Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
3
Like
1.210
Πόντοι
216
Καλησπερα σε ολους!
Μπορει καποιος να μου παρακαλω που ειναι το "Επαφη"?
Νομιζω ειναι στη Γιαννιτσων αλλα δεν ειμαι σιγουρος και δεν μπορω να το βρω στο google
Λεμε σημερα να παμε εκει με παρεα για χαβαλε κατα τις 1.
Αν εχει καποιος να πει καμια συμβουλη κτλ ή καποιο αλλο μαγαζι αναλογο εαν εκλεισε το Επαφη
Ευχαριστω!
Ειναι σε ενα μικρο στενακι παραληλο  με την Γιαννιτσων πισο περιπου απο το Κεντρο Γνωριμιών ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697

spyros_sta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο μοργκαν κορδελιο, εκεί μεσα δε παιζουν πολλα, αλλα εξω γιενται παιχνιδι. Θα γραψω αργοτερα την εμπειρια μου
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
Επίσκεψη στο μοργκαν κορδελιο, εκεί μεσα δε παιζουν πολλα, αλλα εξω γιενται παιχνιδι. Θα γραψω αργοτερα την εμπειρια μου
και γω ετσι καταλαβα οτι για εξω δινουν τηλ ...παντως το μαυρο ατι λεει πολλα
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Ειναι σε ενα μικρο στενακι παραληλο  με την Γιαννιτσων πισο περιπου απο το Κεντρο Γνωριμιών ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.
υπαρχει ακομα..ειχα παει ενα σαββατο ειχε ζωντανη μουσικη ενα μια σκυλου του κωλου τραγουδουσε... μεγαλες ηλικιες μεσα κυριως μπαρμπαδες με το ενα ποδι μεσα..Πηγα για κυνηγι θειας αλλα δεν ειχε τιποτα μεμονωμενο
 

spyros_sta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη το τελευταίο διάστημα στο Captain Morgan. Μπορεί εκεί μέσα να μην παίζει κάτι σπουδαίο αλλά έξω γίνεται παιχνίδι. Βέβαια εγώ άλλο αστέρι γούσταρα εκεί μέσα και τελικά μου έκατσε μία Ρωσίδα 35-36 χρονών χωρισμένη. Πας εκεί κερνάς ποτάκια το παίζεις χαλαρός για λίγο καιρό και μετά σπίτι της πρωί πρωί με τη δροσούλα για τα 'περαιτέρω' Πάντε morgan και δεν θα χάσετε!
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
Επίσκεψη το τελευταίο διάστημα στο Captain Morgan. Μπορεί εκεί μέσα να μην παίζει κάτι σπουδαίο αλλά έξω γίνεται παιχνίδι. Βέβαια εγώ άλλο αστέρι γούσταρα εκεί μέσα και τελικά μου έκατσε μία Ρωσίδα 35-36 χρονών χωρισμένη. Πας εκεί κερνάς ποτάκια το παίζεις χαλαρός για λίγο καιρό και μετά σπίτι της πρωί πρωί με τη δροσούλα για τα 'περαιτέρω' Πάντε morgan και δεν θα χάσετε!
το μαυρο με το δυνατο κορμι το συναντησες?
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Επίσκεψη το τελευταίο διάστημα στο Captain Morgan. Μπορεί εκεί μέσα να μην παίζει κάτι σπουδαίο αλλά έξω γίνεται παιχνίδι. Βέβαια εγώ άλλο αστέρι γούσταρα εκεί μέσα και τελικά μου έκατσε μία Ρωσίδα 35-36 χρονών χωρισμένη. Πας εκεί κερνάς ποτάκια το παίζεις χαλαρός για λίγο καιρό και μετά σπίτι της πρωί πρωί με τη δροσούλα για τα 'περαιτέρω' Πάντε morgan και δεν θα χάσετε!
Πολυ υποπτος μου φαινεσαι... 2 μηνυματα και τα 2 για προμοταρισμα του c.m
 

spyros_sta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαράκι  δεν έχω κανένα λόγο για κάτι τέτοιο. Τη γνωρισα εκει μέσα, πήγα μερικές φορές στο μαγαζί και πριν μερικές μέρες πηγα σπιτι της ( μενει εκει κοντα) για τα υπολοιπα )). Άλλη γούσταρα άλλη μου κάθησε.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
Φιλαράκι  δεν έχω κανένα λόγο για κάτι τέτοιο. Τη γνωρισα εκει μέσα, πήγα μερικές φορές στο μαγαζί και πριν μερικές μέρες πηγα σπιτι της ( μενει εκει κοντα) για τα υπολοιπα )). Άλλη γούσταρα άλλη μου κάθησε.
ποια γουσταρες αν επιτρεπεται?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Φιλαράκι  δεν έχω κανένα λόγο για κάτι τέτοιο. Τη γνωρισα εκει μέσα, πήγα μερικές φορές στο μαγαζί και πριν μερικές μέρες πηγα σπιτι της ( μενει εκει κοντα) για τα υπολοιπα )). Άλλη γούσταρα άλλη μου κάθησε.
Ειτε είσαι στημένος ειτε όχι , είσαι μεγαλος μπούφος γιατί στοχοποιεις αυτή τη γυναίκα .
Εδώ γράφουμε για τα μαγαζιά και τις στάνταρ υπηρεσίες και όχι για τα σπίτια...

Ειτε πληρωσες στο σπίτι της,  ειτε όχι την εκθετεις αφού την εχεις φωτογραφίσει με τα χαρακτηριστικά της...
Εκτός αν αυτός ηταν ο σκοπός σου
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
Ειτε είσαι στημένος ειτε όχι , είσαι μεγαλος μπούφος γιατί στοχοποιεις αυτή τη γυναίκα .
Εδώ γράφουμε για τα μαγαζιά και τις στάνταρ υπηρεσίες και όχι για τα σπίτια...

Ειτε πληρωσες στο σπίτι της,  ειτε όχι την εκθετεις αφού την εχεις φωτογραφίσει με τα χαρακτηριστικά της...
Εκτός αν αυτός ηταν ο σκοπός σου
δεν λεει πουθενα οτι πληρωσε...το να τον γουσταρε η κοπελα δεν ειναι ποινικα κολασιμο ουτε ηθικα καταπτυστο...εκτος αν αναφερομαστε σε ανηλικα που δεν νομιζω
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
δεν λεει πουθενα οτι πληρωσε...το να τον γουσταρε η κοπελα δεν ειναι ποινικα κολασιμο ουτε ηθικα καταπτυστο...εκτος αν αναφερομαστε σε ανηλικα που δεν νομιζω
Δεν είπα κάτι τέτοιο ...
Αλλά είναι άσχετο με τη δουλεια της αν τον γουσταρε.
Μαγκια του.
Αλλά δεν ενδιαφέρει κανέναν η προσωπική ζωή κανενός μελους.

Τώρα ο κάθε πικραμένος θα έχει κατα νου πως με 1 2 επισκέψεις η συγκεκριμένη θα τον πάρει σπίτι της...
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
μεχρι να αφοπλιστει η βομβα δεν μπορουμε να παμε κατα κορδελιο οποτε οψομεθα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Ωραία το θρεντ γέμισε απο διαφημιστές !!! Το Μόργκαν πλέον δεν μπορεί να μπει στην κατηγορία κωλόμπαρα ούτε για αστείο. Θα το έβαζα στην κατηγορία αν υπήρχε για κονσομανσιον κουβέντα που πας λες 2-3 μαλακίες-τον πόνο σας και καληνύχτα σας. Τελευταία φορά που πήγα πριν ένα μήνα (και αν δεν αλλάξουν πολλά) δε με βλέπω ξανά εκεί. Τα έγραψα και σε παλιότερο πόστ. Το να μαγαζί έχει κάνει στροφή. Η αφεντικίνα είναι μια χαρά αλλά όταν πάνε οι παρέες απο τα γεροντοπαλήκαρα (60 με 80) με την σύνταξη στο χέρι λογικό είναι να έχουν εκεί σαν βασικό στόχο οι κοπέλες. ΔΕ ξεχνάμε ότι εκεί είναι για να δουλέψουν!!! τώρα αν κολλήσουν στην παρέα και στο χαβαλέ όλα καλά και για τις κοπέλες και ακόμη καλύτερα για εμάς όσο για το αν θα καταφέρεις και κάτι εκτός μαγαζιού αυτό είναι μια μεγάλη κουβέντα. Σκέψου όμως ότι φεύγουν απο το μαγαζί στις 5.00 μέχρι τις 13.00 θα είναι τέζα στο κρεβάτι μετά έχουν μαγείρεμα, κανένα παιδί - σκυλί, γυμναστική (οι περισσότερες), ύπνο για να είναι φρέσκες το βράδυ, μπάνιο και να ετοιμαστούν για δουλειά που πιάνουν στις 22.00 οπότε φεύγουν περίπου στις 21.30 κάπου εκεί ο φίλος θα την παλέψει να χωθεί !!!! ;) δεν λέω ότι αν γουστάρει η κοπέλα δεν γίνετε απλά πρέπει να γουστάρει.

Πέτρο έχει πολλά βλήματα που κυκλοφορούν χωρίς να είναι απασφαλισμένα !!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Ωραία το θρεντ γέμισε απο διαφημιστές !!! Το Μόργκαν πλέον δεν μπορεί να μπει στην κατηγορία κωλόμπαρα ούτε για αστείο. Θα το έβαζα στην κατηγορία αν υπήρχε για κονσομανσιον κουβέντα που πας λες 2-3 μαλακίες-τον πόνο σας και καληνύχτα σας. Τελευταία φορά που πήγα πριν ένα μήνα (και αν δεν αλλάξουν πολλά) δε με βλέπω ξανά εκεί. Τα έγραψα και σε παλιότερο πόστ. Το να μαγαζί έχει κάνει στροφή. Η αφεντικίνα είναι μια χαρά αλλά όταν πάνε οι παρέες απο τα γεροντοπαλήκαρα (60 με 80) με την σύνταξη στο χέρι λογικό είναι να έχουν εκεί σαν βασικό στόχο οι κοπέλες. ΔΕ ξεχνάμε ότι εκεί είναι για να δουλέψουν!!! τώρα αν κολλήσουν στην παρέα και στο χαβαλέ όλα καλά και για τις κοπέλες και ακόμη καλύτερα για εμάς όσο για το αν θα καταφέρεις και κάτι εκτός μαγαζιού αυτό είναι μια μεγάλη κουβέντα. Σκέψου όμως ότι φεύγουν απο το μαγαζί στις 5.00 μέχρι τις 13.00 θα είναι τέζα στο κρεβάτι μετά έχουν μαγείρεμα, κανένα παιδί - σκυλί, γυμναστική (οι περισσότερες), ύπνο για να είναι φρέσκες το βράδυ, μπάνιο και να ετοιμαστούν για δουλειά που πιάνουν στις 22.00 οπότε φεύγουν περίπου στις 21.30 κάπου εκεί ο φίλος θα την παλέψει να χωθεί !!!! ;) δεν λέω ότι αν γουστάρει η κοπέλα δεν γίνετε απλά πρέπει να γουστάρει.

Πέτρο έχει πολλά βλήματα που κυκλοφορούν χωρίς να είναι απασφαλισμένα !!!

Ετσι οπως τα λες ειναι παιχτη,να προσθεσω οτι ετσι ειναι και τα μαγαζια(κωλομπαρα)Γκαλα,Πορτο Μπελο,Δωρα και ορισμενα ακομα που ξεχναω τα ονοματα τους για την ωρα  :-
Με λιγα λογια,τα πραγματικα κωλομπαρα τελειωσαν σ'αυτη την πολη  :S ολες γιναν παρθενες  :headbang:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Ρε μλκες τι ηταν αυτο το χθεσινο ΕΠΟΣ στην
ΕΠΑΦΗ!!! :kneel: :kneel:

Καθε Παρασκευη και Σαββατο εχει live. :orchestra: ...Κοσμος ολοι ενας κι ενας. Γυφτακια-βιζιτουδες-κωλομπαραδες που ξεχασαν να παρουν την συνταξη. Μερικα μιλφ, τα καλυτερα κατσαν μαζι μας λογω γνωριμιας με τον Menathor. :grin:
Τα μιλφ που ηταν μαζι μας ηταν τερμα σκυλουδες, με το που φτιαχτηκαν με κανα 2 ποτακια...καναν τα τρελα τους και ο ΦΑΚΙΡΗΣ ο μλκ μου δεν εχασε την ευκαιρια οταν ξεκινησε τον χωρο της αρκουδας η χοντρη, να βγαλει την σφυριχτρα του και να σφυριζει!( :2funny: :2funny:) :kneel:
Ειχε και λουλουδικα..τα οποια τα μαζευαν απο κατω και κατευθειαν τα ξαναδινανε για πωληση! :2funny:
Συνοδευτικα: 1ο: παξιμαδακια με κασερι και πιπεριες τουρσι. 2ο: Μπανανουλα-αχλαδι-πορτοκαλι και τριτο πιατο ξηροκαρπια. :grin:
Scorpiosstelios...πρεπει να τις παρουμε παρτουζα ωραια θειτσα και χοντρη! :2on1:

Ζησαμε αλλο ενα ΒΙΕΤΝΑΜ!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Η σφυριχτρα ειναι δωρο απο μενα  :grin:
Τοσα μπαζα εκει μεσα και συ θελεις να τα γαμησεις?
Ρε μηπως ο τιτλος του μπαζογαμια πηγε σε λαθος ατομο?  :think:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
βγαλτε τιποτα στο youtube ρε αλητες
μιλαμε για επικα στιγμιοτυπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom