Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Τάκη για δώσε πληροφορίες...
Φίλος εγραψα ότι είναι έτοιμο να ανοίξει δεν ξέρω αν άνοιξε κι όλας. Θα μάθω σύντομα και θα ενημερώσω. Μόλις γύρισα από αεροπλάνο Αιγίνιο. Κατάσταση διάλυσης με 4 μπάζα η μία να κοιμάται στον καναπέ ήπια ένα ποτό κι έφυγα. Καπάκι στο Πόρτο Μπέλλο 5 πελάτες κατά τις 3 κερασα
Την Βικτώρια καλό κοριτσάκι κι εύθυμο. Να επισημάνω ότι όλες φορούσαν καλσόν και πού μού έκανε κι έμενα εντύπωση. Όπως με πληροφόρησαν την Παρασκευή έχει πάρτυ με δύο στριπτιζέζ καί περιμένουν κόσμο.η Ειρήνη σαλιαριζε με έναν στην άκρη του μπάρ  και δεν ήρθε να τα πούμε
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
για τα μαγαζια που εχει στα Μουδανια ξερει κανεισ τιποτα?
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
για τα μαγαζια που εχει στα Μουδανια ξερει κανεισ τιποτα?
Ένα πάνω στο δρόμο ξέρω νομίζω αμόρε τό λένε καλό μου φάνηκε. Μία φορά έχω πάει με καλές εντυπώσεις και υποσχέσεις για καλά πράγματα
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
εχει κ στον κεντρικο δρομο κοντα στην παραλια εκει που ειναι ο συνδεσμος του Αρη αλλα λογο στενου μαρκαρισματος δεν με παιρνει για scouting στα Μουδανια
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
εχει κ στον κεντρικο δρομο κοντα στην παραλια εκει που ειναι ο συνδεσμος του Αρη αλλα λογο στενου μαρκαρισματος δεν με παιρνει για scouting στα Μουδανια
Στου Άρη πού λες κανονικό μπαράκι είναι
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
εορταστικη τσαρκα που προεκυψε τον προηγουμενο καιρο στα παρακατω μαγαζια στην εδρα μας δυτικα
paradise (πρωην ταμτα)-Γνωστη καλη καφριλα με 2 δρακους 1 μαυρουλα χοντροκολαρα, βυζαρες και
αλλη μια ρωσιδα ξανθια 4 ευρω η μπυρα 5 το απλο γυναικειο. Το μονο μαγαζι που μπορεις ν πιασεις κ
κανενα μπουτακι να ρουφιξεις βυζακια  :kissass:  και να κανεις χαβαλε με δυνατη μουσικη
καταφυγιο ειχε μονο μια κοπελα ξανθια στο μπαρ  :think: δεν ξερω ισως ηταν νωρις τι να πω αλλα το μαγαζι
αλλαξε, πολυ πεσμενο για οσους θυμουνται παλιοτερα. :S απεναντι δε στο κουσ κουσ δεν το τιμησαμε καν
ξερω οτι ειναι λιγο φαγωματικη οι κοπελες πινουν γρηγορα :grin:
μονομαχος καλο μαγαζι ησυχο ομως οχι κατι το ιδιαιτερο 3 κοπελες συνολο η μια μελαγχροινη πολυ
καλη την θυμαμαι καιρο εκει 5 ευρω το ποτο
πασαρελλακαλο μαγαζι (για τις παλιες εποχες) 3γυναικες, η αφεντικινα 50αρα ωραια γυναικα ευγενικη
πρεπει να φερει γυναικες στο μαγαζι να ξανα ανεβει, καλα ποτα 6 ευρω
παρακατω θελαμε να μπουμε στον λαζαρο αλλα δεν ετυχε. ολο λεω να παω σ'αυτο αλλα δεν καθεται η στιγμη
μπουατ bar μαγαζαρα, δεν θεωρειται κολομπαρο ειναι πολυ special κυριλατο με δυνατη μουσικη φαγητο  :hi:
κ εχει 6 γυναικες μεσα που μπορεις να κερασεις ποτο κ να παιξεις αλλα ως εκει (5 ευρω ολα τα ποτα), καθαρα
εχω να παω και σε αλλα μαγαζια, πραγματικα δεν μας φτανουν οι νυχτες... :headbang: :headbang:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
Ηττα μεγαλη στο ΝΕΡΑΙΔΑ! :headbang: :headbang:  την πατησα σαν πρωταρης.
Ημουνα με ΑΖΑ και τον πηρα στον λαιμο μου. :grin: 4 γυναικες ολο και ολο και Εμεις.
Συγκρατησα μονο την Γκαμπριελλα. Συγγενια με Λια του  fever. Και Νικολ. Οτι καλυτερο εχει εκει περα. Την πατησα κ κερασα 2 ποτα.( :grin:) , που να ηξερα οτι το καθε ποτο που κερναγα ηταν αξιας ενος 15€. :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:..τελοσπαντων τον ηπιαμε κανονικοτατα!

Οτι χειροτερο μεσα σε 30 λεπτα να δωσεις 60€!
Μακρυα μλκες μου! :grin:

 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
143j1ty.jpg
:kissass2:

Απο το event  του PORTO BELLO! Που ειχε striptease. :boobies: Το Ειρηνακι μου ηταν μεσα στο μπαρ και δεν το χορτασα! :-*
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
6dqoeg.jpg

:boobies:

τα καλυτερα μωρα πανω στο μπαρακι !  :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.489
Πόντοι
34.168
Η μπουταρου που φαινοταν η κυλοτα της...ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!
:kissass: :kissass:
 

jaym

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
2
Πόντοι
0
Νομίζω η μπουταρου με την πορτοκαλί ή κόκκινη κυλοτα ήταν η Βικτωρια

Μπαμπατσικο μεν αλλα καλο μου φάνηκε
Χρονια πολλά σε όλους μας
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Η μπουταρου που φαινοταν η κυλοτα της...ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!
:kissass: :kissass:
Γυφτοβουλγαρακι φιλε απο σαντανσκι κ μεγαλη ρουφηκτρα!!οσες φορες ηρθε σε μενα την εστειλα στον παγκο!!!κ το στινγκακι της κοκκινο ηταν κ οχι πορτοκαλι!!! :2funny:!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.489
Πόντοι
34.168
Γυφτοβουλγαρακι φιλε απο σαντανσκι κ μεγαλη ρουφηκτρα!!οσες φορες ηρθε σε μενα την εστειλα στον παγκο!!!κ το στινγκακι της κοκκινο ηταν κ οχι πορτοκαλι!!! :2funny:!!!
Ναι κοκκινο το ειδα...
Ο μαπας ο  ΜΠΟΥΞΟΣ απο τη σουρα του,αλλα χρωματα εβλεπε..
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Γυφτοβουλγαρακι φιλε απο σαντανσκι κ μεγαλη ρουφηκτρα!!οσες φορες ηρθε σε μενα την εστειλα στον παγκο!!!κ το στινγκακι της κοκκινο ηταν κ οχι πορτοκαλι!!! :2funny:!!!
Για την Βικτώρια άμα λέτε μου φάνηκε περίεργη φάτσα αλλά μου είπε ελληνίδα και δεν έδωσα συνέχεια. Πάντως καλομιλητη ήταν καί έκατσε ένα τέταρτακι για ποτό. Την εκραξα κιόλας γιατί είπε ότι χώρισε με μικρό παιδί επειδή λέει βαρέθηκε
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
6dqoeg.jpg

:boobies:

τα καλυτερα μωρα πανω στο μπαρακι !  :grin:
Nαι οντως τα καλυτερα μωρα :jerking:!!!το ενα αλβανακι ειναι σαν οδοντογλυφιδα αβυζο0,5 , κ ακωλο και το αλλο γυφτοβουλγαρα με χοντροκομμενο κωλο κ μπουτια την βλεπεις κ νομιζεις πως εχει φαει ολα τα πυτογυρα του πρασσα!!ρε αφηστε τους τσερμελεδες και πηγαινετε σε κανενα οφθαλμιατρο να σας δει τα ματια δεν ειναι κακο!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Nαι οντως τα καλυτερα μωρα :jerking:!!!το ενα αλβανακι ειναι σαν οδοντογλυφιδα αβυζο0,5 , κ ακωλο και το αλλο γυφτοβουλγαρα με χοντροκομμενο κωλο κ μπουτια την βλεπεις κ νομιζεις πως εχει φαει ολα τα πυτογυρα του πρασσα!!ρε αφηστε τους τσερμελεδες και πηγαινετε σε κανενα οφθαλμιατρο να σας δει τα ματια δεν ειναι κακο!!!

Κολλητός του Φακιρη ειναι,τι να πεις;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
Nαι οντως τα καλυτερα μωρα :jerking:!!!το ενα αλβανακι ειναι σαν οδοντογλυφιδα αβυζο0,5 , κ ακωλο και το αλλο γυφτοβουλγαρα με χοντροκομμενο κωλο κ μπουτια την βλεπεις κ νομιζεις πως εχει φαει ολα τα πυτογυρα του πρασσα!!ρε αφηστε τους τσερμελεδες και πηγαινετε σε κανενα οφθαλμιατρο να σας δει τα ματια δεν ειναι κακο!!!
καλα γουστα ειναι αυτα! Παντως το μαγαζι ανανεωνεται με ΠΙΤΣΙΡΙΚΕΣ και οχι με κατι θειες -γυρολογους, που μαζευουν τα τελευταια ενσημα για συνταξη! :hi:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
καλα γουστα ειναι αυτα! Παντως το μαγαζι ανανεωνεται με ΠΙΤΣΙΡΙΚΕΣ και οχι με κατι θειες -γυρολογους, που μαζευουν τα τελευταια ενσημα για συνταξη! :hi:
τι να τησ κανεισ τησ πιτσιρκεσ βρε τσοπανο οταν δεν κανουν τιποτα απολυτοσ. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom