Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,4%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,4%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 153 51,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    299

esoptron

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
File euxaristw gia ti simbouli alla den xerw na odeigw amaxi  :headbang:
Alla giati gia noto?
Ti exei ekei?
warnwarn.gif
 ΔΙΑΒΑΣΕ τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum... απαγορεύεται η χρήση greekglish!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
sthn abana θα σε τρελανουν στην τρακα
ενω σε ολες τις αλλες πολεις εκτος αβανας ειναι και πιο φθηνα και πιο λιγους τουριστες εχει(καλυτερα για σενα)
οταν γυρισεις θα με θυμηθεις
 

boca21

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
260
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια και απο εμενα σας ευχαριστουμε που μας δινετε τα φωτα σας!!Παιζει σε ενα χρονο υα παω Κουβα με ακομη 2 φιλους,,φετος δεν μπορουμε λογο σχολων αλλα του χρονου κατα 90% θα παμε !!Παιδια λετε μεσα για γυναικες που ειναι μυγαδες αλλα που ειναι κοκκινομαλες και αλες που μοιαζουν με Ιταλιδες οσοι εχετε Φωτογραφιες θα μπορουσατε να μας βαλετε καποιες να δουμε για το υψηλο επιπεδο γυναικων που αναφερεστε ... Για να μην παρεξηγηθω οχι γυμνες φωτο κανονικες
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια λετε μεσα για γυναικες που ειναι μυγαδες αλλα που ειναι κοκκινομαλες και αλες που μοιαζουν με Ιταλιδες οσοι εχετε Φωτογραφιες θα μπορουσατε να μας βαλετε καποιες να δουμε για το υψηλο επιπεδο γυναικων που αναφερεστε ... Για να μην παρεξηγηθω οχι γυμνες φωτο κανονικες

Mπορεις να κανεις δωρεαν εγγραφη στο (πληρωνεις 20 δολαρια μονο εαν θελεις να στελνεις πμ, πραγμα το οποιο δεν σε ενδιαφερει) και να μπεις στο Photo Gallery, οπου θα δεις ερασιτεχνικες φωτογραφιες Κουβανων (1356 εχει).
Να πω οτι ειναι εντελως λαθος να ειναι η ΚΟυβα και ο Αγιος Δομινικος ενταγμενοι στην Νοτιο Αμερικη, ειναι Καραϊβικη. Αντι του λαθους αυτου πρεπει να αλλάξει ο τιτλος σε ενναιο Κεντρικη-Νοτιο Αμερικη και Καραιβικη, ή σε Λατινικη Αμερικη, όχι παντως Νότια αφου απο τον Παναμά και κάτω η ήπειρος λεγεται Νότιος Αμερικη
 

boca21

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
260
Like
0
Πόντοι
1
Oκ ευχαριστω θα το κοιταξω
 

boca21

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
260
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες ενα τελευταιο!! Τα εισιτηρια για κουβα πηγαινε ελα ποσο στοιχιζουν???
 

Spartacus

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
38
Like
2
Πόντοι
0

Βρίσκω κάπως μονόπλευρο το ντοκιμαντέρ για την Κούβα αφού δεν αναφέρει τις συνθήκες που υπήρχαν πριν την επανάσταση, τα μεγάλα επιτεύγματα του κουβανικού λαού, και ούτε και επιχειρεί κάποια  σύγκριση με τις υπόλοιπες χώρες τις καραϊβικής αλλά και ολάκερης της λατινικής Αμερικής.

Ξύπνησε όμως και αρκετές όμορφες αναμνήσεις. Θέλω να ξαναπάω.

 

Spartacus

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
38
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε esoptron καλύτερα να κλείσεις ξενοδοχείο από το διαδίκτυο για το πρώτο βράδυ. Όταν φτάσεις στην Κούβα κλείνεις μια casa particular παράνομη. Έτσι θα σου έρθει πιο φτηνά και δα δεις και τι παίρνεις.
Παρεμπίπτοντος οι κρατικές casa particular είναι πιο ακριβές. Επίσης τα ξενοδοχεία είναι πιο φτηνά αν τα κλείσεις από το διαδίκτυο.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Βρίσκω κάπως μονόπλευρο το ντοκιμαντέρ για την Κούβα αφού δεν αναφέρει τις συνθήκες που υπήρχαν πριν την επανάσταση, τα μεγάλα επιτεύγματα του κουβανικού λαού, και ούτε και επιχειρεί κάποια  σύγκριση με τις υπόλοιπες χώρες τις καραϊβικής αλλά και ολάκερης της λατινικής Αμερικής.

Ξύπνησε όμως και αρκετές όμορφες αναμνήσεις. Θέλω να ξαναπάω.

φιλε αν ενοεισ επιτευγμα το κολοχαρτο να εχει 2 ευρω και ο βασικος μισθος να ειναι 10 τοτε τι να πω?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Βρίσκω κάπως μονόπλευρο το ντοκιμαντέρ για την Κούβα αφού δεν αναφέρει τις συνθήκες που υπήρχαν πριν την επανάσταση, τα μεγάλα επιτεύγματα του κουβανικού λαού, και ούτε και επιχειρεί κάποια  σύγκριση με τις υπόλοιπες χώρες τις καραϊβικής αλλά και ολάκερης της λατινικής Αμερικής.

Ξύπνησε όμως και αρκετές όμορφες αναμνήσεις. Θέλω να ξαναπάω.

φιλε αν ενοεισ επιτευγμα το κολοχαρτο να εχει 2 ευρω και ο βασικος μισθος να ειναι 10 τοτε τι να πω?
Spiro εχεις δικιο.οσοι πηγαν τα ιδια λενε.δεν εχει τιποτα να δεις κανενα ενδιαφερον και ειναι πανακρυβα.σου ειχα στηλει Π.Μ. αλλα ξεχασες να μου απαντησεις.εσυ που εισαι ο ειδεικος για τη Λατινικη Αμερικη πες μου που ειναι καλητερα να παω?Αργεντινη?Παναμα?σου εχω γραψει τι θελω δεν με νοιαζιει η παραλια μονο το  :knockinb:.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Συμπερασμᨨ  ΑΒΑΝΑ ΔΕΝ καθεστε ουτε μια μερα
μονο τρακα θα σας κανουν και τιποτα αλλο
 

esoptron

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
spiros1968 δώσε καμία άλλη καλή ιδέα για το που αλλού αξίζει να πάμε κοντά στην Αβάνα. Επίσης να κάνω μια άλλη ερώτηση: Τα χρήματα που θα ξοδέψω να τα κρατάω όλα μαζί μου φεύγοντας από Ελλάδα ή μπορώ να κάνω ανάληψη από το ATM στο αεροδρόμιο; Αν μπορώ να τα κάνω ανάληψη μου τα δίνει σε ευρώ και που με συμφέρει να τα αλλάξω; Ευχαριστώ
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
spiros1968 δώσε καμία άλλη καλή ιδέα για το που αλλού αξίζει να πάμε κοντά στην Αβάνα. Επίσης να κάνω μια άλλη ερώτηση: Τα χρήματα που θα ξοδέψω να τα κρατάω όλα μαζί μου φεύγοντας από Ελλάδα ή μπορώ να κάνω ανάληψη από το ATM στο αεροδρόμιο; Αν μπορώ να τα κάνω ανάληψη μου τα δίνει σε ευρώ και που με συμφέρει να τα αλλάξω; Ευχαριστώ

ΕΓΩ παντα κραταω 2 χιλιαρικα σε μετρητα που τα ανταλασεισ ΜΟΝΟ σε τραπεζες η ανταλακτηρια και εχω και κασκαρντ για αναληψεις στο τοπικο νομισμα απευθειας(η εθνοκαρτα μονο δε δουλευει)
 

axl33

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες καλησπέρα
Ποιός ειναι για Κούβα Μαίη ή Ιούνιο????
'Αντε να οργανωθούμε......ποιός θα έρθει???
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Arriba  :rockon: :rockon: :rockon:...... :rockon: pame gia to tetarto
Apo avrio tha klene ta gkomenakia Holguin Santiago Guantanamo
Oxi nomizan oti tha glytosoun  :boobies: :boobies: :boobies:
Synadelfika xairetismata ston Spyro pou exei apolytos dikio.
Ta koubanakia anikoun stin Kouba
Giati ean to fereis home tha  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: kai mata  :headbang: :headbang:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
salsa mangito y cerveza
 

Συνημμένα

  • spiros santa maria_Copy.JPG
    spiros santa maria_Copy.JPG
    296,3 KB · Εμφανίσεις: 34

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τρικαρδε η πρεσβεια στην αβανα
δεσ τη πληρωνεις με τους φορους σου
 

Συνημμένα

  • DSCF0894.JPG
    DSCF0894.JPG
    238,3 KB · Εμφανίσεις: 46
  • DSCF0933.JPG
    DSCF0933.JPG
    198,2 KB · Εμφανίσεις: 54
  • DSCF0947.JPG
    DSCF0947.JPG
    217,6 KB · Εμφανίσεις: 29
  • DSCF0955.JPG
    DSCF0955.JPG
    177,7 KB · Εμφανίσεις: 38
  • DSCF0948.JPG
    DSCF0948.JPG
    286,5 KB · Εμφανίσεις: 25

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
13 θα σας πω και πω; θα περνατε τα πουρα απο το τελωνειο.
Αγοραζετε απο επισημο μαγαζι γκουανταναμερα των 25 επειδη ειναι μεγαλο και φτηνο κουτι(25 ευρω)
το αδειαζετε και το καργαρετε με πουρα που πηρατε απο την μαυρη(20 ευρω τα 25 κοχιμπα ρομπουστο)
το κουτι το επισημο εχει πανω του ολογραμμα ασφαλειας οποτε το βλεπουν στις ακτινες χ οταν τσεκαρουν τις βαλιτσες και δεν ασχολουνται μαζι σου.
οποτε ετσι φερνω 5-6 κουτια γκουανταναμερα γεματα με κοχιμπα που αγορασα απο την μαυρη,το καθε κουτι επειδη ειναι μεγαλο χωρα 40 κοχιμπα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
12 και μακρια απο τους μεσαζοντες που θα σε πλησιαζουν για οτιδηποτε(πουρα,γυναικες,δωματια.εστιατορια κτλ)οποιος αρχιζει λεγοντας σου απο που εισαι κατι θελει απο εσενα
MONO AYTO NA UYMASTE
KAI THN PASTELERIA DIPLA STO INGLATTERA HOTEL
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom