Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ipnos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Μάγκες κάποιο μαγαζί ονόματι ΣΟΥΓΚΑΡ σε ένα στενάκι κοντά στην Δελφών λειτουργεί ακόμα ?         

:tired: Τον περισσότερο καιρό λειτουργεί, περνάς από έξω βλέπεις το φαναράκι αναμένο κάνεις το σταυρό σου :priest: και μπαίνεις μέσα...!!!
 

Thessalonikios69

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Ενα μαγαζί που πραγματικά ανταποκρίνεται στο θέμα "Κωλόμπαρα" ...είναι ο ορισμός ...Θετικά τα σχόλια
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
Ειχαμε Θρυλικα Περασματα αυτη την εβδομαδα! :grin:

cafe bar stars οδος Επταλοφου Κ.Τουμπα!

Παρεα azazel
scorpiosstelios
pame gia alla κ ενας εξωθεσμικος φιλος! :rockon: :rockon:

Για το μαγαζι λιγα πραγματα πρωτα.. Πολυ σκοτεινο μαγαζι, παλαιου τυπου κωλομπαρου με ορισμενα stand και ενα μεγαλο γωνιακο καναπε σε μια γωνια( :grin:). Επισης με το που μπαινεις ειναι το μπαρ του μαγαζιου ,ισως το καλυτερο μερος για να κατσεις γιατι πανε οι φιλεναδες των κοριτσιων για ποτακι! :orchestra:
Μουσικη ελληνικα με πολυ καψουρα. :grin:
Εχει και ενα τετραγωνο μεγαλο μαυρο με στιλο ,που γινονται καμια φορα ορισμενοι χωροι απο την αφεντικινα! :kissass2:
Πολυ καλη εξυπηρετηση σε ποτα και συνοδευτικα απο την Φλωριτα των κωλομπαρων την Αγαπη( :grin:). Περασε για λιγο και απο το porto bello! :boobies:
Καθισε διπλα στον Μαυρο η Ελενα...μαυρομαλικο τσουβαλακι απο την Ρουμανια το μωρο! Οταν ζητησε ποτο η κοπελα ..ο Μαυρος ξεκινησε τις γνωστες μαλακιες του " Αν θες κοπελα μου να σε βγαλω εξω να σε ποτισω,να σε ταισω και να την βρουμε δωσε τηλ. δεν κερναω 10€ ποτο!"( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) :grin:.
Ηρθε και ενα gilf μωρο απο την Ρωσια στην παρεα μας...με το που καθισε αρχιζε να τονιζει τα βυζακια του και να σηκωνει την φουστα της! :kneel:
Οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ηρθε η αφεντικινα ως την πορτα για να μας χαιρετησει,που θα βρισκαν τετοια μερα με βροχη καλους μλκες! :2funny: Ομολογω πως η αφεντικινα ειναι κρυφη πουτανιτσα! :grin: Ποιος μλκ μου πεταχτηκε και την ειπε" ενταξει σημερα ξεχασαμε να κανουμε ελεγχο για το μαγαζι αν ειναι οκ" :2funny: Ποιος???

Τιμη ποτου 7€
Τιμη σπεσιαλ ποτου 10€
Τιμη κερασμενου ποτου 10€! :hi:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
cafe bar smart στην Αδαμιδου Α.Τουμπα! :grin:

Παρεα azazel και scorpiossstelios :rockon:

Ενα ωραιο μαγαζι με τον καταλληλο φωτισμο για κωλομπαρο και ωραιος διακοσμημενος ο εσωτερικος του χωρος! Πολυ ωραιο μπαρ το γωνιακο! :hi: Απο γυναικες ειχε μια μεσα στο μπαρ μια μαυρομαλα ,αξιογαμευσιμο μιλφ..ωραιο προσωπο με ρωσσικα χαρακτηριστικα. Ειπαμε κανα 2-3 μλκιες για να περασει η ωρα! Τα ποτα καθαρα και ιδιαιτερα η βοτκα- πορτοκαλι του σκορπιου! :grin: Ειχε και αλλη μια θειτσα εξω απο το μπαρ με καστανο μαλλι και λεπτουλα,λες και ηρθε απο το Αγιο Ορος ενα πραγμα! :grin:

Πηγαμε σε λαθος ωρα και δεν μπορω να βγαλω συμπερασμα για το μαγαζι αυτο! :hi:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
Porto bello! :grin:

Παρεα azazel και
scorpiosstelios :rockon:

Εχει φερει αρκετο νεο αιμα το μωρο μου! :boobies:
Θα κατσω μια μερα να τα πω εκτενεστερα! :rockon:
Καθομαστε στο μπαρ και μας παιρνει παραγγελια το Ελενακι...τρελο μωρο και πολυ ομιλητικο! Μαυρο μαλλι μακρυ και σκουροχρωμη επιδερμιδα! Μας θυμοταν απο την προηγουμενη φορα και εριξε μερικα σαλιαρισματα το μωρο!( :grin:) Ο σκορπιος ξεκινησε να τα μπερδευει τα ποτα του,αυτη την φορα πηρε βοτκα με βυσσινο( :grin:). Εκει που τα πιναμε σκαει μυτη και η guest star
του μαγαζιου η καψουρα μου η Ειρηνη! Αφου χαιρετησε τα κοριτσια της και ολους τους θαμωνες του μαγαζιου!( :kneel:) Αφησε τελευταια την παρεα μας... Με το  που ερχεται αναφωνει " τι κανουν οι manager μου?"( :rockon:) :grin: Φοβερηηηη! Την ψηνουμε να την παμε στο ts 14 να παθει το πολιτισμικο της σοκ, για να νιωσει λιγο το μωρο απο Νυχτα μαζι μας ! :kneel:


Εχω και τον Μαυρο την αλλη μερα μεσημεριατικα, να με παιρνει τηλ. και να μου λεει " τι λεει ησουνα στην αγαπουλα σου"( :smitten: :smitten:) Ρε μλκ στον υπνο σου με βλεπεις! :2funny: :grin:
Παντως μλκ Μαυρε το μωρο η Φωτεινη σε θυμαται! :grin:
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
cafe bar smart στην Αδαμιδου Α.Τουμπα! :grin:
να ξες το μαγαζι εχει πολυ ομορφη αφεντικινα μια ξανθια milf γυναικαρα ειναι που
πηγαινει ομως αργα κ γενικα το μαγαζι δεν πολυεχει κινηση οντως εχεις δικιο
καλη γυρα κανατε ομως μπραβο
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
cafe bar smart στην Αδαμιδου Α.Τουμπα! :grin:

Παρεα azazel και scorpiossstelios :rockon:

Ενα ωραιο μαγαζι με τον καταλληλο φωτισμο για κωλομπαρο και ωραιος διακοσμημενος ο εσωτερικος του χωρος! Πολυ ωραιο μπαρ το γωνιακο! :hi: Απο γυναικες ειχε μια μεσα στο μπαρ μια μαυρομαλα ,αξιογαμευσιμο μιλφ..ωραιο προσωπο με ρωσσικα χαρακτηριστικα. Ειπαμε κανα 2-3 μλκιες για να περασει η ωρα! Τα ποτα καθαρα και ιδιαιτερα η βοτκα- πορτοκαλι του σκορπιου! :grin: Ειχε και αλλη μια θειτσα εξω απο το μπαρ με καστανο μαλλι και λεπτουλα,λες και ηρθε απο το Αγιο Ορος ενα πραγμα! :grin:

Πηγαμε σε λαθος ωρα και δεν μπορω να βγαλω συμπερασμα για το μαγαζι αυτο! :hi:
το μαγαζί αυτό το έχει μία πολύ καλή μου φίλη. Όντως πολύ ωραία γυναίκα . Δεν είναι κωλόμπαρο με την έννοια που χρησιμοποιούμε εμείς. Οι πελάτες του μαγαζιού είναι τακτικοι και πηγαίνουν για κουβεντούλα με τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί και δεν περιμένουν κάτι περισσότερο. Παλαιότερα είχα ξαναγράψει για το μαγαζί αυτό σε ερώτηση κάποιου. Και μόνο που υπάρχει από το δρόμο τέτοια ορατότητα από τις δύο πόρτες του μαγαζιού είναι ισχυρή ενδειξη ότι δεν γίνεται τίποτα πέραν του κλασικού κονσομασιόν
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
να ξες το μαγαζι εχει πολυ ομορφη αφεντικινα μια ξανθια milf γυναικαρα ειναι που
πηγαινει ομως αργα κ γενικα το μαγαζι δεν πολυεχει κινηση οντως εχεις δικιο
καλη γυρα κανατε ομως μπραβο
την ξερω ρε τρελε σε ολα τα περιεργα μπαρ παει για δημοσιες σχεσεις! :grin: Εχω ακομα ενα να γραψω δεν τελειωσε η βολτα! :kneel:
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
σωστος  :hi:
που αλλου πηγατε? να μαντεψω  κανενα sugar που αναφερθηκε παραπανω?
αληθεια που ειναι αυτο το μαγαζι?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
ΣΟΥΓΚΑΡ!!!
Στην Δελφων! :grin:

Παρεα azazel και
Scorpiosstelios :rockon:
Ημασταν απο εξω απο το μαγαζι και λεω ας κανουμε τον σταυρο μας, για το τι θα συναντησουμε !(θυμηθηκα ενα μελος που το ειπε.) :grin: Κατσαμε στο μπαρ... εντωμεταξυ οι τζαμαριες του μαγαζιου ειναι καλυμμενες απο κουρτινες! :o Μαγαζι προπολεμικου τυπου, με ελαχιστο φωτισμο πανω απο το μπαρ και στα prive που ειναι διπλα φωτισμο μηδεν! Τα prive ειναι κατι ξυλινα πολυθρονακια για να χωρανε μονο 2 ατομα! :grin: Ηταν ενα μπαρμπαδι και μια θειτσα που του ετρωγε την συνταξη σε νεροζουμια. Τα ποτα καλα μου φανηκαν, αλλα ας μας πει ο ειδικος που πηρε αυτη την φορα βοτκα-ροδακινο( ρε συ σκορπιε πρεπει να σε πηγε αιμα με τοσο ανακατεμα) :2funny:
Μονο θειες ειχε.. σε μενα ηρθε η Ταττιανα απο Ρωσσια. Την κερασα ενα ποτακι ετσι τιμης ενεκεν , επειδη ηταν η πιο ωραια θειτσα! :grin: Ολες και ολες ηταν 5 στο μαγαζι. Σιγα μην κατσουμε να μαθουμε και τι παιζει μεσα στο κωλομπαρακι σας! Μουσικη κλασσικα ελληνικα.
Για πιο cult τυπους ισως να γινει και ο πορνοπαραδεισος τους! :hi:

Τιμη κερασμενου ποτου 10€
Τιμη σπεσιαλ ποτου 10€
Τιμη απλου ποτου 7€

Stade colomparade Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
ΣΟΥΓΚΑΡ!!!
Στην Δελφων! :grin:

Παρεα azazel και
Scorpiosstelios :rockon:
Ημασταν απο εξω απο το μαγαζι και λεω ας κανουμε τον σταυρο μας, για το τι θα συναντησουμε !(θυμηθηκα ενα μελος που το ειπε.) :grin: Κατσαμε στο μπαρ... εντωμεταξυ οι τζαμαριες του μαγαζιου ειναι καλυμμενες απο κουρτινες! :o Μαγαζι προπολεμικου τυπου, με ελαχιστο φωτισμο πανω απο το μπαρ και στα prive που ειναι διπλα φωτισμο μηδεν! Τα prive ειναι κατι ξυλινα πολυθρονακια για να χωρανε μονο 2 ατομα! :grin: Ηταν ενα μπαρμπαδι και μια θειτσα που του ετρωγε την συνταξη σε νεροζουμια. Τα ποτα καλα μου φανηκαν, αλλα ας μας πει ο ειδικος που πηρε αυτη την φορα βοτκα-ροδακινο( ρε συ σκορπιε πρεπει να σε πηγε αιμα με τοσο ανακατεμα) :2funny:
Μονο θειες ειχε.. σε μενα ηρθε η Ταττιανα απο Ρωσσια. Την κερασα ενα ποτακι ετσι τιμης ενεκεν , επειδη ηταν η πιο ωραια θειτσα! :grin: Ολες και ολες ηταν 5 στο μαγαζι. Σιγα μην κατσουμε να μαθουμε και τι παιζει μεσα στο κωλομπαρακι σας! Μουσικη κλασσικα ελληνικα.
Για πιο cult τυπους ισως να γινει και ο πορνοπαραδεισος τους! :hi:

Τιμη κερασμενου ποτου 10€
Τιμη σπεσιαλ ποτου 10€
Τιμη απλου ποτου 7€

Stade colomparade Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Μπράβο πρόεδρε δώσε τα φώτα στο λαό. 
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
ΣΟΥΓΚΑΡ!!!
Στην Δελφων! :grin:

Παρεα azazel και
Scorpiosstelios :rockon:
Ημασταν απο εξω απο το μαγαζι και λεω ας κανουμε τον σταυρο μας, για το τι θα συναντησουμε !(θυμηθηκα ενα μελος που το ειπε.) :grin: Κατσαμε στο μπαρ... εντωμεταξυ οι τζαμαριες του μαγαζιου ειναι καλυμμενες απο κουρτινες! :o Μαγαζι προπολεμικου τυπου, με ελαχιστο φωτισμο πανω απο το μπαρ και στα prive που ειναι διπλα φωτισμο μηδεν! Τα prive ειναι κατι ξυλινα πολυθρονακια για να χωρανε μονο 2 ατομα! :grin: Ηταν ενα μπαρμπαδι και μια θειτσα που του ετρωγε την συνταξη σε νεροζουμια. Τα ποτα καλα μου φανηκαν, αλλα ας μας πει ο ειδικος που πηρε αυτη την φορα βοτκα-ροδακινο( ρε συ σκορπιε πρεπει να σε πηγε αιμα με τοσο ανακατεμα) :2funny:
Μονο θειες ειχε.. σε μενα ηρθε η Ταττιανα απο Ρωσσια. Την κερασα ενα ποτακι ετσι τιμης ενεκεν , επειδη ηταν η πιο ωραια θειτσα! :grin: Ολες και ολες ηταν 5 στο μαγαζι. Σιγα μην κατσουμε να μαθουμε και τι παιζει μεσα στο κωλομπαρακι σας! Μουσικη κλασσικα ελληνικα.
Για πιο cult τυπους ισως να γινει και ο πορνοπαραδεισος τους! :hi:

Τιμη κερασμενου ποτου 10€
Τιμη σπεσιαλ ποτου 10€
Τιμη απλου ποτου 7€

Stade colomparade Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Προεδρε  οταν εχεις Αζα και Σκορπιο μαζι δεν κανεις το σταυρο σου γιατι απλα δεν φοβάσαι κανένα.Τι να πω και εγω που πηγαινα μονος μου? 
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Προεδρε  οταν εχεις Αζα και Σκορπιο μαζι δεν κανεις το σταυρο σου γιατι απλα δεν φοβάσαι κανένα.Τι να πω και εγω που πηγαινα μονος μου? 

Την επόμενη φορά που θα έρθω Θεσσαλονίκη να σε πάρω παρέα!  Κι εγώ μόνος κατεβαίνω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom