Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
114
Like
322
Πόντοι
21
εχει ναι. δες παραπισω την αναφορα μου εχει οτι τραβαει η ορεξη καθενος
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
398
Like
789
Πόντοι
81
οχι κανεις λαθος. την μπερδευεις με αλλη κοπελα. η νικολ απουσιαζε για ενα διατημα αλλα ξαναρθε τωρα. ειναι αδυνατη και πρεπει να γυμναζεσται και λιγο. σιγουρα κατι πινει και ειναι μεσα στην τρελη χαρα και διαθεση καθε φορα. δεν εχει βυζαρες αλλα κανονικα. μαν μου αλλη ειναι αυτη που λες εσυ
Ναι μαλλον αλλη λεω αγορινα κ αυτη νικολ την λενε δουλευει απ τον αυγουστο με λατιν σωμα λιγο γεματη αλλα καυλιαρα φατσα κ γενικα πολυ ωραιο σωμα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
398
Like
789
Πόντοι
81
επισης δεν ασχολουμαστε με μοντελα που τρωνε μαρουλια βλεπε αντρεα νταρια μιρελλα. ακου εκει 70 ευρω για να γδυθουν....
βεβαια αυτη ειναι δικη μου αποψη γιατι καποιοι μπορει να γουσταρουν ή να περνανε καλα μαζι τους.γουστα ειναι αυτα απλα οι συγκεκριμενες ειναι πιο πολυ του κερασματος και μεχρι εκει
Ασε φιλαρακι οι ρουμανες στ γκολντεν εχουν ψωνιστει τελιως κ ο αλλος ρωταει γ γαμησι 70 τις δινειε στην αντρες στ διπλο κ ουτε τ μουνι δεν σε αφηνει ν πιασεις γενικα αυτες την εχουν βρει ουτε χορους στην πιστα κανουν ουτε τρυγυρνανε σαν τις αλλες βρισκουν χορηγους κ την βγαζουν ολη το βραδυ στ καναπε μαζι τους...
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Ασε φιλαρακι οι ρουμανες στ γκολντεν εχουν ψωνιστει τελιως κ ο αλλος ρωταει γ γαμησι 70 τις δινειε στην αντρες στ διπλο κ ουτε τ μουνι δεν σε αφηνει ν πιασεις γενικα αυτες την εχουν βρει ουτε χορους στην πιστα κανουν ουτε τρυγυρνανε σαν τις αλλες βρισκουν χορηγους κ την βγαζουν ολη το βραδυ στ καναπε μαζι τους...

Είναι του καναπέ
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Καλύτερα Αθενς έχει πιο πολλές επιλογές
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
398
Like
789
Πόντοι
81
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Και εκει φιλε καποιες νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απο τα αρχιδια και εγιναν ντιβες βλεπε αλεξια εβιτα τουλαχιστον εχεις περισσοτερες επιλογες απ οτι golden..

Η αλήθεια είναι ότι ότι βρίσκουν κ τα κάνουν.. γιατί υπάρχουν πολλά κοροϊδα που τα σκάνε κ τις κάνουν μαγκισες κ ψωνάρες..οι περισσότερες από αυτές άμα τις δεις μέρα θα αρχίζεις να τρέχεις είναι πολύ απλές καθημερινές κοπέλες..μέσα στο σκοτάδι μεταμφιέζονται.. κρύβουν πράγματα λένε πολλά ψέματα κ υποκρίνονται.. είναι ένα παιχνίδι μεταξύ ενός ηθοποιού κ ενός κομπάρσου τώρα οποίος νικήσει..αυτές κοιτάνε να στα φάνε χωρίς να κάνουν τίποτα κ εσύ κοιτάς να περάσεις καλά με τα λιγότερα.. τώρα άμα γαμησεις έχει καλός..εγώ κοιτάω να μην χαλάω γιατί τα θεωρώ κοροϊδία.. μπορεις να γαμησεις πολύ πιο ωραίες γυναίκες με πολύ λιγότερα λεφτά.. ο καθένας ότι βαστάει η τσέπη του...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
398
Like
789
Πόντοι
81
Η αλήθεια είναι ότι ότι βρίσκουν κ τα κάνουν.. γιατί υπάρχουν πολλά κοροϊδα που τα σκάνε κ τις κάνουν μαγκισες κ ψωνάρες..οι περισσότερες από αυτές άμα τις δεις μέρα θα αρχίζεις να τρέχεις είναι πολύ απλές καθημερινές κοπέλες..μέσα στο σκοτάδι μεταμφιέζονται.. κρύβουν πράγματα λένε πολλά ψέματα κ υποκρίνονται.. είναι ένα παιχνίδι μεταξύ ενός ηθοποιού κ ενός κομπάρσου τώρα οποίος νικήσει..αυτές κοιτάνε να στα φάνε χωρίς να κάνουν τίποτα κ εσύ κοιτάς να περάσεις καλά με τα λιγότερα.. τώρα άμα γαμησεις έχει καλός..εγώ κοιτάω να μην χαλάω γιατί τα θεωρώ κοροϊδία.. μπορεις να γαμησεις πολύ πιο ωραίες γυναίκες με πολύ λιγότερα λεφτά.. ο καθένας ότι βαστάει η τσέπη του...
Το ξερω φιλε υπαρχουν κοριτσια στ μασαζ πολυ πιο ομορφα και τις παιρνεις με πολυ λιγοτερα λεφτα εκει πληρωνεις την ταμπελα κ καλα της στριπτιτζους  το brand name και την καυλα σου στ κατω κατω εκει πονταρουν αυτες οτι σε καθε βραδυ θα βρουν 2 αντε 3 τετιους κ θα βγαλουν τα εξοδα του μηνα και συνηθως αυτα τ παιδια που την πατανσ ειναι παιδια του μεροκαματου δυστυχως..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Το ξερω φιλε υπαρχουν κοριτσια στ μασαζ πολυ πιο ομορφα και τις παιρνεις με πολυ λιγοτερα λεφτα εκει πληρωνεις την ταμπελα κ καλα της στριπτιτζους  το brand name και την καυλα σου στ κατω κατω εκει πονταρουν αυτες οτι σε καθε βραδυ θα βρουν 2 αντε 3 τετιους κ θα βγαλουν τα εξοδα του μηνα και συνηθως αυτα τ παιδια που την πατανσ ειναι παιδια του μεροκαματου δυστυχως..

Ποντάρουν στη μοναξιά του κάθε ανθρώπου.. επίσης γνωρίζουν ότι οι Έλληνες είμαστε σαν λαός μουνοδουλος.. διαθέτουν πολύ καλό μπλα μπλα ειδικά οι Ρουμάνες..οικονομικές μετανάστριες είναι.. στέλνουν λεφτά στη πατρίδα τους.. μόλις τελειώσει η μπογιά τους δουλεύουν σε κάνα στούντιο η κάνα κολομπαρο..προσοχή ειδικά σε αυτούς που πάνε πρώτη φορά..
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
398
Like
789
Πόντοι
81
Ποντάρουν στη μοναξιά του κάθε ανθρώπου.. επίσης γνωρίζουν ότι οι Έλληνες είμαστε σαν λαός μουνοδουλος.. διαθέτουν πολύ καλό μπλα μπλα ειδικά οι Ρουμάνες..οικονομικές μετανάστριες είναι.. στέλνουν λεφτά στη πατρίδα τους.. μόλις τελειώσει η μπογιά τους δουλεύουν σε κάνα στούντιο η κάνα κολομπαρο..προσοχή ειδικά σε αυτούς που πάνε πρώτη φορά..
Ποια πατριδα τους ρε φίλε η μιρελλα τα εχει φαει ολα στ κοκα φαινεται οτι η κοπελα σνιφαρει και γενικα κανει καλη ζωη παλια που ειχε κ λιγα κιλα πανω της ηταν πολυ τουμπανο τωρα τα τρωει απο τους γερακους κ τα πιτσιρικια που παβε πρωτη φορα γενικα οποτε παω εγω αραζω με ουκρανιδες η μονη ρουμανα που αξιζει απ αθενς κ γκολντεν ειναι η ανδριανα η ψηλη ξανθια και αυτη δεν λεω λεφτα θελει αλλα μπορεις ν πεις 2 κουβεντες μαζι της γενικα ν περασεις καλα οταν ερθει στ τραπεζι οχι σαν τις αλλες που κοιτανε την ωρα κ ζητανε ποτο πριν καλα καλα ν πιουν το πρωτο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Ποια πατριδα τους ρε φίλε η μιρελλα τα εχει φαει ολα στ κοκα φαινεται οτι η κοπελα σνιφαρει και γενικα κανει καλη ζωη παλια που ειχε κ λιγα κιλα πανω της ηταν πολυ τουμπανο τωρα τα τρωει απο τους γερακους κ τα πιτσιρικια που παβε πρωτη φορα γενικα οποτε παω εγω αραζω με ουκρανιδες η μονη ρουμανα που αξιζει απ αθενς κ γκολντεν ειναι η ανδριανα η ψηλη ξανθια και αυτη δεν λεω λεφτα θελει αλλα μπορεις ν πεις 2 κουβεντες μαζι της γενικα ν περασεις καλα οταν ερθει στ τραπεζι οχι σαν τις αλλες που κοιτανε την ωρα κ ζητανε ποτο πριν καλα καλα ν πιουν το πρωτο...



Δυστυχώς η Μιρέλλα χάλασε.. έχει αδυνατίσει πολύ από τα ναρκωτικά..εγώ δεν πάω Γκόλντεν καθόλου.. παλιά πήγαινα επερνα την Ντάρια..μουφα η κοπέλα.. πολύ του κεράσματος τίποτα άλλο.. Αθενς πάω καμία φορά.. τίποτα άλλο γενικά τα έχω βαρεθεί δεν μου κάνει κέφι μαλακίες είναι..χάσιμο χρόνου κ λεφτων..
 

ROYAL

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
39
Like
19
Πόντοι
0
Δυστυχώς η Μιρέλλα χάλασε.. έχει αδυνατίσει πολύ από τα ναρκωτικά..εγώ δεν πάω Γκόλντεν καθόλου.. παλιά πήγαινα επερνα την Ντάρια..μουφα η κοπέλα.. πολύ του κεράσματος τίποτα άλλο.. Αθενς πάω καμία φορά.. τίποτα άλλο γενικά τα έχω βαρεθεί δεν μου κάνει κέφι μαλακίες είναι..χάσιμο χρόνου κ λεφτων..
ετσι ακριβως.υπαρχουν πολυ καλυτερα πραγματα να κανει καποιος απο το να ακουει τη καθε ανοησια απο  καμενες νοητικα και ψυχολογικα.μιλαμε για κατωτερου επιπεδου που καμια σχεση με επαγγελματιες δεν εχουν.ασε που οι περισσοτερες ειναι και βρωμικες παραλληλα.εντελως πεταμενα λεφτα
 

labradora22

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2019
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Πηγαινει κανεις σολο στα στριπ? Πειτε καλες-κακες διαφορες με το να σκας με παρεα.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Πηγαινει κανεις σολο στα στριπ? Πειτε καλες-κακες διαφορες με το να σκας με παρεα.
Μονος συνηθως ερχονται πιο πολλες κοπελες, με παρεα εισαι πιο πολυ για χαβαλε παρα για να χαλασεις ντε και καλα.
Αμα πας μονος πιστευουν οτι πηγες να χαλασεις λεφτα για παρεα και ερχονται.
Η κυρια διαφορα ειναι αυτη.
 

Tobolas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
11
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπερα. Ξερει κανεις τπτ για μια Ουκρανιδα, Τατιανα νομιζω, με τατουαζ κατι φτερα μαλλον χαμηλα στη μεση? Για Golden μιλαω.
 

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
Πηγαινει κανεις σολο στα στριπ? Πειτε καλες-κακες διαφορες με το να σκας με παρεα.

σίγουρα αλλάζει η σειρά που σου έρχονται...όταν πας μόνος έρχονται πρώτα οι μπαζόλες του κάθε μαγαζιού επειδή θεωρούν ότι 9/10 είσαι παντρεμένος και δεν έχεις πολύ χρόνο...οπότε στα λένε μπαμ μετά τις ερωτήσεις γνωριμίας. με παρέα οι μπαζόλες έρχονται στο τέλος όταν σε καυλώσουν οι πιο δυνατές με χορούς και ποτά...και πριν μείνεις με το πουλί στο χέρι σου λένε σεξ και χάνεις ένα 50ρικο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Το ξερω φιλε υπαρχουν κοριτσια στ μασαζ πολυ πιο ομορφα και τις παιρνεις με πολυ λιγοτερα λεφτα εκει πληρωνεις την ταμπελα κ καλα της στριπτιτζους 

Όχι σε μασάζ.
Σε μασάζ έχει κοντές.
Οι στρίπερ είναι ψηλότερες.
Τουλάχιστον αυτό .
Επίσης δεν έχει πουράτζες στρίπερ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
πριν 10 χρονια οι κοπελες ερχοταν κατα δεκαδες στην ελλαδα κ ειδικα απ την ρωσια

Πάνε 13 χρόνια, που η ρουμανία μπήκε στην ένωση.
Οι ρωσίδες, ήταν παλιότερα.

Τα λέω, επειδή στο πρώτο κανονικό στριπ , το diamonds & pearls στην παραλιακή ... το 1995 , αν θυμάμαι καλά ...
πήγαινα .......
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Πέρασμα Σάββατο από Στρινγκ γκάζι παραπολυ κόσμος μέτρια πράγματα έχει συνολικά 12 13 γυναίκες 7 καλές 5 6 χάλια έχει μια μαύρη και μια χοντρή Λάρισα Ρουμάνα και η κριτικός χονδρή από Άθενς δεν κάνουν όχι για στριπ ούτε για το τελευταίο κολομπαρο απορώ πως τις κρατάνε ούτε τυφλά δεν θα της έπαιρνα .Τώρα έχει κάτι καινούργιες από Ουκρανία δεν έχω καταλάβει το σκεπτικό κάθονται σε μια καρέκλα και πρέπει αν κατάλαβα καλά να της φωνάξεις εσύ .Πολύ κρύο πράγματα το μόνο καλό έχει καλές τιμές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom