Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Πήγα βόλτα σε όλα κ έφυγα αχυστος ειδικά στο αριγκατο αυτές που ζητάνε 40 το απλό στο Μεταξουργείο τις περνεις στη χειρότερη με δέκα.... απαράδεκτα όλα τα μαγαζιά......
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Λοιπόν είναι ανιψιά του Σερχάν (έχει ένα κρεοπωλείο απ'ότι γνωρίζω).
Για να την συναντήσεις τώρα εκεί είναι το δύσκολο σκέλος την όλης υπόθεσης.. πρέπει να είσαι πολύ δικτυομένος ώστε να καταφέρεις να εισέλθεις στο μαχαλά όντας αλλόθρησκος!
Υπάρχει ένας τύπος που συχνάζει σ'ένα συγκεκριμένο καφενείο που πίνουν τούρκικο τσάι όλοι αυτοί τα μεμέτια.. δυστυχώς έχω καιρό να έρθω και ΔΕΝ θυμάμαι όνομα διαμεσολαβητή..
Το μόνο σίγουρο πως ο κίνδυνος είναι μεγάλος από το να σε σαπακιάσουν μέχρι να βρεθείς στα αζήτητα...
* Εμφανισιακά κοντά στο 1.65, μελαχρινή μακρύ μαλλί μέχρι τον κώλο, με μαντίλα, λευκό δέρμα, ωραίο στητό 1.5 στήθος.
Καλημέρα. Τυγχάνει να ανεβαίνω συχνά στη Κομοτηνή. Εσύ πώς έτυχε να τη γνωρίσεις τη συγκεκριμένη?
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
Γεια σας Μανγες Εχει τίποτα Καλο στο Αριγατο η στο Ροδίτη??
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
0
Μια γρήγορη βόλτα σε όλα πριν λίγο....όλα κλειστά εκτός από ένα στο Ανάχωμα....η πιο χάλια. Μόνο λίγο το βυζάκι της αξίζει, αλλά 40 ευρώ δεν τα δίνω. Πήγαν σε φουλαρισμα
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
19
Like
430
Πόντοι
290
καλημέρα στην παρέα, πέρασα χθες από τα κόκκινα σημεία της Κομοτηνής , τα οποία είναι για πλήρη απογοήτευση.
Στου Ροδίτη επάνω είναι ακόμη το Μαρινάκι το ουδέτερο (αυτή μαλλον ούτε για τυρόπιτες δεν πρέπει να κανει σεφτέ) κάτω μια επίσης μέτρια Ρουμανα που μιλαει καλα Ελληνικά με τατουάζ στον μυρό αλλά δεν τα αξίζει τα 40 (υποτείθεται θα το πηγαιναν στα 40 για να μπορουν να αλλάζουν συχνα κοπέλες προδιαγραφών όπως ελεγε μια τσατσά), συνέχισα στο Αριγκατο το οποίο είχε 2 σπιτάκια ανοιχτά και 4 αμαξια στην αυλή οπότε έκανα αναστροφή και εφυγα. Σταματησα και στο αναχωμα όπου ήταν μόνο το τερμα δεξιά ανοιχτό με μια όμορφη παρουσία Ελληνίδα Μαρία με ωραίο στητό βυζί............... κάτι σαν μια καινουρια φοιτητριούλα στην πόλη μας.............ξέρει κανείς αν αξίζει τα 40 που ξεκιναει απλό και 50 ελευθερο?
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
0
καλημέρα στην παρέα, πέρασα χθες από τα κόκκινα σημεία της Κομοτηνής , τα οποία είναι για πλήρη απογοήτευση.
Στου Ροδίτη επάνω είναι ακόμη το Μαρινάκι το ουδέτερο (αυτή μαλλον ούτε για τυρόπιτες δεν πρέπει να κανει σεφτέ) κάτω μια επίσης μέτρια Ρουμανα που μιλαει καλα Ελληνικά με τατουάζ στον μυρό αλλά δεν τα αξίζει τα 40 (υποτείθεται θα το πηγαιναν στα 40 για να μπορουν να αλλάζουν συχνα κοπέλες προδιαγραφών όπως ελεγε μια τσατσά), συνέχισα στο Αριγκατο το οποίο είχε 2 σπιτάκια ανοιχτά και 4 αμαξια στην αυλή οπότε έκανα αναστροφή και εφυγα. Σταματησα και στο αναχωμα όπου ήταν μόνο το τερμα δεξιά ανοιχτό με μια όμορφη παρουσία Ελληνίδα Μαρία με ωραίο στητό βυζί............... κάτι σαν μια καινουρια φοιτητριούλα στην πόλη μας.............ξέρει κανείς αν αξίζει τα 40 που ξεκιναει απλό και 50 ελευθερο?
Γούστα είναι αυτά....εγώ προσωπικά δεν θα τα έδινα
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
μια βόλτα στο Arigato .Υπήρχε μια όμορφη κοπέλα στο σπίτι στα δεξιά στο Arigato.αλλά δεν είχα λεφτά :cheesy:
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
19
Like
430
Πόντοι
290
Χαιρετώ την παρέα, το κασκαντεριλίκι έγινε και έγινε την περασμένη εβδομάδα............ πέρασα απ το πάλαι ποτέ μωλ του αναχώματος καυλωμένος για την μικρή Ελληνίδα !!!!
Η κοπέλα εμφανίζεται γιμνόστηθη και σε μενα έτυχε να ανοίξει και την πόρτα να με υποδεχθεί......... 40 απλό ανακοίνωσε και 50 ανευ οπότε εδωσα το 50άρικο και περασα στο δωμάτιο δεξιά, δίπλα απ την εξώπορτα...........έκανε ένα μπανακι απ ότι ακουγα και ήρθε ανανεωμενη, αρχικά ήρθε απο κατω και πήρε μια παθιασμενη πίπα με περιποίηση της γύρω περιοχής και ετράει υπερ της αυτό, στην συνέχεια περασε καπότα και ζήτησε απ ευθείας στα τεσσερα, εννοείτε δεν μπορούσα να τελειώσω έτσι οπότε και την έστησα σε ιεραποστολικό............. λίγο το τριχωτό μουνι της λίγο οι κραυγές όταν εδωσα γκάζια με εκανε να τελειώσω..............καλή αίσθηση, καλή η εικόνα στο σεξ αλλά νομίζω ότι λίγο ακόμη αν κράταγα θα έβαζε όρια γιατί την είδα έτοιμη να δυσανασχετίσει!!!!! Βαράτε και αναφέρτε την εμπειρία σας μήπως και βρούμε το επιθυμιτό αποτέλεσμα στην πόλη
 
  • Like
Αντιδράσεις: p21za

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
19
Like
430
Πόντοι
290
Μάγκες καλησπέρα, βρίσκομαι Θεσνικη και ανηφορίζω επαγγελματικά προς Ροδόπη Εβρο................ έχουμε καμιά αλλαγή στα καταστήματα της Κομοτηνής?
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Η Ρωξανα επέστρεψε κ είναι δυνατή!!!!αριγκατο όπως μπαίνεις δεξιά!!!!όσοι πιστοί προσέλθετε!!!!στο Ροδίτη καινούργια κοπέλα επάνω από Καζακστάν αδιαφορη για εμένα κάτω η ξανθιά με τα τατουάζ καλή είναι δε την έχω δοκιμάσει
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
Γεια σας Μανγες Εχει τίποτα Καλο στο Αριγατο η στο Ροδίτη??
 

makis2310

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2023
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Μάγκες μου Κυριακή απόγευμα
Πέρασα από Αριγκατο ήτανε γεμάτο και έφυγα.. Πάω Ροδίτη στο κάτω.ανοιγη η τσατσά το κορίτσι είναι καλό κλπ...
Εμφανίζεται ένας ξανθός μουναρος από Ρουμανία: έμεινα λίγο βλάκας και μπαίνω..Ερε μάγκες μου και μου αρχίζει να μου λέει εγώ δουλεύω έτσι εγώ εστί.. έφαγα τν πατάτα λέω...Στα βυζιά της γαργαλιοτανε και άλλα χαζά..2 φιλιά πεταχτά στο σώμα της έδωσα...η μισή ήτανε αξύριστη στα πόδια, αφού τν έχυσα στα γρήγορα γιατί ξενέρωσα και έφυγα... Τουτέστιν πάει η 40αρα έφυγε απάτη και δεν γούσταρα κθλ..
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
19
Like
430
Πόντοι
290
Μάγκες μου Κυριακή απόγευμα
Πέρασα από Αριγκατο ήτανε γεμάτο και έφυγα.. Πάω Ροδίτη στο κάτω.ανοιγη η τσατσά το κορίτσι είναι καλό κλπ...
Εμφανίζεται ένας ξανθός μουναρος από Ρουμανία: έμεινα λίγο βλάκας και μπαίνω..Ερε μάγκες μου και μου αρχίζει να μου λέει εγώ δουλεύω έτσι εγώ εστί.. έφαγα τν πατάτα λέω...Στα βυζιά της γαργαλιοτανε και άλλα χαζά..2 φιλιά πεταχτά στο σώμα της έδωσα...η μισή ήτανε αξύριστη στα πόδια, αφού τν έχυσα στα γρήγορα γιατί ξενέρωσα και έφυγα... Τουτέστιν πάει η 40αρα έφυγε απάτη και δεν γούσταρα κθλ..
στο επάνω του Ροδίτη δεν πήρες καμιά εικόνα συνάδελφε?
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Γεια σας Μάνγες Αύριο Θα Έρθω στην Ελλάδα Έχει πάει κάνης Στο Αιγατο Η Στο Ροδίτη Τι έχει να μας Πάει κάποιος ? άμα Αυξήσει η Όχι
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
Όταν ήρθα στην Ελλάδα πέρυσι, ήταν μια όμορφη κοπέλα Άννα στο Αριγάτο, Πώς μπορούμε να μάθουμε που είναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom