Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
36
Πόντοι
0
Υπάρχει όμορφh και αδύνατh κορίτσι στo 23(alex/polis). Τα κορίτσια εδώ Κομοτηνή δεν είναι όμορφα...
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
19
Like
428
Πόντοι
290
Καλημέρα και καλή χρονιά. Σε τι κατάσταση είναι τα μαγαζάκια της Κομοτηνής, γιατί άλλα τόσα χιλιόμετρα για Αλεξπολη τα σκεφτεσαι............ ποιες κοπέλες εργάζονται και τι προγράμματα εχουν??
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλή χρονιά. Σε τι κατάσταση είναι τα μαγαζάκια της Κομοτηνής, γιατί άλλα τόσα χιλιόμετρα για Αλεξπολη τα σκεφτεσαι............ ποιες κοπέλες εργάζονται και τι προγράμματα εχουν??
Πριν καμία βδομάδα που πήγα να δω ήταν χάλια ένα ανοικτό προς Ροδίτη κ ένα στο αριγκατο......αλλά πολύ χάλια για τα δικά μου γούστα
 

JonTalbain

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεία σας παιδιά ξέρετε αμα γίνονται σεξ πάρτυ στην κομοτηνή;
 

JonTalbain

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν όχι τι θα λέγατε και άμα ενδιαφέρεστε να οργανώσουμε εμείς ένα ο κάθε άνδρας να φέρει ένα μπουκάλι από ποτά και έναν χώρο για να γίνει αυτό και αν κάποιος ξέρει μερικές και μπορούν να μοιραστούν την πληροφορία με άλλες για να έρθουν ακόμα καλύτερα
 

nickop

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
την γνωριζει καποιος? αξιζει τα λεφτα της? ακουω γνωμες τωρα π ειναι κομοτηνη
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Γεια σας Μάνγες Υπάρχει κάτι νέο Στο Αριγατο η στο freehouse έγω θα Πάω Την Αλή Εβδομάδα Λόγο Δουλειάς έχει πάει κανείς Να μας πει
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
19
Like
428
Πόντοι
290
καλησπέρα στην ομάδα, 14 Φλεβάρη πέρασα από του Ροδίτη και ήταν ένα αστέρι Ελληνίδα Δαναη στο όνομα, εντυπωσιακή μαυρομαλλα με φυσικά στήθη και όμορφο κορμί, περασα με το πρόγραμμα των 60 ευρώ και τα άξιζε, σήμερα ξαναπερασα για να την ξαναβρώ αλλά τίποτα αλλαγή και στους δύο οίκους με την ξανθιά που ήταν στο 23 της Αλεξανδρούπολης ενώ στο επανω ήταν ένα τουμπανακι που ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό με 50 ευρά.............. το θεμα είναι ότι κανείς δεν ενημερώνει την ομαδα για να ξέρουν οι υπόλοιποι πότε να κανουν περασμα , αν αξίζει η εργαόμενη και αν πρέπει να προσέξουν κατι οι επόμενοι για να μην κλάψουν τα λεφτά τους!!!!! Τι να πω μάλλον καποιοι είναι μάλλον παρτάκιδες κάποιοι προμότορες και οι περισσότεροι αδιάφοροι............... και για να σας προλάβω απ τις 14/2 δεν μπόρεσα να ενημερώσω γιατί άλλαξα συσκευή και δεν μπορουσα να μπω γιατί δεν είχα τους κωδικούς, μόλις γύρισα στην έδρα Θεσνικη μπόρεσα και ξαναεπισκέφθηκα το σαιτ
 

nickop

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες. Ξερεις κανεις τπτ για αυτην τωρα που ειναι κομοτηνη?
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
19
Like
428
Πόντοι
290
Καλησπερα μαγκες. Ξερεις κανεις τπτ για αυτην τωρα που ειναι κομοτηνη?
μπααα τίποτα σχετικά με την κοπέλα , φαίνεται ότι κανει τουρ σε όλη την Ελλάδα και βγάζει αγγελίες για καθε περιοχή αλλά κανείς δεν έχει ανεβασει κριτική............. προφανως και δεν ταξιδεύει μόνο το κορίτσι, άρα προσοχή εκεί που θα πας αν πας τι μπορεί να περιμενει απ έξω απ τον χώρο της
Καλησπερα μαγκες. Ξερεις κανεις τπτ για αυτην τωρα που ειναι κομοτηνη?
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
738
Like
900
Πόντοι
86
Βίκα παμπόνηρη. Προσπαθεί να σε τελειώσει σε δευτερόλεπτα. Που να ξέρει με ποιον έχει να κάνει . Της ζήτησα κωλο και αρνήθηκε. Με βλέπει που αρχίζει να νευριάζω και γυρνάει. Τρώει μερικές σφαλιάρες σε φυσιολογικο επίπεδο και μου έριξε χαστούκι πολυ δυνατό Δεν πάει καλά. Απαράδεκτη.
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Γεια σας Μάνγες χθες πιγα μια Βόλτα Στο Αριγατο Στο Απέναντι Ήταν μια Ξανθιά Ρωσίδα Ήτανε Ορεα Και στην διπλανή Το όνοματης Ειτανε Αννα Από Hungariα Δεν την Υδα Ήταν στο Δημοτιο θα πάω Σήμερα Να δω Τι πέζει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βίκα παμπόνηρη. Προσπαθεί να σε τελειώσει σε δευτερόλεπτα. Που να ξέρει με ποιον έχει να κάνει . Της ζήτησα κωλο και αρνήθηκε. Με βλέπει που αρχίζει να νευριάζω και γυρνάει. Τρώει μερικές σφαλιάρες σε φυσιολογικο επίπεδο και μου έριξε χαστούκι πολυ δυνατό Δεν πάει καλά. Απαράδεκτη.
Σε Πιο Πιγες Φίλε μου Στο Αριγατο Η στο FreeHouse
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
547
Like
172
Πόντοι
6
στη Θρακη δεν παιζουν με την καμια αξιολογες ντοπιες,με εξαιρεση λιγο το νομο Εβρου.

εχει καποια καλα καριολακια, αλλα ου μπλεξεις με συγγενολογια γκατζοληδων στον Εβρο.

Κομοτηνη- Ξανθη παιζουν καποιες αλλοδαπες απο Βουλγαρια λογω του καινουριου δρομου που ανοιξε στα βορεια του νομου Ροδοπης.

στην Κομοτηνη βεβαια ολο το παιχνιδι παιζεται με φοιτητριες ,αλλα σε καμια περιπτωση μην φανταστεις κατι εξωπραγματικο.

τα πιο πολλα βλαχαδερα ειναι:coffee::coffee:
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Γεια σας Παιδιά έχει πάει κανείς στο Αριγατο Η στη Freehouse άμα έχεις κάτι καλό και μέχρι τη ώρες είναι Ανοιχτά ευχαριστώ
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
19
Like
428
Πόντοι
290
Καλησπέρα στην ομαδα. Πέρασμα νωρίς σήμερα το απόγευμα, μόλις νύχτωσε............... με το που παρκαρα με πείρανε τηλέφωνο οπότε και εμεινα στο αμαξι για να κλείσω ένα επαγγελματικό θεμα και έβλεπα και την είσοδο του διόρουφου στον Ροδίτη.............. συνεχείς ροή πελατών, μαθεύτηκε προφανώς ότι είναι η Δανάη παλι στον όροφο (όμορφη Ελληνίδα με εντυπωσιακό σαλονάρισμα) αλλά όσο διέρκεισε το τηλεφώνημα (περίπου 20 λεπτά) πέρασαν 4 πελατες, προς έκπληξή μου είδα ότι ο ένας έμεινε στον όροφο ενώ οι δύο πέρασαν απ το δωμάτιο της κοπέλας στο ισόγειο και ο τέταρτος έφυγε για μπουρδελότσαρκα μάλλον...............
Ξεκινάω κι εγώ λοιπόν την εποπτεία μου και όντως στον όροφο βγήκε σαλόνι η Δαναη, η τσατσά την προλόγησε παρα πολύ αλλά η κοπέλα πρέπει να έπαθε το σύνδρομο της Ανδριάννας.............κατάλαβε ότι είναι η τοπ της περιοχής, την ξεμουνιάσαμε κι εμείς λίγο παραπανω και έχει ενα τουπέ και μια παγωμάρα που σε παραπέμπουν σε κομοδινάκι για τις υπηρεσίες της!!!
Κατεβαίνω κατω και η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο με τον 3 επισκεπτη όπως είπα αρχηκά...............κάποια στιγμή βγήκε και μου παρουσιάστηκε η Αλεξία μια νταρτανογκόμενα με μετριο βυζί φυσικό, μεγάλη κωλαρα και ένα έντονο ταττοο στον δεξί μοιρό.
Δεν ξέρω τι μεώθησε εκείνη την στιγμή και περασα μέσα με το απλό πρόγραμμα των 40 ευρώ............. φρεσκαρίστηκα, σκουπίστικα και περίμενα στο κρεβάτι, το ίδιο έκανε και η κοπέλα και μου ήρθε σχετικά άμμεσα. Γίνανε οι πρώτες συστάσεις και η κοπέλα πήρε την πρωτοβουλία σαν επαγγελματίας...........απαλά φιλάκια στο σωμα, χούφτωμα της επίμαχης περιοχής μου και φόρεμα σκούφου στο τεντωμένο εργαλείο μου, την ξεκίνησα με ιεραποστολικό με πολύ καλή αίσθηση του μουνιού της, καλές εκφράσεις και λόγια που απογείωναν την διάθεση, ακολούθησε λίγο στα πλάγια και η κατάθεση έγινε στα 4!!!!
Δεν είναι κατι εντυπωσιακό η κοπέλα αλλά την δουλειά της την κανει ικανοποιητικά, δεν ξερω αν θα την ξαναεπισκεπτώ αλλά δεν μου άφησε και κατι το κακό να θυμαμαι!!!!
Τόση μεγάλη κοσμοπαρέλαση και κανείς δεν ενημερώνει τι βρίσκεται στα μαγαζιά και προσωπικές εντυπώσεις να μας βοηθήσει λίγο................... καλό τριήμερο σε όλους και καλά πηδήγματα
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
0
Χθες το μεσημεράκι πέρασα απ'ολα.
Ανάχωμα τα ίδια κ τα ίδια...μια νταρντανα Ρωσίδα στο αριστερό, πίσω στο μεσαίο δεξιά μια Μολδαβη ξανθιά λεπτοκαμωμενη. Το δεξί ήταν κλειστό. Συνήθως είναι μια νεαρή Ρομά.
Στο Αριγκατο δεξιά μια κοντούλης, λεπτή μελαχρινή με κοντά μαλλιά....αβυζη. Στο μέσα μια Ρωσίδα μετρίου αναστηματος κ αυτή όχι με μεγάλο στήθος.
Στο Ροδίτης μπαίνοντας δεξιά στο διοροφο, επάνω ακόμα κλειστό κ στο κάτω μια κοπέλα που όπως αναφέρει κ ο φίλος επάνω φαινόταν πολλά υποσχόμενη.
Δεν μπήκα σε καμία, προτίμησα τα 40 να τα βάλω πετρέλαιο
 

Larisaios(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Χθες το μεσημεράκι πέρασα απ'ολα.
Ανάχωμα τα ίδια κ τα ίδια...μια νταρντανα Ρωσίδα στο αριστερό, πίσω στο μεσαίο δεξιά μια Μολδαβη ξανθιά λεπτοκαμωμενη. Το δεξί ήταν κλειστό. Συνήθως είναι μια νεαρή Ρομά.
Στο Αριγκατο δεξιά μια κοντούλης, λεπτή μελαχρινή με κοντά μαλλιά....αβυζη. Στο μέσα μια Ρωσίδα μετρίου αναστηματος κ αυτή όχι με μεγάλο στήθος.
Στο Ροδίτης μπαίνοντας δεξιά στο διοροφο, επάνω ακόμα κλειστό κ στο κάτω μια κοπέλα που όπως αναφέρει κ ο φίλος επάνω φαινόταν πολλά υποσχόμενη.
Δεν μπήκα σε καμία, προτίμησα τα 40 να τα βάλω πετρέλαιο
Φίλε μου καλησπέρα.. είμαι στην περιοχή και λέω να κάνω μια επίσκεψη.. τι ωράριο έχουν συνήθως και πιο πιστεύεις αξίζει για αυτές μέρες?..ευχαριστώ...
 

Larisaios(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. ξέρουμε ωράρια και για τα δύο αυτά στην Κομοτηνή? Ευχαριστώ...
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
0
Τις καθημερινές ανοιγουν συνήθως 2 με 2μιση το μεσημέρι. Τα Σαββατοκύριακο δεν ξέρω, μπορεί κ νωρίτερα. Τώρα το πιο είναι καλύτερο, αυτό είναι στην κρίση του καθενός, ανάλογα τα γούστα του. Εγώ προσωπικά έχω καταθέσει στο διώροφο πριν τον Ροδίτη (Ανατολικά της Κομοτηνής, προς Σαπες) στον πάνω όροφο.
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
19
Like
428
Πόντοι
290
Τις καθημερινές ανοιγουν συνήθως 2 με 2μιση το μεσημέρι. Τα Σαββατοκύριακο δεν ξέρω, μπορεί κ νωρίτερα. Τώρα το πιο είναι καλύτερο, αυτό είναι στην κρίση του καθενός, ανάλογα τα γούστα του. Εγώ προσωπικά έχω καταθέσει στο διώροφο πριν τον Ροδίτη (Ανατολικά της Κομοτηνής, προς Σαπες) στον πάνω όροφο.
Δεν μας είπες εντυπώσεις όμως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom