Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
Περασε ενας φιλος και ειπε πως οντως εχει αλλαξει προς το καλυτερο το ροστερ... Θα περασω και εγω συντομα απο κει και θα ενημερωσω!!!
Οκ αγορινα ευχαριστω κ εγω εχω ακουσει οτι εγιναν ευχαριστες αλλαγες σε ολα τα πραγματα...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
Που είναι ρε μαγκες οι εποχές που πήγαινες στο στριπτιτζαδικο και ήταν ΟΛΕΣ διμετρες ξανθιές μ....ρες ?

τοτε δεν έπαιζαν μπριζόλες γιατι δεν χρειαζόνταν !

τωρα πλάκωσε η γυφτιά από την Ρουμανία, η Ρωσία έγινε κανονικό κράτος και τα στριπτιτζάδικα έπεσαν σε αιώνια παρακμή !

οι νεότερες γενεές δεν ξέρουν τι έπαιζε γι αυτό και εντυπωσιάζονται με τις φακλάνες που παίζουν σημερα στα μαγαζιά ….
Αγορινα δεν είμαι ο ειδικος να σου πω τι παιζει ακριβως αλλα εχω μια αποψη και θα στην αναλυσω γυρναω αυτα τ μαγαζια απο 16 ετων ειχα ενα μαγαζι με τους γονεις μου κ πηγαινε πολυ κλ κ επερνα απ μικρος καλα λεφτα και εχω χαλασει αρκετα σε στριπτιτζαδικα .. πριν 10 χρονια οι κοπελες ερχοταν κατα δεκαδες στην ελλαδα κ ειδικα απ την ρωσια γιατι μαθαιναν οτι υπαρχει χρημα και οτι ο ελληνας μπορει να μη εχει να φαει αλλα για το πουτσο του εχει να χαλασει λεφτα και σου λενε ωραια χωρα η ελλαδα διακοπες κ δουλεια μαζι καλοπεραση οταν αρχισαν να πεφτουν τα μεροκαματα κ οι δουλιες την εκαναν κ αυτες σε χωρες της κεντρικης ευρωπης βλεπε αυστρια γαλλια γερμανια..φιλος στο αννοβερο πετυχε κοπελα που δουλευε αθηνα πριν 2 χρονια του πεταξε κ κατι ελληνικες λεξεις και του πε οσα βγαζω εδω παρασκευη κ σαββατο ελλαδα δεν τ εβγαζα ολη την βδομαδα εαν δουλευα και για αυτο τα καλα κομματια φευγουν κατευθιαν απο ρωσια ουκρανια για κεντρικη ευρωπη και εδω ερχονται η δευτερη η μπορει κ η τριτη κατηγορια ομορφιας σερβις και πολλα αλλα κοριτσια...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
ισχύει..αλλά μην περιμένεις τιποτα φοβερό όσον αφορά στα τεμάχια
Κατι τρομερο δεν περιμενω απλως τελευταια φορα που πηγα ολες οι παλιες ηταν ακομη διακοπες και οι καινουργιες ηταν σαν χεσμενες ντροπαλες καθοντουσαν στ καναπε κ δεν βολταραν καθολου για να μπορεις ν διαλεψεις καμια για παρεα η χορο..παντως η τρελη η ουκρανεζα με τα πολλα tattoo η τονια σταματησε γιατι βλεπω στ insta  φωτο μονο απ κιεβο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
δεν σταματησε... θα επιστρεψει... επισης ετσι και αλλιως αυτη δουλευει εκτος
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Αναζητώ φίλοι μου κάποιο κατάστημα strip να πάω χαλαρά με την σύντροφο μου (47 αριδες κ οι δυο) να πιούμε το ποτάκι μας βλέποντας κάποιο σόου κ οι κοπέλες όταν είναι στην πίστα κ χορεύουν να βγάζουν κ το από κάτω του (το κιλοτάκι τους) την τελευταία φορά πριν 1 χρόνο ΟΛΕΣ οι κοπέλες όταν χόρευαν έμεναν μόνο με το από κάτω εσώρουχο λες κ είχαν  περίοδο!!!! Φυσικά δεν ζητώ επιμέρους χορούς κλπ, απλά το ποτάκι μας να πιούμε κ να δούμε κάποιο τολμηρό σόου. Υπάρχει στην Αθήνα Πειραιά;;;;;; Κάθε πληροφορία θα εκτιμηθεί….. :think:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.429
Πόντοι
506
Αναζητώ φίλοι μου κάποιο κατάστημα strip να πάω χαλαρά με την σύντροφο μου (47 αριδες κ οι δυο) να πιούμε το ποτάκι μας βλέποντας κάποιο σόου κ οι κοπέλες όταν είναι στην πίστα κ χορεύουν να βγάζουν κ το από κάτω του (το κιλοτάκι τους) την τελευταία φορά πριν 1 χρόνο ΟΛΕΣ οι κοπέλες όταν χόρευαν έμεναν μόνο με το από κάτω εσώρουχο λες κ είχαν  περίοδο!!!! Φυσικά δεν ζητώ επιμέρους χορούς κλπ, απλά το ποτάκι μας να πιούμε κ να δούμε κάποιο τολμηρό σόου. Υπάρχει στην Αθήνα Πειραιά;;;;;; Κάθε πληροφορία θα εκτιμηθεί….. :think:
Ευτυχως τυπε που διευκρινησες για το απο κατω τους γιατι ειχαμε μπερδευτει  :rockon:
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Η Rebecca από Αθενς καλό κομμάτι..
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
114
Like
322
Πόντοι
21
χαιρετω σας καυλαρηδες συνοδοιποροι. πριν μια εβδομαδα σαββατο βραδυ επισκεψη με φιλο γκολντεν. με τισ προσκλησεις δωσαμε απο ενα 10αρι ο καθεςνας και πηραμε ποτο και χορο. αργοτερα πηραμε κ αλλο ενα ποτο που κοστιζει ενα 5ρο. πολλες κοπελες με ποικιλια κοντες ψηλες ξανθιες μελαχρινες μικρε μεγαλες λεπτες νταρντανες γενικα για ολα τ γουστα. πανω στην πιστα 2 τα πετανε ολα στο χορο η νικολ και μια αλλη με κοντο ξανθο καρε μαλλι. καλο περιβαλλον με τισ κοπελες να τρεχουν περα δωθε για χορους ή για πριβεδακια ή να αραζουν τραπεζατες για κερασματα. για οσους θελουν να μαθουν ποιες γαμιουνται στο πριβε εχω μερικα ονοματακια που ειναι στανταρακια αλλα για τισ υπολοιπες καλο ειναι πριν πατε για πριβε να ρωτησετε ευθεως τι προσφερουν ωστε να μην σας πιασουν κοτσους-μαλακες και σας φανε τα ευροπουλα.  :fuck2: :fuck2: εχουμε και λεμε: νικολ, αντα(μελαχρινη με ζαρτιεροειδη ενδυμασια), ναομι ή αλλιως τσοκοπουσι, η νταρντανα με το αφανε-ραστα μαλλι που κανει ντιλντο σοου με την γιουνα( δεν θυμαμαι ονομα σορρυ). αυτες ειναι τσεκαρισμενες οτι το τριζουν τον καναπε. σιγοθρα υπαρχουν κ αλλες αλλα δεν ξερω ποιες ειναι. γενικα η βραδια κυλισε ομορφα. ωραια τα ντιλντο σοου και η λαιβ πουτσα με τεο-ιννα. καλες τσαρκες και καλα να περνατε
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
χαιρετω σας καυλαρηδες συνοδοιποροι. πριν μια εβδομαδα σαββατο βραδυ επισκεψη με φιλο γκολντεν. με τισ προσκλησεις δωσαμε απο ενα 10αρι ο καθεςνας και πηραμε ποτο και χορο. αργοτερα πηραμε κ αλλο ενα ποτο που κοστιζει ενα 5ρο. πολλες κοπελες με ποικιλια κοντες ψηλες ξανθιες μελαχρινες μικρε μεγαλες λεπτες νταρντανες γενικα για ολα τ γουστα. πανω στην πιστα 2 τα πετανε ολα στο χορο η νικολ και μια αλλη με κοντο ξανθο καρε μαλλι. καλο περιβαλλον με τισ κοπελες να τρεχουν περα δωθε για χορους ή για πριβεδακια ή να αραζουν τραπεζατες για κερασματα. για οσους θελουν να μαθουν ποιες γαμιουνται στο πριβε εχω μερικα ονοματακια που ειναι στανταρακια αλλα για τισ υπολοιπες καλο ειναι πριν πατε για πριβε να ρωτησετε ευθεως τι προσφερουν ωστε να μην σας πιασουν κοτσους-μαλακες και σας φανε τα ευροπουλα.  :fuck2: :fuck2: εχουμε και λεμε: νικολ, αντα(μελαχρινη με ζαρτιεροειδη ενδυμασια), ναομι ή αλλιως τσοκοπουσι, η νταρντανα με το αφανε-ραστα μαλλι που κανει ντιλντο σοου με την γιουνα( δεν θυμαμαι ονομα σορρυ). αυτες ειναι τσεκαρισμενες οτι το τριζουν τον καναπε. σιγοθρα υπαρχουν κ αλλες αλλα δεν ξερω ποιες ειναι. γενικα η βραδια κυλισε ομορφα. ωραια τα ντιλντο σοου και η λαιβ πουτσα με τεο-ιννα. καλες τσαρκες και καλα να περνατε
Η νικολ ειναι το μελαχρινο τουμπανο με τις βυζαρες που δηλωνει βραζιλιανα απ οτι θυμαμαι οταν ηρθε αρχες αυγουστου μαγαζι δεν ηξερε ουτε ν χορευει στ στυλο ουτε προσφερε τιποτα στους χορους και τωρα δινει μεχρι κ σεξ μπραβο..
 

Johnmastr

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2019
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα καυλιαρηδες ξερετε αν η Αντρια από golden γαμιεται στο πριβε; Και αν ναι με ποσα;
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Καλησπέρα καυλιαρηδες ξερετε αν η Αντρια από golden γαμιεται στο πριβε; Και αν ναι με ποσα;




Xax πλάκα κάνεις;; Αυτή είναι μπλα μπλα φρου φρου κ αρώματα το ίδιο κ η Μιρέλλα..όλο το ρουμανικό μπλοκ..την έχουν δει γκόμενες.. την έχω πάρει πριβέ δεν κάνει τίποτα μόνο βγάλει τα ρούχα τής..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Πάρε την Ντάρια πριβέ στο διπλό θα στον μπαιξει αλλά μην ασχοληθείς μαζί της για χορήγο μαλακά ψάχνει θα στο παίζει άρρωστη ότι έχει πρόβληματα για να την λυπηθείς Νούμερο είναι κ αυτή

 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
114
Like
322
Πόντοι
21
Η νικολ ειναι το μελαχρινο τουμπανο με τις βυζαρες που δηλωνει βραζιλιανα απ οτι θυμαμαι οταν ηρθε αρχες αυγουστου μαγαζι δεν ηξερε ουτε ν χορευει στ στυλο ουτε προσφερε τιποτα στους χορους και τωρα δινει μεχρι κ σεξ μπραβο..
οχι κανεις λαθος. την μπερδευεις με αλλη κοπελα. η νικολ απουσιαζε για ενα διατημα αλλα ξαναρθε τωρα. ειναι αδυνατη και πρεπει να γυμναζεσται και λιγο. σιγουρα κατι πινει και ειναι μεσα στην τρελη χαρα και διαθεση καθε φορα. δεν εχει βυζαρες αλλα κανονικα. μαν μου αλλη ειναι αυτη που λες εσυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
114
Like
322
Πόντοι
21
επισης δεν ασχολουμαστε με μοντελα που τρωνε μαρουλια βλεπε αντρεα νταρια μιρελλα. ακου εκει 70 ευρω για να γδυθουν....
βεβαια αυτη ειναι δικη μου αποψη γιατι καποιοι μπορει να γουσταρουν ή να περνανε καλα μαζι τους.γουστα ειναι αυτα απλα οι συγκεκριμενες ειναι πιο πολυ του κερασματος και μεχρι εκει
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.378
Πόντοι
1.011
για ποιο στριπ λέτε;
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.378
Πόντοι
1.011
Έχει καλά μουνια απο αυτά που διάβασα σωστός;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom