Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Perdika

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας παίδες,πάω κ εγώ σε όλα τα στριπτίζ,κ το Τους έχει πολύ όμορφα κορίτσια κ ζεστά μάλιστα, δεν ξέρω ποιός βάζει το βιζαταρχο να γράφει όλες αυτές βλακείες,κ πάντα έχει κόσμο, έχει κ μπριζόλα καλό
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Φίλε κανένας δεν με βάζει πελάτης είμαι όπως και τα πιο πολλά παιδιά εδώ μέσα με αυτό που έγραψες καταλάβαμε ότι δουλευεις στο μαγαζί αλλιώς δεν εξηγείται να βλέπεις ότι έχει ωραίες μαύρα χάλια οι πιο πολλές εκτός αν εσύ έχεις τόσο χαμηλά γούστα .
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Βολτα χθες βραδυ απο Caissa και Kinky...Βαρετα και στα δυο και με σοβρες ελλειψεις απο γυναικες..στο Βαbylon ωραιες παρουσιες
απο λατινικη Αμερικη...πραγμα που δεν το συναντας ευκολα.
Ενδιαφερον ειχε το Lipstick στην Πειραιως ,με 5 γυναικες..οχι τιποτα το φοβερο..το καλο ειναι οτι προσφερεται ,εκτος τα
κλασσικα,10-50-100 ευρω και εξτρα υπηρεσια στουντιο σε δωματιο εκτος μαγαζιου με 150 ευρω για μια ωρα.

150 ευρω τα θελει σε ροχαλες η μουτζες?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Φίλε κανένας δεν με βάζει πελάτης είμαι όπως και τα πιο πολλά παιδιά εδώ μέσα με αυτό που έγραψες καταλάβαμε ότι δουλευεις στο μαγαζί αλλιώς δεν εξηγείται να βλέπεις ότι έχει ωραίες μαύρα χάλια οι πιο πολλές εκτός αν εσύ έχεις τόσο χαμηλά γούστα .

Φιλε Visitarxe εχω παει και εγω και επιβεβαιωνω πληρως αυτα που λες. Εισαι και πολυ επιεικης στην κριτικη σου γιατι ειναι πολυ πεταμενα λεφτα. Ο τυπος προφανως εφτιαξε λογαριασμο για να προμοταρει αγνοησε τον
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Μαύρο χάλι είναι το toys
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Ευχαριστώ φίλε golemis και Χρήστο που με επιβαιβαιωνετε προσπαθώ να γράφω τα πράγματα όπως είναι. Είναι πολλές φορές που έχω γράψει καλα λόγια για το toys όταν είχε καλό υλικό.Στα στριπ οι κριτικές είναι σχετικές για τον καθένα μπορείς να πας σε ένα μαγαζί και να περάσεις σούπερ και να πάει ένας άλλος στο ίδιο και να περάσει χάλια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Έχεις δίκιο σε αυτό στο Γκολτεν κ στο Αθενς λίγες το κανουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Perdika

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Φίλε λάθος κάνεις ότι δουλεύω στο τους από τότε που άνοιξε πηγενω εκεί κ κάνω όλα τα γούστα μου όπως κ η φοιλι μου κ το ότι λέτε εσείς δεν το ξέρω πάντα είχε ωραίες γυναίκες
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Tην Παρασκευη στο γκολντεν πολλες κοπελες ,συχνοι χοροι στη πιστα και λεσβιακό - η μικρη αλπινα με την ιννα πολυ αισθησιακές.Εχουν έρθει και καποιες καινουργιες γενικά βρίσκεις ότι θέλεις,δε βαριέσαι.

Περιέργως δεν είχε τόσο κόσμο και τσιγαρίλα και ήταν ακόμη καλύτερα.

Τις Κυριακές για να μη σπαει ο κόσμος θα βάλει και αλλα σοου απο οτι ειπε ο d.j.

 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Εντάξει γενικά έχει πολλές και κάποιες όμορφες αλλά έχει και πολύ κατιμα τα σόου καλά είναι σε όποιον αρέσουν εγώ δεν είμαι φαν όταν πέφτει πολύ κόσμος το μαγαζί δεν αξίζει σπάνια παίρνανε από τα τραπέζια σε γενικές γραμμές θα έλεγα μέτριο μαγαζί.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Tην Παρασκευη στο γκολντεν πολλες κοπελες ,συχνοι χοροι στη πιστα και λεσβιακό - η μικρη αλπινα με την ιννα πολυ αισθησιακές.Εχουν έρθει και καποιες καινουργιες γενικά βρίσκεις ότι θέλεις,δε βαριέσαι.

Περιέργως δεν είχε τόσο κόσμο και τσιγαρίλα και ήταν ακόμη καλύτερα.

Τις Κυριακές για να μη σπαει ο κόσμος θα βάλει και αλλα σοου απο οτι ειπε ο d.j.
Φίλε ξέρεις την γνωστή μου ερώτηση λολ. Καμία να κάνει αργό/κολλητό χορό πάντα στο 5 Ευρω ξέρεις-συστήνεις? Η Οφίλια είναι εκεί?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
πρόσφατη επίσκεψη στα κάτωθι ιδρύματα
-DOLL'S(EX-FBI)Mια από τα ίδια με ελαχιστη ανανέωση στο ρόστερ.11 ευρω είσοδος με ποτό.Τα σόου βαρετά,το ιδιο κλασικό λαιβ σεξ σοου(ο θεος να το κάνει)που η ξανθια ρουμανα βυζάρα γαμιεται απο ένα πιτσιρικα με στραπ..η μουσική πολυ χαμηλά να παίζει σε σημείο που άκουγες τις συζητήσεις των διπλανών.Επίσης οι γκόμενες πολύ πιεστικές για χορό σε σημείο αηδίας.Θα κάνω σίγουρα καιρό να ξαναπαω.
-ΒΑΒΥLON:Πήγα πιο πολύ λόγω παρέας,είναι γνωστό ότι πρόκειται για ασύμφορο μαγαζί.Καλές γκόμενες γενικά και επιλογές για όλα τα γούστα αλλά τα κεράσματα ασύμφορα γι αυτο περιορίστηκα σε 2 χορούς οι οποίοι ήταν καλοί σε διαρκεια.Επίσης αρκετά καλή μουσική.
-CAISSA:καλή φάση γενικά με ένα βαθμό ανανέωσης στο ρόστερ.επίσης στα θετικά ότι οι γκόμενες δεν πολυπρήζουν για χορό.Καθαρα ποτά και συμπαθητική μουσική.Ωστόσο με λυπη μου διαπίστωσα ότι και στους 2 χορούς που έκανα έχει μειωθεί η διάρκεια..2 λεπτά και το μεγαλύτερο διάστημα να είναι στον αέρα η γκόμενα..κορόϊδία!Σόου στην πίστα ικανοποιητικά.
Αυτά το ολίγα,καλά να περνάμε!
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Εχεις περασει κανενας τωρα τελευταια απο athens ακουσα οτι εκαναν ανανεωση στο ροστερ??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Tην Παρασκευη στο γκολντεν πολλες κοπελες ,συχνοι χοροι στη πιστα και λεσβιακό - η μικρη αλπινα με την ιννα πολυ αισθησιακές.Εχουν έρθει και καποιες καινουργιες γενικά βρίσκεις ότι θέλεις,δε βαριέσαι.

Περιέργως δεν είχε τόσο κόσμο και τσιγαρίλα και ήταν ακόμη καλύτερα.

Τις Κυριακές για να μη σπαει ο κόσμος θα βάλει και αλλα σοου απο οτι ειπε ο d.j.
Κανε πριβε φιλαρακι πηρες αξιζε καμια??
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
551
Πόντοι
301
πρόσφατη επίσκεψη στα κάτωθι ιδρύματα
-DOLL'S(EX-FBI)Mια από τα ίδια με ελαχιστη ανανέωση στο ρόστερ.11 ευρω είσοδος με ποτό.Τα σόου βαρετά,το ιδιο κλασικό λαιβ σεξ σοου(ο θεος να το κάνει)που η ξανθια ρουμανα βυζάρα γαμιεται απο ένα πιτσιρικα με στραπ..η μουσική πολυ χαμηλά να παίζει σε σημείο που άκουγες τις συζητήσεις των διπλανών.Επίσης οι γκόμενες πολύ πιεστικές για χορό σε σημείο αηδίας.Θα κάνω σίγουρα καιρό να ξαναπαω.
-ΒΑΒΥLON:Πήγα πιο πολύ λόγω παρέας,είναι γνωστό ότι πρόκειται για ασύμφορο μαγαζί.Καλές γκόμενες γενικά και επιλογές για όλα τα γούστα αλλά τα κεράσματα ασύμφορα γι αυτο περιορίστηκα σε 2 χορούς οι οποίοι ήταν καλοί σε διαρκεια.Επίσης αρκετά καλή μουσική.
-CAISSA:καλή φάση γενικά με ένα βαθμό ανανέωσης στο ρόστερ.επίσης στα θετικά ότι οι γκόμενες δεν πολυπρήζουν για χορό.Καθαρα ποτά και συμπαθητική μουσική.Ωστόσο με λυπη μου διαπίστωσα ότι και στους 2 χορούς που έκανα έχει μειωθεί η διάρκεια..2 λεπτά και το μεγαλύτερο διάστημα να είναι στον αέρα η γκόμενα..κορόϊδία!Σόου στην πίστα ικανοποιητικά.
Αυτά το ολίγα,καλά να περνάμε!

Να ξέρεις πάντως σε κάποιους μας αρέσει να μας παρακαλάνε για χορό  :erection:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Saitama-Sensei

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Εχεις περασει κανενας τωρα τελευταια απο athens ακουσα οτι εκαναν ανανεωση στο ροστερ??
Περασε ενας φιλος και ειπε πως οντως εχει αλλαξει προς το καλυτερο το ροστερ... Θα περασω και εγω συντομα απο κει και θα ενημερωσω!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
Που είναι ρε μαγκες οι εποχές που πήγαινες στο στριπτιτζαδικο και ήταν ΟΛΕΣ διμετρες ξανθιές μ....ρες ?

τοτε δεν έπαιζαν μπριζόλες γιατι δεν χρειαζόνταν !

τωρα πλάκωσε η γυφτιά από την Ρουμανία, η Ρωσία έγινε κανονικό κράτος και τα στριπτιτζάδικα έπεσαν σε αιώνια παρακμή !

οι νεότερες γενεές δεν ξέρουν τι έπαιζε γι αυτό και εντυπωσιάζονται με τις φακλάνες που παίζουν σημερα στα μαγαζιά ….
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Να ξέρεις πάντως σε κάποιους μας αρέσει να μας παρακαλάνε για χορό  :erection:
ok τύπε καλό είναι να γινεται παιχνίδι σίγουρα από το να καθονται στον καναπέ και να καπνίζουνε προτιμότερο είναι σίγουρα.αλλά όχι και να σε πρίζουνε σε σημείο αηδίας και να περνάνε οι ίδιες 2 και 3 φορές..δηλαδη τι θα αλλάξει?το όχι σημαίνει όχι,προφανώς δεν την κάνεις κέφι την γκόμενα και δεν την παίρνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom