Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Τόσα καλά λόγια για αυτήν τη Ζανέτ αλλά κριτική δεν βρίσκω πουθενά...Καμία βοήθεια; Μην κλαίω λεφτά και χρόνο πάλι.

Καλησπέρα φιλέ πρεπει να δεις στις σελίδες των μαγαζιών:Κατεχακη8,Ισμηνης2&Βουλιαγμένης, Τριγγετα3,Συγγρου144 και να διαβάσεις κριτικες για την συγκεκριμένη κοπελα.

Στο θησεως365 χτες νύχτα είδα μια κοπελα που εμφανισαν σαν καινούργια με το όνομα Μαρίνα έχω την εντύπωση χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος οτι πρόκειται για την κοπελα που δούλευε μέχρι πρόσφατα φυλης69Ακαι71Α.Επίσης στο κηφισου60 η Βαλερία που δούλευε χτες απόγευμα είναι η παλιά γνώριμη πριν κάνα τραρι χρόνια στα Αγκυρας12Α,Β,Διδυμου20 με πολύ καλό σωμα αλλά έχει πολύ ραθυμία όπως την θυμάμαι βαριοταν ιδιαιτερα
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Νέα κοπέλα (Τζέσικα) από Θησέως 35! Υπόλοιπες φωτογραφίες σύντομα  :hi:
IMG_0472b.jpg

 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.605
Like
2.038
Πόντοι
506
Σαββατο στο Βριλησσου 42 - Λιλιαν + Βλαντα. Βαρβαρα + Βλαντα. Μαριαννα + Μαργκω  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Βλαντα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • PA150012.JPG
    PA150012.JPG
    73,3 KB · Εμφανίσεις: 15
  • PA150013.JPG
    PA150013.JPG
    71,1 KB · Εμφανίσεις: 35

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
Ενδιαφερομαι να παω να  :fuck2: την ρεγγινα μουν με 100 ευρα...για να μη δωσω τα λεφτα κ πανε τσαμπα εχει κανεις καμια πληροφορια για το σερβις της? Υπαρχει 1 κριτικη μονο ακρως αποκαρδιοτικη
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
το μονο που μπορω να σε πω ειναι οτι με ακριβοτερα προγραμματα τα κοριτσια ανταποκρινονται καλυτερα,χωρις να ειναι εγγυηση αυτο ομως  :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
34.612
το μονο που μπορω να σε πω ειναι οτι με ακριβοτερα προγραμματα τα κοριτσια ανταποκρινονται καλυτερα,χωρις να ειναι εγγυηση αυτο ομως  :hi:

σοφα λογια αν κ οχι ολες
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Ενδιαφερομαι να παω να  :fuck2: την ρεγγινα μουν με 100 ευρα...για να μη δωσω τα λεφτα κ πανε τσαμπα εχει κανεις καμια πληροφορια για το σερβις της? Υπαρχει 1 κριτικη μονο ακρως αποκαρδιοτικη
Καλή κοπέλλα κ φιλότιμη...από εμφάνιση μέτρια πράματα...

100 ευρώ είναι πάρα πολλά για τη συγκεκριμένη κατά τη γνώμη μου...

Για τη Ρεγγίνα από Βριλησσού δε λες;
 

tas33

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
133
Κριτικές
15
Like
5
Πόντοι
11
εχει καποιος γνωμη για Νινα απο κηφισου 60 γιατι οι κριτικες που βρηκα ειναι λιγο παλιες ευχαριστω
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Λάϊμα
Ρεγγίνα
Αλέξια
Αφροδίτη
Σαμάνθα
Μάργκω
Αλεξάνδρα (Σερκόφ)
κορίτσα του στούντιο 42 που έχω συνευρεθεί !
Κι ίσως μερικές ακόμη , που δεν θυμάμαι τώρα ! Όλες με καλές έως άριστες εντυπώσεις, άλλες για το στυλ τους, άλλες για την ποιότητα υπηρεσιών, άλλες για όλα μαζι !

Μέχρι που πέφτω στη Βλάντα !

Οτι χειρότερο έχω βιώσει σε στούντιο !
Μη εδώ, μή εκεί, όχι έτσι, όχι αλλιώς, ούφ εδώ, τζιζ εκεί !
Απόμακρη, αδιάφορη, βιαστική , χωρίς διάθεση, αμίλητη, δύστροπη, αγέλαστη !

Πίπα με χέρια και όταν της τα απομάκρυνα, με δόντια και πολύ μίσος και ξανά να αρπάζει τον πούτσο σαν να θελε να τον ξεριζώσει !
Κάνω να χαϊδέψω μουνί, και διαπιστώνω υγρασία μπόλικη ! Κάβλωσε σε χρόνο δτ ;;;; Στράβωσα !
Ζητάω 69 κι έρχεται απρόθυμα για 1 λεπτό και 12 δεύτερα !
Κάθεται πάνω μου (ΚΆΟΥ ΓΚΕΡΛ -βαρβαριστί) και στήνεται έτσι που να μην έχω πρόσβαση στα βυζά ! Μόλις πάω να τα πλησιάσω, αλλάζει στάση !
Ιεραποστολικά, κάνω να της ανοίξω τα πόδια, Νο μου λέει ! Τι νό μωρή με τα πόδια κλειστά ; Γιες λέει ! Στράβωσαααα !
Η πούτσα να κάνει να μπεί , να γλιστράει απ έξω και να μην βρίσκει στόχο ! Τόσο πολύ έλαια και κρέμες είχε βάλει ,.... ! Θυμίζω ότι είχα πληρώσει για 69 ! Στράβωσα κι άλλο !!
Ξανά πίπα με περισσότερο μίσος και ασταμάτητο, μηχανικό, πάνω κάτω του κεφαλιού της ! Σαν να μου έλεγε σιωπηρά , τώρα χύνεις έτσι ή δεν χύνεις ποτέ !

Την στήνω στα 4 και κάθεται βατραχάκι ! Πάω να της ανοίξω τα πόδια και ξαναλέει, Νο !Στράβωσα εντελωωωωωωώς !!!!!!!!!!!

Θα έπρεπε να την στείλω στο διάολο, αλλά ευγενικά της είπα φτάνει πήγαινε !

Μουρμούρισε κάτι στη γλώσσα της κι έφυγε !  

Ζήτησα πίσω μέρος των χρημάτων που είχα δώσει και πήρα τ΄αρχίδια μου ! Δεν επέμεινα και πολύ, μιά και ο τσάτσος, μου είναι συμπαθής κι έχω και καλές αναμνήσεις απο το μαγαζί!

ΑΛΛΑ,

σκάει μύτη η Μαριάννα και μου λέει πάμε να σε φτιάξω όπως γουστάρεις και δεν πληρώνεις μία !

Δεν πέρασα, όχι γιατί δεν μου αρέσει η Μαριάννα ( το αντίθετο ), αλλά γιατί είχα εκνευριστεί και η διάθεσή μου είχε χαθεί !

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ

1. Ο παίζων χάνει!
2. Πουτάνες και πουτάνες στη ψυχή !
3. Οποια δεν θέλει ή δεν μπορεί, να πάει Μεταξουργείο ή  σπίτι της καλύτερα !
4. Θα ξαναπάω στο συγκεκριμένο στούντιο, μόνο για Μαριάννα ή κάποια απο τις παλιές αγάπες !

Θαύμασα την Μαριάννα ! Θαύμασα τη στάση της  ! Σπάνιο στις μέρες μας ;;; !!! Σπάνιο λέω !!!!


 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
ωραίος αλλά γιατί το έβαλες εδώ και όχι στις κριτικές;
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.605
Like
2.038
Πόντοι
506
Λάϊμα
Ρεγγίνα
Αλέξια
Αφροδίτη
Σαμάνθα
Μάργκω
Αλεξάνδρα (Σερκόφ)
κορίτσα του στούντιο 42 που έχω συνευρεθεί !
Κι ίσως μερικές ακόμη , που δεν θυμάμαι τώρα ! Όλες με καλές έως άριστες εντυπώσεις, άλλες για το στυλ τους, άλλες για την ποιότητα υπηρεσιών, άλλες για όλα μαζι !

Μέχρι που πέφτω στη Βλάντα !

Οτι χειρότερο έχω βιώσει σε στούντιο !
Μη εδώ, μή εκεί, όχι έτσι, όχι αλλιώς, ούφ εδώ, τζιζ εκεί !
Απόμακρη, αδιάφορη, βιαστική , χωρίς διάθεση, αμίλητη, δύστροπη, αγέλαστη !

Πίπα με χέρια και όταν της τα απομάκρυνα, με δόντια και πολύ μίσος και ξανά να αρπάζει τον πούτσο σαν να θελε να τον ξεριζώσει !
Κάνω να χαϊδέψω μουνί, και διαπιστώνω υγρασία μπόλικη ! Κάβλωσε σε χρόνο δτ ;;;; Στράβωσα !
Ζητάω 69 κι έρχεται απρόθυμα για 1 λεπτό και 12 δεύτερα !
Κάθεται πάνω μου (ΚΆΟΥ ΓΚΕΡΛ -βαρβαριστί) και στήνεται έτσι που να μην έχω πρόσβαση στα βυζά ! Μόλις πάω να τα πλησιάσω, αλλάζει στάση !
Ιεραποστολικά, κάνω να της ανοίξω τα πόδια, Νο μου λέει ! Τι νό μωρή με τα πόδια κλειστά ; Γιες λέει ! Στράβωσαααα !
Η πούτσα να κάνει να μπεί , να γλιστράει απ έξω και να μην βρίσκει στόχο ! Τόσο πολύ έλαια και κρέμες είχε βάλει ,.... ! Θυμίζω ότι είχα πληρώσει για 69 ! Στράβωσα κι άλλο !!
Ξανά πίπα με περισσότερο μίσος και ασταμάτητο, μηχανικό, πάνω κάτω του κεφαλιού της ! Σαν να μου έλεγε σιωπηρά , τώρα χύνεις έτσι ή δεν χύνεις ποτέ !

Την στήνω στα 4 και κάθεται βατραχάκι ! Πάω να της ανοίξω τα πόδια και ξαναλέει, Νο !Στράβωσα εντελωωωωωωώς !!!!!!!!!!!

Θα έπρεπε να την στείλω στο διάολο, αλλά ευγενικά της είπα φτάνει πήγαινε !

Μουρμούρισε κάτι στη γλώσσα της κι έφυγε !  

Ζήτησα πίσω μέρος των χρημάτων που είχα δώσει και πήρα τ΄αρχίδια μου ! Δεν επέμεινα και πολύ, μιά και ο τσάτσος, μου είναι συμπαθής κι έχω και καλές αναμνήσεις απο το μαγαζί!

ΑΛΛΑ,

σκάει μύτη η Μαριάννα και μου λέει πάμε να σε φτιάξω όπως γουστάρεις και δεν πληρώνεις μία !

Δεν πέρασα, όχι γιατί δεν μου αρέσει η Μαριάννα ( το αντίθετο ), αλλά γιατί είχα εκνευριστεί και η διάθεσή μου είχε χαθεί !

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ

1. Ο παίζων χάνει!
2. Πουτάνες και πουτάνες στη ψυχή !
3. Οποια δεν θέλει ή δεν μπορεί, να πάει Μεταξουργείο ή  σπίτι της καλύτερα !
4. Θα ξαναπάω στο συγκεκριμένο στούντιο, μόνο για Μαριάννα ή κάποια απο τις παλιές αγάπες !

Θαύμασα την Μαριάννα ! Θαύμασα τη στάση της  ! Σπάνιο στις μέρες μας ;;; !!! Σπάνιο λέω !!!!
Μακαρι να ειτανε ολλεσ οποσ Μαριαννα!!! Με την Βλαντα εχουμε μιλισει (ιδικα και η Μαριαννα) και περιμενουμε θετικο αποτελισμα  :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom