Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ipnos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
ΣΟΥΓΚΑΡ!!!
Στην Δελφων! :grin:

Παρεα azazel και
Scorpiosstelios :rockon:
Ημασταν απο εξω απο το μαγαζι και λεω ας κανουμε τον σταυρο μας, για το τι θα συναντησουμε !(θυμηθηκα ενα μελος που το ειπε.) :grin: Κατσαμε στο μπαρ... εντωμεταξυ οι τζαμαριες του μαγαζιου ειναι καλυμμενες απο κουρτινες! :o Μαγαζι προπολεμικου τυπου, με ελαχιστο φωτισμο πανω απο το μπαρ και στα prive που ειναι διπλα φωτισμο μηδεν! Τα prive ειναι κατι ξυλινα πολυθρονακια για να χωρανε μονο 2 ατομα! :grin: Ηταν ενα μπαρμπαδι και μια θειτσα που του ετρωγε την συνταξη σε νεροζουμια. Τα ποτα καλα μου φανηκαν, αλλα ας μας πει ο ειδικος που πηρε αυτη την φορα βοτκα-ροδακινο( ρε συ σκορπιε πρεπει να σε πηγε αιμα με τοσο ανακατεμα) :2funny:
Μονο θειες ειχε.. σε μενα ηρθε η Ταττιανα απο Ρωσσια. Την κερασα ενα ποτακι ετσι τιμης ενεκεν , επειδη ηταν η πιο ωραια θειτσα! :grin: Ολες και ολες ηταν 5 στο μαγαζι. Σιγα μην κατσουμε να μαθουμε και τι παιζει μεσα στο κωλομπαρακι σας! Μουσικη κλασσικα ελληνικα.
Για πιο cult τυπους ισως να γινει και ο πορνοπαραδεισος τους! :hi:

Τιμη κερασμενου ποτου 10€
Τιμη σπεσιαλ ποτου 10€
Τιμη απλου ποτου 7€

Stade colomparade Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

:tired: χαίρομαι συναγωνιστές που με ακούσατε και κάνατε τον σταυρό σας, είδα ότι σας βοήθησε και βγήκατε ζωντανοί από τα ζόμπι ..... :zombie:
συγχαρητήρια για την γύρα και τις περιγραφές αν έχετε ακόμη αντοχές για τέτοιου είδους συγκινήσεις πάτε κι από το ΑΤΛΑΝΤΙΚ με τη βοήθεια του θεού πάντα... :priest:... :hi:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
ΣΟΥΓΚΑΡ!!!
Στην Δελφων! :grin:

Παρεα azazel και
Scorpiosstelios :rockon:
Ημασταν απο εξω απο το μαγαζι και λεω ας κανουμε τον σταυρο μας, για το τι θα συναντησουμε !(θυμηθηκα ενα μελος που το ειπε.) :grin: Κατσαμε στο μπαρ... εντωμεταξυ οι τζαμαριες του μαγαζιου ειναι καλυμμενες απο κουρτινες! :o Μαγαζι προπολεμικου τυπου, με ελαχιστο φωτισμο πανω απο το μπαρ και στα prive που ειναι διπλα φωτισμο μηδεν! Τα prive ειναι κατι ξυλινα πολυθρονακια για να χωρανε μονο 2 ατομα! :grin: Ηταν ενα μπαρμπαδι και μια θειτσα που του ετρωγε την συνταξη σε νεροζουμια. Τα ποτα καλα μου φανηκαν, αλλα ας μας πει ο ειδικος που πηρε αυτη την φορα βοτκα-ροδακινο( ρε συ σκορπιε πρεπει να σε πηγε αιμα με τοσο ανακατεμα) :2funny:
Μονο θειες ειχε.. σε μενα ηρθε η Ταττιανα απο Ρωσσια. Την κερασα ενα ποτακι ετσι τιμης ενεκεν , επειδη ηταν η πιο ωραια θειτσα! :grin: Ολες και ολες ηταν 5 στο μαγαζι. Σιγα μην κατσουμε να μαθουμε και τι παιζει μεσα στο κωλομπαρακι σας! Μουσικη κλασσικα ελληνικα.
Για πιο cult τυπους ισως να γινει και ο πορνοπαραδεισος τους! :hi:

Τιμη κερασμενου ποτου 10€
Τιμη σπεσιαλ ποτου 10€
Τιμη απλου ποτου 7€

Stade colomparade Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Μετά το Σουγκαρ το χάος !!!  :gay:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Σκορπιε εσυ ξερεις πολυ καλα οτι ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει.Η Λιτσα η τραγουδιαρα δουλευει ακομα εκει?
Χυσεα ήταν τραγική κατάσταση, μοναδική εμπειρία, αν δεν είσαι 70 και πάνω δεν υπάρχει λόγος για να πας..... Ξανά  :vomit:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
ΣΟΥΓΚΑΡ!!!
Στην Δελφων! :grin:

Παρεα azazel και
Scorpiosstelios :rockon:
Ημασταν απο εξω απο το μαγαζι και λεω ας κανουμε τον σταυρο μας, για το τι θα συναντησουμε !(θυμηθηκα ενα μελος που το ειπε.) :grin: Κατσαμε στο μπαρ... εντωμεταξυ οι τζαμαριες του μαγαζιου ειναι καλυμμενες απο κουρτινες! :o Μαγαζι προπολεμικου τυπου, με ελαχιστο φωτισμο πανω απο το μπαρ και στα prive που ειναι διπλα φωτισμο μηδεν! Τα prive ειναι κατι ξυλινα πολυθρονακια για να χωρανε μονο 2 ατομα! :grin: Ηταν ενα μπαρμπαδι και μια θειτσα που του ετρωγε την συνταξη σε νεροζουμια. Τα ποτα καλα μου φανηκαν, αλλα ας μας πει ο ειδικος που πηρε αυτη την φορα βοτκα-ροδακινο( ρε συ σκορπιε πρεπει να σε πηγε αιμα με τοσο ανακατεμα) :2funny:
Μονο θειες ειχε.. σε μενα ηρθε η Ταττιανα απο Ρωσσια. Την κερασα ενα ποτακι ετσι τιμης ενεκεν , επειδη ηταν η πιο ωραια θειτσα! :grin: Ολες και ολες ηταν 5 στο μαγαζι. Σιγα μην κατσουμε να μαθουμε και τι παιζει μεσα στο κωλομπαρακι σας! Μουσικη κλασσικα ελληνικα.
Για πιο cult τυπους ισως να γινει και ο πορνοπαραδεισος τους! :hi:

Τιμη κερασμενου ποτου 10€
Τιμη σπεσιαλ ποτου 10€
Τιμη απλου ποτου 7€

Stade colomparade Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Πηρα μαυρο τζονι και ειχε γευση μπανανα  :think: Θα πρεπει να ειναι καθαρα τα ποτα τους..
 

jaym

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
2
Πόντοι
0
Τα συγχαρητήρια μου στον mpouxos και την παρέα του για τις ωραίες και πλήρεις ενημερώσεις τους
Πρέπει να σταματήσω να ειμαι κότα και να γράφω και εγω το κατιτις μου
Απλώς φοβάμαι μην καρφωθω
Μάλλον θα το κάνω με κάποια χρονοκαθυστέρηση
Και πάλι μπράβο
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
3
Like
1.210
Πόντοι
216
Χυσεα ήταν τραγική κατάσταση, μοναδική εμπειρία, αν δεν είσαι 70 και πάνω δεν υπάρχει λόγος για να πας..... Ξανά  :vomit:
Πριν μερικα χρονια στο Σουγκαρ με την Λιτσα την τρα γουδιστρια.Μπαινω στο μαγαζι και κάθομαι στην ακρη του μπαρ κοντα στην τουαλετα.Μετα απο 5 ποτα γυναικεία που κερασα μου πεταει το παπαρι απ έξω και με πλακώνει στην πιπα.Στην διπλανη καβατζα καθόταν μια παρεα νεαρόν μονοι τους και οταν δεν κοιτουσα προς το μερος τους μας κανανε μπανιστήρι.Οταν κοιτουσα προς το μερος τους γιρνουσαν το κεφαλι αλλου.Χα χα χα ειχε πολυ γελιο η ολη φαση.     
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πριν μερικα χρονια στο Σουγκαρ με την Λιτσα την τρα γουδιστρια.Μπαινω στο μαγαζι και κάθομαι στην ακρη του μπαρ κοντα στην τουαλετα.Μετα απο 5 ποτα γυναικεία που κερασα μου πεταει το παπαρι απ έξω και με πλακώνει στην πιπα.Στην διπλανη καβατζα καθόταν μια παρεα νεαρόν μονοι τους και οταν δεν κοιτουσα προς το μερος τους μας κανανε μπανιστήρι.Οταν κοιτουσα προς το μερος τους γιρνουσαν το κεφαλι αλλου.Χα χα χα ειχε πολυ γελιο η ολη φαση.       
Είσαι τεράστιος  :hi:
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
834
Κριτικές
1
Like
607
Πόντοι
86
Σχόλιο : Στο smart δουλευει ο Δημήτρης ως DJ / υπεύθυνος / μόνος άντρας εργαζόμενος που δούλευε παλαιότερα στην Ορχιδέα στην καρακάση και είναι εξυπηρετικός σε αυτό που θέλετε ! Έχω φάει ένα call-girl αρμένισσα πολύ καλή που διετέλεσε εκεί εργαζόμενη αλλά έχει φύγει Γερμανία εδώ και δυό χρόνια
Ερωτήσεις : Που είναι τα porto bello & Sugar. Sugar ξέρω εγώ κανονικό μπαράκι στην κατσιμίδη χαμηλά απέναντι από ένα άλλο κολόμπαρο περιοχή Ευκλείδη !
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Σχόλιο : Στο smart δουλευει ο Δημήτρης ως DJ / υπεύθυνος / μόνος άντρας εργαζόμενος που δούλευε παλαιότερα στην Ορχιδέα στην καρακάση και είναι εξυπηρετικός σε αυτό που θέλετε ! Έχω φάει ένα call-girl αρμένισσα πολύ καλή που διετέλεσε εκεί εργαζόμενη αλλά έχει φύγει Γερμανία εδώ και δυό χρόνια
Ερωτήσεις : Που είναι τα porto bello & Sugar. Sugar ξέρω εγώ κανονικό μπαράκι στην κατσιμίδη χαμηλά απέναντι από ένα άλλο κολόμπαρο περιοχή Ευκλείδη !

Το πορτο Μπέλο ειναι κοντα στον κήπο του καλού η στο ζαπινγκ,το σουγκαρ που λες ειναι μπυραρία!!!
Το κωλομπαρο σουγκαρ ειναι στο τελος της δελφων!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
Απεναντι απο το κανονικο sugar(μπυραρια). Εχει ενα αρκετα καλο κωλομπαρο το ΑΡΩΜΑ! :grin: :boobies:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Απεναντι απο το κανονικο sugar(μπυραρια). Εχει ενα αρκετα καλο κωλομπαρο το ΑΡΩΜΑ! :grin: :boobies:

Εχουμε καιρο να πάμε εκει...
Το μαυρο παιδί μονο μπαουγκ θελει τωρα τελευταία.
 

Ipnos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Σχόλιο : Στο smart δουλευει ο Δημήτρης ως DJ / υπεύθυνος / μόνος άντρας εργαζόμενος που δούλευε παλαιότερα στην Ορχιδέα στην καρακάση και είναι εξυπηρετικός σε αυτό που θέλετε ! Έχω φάει ένα call-girl αρμένισσα πολύ καλή που διετέλεσε εκεί εργαζόμενη αλλά έχει φύγει Γερμανία εδώ και δυό χρόνια
Ερωτήσεις : Που είναι τα porto bello & Sugar. Sugar ξέρω εγώ κανονικό μπαράκι στην κατσιμίδη χαμηλά απέναντι από ένα άλλο κολόμπαρο περιοχή Ευκλείδη !

:tired: Ο Δημήτρης έχει φύγει από το Σμαρτ εδώ πάρα πολύ καιρό και δουλεύει στο Jordan στην Κλεάνθους το οποίο δεν το λες κωλόμπαρο..... :hi:
 

nikolaspap

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2014
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα...μετά από καιρό απραξίας σκέφτομαι να κάνω μια βόλτα σήμερα που θα είναι πιο ήσυχα...σε ποιο προτείνετε να περάσω?? έτσι καμιά κοπέλα για λίγο μουχαμπέτι να περάσει η ώρα...
 

ivandos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!
Μπορει καποιος να μου παρακαλω που ειναι το "Επαφη"?
Νομιζω ειναι στη Γιαννιτσων αλλα δεν ειμαι σιγουρος και δεν μπορω να το βρω στο google
Λεμε σημερα να παμε εκει με παρεα για χαβαλε κατα τις 1.
Αν εχει καποιος να πει καμια συμβουλη κτλ ή καποιο αλλο μαγαζι αναλογο εαν εκλεισε το Επαφη
Ευχαριστω!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
αφου δεν μπορεις να το βρεις στο GOOGLE προσπαθησε να το βρεις στην εγκυκλοπαιδεια ΠΑΠΥΡΟΣ ΛΑΡΟΥΣ  η στειλε επιστολη στο πανεπιστημιο ΧΑΡΒΑΡΝΤ να παρεις πληροφορειες για κατι τοσο υψηλου επιπεδου συνευρετηριο που αποτελει πολιτισμικη κληρονομια
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
χθεσινη επισκεψη στο καπτεν μοργκαν...γωρω στις 12 γυναικες αυτες που ξεχωρισα ειναι μια κοντη ξανθια με  :tits: δυνατα και μια μαυρη με κορμι κολαση παιχνιδι πολυ δεν γινεται μονο κουβεντουλα  χαλαρη κατασταση  :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom