Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 277K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

homeboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου για να πας αριγκατο ερχομενος απο την πολη και οπως πηγαινεις για αναχωμα οταν περασεις το νεκροταφειο που ειναι στο αριστερο σου χερι οπως στριβεις αριστερα για αναχωμα στα 20 μετρα εχει μια διχαλα (που ενδιαμεσα εχει και αλλο ενα  νεκροταφειο)που αν πας ευθεια θα σε βγαλει αναχωμα αν παρεις το δρομο που βρισκεται δεξια της διχαλας και συνεχισεις 200 μετρα θα το δεις το αριγκατο εινα στο αριστερο σου χερι
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
ρε παιδιά στο αριγτατο ένα είναι ακόμα αυτή η μαυρουλα ;
 

deltadelta

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές πληροφορήθηκα ότι στο γνωστό κέντρο διασκέδασης ανδρών δίπλα στο Ξενοδοχείο Φιλία λόγω κρίσης άρχισαν να σιγοψήνονται καλαμάκια :pipa1: και μπριζόλες :fuck1: .Ξέρει καποιος κάτι με βεβαιότητα???
 

puaro

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η Ζωη ποτε δουλευει? ευχαριστω!
 

homeboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια που πηγε ο φιλιπας που δεν ξερει ποιο ειναι το αυταρχικο αλλα δεν εχει παει και ποτε στη ζωη του σε πουτανα και καθετε και κανει κριτικες στο forum μας εμφανηστηκε μια για να μας πει ποσο καθαρα ειναι τα μπουρδελλα και αλλη μια για να μας ρωτησει τι ειναι αυταρχικο?
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αρχές του μήνα επισκέφτηκα τη Κομοτηνή!!!
Έπειτα από βόλτα στις πασαρέλες της πόλης είπα να τιμήσω τη Νικόλ...
Το κορίτσι αξίζει τα λεφτά πάντως...καμία σχέση με τη πόλη της Ξάνθης και τις βρωμοπόρνες τους...
Τι χάδια, τι αγκαλιές, τι σφιξίματα, τι πίπες, τι από πάνω, από κάτω, στο πλάι, στα όρθια, στη καρέκλα.... σούπερ γαμήσι...τέλεια εκτόνωση... :cum: αν και το κορίτσι πάνω στο δεκάλεπτο είπε, σε παρακαλώ σταμάτα, πρέπει να φύγω, το είπε με τόση γλύκα και κάβλα, που δε με ξενέρωσε και δε με πίεσε και συνεχίσαμε για κανένα δεκάλεπτο ακόμα....
Είστε πολύ τυχεροί στη Κομοτηνή που έχετε Νικόλ και Ζωή!!!!
 

neko72

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο ανάχωμα το Σάββατο 4/12.

- Βαλεντίνα, με τις γνωστές καλές κριτικές
- Ιρμα, κανούρια ρωσίδα εκ Τσεχίας (!) ξανθή αλόγα με κοιλίτσα (άσχημο αυτό)
- Αλίσια
- Νικόλ
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
η ιρμα και η αλισια εγαμηθει από κανέναν ;
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
άκυρο για την αλισα την κάρφωσα και δεν έλεγε πολλά τώρα θυμήθηκα αλλά αυτή η  ιρμα πια είναι ρε φίλε ;εγαμιθει από κανέναν να μας πει εντυπώσεις ;
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
Λοιπόν σήμερα βρήκα ένα φιλαράκι που είχε αυτοκίνητο και κάναμε μπουρδελοτσαρκα ..και σε μερικά κολομπαρά ...και στα μπουρδέλα ( για τα  κολομπαρα το ιδικό θρεντ) ..στο ανάχωμα στο 1 είναι η βαλεντινα ροσιδα γύρο στα 30 καλούτσικη εγαμιθει και μου άρεσε  στο 2 η ιρμα ξανθιά γύρο στα 27 με φωνή σαν νταλικέρης αλλά από εμφάνιση καλούτσικη με λιγάκι παραπάνω κιλά στο 3 η αλισα μια ξανθιά με μπότες άσπρες μην πάτε έχω πάει και δεν λέει πολλά.στο 4 η νικολ την πέτυχα σε φάση που μάλωνε με έναν και του έλεγε από τι κατάλαβα ότι έχει μεγάλη μαλαπερδα και δεν του κάθετε .αριγκατο 1 μια μελαχρινή γύρο στα 30 παχουλουλα την κάναμε αμέσως ..στο αριγκατο 2 μια ξανθιά κοντό μαλλί γύρο στα 35 μέτριο σόμα αλλά για 35 ετών δεν τα έδινα τα 30 ευρώ που ζητάει..στο lidl απέναντι δεν πήγα αλλά νομίζω ότι είναι ακόμα η Ρενάτα ( για αυτήν έχω αναφερθεί πιο παλιά )  αυτά από τα μπουρδέλα της Κομοτηνής..αν το έμπηξε κανείς στην ιρμα ας αναφέρει. 
 

homeboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι μου τα ποιο μαπα γαμισια τα κανει η αλισια(πεταμενα λεφτα) η οποια ειναι ολες τις ωρες φτιαγμενη(ναρκωτικα) και συνενοηση δεν μπορεις να βγαλεις μαζι της αφου δεν θυματε αν την πληρωσες η οχι οσο για την τσεχα με την κοιλια ουτε αυτη προτεινεται
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
την τσεχα την περασες ενα χερακι ; και μας το λες η απλα ηποθετεις;
 

neko72

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Η τσέχα με την κοιλιά ('Ιρμα, ρωσίς) είναι γενικά φιλική και δεκτική. Δεν έκλαψα τα 30 ευρώ. Πιστεύω ότι αξίζει δοκιμή. 
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Ρε παιδια, χθες πηγα ανχωμα για πρωτη φορα συμφωνα με τις οδηγιες σας.
Αναφερετε οτι εχει 4 σπιτια . 1, 2, 3 ,4.  Εγο ομως ωρικα μονο 3. τρια το ενα διπλα στο αλλο. Δεν βρικα τι ζωη, που ηθελα να δοκιμασω. Βεβαια πηγα στην Νικολ. Παιδια ειναι παρα πολυ καλη.
Πεστε μου ομως που ειναι το 4 σπιτι? μηπος ηταν κλειστο χθες και δεν το βρηκα?
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Σημερα κατα 12.30 περαστικός πηγαίνοντας προς τα χωριά ανατολικά της Κομοτηνής, πέρασα μπροστά από το αριγκάτο (διπλα στα λάστιχα) και ήταν ανοιχτό και είχε 3 οχήματα απ έξω! Παίζει τίποτα καλό; ξέρει κανείς;
Δυστυχώς είχα δουλειά και με τέτοιο καιρό θα δυσκολέψουν ακόμα παραπάνω τα πράγματα για μένα, οπότε δώστε τα φώτα σας..

καλό βόλι 
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
vicepresident δες λίγο πιο πίσω τα γράφω όλα αναλυτικά.
 

costas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες,πήρα μετάθεση στην Κομοτηνή και αυτή την βδομάδα που μουν εξοδούχος προσπαθούσα να βρω τρόπο να πάω σ'αυτά που λέτε αλλά δεν τα κατάφερα.Μπορείτε να μου εξηγείσετε πιο λεπτομερώς πως θα πάω στα μπουρδέλα της Κομοτηνής?Ευχαριστώ
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
ρε φίλε κωστα γιατί δεν μπαίνεις στον κόπο να πας μερικές σελίδες ποιο πίσω;
 

costas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Τα διάβασα αλλά εγώ μόνο με βάση την πλατεία Ειρήνης μπορώ να προσανατολιστώ.Χωρίς αυτοκίνητο δεν γίνεται δουλειά,ε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom