΜΕΤΑ ΕΚΛΕΙΣΕ!!!!),ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ HENRTIETTE ΣΤΟ ΕΛΒΕΝ ΜΕ ΤΖΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΙΚΕ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΗΟΜΕ,ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΜΑΣ ΠΛΑΣΑΡΙΖΕ ΣΤΗ ΜΑΛΕΚΟΝ ΤΙΣ 2 15 ΧΡΟΝΕΣ ΚΟΡΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΡΑΔΕΡΟ ΣΕ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕ ΝΑ ΙΣΠΑΝΟΥΣ :jerking: :jerking:

ASTA LA MANIANA AMIGOS.

σε βρισκω σωστο.......

Παιδια μην ενδιετε σε τρελα ποσα
εκει (οπως και σε πολλα μερη ) δεν εχουν να φανε και ζητανε περιουσιες για να ανοιξουν τα ποδια,την στιγμη που γαμιονταν ΤΣΑΜΠΑ με τους συμπατριωτες τους.
Καλη φαση ειναι το παιχνιδι της ημερας    και πολυ φτηνο.....
μια επιλογη,αν σε βολευει κιολας ειναι νοικιασμενο αμαξι....κινησε ευκολα και γαμας η πιπωνεις χωρις να πληρωνεις εξτρα για casa.
ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ προκαταβολικα...........εξηγηστε πως θα πληρωσετε [size=10pt]ΜΟΝΟ[/size] αν μεινετε ευχαριστημενοι + οτι θα δωσετε ενα εξτρα δωρακι........αν δεν συμφωνει,ισως ναναι καλυτερα γιατι σκεφτοταν πουστια.....
Αν η γκομενα βγει καλη και υπακουη ζητα της και μια φιλη της για την επομενη μερα (με τις ιδιες προυποθεσεις και με το αζημιωτο)
 

DJ PUSSY RIDER

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε και γω σωστο σε βρισκω σε αυτα που λες,αλλα ουτε 1 στις 10 τωρα δεν θα δεχτει να την γαμησεις και μετα να την πληρωσεις.Θα σκεφτεται κι αυτη οτι κανεις εσυ την πουστια,μιας κι εκει οι γκομενες δεν εχουν νταβαδες.

Και οι γκομενες της μερας σου τα τρωνε,απλα σου ερχεται λιγο πιο γλυκαναλατα if u know what i mean.

Της πληρωνεις φαγητα ,ποτα και αλλες πολλες παπριες και μπορει να πληρωσεις μετα μονο την casa.Μπορει...δεν ειναι και σιγουρο.

Γνωμη μου αν και πιστευω οτι η συγκεκριμενη πολη θελει πολλες εργατοωρες για να μαθεις τα παντα ολα,πεξε μπαλα με πιο average γκομενες και οχι με διαστημοπλοια.Τα διαστημοπλοια εχουν ξυπνησει για τα καλα.Και ζητανε ασταματητα.Εγω προσωπικα δεν μπορω να ειμαι πολλες ωρες με γκομενα που δεν συννενοουμεθα,οποτε διαλεξα την οδο ξεπετα με διαστημοπλοιο.Αν μιλαγα τη γλωσσα ισως να ξηγιομουνα αλλιως.

Τρομερη εντυπωση επισης και οι πολλες γριες που ψωνιζανε ντοποιους και τους κυκλοφοραγανε!!!

Πολυ χαλια εικονα......

Αν μ αξιωσει ο 8εος και ξαναπαω,μενω σε καλοσυντηρημενη casa,νοικιαζω αυτοκινητο,γυρναω και σε επαρχια(εκει ειναι αλλιως τα πραγματα πιστευω)και παιζω μπαλα τη μερα.Το βραδυ κουκου και νανι.

 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Φιλε και γω σωστο σε βρισκω σε αυτα που λες,αλλα ουτε 1 στις 10 τωρα δεν θα δεχτει να την γαμησεις και μετα να την πληρωσεις.Θα σκεφτεται κι αυτη οτι κανεις εσυ την πουστια,μιας κι εκει οι γκομενες δεν εχουν νταβαδες.

Και οι γκομενες της μερας σου τα τρωνε,απλα σου ερχεται λιγο πιο γλυκαναλατα if u know what i mean.

Της πληρωνεις φαγητα ,ποτα και αλλες πολλες παπριες και μπορει να πληρωσεις μετα μονο την casa.Μπορει...δεν ειναι και σιγουρο.

Γνωμη μου αν και πιστευω οτι η συγκεκριμενη πολη θελει πολλες εργατοωρες για να μαθεις τα παντα ολα,πεξε μπαλα με πιο average γκομενες και οχι με διαστημοπλοια.Τα διαστημοπλοια εχουν ξυπνησει για τα καλα.Και ζητανε ασταματητα.Εγω προσωπικα δεν μπορω να ειμαι πολλες ωρες με γκομενα που δεν συννενοουμεθα,οποτε διαλεξα την οδο ξεπετα με διαστημοπλοιο.Αν μιλαγα τη γλωσσα ισως να ξηγιομουνα αλλιως.

Τρομερη εντυπωση επισης και οι πολλες γριες που ψωνιζανε ντοποιους και τους κυκλοφοραγανε!!!

Πολυ χαλια εικονα......

Αν μ αξιωσει ο 8εος και ξαναπαω,μενω σε καλοσυντηρημενη casa,νοικιαζω αυτοκινητο,γυρναω και σε επαρχια(εκει ειναι αλλιως τα πραγματα πιστευω)και παιζω μπαλα τη μερα.Το βραδυ κουκου και νανι.

Σε καταλαβαινω..........
αλλα πριν 1μισο χρονο που ημουν εκει ΚΑΜΜΙΑ απο τις 5-6 που πηρα δεν ζητησε προκαταβολη τα λεφτα
ααα καλα λες ....μονο 2 πουτανακια που τα πηρα μαζι 50ευρω και καναν κ λεσβιακο πριν
και η πρωτη πρωτη που πηρα λογω απειριας (και δεν περασα καθολου ωραια)
οι γκομενες της μερας ειναι αλλιως....ειναι gfe ειναι πιο καλα πιστευω  , φαγητα ποτα θα δινες 30ευρω για σενα και μ αυτες θα δωσεις 50 συνολο.....ετσι τα περνουσα εγω

  τεσπα αν ξαναπας  στειλε μου ενα πμ να σου δωσω καναδυο <<καλα>> τηλεφωνα
καλη η επαρχια,αν ξαναπας ,αλλα τρομερα δυσκολη,κατσε αβανα και θα περασεις καλα
ειμαι κ εγω της λογικης average γκομενες.....επεμενε λιγο στο θεμα της προκαταβολης κι θα δεις ;)
ξερεις ποσες γυριζουν σπιτι χωρις το <μεροκαματο>?????? πιστευω οτι 6-7 στις 10 θα δεχτουν τελικα η στο κατω κατω κανε αυτο που εκανα εγω.....κανε συμφωνια ,αν εκλεισες πχ 50 ευρω για ολο το βραδυ,δωσε 20 ευρω οταν ερθει στο δωματιο ,10 μετα το πρωτο βολι (εδω αν <θυμηθηκε> οτι πρεπει να φυγει,στο καλο, και τα υπολοιπα το πρωι (μετα το πρωινο βολι) + το δωρο.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom