Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 277K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Απ'ότι φαίνεται κανείς δε κάνει επισκέψεις στα ιδρύματα της Κομοτηνής.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Υπαρχουν αλλαγες στα ιδρυματα ...το αρεγκατο ενα εχει δυο κοριτσια ,το πρωτο αριστερα ενα κοντο με πλαστικους βυζους και κορμι σφιχτο...τα δινει ολα και γουσταρει τα αγρια.Στο μεσα αριστερα μια ψηλη νταρντανα με μετρια διαθεση και με ανωμαλα γουστα( κανει φετιχ προγραμμα ).Στο lassa στο κατω ρουμανα μελαχρινη μα μεγαλα φυσικα βυζια .....πολυ καλη για τα 30 που δινεις.Στο πανω ενα αδυνατο βουλγαρακι με δυνατο κορμι...διαθεση καθολου φωρτομενο μαγκια γιατι εγινε γκομενα του αφεντικου....ξυσε τα αργχιδια με κασμα.Και στο αναχωμα τα κλασικα μπαζα εκτος της ειρηνης που παραμενει αξιοπιστη.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Ευχαριστούμε apos για την ενημέρωση.Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? Έχω δει σε άλλα threads κάποιοι βάζουν φωτό μόνο από το σώμα κάθε κοπέλας.Δε θα μπορούσαμε να κάνουμε κι εδώ το ίδιο?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Ευχαριστούμε apos για την ενημέρωση.Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? Έχω δει σε άλλα threads κάποιοι βάζουν φωτό μόνο από το σώμα κάθε κοπέλας.Δε θα μπορούσαμε να κάνουμε κι εδώ το ίδιο?

Ποια θα καθίσει να την βγάλεις φωτο;
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Πάντως η κατάσταση στην Κομοτηνή νομίζω πάει από το κακό στο χειρότερο.
Προχθές σε επίσκεψη στα σπίτια της πόλης κόντεψα να τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα!!  :headbang:
Στο ανάχωμα στο αριστερό η κοπέλα πρέπει να αλλαχτεί επειγόντως...
Δεν μπήκα διοτι την είχα πατήσει μαζί της παλιότερα.
Στο μεσαίο δεξιά μια από τα ίδια. Μόνο η Ειρήνη είναι σταθερή αξία αλλά δεν ήταν εκεί.
Στο αριγκάτο 1 οι τύποι ενώ έριξαν χρήμα και δουλειά για να το φτιάξουν δε φέραν καμια γκόμενα
της προκοπής. Θα έπρεπε να με πληρώσουν για να τις γαμήσω αυτές!!!  :rockon:
Πηγαίνοντας για Ροδίτη λίγο καλύτερα τα πράγματα αλλά όχι τίποτα ιδιαίτερο. Απλά από τα χάλια
εκεί ήταν τα λιγότερο χάλια....
Νομίζω θα αργήσω να ξαναπάω..... Προτιμώ να πεταχτώ Σ/Κ θεσσαλονίκη για κανενα call girl στην τελική.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Πάντως η κατάσταση στην Κομοτηνή νομίζω πάει από το κακό στο χειρότερο.
Προχθές σε επίσκεψη στα σπίτια της πόλης κόντεψα να τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα!!  :headbang:
Στο ανάχωμα στο αριστερό η κοπέλα πρέπει να αλλαχτεί επειγόντως...
Δεν μπήκα διοτι την είχα πατήσει μαζί της παλιότερα.
Στο μεσαίο δεξιά μια από τα ίδια. Μόνο η Ειρήνη είναι σταθερή αξία αλλά δεν ήταν εκεί.
Στο αριγκάτο 1 οι τύποι ενώ έριξαν χρήμα και δουλειά για να το φτιάξουν δε φέραν καμια γκόμενα
της προκοπής. Θα έπρεπε να με πληρώσουν για να τις γαμήσω αυτές!!!  :rockon:
Πηγαίνοντας για Ροδίτη λίγο καλύτερα τα πράγματα αλλά όχι τίποτα ιδιαίτερο. Απλά από τα χάλια
εκεί ήταν τα λιγότερο χάλια....
Νομίζω θα αργήσω να ξαναπάω..... Προτιμώ να πεταχτώ Σ/Κ θεσσαλονίκη για κανενα call girl στην τελική.

Το ανάχωμα χάλια ήταν και χάλια θα παραμείνει και να με πλήρωνες δε πήγαινα εκεί.Τώρα όσον αφορά το Ροδίτη οι περισσότεροι λένε ότι τουλάχιστον η κοπέλα στο κάτω σπίτι είναι πολύ καλή εμφανισιακά.Στο Αριγκάτο 1 από την κριτική του apos απότι κατάλαβα η κοπέλα με το πλαστικό στήθος πρέπει να έχει καλή συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Αν δεν σου κάνει και λίγο κλικ εμφανισιακά η γκόμενα τότε πως θα μπεις;
Πρωσοπικά γούστα είναι βέβαια αυτά και εμένα δε μου άρεσαν. Σε κάποιον άλλο ίσως αρέσουν.
Για το Ροδίτη τώρα αυτή στο κάτω όταν πήγα εγώ ήταν η πιο όμορφη εμφανισιακά όντως.
Για μέσα στο δωμάτιο δεν ξέρω.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Μάγκες σήμερα λέω να περάσω από το λαστιχάδικο μιας και καμία από τις γνωστές μου καβάτζες δεν ήταν διαθέσιμη.Και τελικά με το που κατεβαίνω από το αμάξι μου λέει η τσατσά είμαστε κλειστά δεν έχουμε κορίτσια!Τη ρωτάω όλα?Και μου λέει μόνο το ανάχωμα είναι ανοιχτό(που δε πατάω εκεί).Φαντάζομαι το αριγκάτο 1 και το λαστιχάδικο έχουν το ίδιο αφεντικό και ξαφνικά έμειναν από κοπέλες. Δε ξέρω τι έπαιξε. Είπα και γω μια φορά να πάω να δω την ωραία κοπέλα στο κάτω και έφυγε.Μέσα στο αμάξι γελούσα μόνος μου λέω ούτε ο θεός δε θέλει να π****ξω σήμερα χαχαχα.
 

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
Μάγκες σήμερα λέω να περάσω από το λαστιχάδικο μιας και καμία από τις γνωστές μου καβάτζες δεν ήταν διαθέσιμη.Και τελικά με το που κατεβαίνω από το αμάξι μου λέει η τσατσά είμαστε κλειστά δεν έχουμε κορίτσια!Τη ρωτάω όλα?Και μου λέει μόνο το ανάχωμα είναι ανοιχτό(που δε πατάω εκεί).Φαντάζομαι το αριγκάτο 1 και το λαστιχάδικο έχουν το ίδιο αφεντικό και ξαφνικά έμειναν από κοπέλες. Δε ξέρω τι έπαιξε. Είπα και γω μια φορά να πάω να δω την ωραία κοπέλα στο κάτω και έφυγε.Μέσα στο αμάξι γελούσα μόνος μου λέω ούτε ο θεός δε θέλει να π****ξω σήμερα χαχαχα.
Αυτές οι καβατζες είναι διαθέσιμες στο ευρύ κοινό? Αν ναι στείλε πμ. Κατά καιρούς ανεβαίνουμε επάνω να έχουμε το νου μας... :hi:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Αυτές οι καβατζες είναι διαθέσιμες στο ευρύ κοινό? Αν ναι στείλε πμ. Κατά καιρούς ανεβαίνουμε επάνω να έχουμε το νου μας... :hi:
Όχι φίλε δεν είναι επαγγελματίες γνωστές είναι που ρίχνουμε κανένα σεξ που και που.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Αν ξαναφέρουνε κορίτσια φαντάζομαι θα φέρουν καινούρια οπότε όποιος δει ότι ξανανοίξουνε ας ενημερώσει.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Μάγκες άνοιξε το lassa ξανά?Φέρανε κορίτσια ή ακόμη κλειστό?
 

george_k_o_m

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Είχα πάει πριν κάποιες μέρες σε εκείνο στη lassa, στο κάτω όροφο και η κοπέλα πολυ καλή, αμφανισιακά τουλάχιστον. Η τσατσά μου είπε να πακέτα που έχουν και είναι με 30, 50, 100 και 200 ευρώ. Εγώ έκανα των 50. Ξέρει κανείς το πακέτο των 30 ευρώ τι περιέχει?
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Είχα πάει πριν κάποιες μέρες σε εκείνο στη lassa, στο κάτω όροφο και η κοπέλα πολυ καλή, αμφανισιακά τουλάχιστον. Η τσατσά μου είπε να πακέτα που έχουν και είναι με 30, 50, 100 και 200 ευρώ. Εγώ έκανα των 50. Ξέρει κανείς το πακέτο των 30 ευρώ τι περιέχει?
Άρα άνοιξε ξανα.Από επιδόσεις τι λέει?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Άρα άνοιξε ξανα.Από επιδόσεις τι λέει?

Αυτόββρήκες να ρωτήσεις;  :2funny:
Πήρε το πακέτο των 50 και δεν λέειτι ππεριλαμβάνει αλλάρρωτάειγια το 30αρι...
μΜάλλον μας δουλεύει...
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Αυτόββρήκες να ρωτήσεις;  :2funny:
Πήρε το πακέτο των 50 και δεν λέειτι ππεριλαμβάνει αλλάρρωτάειγια το 30αρι...
μΜάλλον μας δουλεύει...
Σωστός ρε φίλε! Αγουροξυπνημένος εκείνη την ώρα ούτε καν το παρατήρησα χαχαχαχα
 

george_k_o_m

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αυτόββρήκες να ρωτήσεις;  :2funny:
Πήρε το πακέτο των 50 και δεν λέειτι ππεριλαμβάνει αλλάρρωτάειγια το 30αρι...
μΜάλλον μας δουλεύει...

Πρώτον είχα πάει πριν περίπου ένα μήνα... Αλλά και τώρα που περνάω από έξω γράφει OPEN... Άρα λογικά δουλεύει...

Δεύτερον δεν με νοιάζει αν με πιστεύεις ή όχι... Η γκόμενα στο ισόγειο, πολύ καλή εμφανισιακά, με μεγάλο φυσικό στήθος... ξεκίνησε με πίπα, μετά διάφορες στάσεις, πισοκολλητό και στο τέλος παίξιμο για τελείωμα...
Αυτό είναι για το πακέτο των 50 ευρώ. Των 100 ευρώ περιλαμβάνει και τζακούζι και των 200 ευρώ είναι για μία ώρα...

Απλώς ρωτάω αν έχει κάνει κάποιος το πακέτο των 30 ευρώ για να μου πει τι ακριβώς περιέχει...
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Τι λέει η Κομοτηνή?Τι κορίτσια έχει?Το λαστιχάδικο ξανάνοιξε είδα.Είναι οι ίδιες ή έφεραν άλλες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom