Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DimitrisMalazan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
138
Πόντοι
280
Magoulis μηπως εχεις περασει απο τον Ροδιτη τωρα τελευταια, ειχαμε καμια αλλαγη στα κοριτσια;Τωρα οσον αφορα την Αλεξανδρα ξερω εγω ρε φιλος;Ειναι οπως τα λες σε καθε εναν θα κατσει διαφορετικα...
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Φίλε έχω να πάω εκεί περίπου ένα μήνα οπότε δεν ξέρω τι παίζει.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
256
Πόντοι
26
Μάγκες τι λέει παίζει τίποτα καινούριο ή είναι οι συνηθισμένες στα σπίτια?
 

NickMag

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω αν κανω σωστα καθως ειμαι νεος αλλα ειπα να μη γραψω σε ολα τα θεματα πολεων ξεχωριστα και θεωρηθει σπαμ, εχει παει καποιος τελευταια να πει αν παιζει κατι καλο (ηλικιας το πολυ εως προμιλφ που λετε) στις πολεις της θρακης γενικα ? Πολυ ησυχια εχει εδω πανω! :S
 

elihakos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Νεος στο ...αθλημα...ηθελα να ρωτησω ,για την αλεξανδρα απο το αριγκατο ξερει κανεις τιποτα?πηγα ποσες φορες και ηταν κλειστη η πορτα.Αναγκαστικα πηγα στο διπλα με την καινουργια ,προσωπικα δεν λεει κατι παραπανω απο την προηγουμενη κοκκινομαλα και μου φανηκε και ξεπετα ,ουτε λεπτο παραπανω δεν καθεται ακομα και αν τον εχεις 40 ποντους ενω προκαταρτικα δεν κανει και κατι σπουδαιο για να σε ικανοποιησει.τσαμπα το 3οαρι.Αλλα τι να κανεις αμα εχεις καιρο να σπρωξεις....Τωρα για το αναχωμα ρε σεις τι αισχος ειναι αυτο?στο δευτερο σπιτακι ειναι μια σαν τον φρανκεσταιν με σαπια δοντια και μαλλι σαν της τρελης ,που να με πληρωνεις δεν παω..στο πρωτο απο αριστερα ηταν μια ξανθια ,νταξει κατι λεει και ειδικα για εμενα που οπως ειπα ειχα καιρο να σπρωξω..μην πω για το κρεβατι καιτο σκοταδι λες και παιζουμε κρυφτο..Τελος παντων  προς ροδιτη,πηγα τις προαλλες στο σπιτακι το πρωτο ευθεια που ειναι  και ηταν μια μαυρομαλλα μακρια μαλλια ,καινουργια απο οτι καταλαβα και εκει αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο...μαλιστα οταν  πηγα να σφιξω και λιγο κ...ρακι, μου ειπε μη λες και μπορει καποιος να λειτουργησει χωρις επαφη..Αυτα και μηπως ξερει κανεις για την αλεξανδρα
 

DimitrisMalazan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
138
Πόντοι
280
Φιλος εχω την εντυπωση οτι η Αλεξανδρα πλεον δουλευει στον Ροδιτη στον επανω οροφο, δεν το εχω επιβεβαιωσει γιατι εχω καιρο να βγω στην γυρα στα σπιτακια αλλα απο καποιες πληροφοριες αυτο εμαθα.Τωρα οσον αφορα το Αναχωμα θα σου συνιστουσα να μην πηγαινεις μιας εχουν το κακο συνηθειο να προξενουν ζημιες στα αυτοκινητα που παρκαρουν εκει.
 

elihakos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
στον επανω οροφο?η αληθεια ειναι πως ημουν βιαστικος οταν πηγα και δεν πολυ ψαχτηκα πανω,κατω....τωρα για αναχωμα γιατι δεν το γκρεμιζουν να φτιαξουν τιποτα της προκοπης,τοσα χρονια??να φερουν και καμια τανα μπας και πατησει και κανενας ...μου θελανε και 30 ευρω..κανονικα επρεπε να μας πληρωνει στη εισοδο για να μπουμε
 

george_k_o_m

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά στον Ροδίτη έχει πάει κανείς τώρα τελευταία?? Γνωρίζει ποιά κορίτσια είναι εκεί?
Επίσης μπορεί να μου κάποιος τιμές? Όλα τα πακέτα αν ξέρει κανείς...
Thnxxx
 

NickMag

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες αλλο ειναι το αριγκατο και αλλο στο αναχωμα που λετε οτι δεν ειναι και πολυ ασφαλες για τα αμαξια ?
 

DimitrisMalazan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
138
Πόντοι
280
Λοιπον παιδες πληροφοριες λενε πως εντος των προσεχως ημερων θα ερθουν καινουργια κορασια στα ιδρυματα. Προσωπικα εχω αρκετο καιρο να κανω βολτα για να δω τι παιζει αλλα ενας συναγωνιστης, που βολταρε προσφατα, μου ειπε πως στο Arigato το ενα σπιτακι εξακολουθει να ειναι κλειστο ενω στον Ροδιτη εργαζονται δυο σαυρες, πανω κατω  :vomit:  Οποτε αναμενουμε για τυχον εξελιξεις.
 

NickMag

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω για την απαντηση, ελεγα να κανω καμια τσαρκα αν ειναι να ερθουν και καινουργια κοριτσια ακομα καλυτερα, αλλα δεν εχω γυρισει τα μερη σας και δεν ξερω την περιοχη.. γενικα ποια ειναι ολα τα μαγαζια και που ? Για να βγαλω ακρη με gps και για οποιον αλλο ενδιαφερεται.
 

DimitrisMalazan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
138
Πόντοι
280
Σε αυτον το συνδεσμο ψαξε στην πολη της Κομοτηνης και θα βρεις το Arigato    Το αλλο σπιτακι στον Ροδιτη ειναι πριν μπεις στο χωριο, οπως φευγεις απο Κομοτηνη, στα δεξια σου.Ειδικα αν πας βραδυ δεν παιζει να σου ξεφυγει με τιποτα.Για το αναχωμα μην ρωτας, δεν χρειαζεται να πας εκει  :vomit:
Ελπιζω να βοηθησα  :hi:
 

NickMag

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Στο ροδιτη ειναι πανω στο δρομο δηλαδη και βρισκεται ευκολα ? Και για το αριγκατο απ οτι ειδα στο σαιτ γραφει οτι ειναι στο αναχωμα τι παιζει? Καθε ενημερωση-βοηθεια ευπροσδεκτη :hi:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Στο ροδιτη ειναι πανω στο δρομο δηλαδη και βρισκεται ευκολα ? Και για το αριγκατο απ οτι ειδα στο σαιτ γραφει οτι ειναι στο αναχωμα τι παιζει? Καθε ενημερωση-βοηθεια ευπροσδεκτη :hi:

Aν πάρεις το δρόμο για ροδίτη αποκλείετε να μη το δεις... Ειδικά το βράδυ. Δίπλα στο λαστιχάδικο στα δεξια...!!

Το αριγκάτο είναι σχετικά κοντά με το ανάχωμα αλλά καμία σχέση το ένα με το άλλο...
 

NickMag

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Με την πρωτη ευκαιρια θα τα τσεκαρω :hi: αν γινει και αλλαγη προσωπικου ως τοτε :headbang2:
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Κανένας συναγωνιστής δεν υπάρχει να κάνει ρεπορτάζ για τα σπίτια της Κομοτηνής?
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
το γεγονος να μην εχουμε λεφτα πλεον να παμε στα μπουρδελα φιλε το εχεισ σκεφτει καθολυ?
Φυσικά φίλε μου. Δυστηχώς τα τελευταία χρόνια το περνάμε σχεδόν όλοι αυτό. Κάποτε θυμάμαι ήσουν από τους καλίτερους ρεπορτερ της κομοτηνής.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Τι γίνετε επιτέλους σε αυτη την πόλη;
Μετα από 20 μέρες που λείπω τα πράγματα πάνε
από το κακό στο χειρότερο!!!
Μία μόνο αλλαγή παρατήρησα στο ροδίτη στο πάνω σπιτάκι αλλά
καλύτερα να αφήναν την παλια που τουλάχιστον ήταν όμορφη!!!
Η καινούρια και να με πληρώσει δε θα μπω!!!  :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom