Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
Η Γιούνα είναι Ρουμάνα αν θυμάμαι καλά κι αυτή. Δεν είναι από τις τοπ, μέτριο πρόσωπο, όμως καλό σώμα, σφιχτό, όχι μικρή σε ηλικία, 35 την κόβω χαλαρά να είναι, μιλάει ελληνικά καλά και είναι τίμια στους χορούς. Αν εστιάζεις πολύ στο στήθος, δεν θα ενθουσιαστείς,΄αν όμως εστιάζεις πιο πολύ σε κώλο, πλάτη, μπούτια είναι μια χαρά, έχει ωραίο κορμι και όπως είπα και τίμια στους χορούς
Ευχαριστω φιλε και μια νοκολ απ βραζιλια ειναι πολυ δυνατο ομορφο μελαχρινο και σωμα τουμπανο η μλκια ειναι δεν ξερει να χορευει καθολου ομως ειναι καινουργια εχει 1 μηνα στο μαγαζι
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Μια φορά έκανα χορό με Οφιλία όλο κι όλο όμως:

Μόλις ήρθε στο τραπέζι, ήμουν ντεμί να την πάρω να μην την πάρω.
Όταν πήγαμε εκεί όμως, κατ' αρχήν μου άρεσε πολύ το στήθος της (σημειωτέον παρότι προτιμώ μικρά βυζιά, και όμως το δικό της ήταν τόσο συμμετρικό που μου άρεσε!) Ύστερα, με τη μία κάνει μια κίνηση και κολάει την κωλάρα της πάνω στον "Λουδοβίκο"... και την άκουσα. Ο χορός της όχι, δεν ήταν καθόλου στυλ κατσίκι. Δεν ξέρω αν θα έλεγα ότι ήταν ο τοπ χορός, όμως είχε επαφές και γενικά είχε κάτι που σε άναβε η γκόμενα , εμένα δηλαδή μου άρεσε. Και από διάρκεια εντάξει ήταν.
υπέρευχαριστώ για την ενημέρωση. Και εγώ αν βρω, μάθω κτλ για ποιες κάνουν αποκλειστικά ΑΡΓΟ-ΚΟΛΛΗΤΟ χορό θα ενημερώνω. ΠΆΝΤΑ μιλάω για 5ευρω χορό.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
Νικολ ηθελα να πω στο προηγουμενο σχολιο μου..
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
130
Like
117
Πόντοι
1
Αυτά όμως τα τελευταία 10-11 χρόνια. Παλιά είχε μόνο μάτι και χούφτωμα. Δεν τον έβρεχες με τίποτε.
Ειδικά τη δεκαετία του 90 , που ήταν το ξεκίνημα.

Τη Μάρα (ρουμάνα) , του ρασπούτιν , τη θυμάται κανείς ; Πριν 5-6 χρόνια. Παίζει αλλού ;;;;;;

Νομίζω την είχα πετύχει προ 2-ετίας στο Babylon
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

georgekal1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Ασε φιλε μην το ψαχνεις με την αντρεα πανε πολλοι  για αυτην εκει μεσα εχει και πλεονεκτημα οτι μιλαει ελληνικα και μαζευει απο πιτσιρικια μεχρι μπαρμπαδες την προηγουμενη βδομαδα περασα κ εγω κ ηθελα ν κερασω ενσ ποτο και δεν κουνηθηκε απο ενα τραπεζι απο τις 1 μεχρι τις 4 νταξει δν με χαλασε πηρα την αντριαννα γ παρεα κ περασα πολυ καλα..οσο για αυτη τη γουνα ποια ειναι δεν μου ερχεται εμφανισιακα η κοπελα..
Φιλε την αντριαννα απο ρουμανια με τα μεγαλα βυζια εννοεις?δωσε κανενα info σχετικα με το πως περασες.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
Ναι αυτη ειναι Φιλε περασα πολυ καλα η αντριαννα μιλαει πολυ καλα ελληνικα και ειναι απο τ κοριτσια που σου ξηγειται καλα δεν το παιζει ντιβα και θα περασεις καλα μαζι της εγω 2 ποτα κερασα κ πηρα κ 2 χορους απλους γενικα χορευει πολυ ωραια και ασθησιακα αλλα πρεπει να μην κουνιεται τοσο γρηγορα ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

georgekal1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Ναι αυτη ειναι Φιλε περασα πολυ καλα η αντριαννα μιλαει πολυ καλα ελληνικα και ειναι απο τ κοριτσια που σου ξηγειται καλα δεν το παιζει ντιβα και θα περασεις καλα μαζι της εγω 2 ποτα κερασα κ πηρα κ 2 χορους απλους γενικα χορευει πολυ ωραια και ασθησιακα αλλα πρεπει να μην κουνιεται τοσο γρηγορα ..
φιλε σορρυ που θα στο πω αλλα μαλλον στον υπνο σου τα βλεπεις αυτα που γραφεις...η αντριαννα που λες εχει να εμφανιστει στο golden μηνες..που πηγε αγνωστο.οποτε αν σου αρεσουν τα παραμυθια πιασε να γραφεις βιβλια
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
Φιλε την αντριαννα απο ρουμανια με τα μεγαλα βυζια εννοεις?δωσε κανενα info σχετικα με το πως περασες.
Ναι αυτη ειναι Φιλε περασα πολυ καλα η αντριαννα μιλαει πολυ καλα ελληνικα και ειναι απο τ κοριτσια που σου ξηγειται καλα δεν το παιζει ντιβα και θα περασεις καλα μαζι της εγω 2 ποτα κερασα κ πηρα κ 2 χορους απλους γενικα χορευει πολυ ωραια και ασθησιακα αλλα πρεπει να μην κουνιεται τοσο γρηγορα ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
φιλε σορρυ που θα στο πω αλλα μαλλον στον υπνο σου τα βλεπεις αυτα που γραφεις...η αντριαννα που λες εχει να εμφανιστει στο golden μηνες..που πηγε αγνωστο.οποτε αν σου αρεσουν τα παραμυθια πιασε να γραφεις βιβλια
Ρε φιλε πας κλ πριν μια βδομαδα εκει ημουν δεν ξερω τι ειδα και τι ακουσα εκτος εαν λες αλλη κοπελα εγω την ανδριανν που εκατσε μαζι μου ειναι καστανοξανθη ψηλη απ ρουμανια τεραστια βυζια δεν ειχε αλλα ηταν μια χαρα μπες και στ facebook στη σελιδα του golden εχεις και φωτο της κοελας που λεω..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

john.iannou

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
19
Like
19
Πόντοι
0
Μάγκες έχω μια ερώτηση, ποιά στριπ clubs εχουν Live sex αυτην την εποχη και ποιό είναι το καλύτερο??
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Sex show έχει το Αλκατράζ το golden queen στο Περιστέρι και το κινκι Συγγρού.Τωρα ποιο είναι το καλύτερο είναι σχετικό ο καθένας έχει το δικό του για μένα αυτήν την στιγμή είναι το caissa που έχει πολλές και όμορφες .
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Βολτα χθες βραδυ απο Caissa και Kinky...Βαρετα και στα δυο και με σοβρες ελλειψεις απο γυναικες..στο Βαbylon ωραιες παρουσιες
απο λατινικη Αμερικη...πραγμα που δεν το συναντας ευκολα.
Ενδιαφερον ειχε το Lipstick στην Πειραιως ,με 5 γυναικες..οχι τιποτα το φοβερο..το καλο ειναι οτι προσφερεται ,εκτος τα
κλασσικα,10-50-100 ευρω και εξτρα υπηρεσια στουντιο σε δωματιο εκτος μαγαζιου με 150 ευρω για μια ωρα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Δηλαδή όσο ενα σιτυ τουρ σε ξενοδοχείο δικό του με ελεύθερο τελειωτικο στοματικό και ντουσάκια και ρουμ σέρβις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Και όχι κάτι φοβερό και 150 για μια ώρα κοροϊδία.Αυτος απορώ πως δεν έχει κλείσει τόσο καιρό .Θα ανοίξει κάποιο μαγαζί στην Συγγρού με άλλη ιδιοκτησία δεν μπορώ να πω περισσότερα αλλά νομίζω θα κάνει μπαμ ελπίζω να βάλει και λογικές τιμές.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Χτες πέρασα μια βόλτα από toys καμία δεκαριά γυναίκες είχε μακράν η καλύτερη η Ντιάνα όλες οι άλλες αδιάφορες έσοδα τρεις καινούργιες οι οποίες πιάσανε δουλειά χτες η μία ήτανε πολύ όμορφη αλλά ήτανε τυφλά και έπεσε για ύπνο τελικά σε ένα καναπέ.Επισεις να πω ότι οι χοροί απαράδεκτοι ούτε ένα λεπτό εντάξει 5 ευρώ έχουν αλλά όχι και έτσι σεβαστείτε τους πελάτες ξέρω ότι εκεί λόγο μέρους κοιτάνε να φάνε ξένους τώρα που χειμωνιαζει θα βαρατε μύγες με λίγα λόγια μακριά από το μαγαζί μαύρο μέχρι νεωτέρας.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.122
Like
1.929
Πόντοι
216
Χτες πέρασα μια βόλτα από toys καμία δεκαριά γυναίκες είχε μακράν η καλύτερη η Ντιάνα όλες οι άλλες αδιάφορες έσοδα τρεις καινούργιες οι οποίες πιάσανε δουλειά χτες η μία ήτανε πολύ όμορφη αλλά ήτανε τυφλά και έπεσε για ύπνο τελικά σε ένα καναπέ.Επισεις να πω ότι οι χοροί απαράδεκτοι ούτε ένα λεπτό εντάξει 5 ευρώ έχουν αλλά όχι και έτσι σεβαστείτε τους πελάτες ξέρω ότι εκεί λόγο μέρους κοιτάνε να φάνε ξένους τώρα που χειμωνιαζει θα βαρατε μύγες με λίγα λόγια μακριά από το μαγαζί μαύρο μέχρι νεωτέρας.
Αφου δεν χορεψες εσυ με τα 5 ευρω παλι καλα να λες
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Χαχα έτσι έτσι καλά τα λες με τα 5 ευρώ θα βάλουν εμάς να χορευουμεπ στο τέλος.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.735
Κριτικές
56
Like
6.101
Πόντοι
11.836
Πριβέ πόσο?ξερεις;
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
242
Κριτικές
10
Like
816
Πόντοι
371
Κωλομπαραδες μου την καλησπερα μου. Εχω κατι χρονια να παω σε στριπτηζαδικο (απο εποχη ανατολη, baby o gold κλπ δε ξερω καναν υπαρχουν πια αυτα). Παιζει κανενα μαγαζι που να εχει αξιοπρεπες στριπ σοου και να μη στα πρηζουν ανα 2 λεπτα "τελει χουρο κερασει ποτο"? να μπορει να παει καποιος μονος του (δε παιζει παρεα δυστυχως) να δει κανα μουνι, να πιει ενα ποτο και αν γουσταρει να παρει και κανα χορο? δε μπορω το πρηξαρχιδι και το πολυ μπλα-μπλα
 

pipinolatrhs45

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0

Λάθος εκτίμηση, από κάποιους εκ των προλαλησάντων.

Έχω κάνει δεκάευρους χορούς εντελώς μούφα (και όχι σε ένα μόνο μαγαζί)  και έχω κάνει και πεντάευρους  εξαιρετικούς (και πάλι, όχι μόνο σε ένα μαγαζί)

Καμμιά σχέση η τιμή.  Παίζει ρόλο η χορεύτρια και παίζει και ρόλο πόσο σε ξέρει, αν είσαι πελάτης και κάποιοι ακόμα τέτοιοι παράγοντες. Μην ψαρώνετε ότι τάχα στο δεκάευρο κάνουν καλύτερο χορό. Κάποτε, παλιότερα, ίσχυε σε κάποια συγκεκριμένα μαγαζιά. Τώρα πλέον όχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom