Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Αν και λίγο αργοπορημένα,ενημερωνω τους αγαπητους συναγωνιστές ότι πριν λίγες μέρες συνευρεθηκα με ζανετ  από Γερμανούς.Εντάξει οι υπηρεσίες της είναι λίγο πολύ γνωστό ότι είναι από τις κορυφαίες στον χώρο αλλά ρε μαγκες..τι κορμαρα  είναι αυτή που έχει φτιάξει η τύπισσα..μιλάμε την ειδα και δεν μπορούσα να το πιστεψω..το σώμα της είναι όπως της Nicole mejia(fitness model),δηλαδή μέση δαχτυλίδι σούπερ φουσκωτή κωλαρα και μπουταρες γεμάτες και γυμνασμενες!!!Νομίζω είναι το καλύτερο κορμι (για τα δικά μου γουστα)που έχω πηδηξει  πότε. .συνισταταται  ανεπιφύλακτα! !!  :rockon:  :rockon:
 

arturo1990

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
Αν και λίγο αργοπορημένα,ενημερωνω τους αγαπητους συναγωνιστές ότι πριν λίγες μέρες συνευρεθηκα με ζανετ  από Γερμανούς.Εντάξει οι υπηρεσίες της είναι λίγο πολύ γνωστό ότι είναι από τις κορυφαίες στον χώρο αλλά ρε μαγκες..τι κορμαρα  είναι αυτή που έχει φτιάξει η τύπισσα..μιλάμε την ειδα και δεν μπορούσα να το πιστεψω..το σώμα της είναι όπως της Nicole mejia(fitness model),δηλαδή μέση δαχτυλίδι σούπερ φουσκωτή κωλαρα και μπουταρες γεμάτες και γυμνασμενες!!!Νομίζω είναι το καλύτερο κορμι (για τα δικά μου γουστα)που έχω πηδηξει  πότε. .συνισταταται  ανεπιφύλακτα! !!  :rockon:  :rockon:

ετσι ακριβως...κ εγω περασα πολυ ομορφα μαζι της...τρομερη με πολυ καλη διαθεση να με κανει να περασςω ομορφα!!!απο τις καλυτερες επιλογες!!!
 

lazic23

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2015
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
ασχετο  το φρατζη εχει κλεισει??,τις τελευταίες δυο εβδομάδες εχω περασει γυρω στις 4-5 φορεες απο εκει,ολες τις φορες κλειστο ήταν   
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Υπόλοιπες φωτογραφίες Μόνικας (νέα κοπέλα) από Κροκεών 6!
06.jpg

 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα θα ήθελα και εγώ να πω για την Ζανέτ που έχω περάσει μαζί της απίστευτα  σε βαθμό που οτι και να έγραφα σε κριτική θα ηταν λιγο.Η κοπελα είναι απίστευτη σε εμφάνιση αλλά και ενταση πάθος είναι η μονη που με έχει βάλει δωμάτιο με εγγύηση επιστροφής χρημάτων και πραγματικά ήθελα να περάσω παλι στα καπακια.Επίσης ξέρω και αλλους εξωθεσμικους που επιβεβαιωνουν οτι η κοπελα είναι μοναδική τιμάει πραγματικα το50€ με το παραπανω
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Από που κι'ως που είναι γνωστό κάτι τέτοιο; Εγώ θυμάμαι ότι οι κριτικές της μίλαγαν για μεγάλη ξεπέτα.
Νομιζω οτι το ερωτημα σου ηδη απαντηθηκε τυπε... ;)
Προσωπικα την εχω παρει 3 φορες και η γυναικα δεν παιζεται...Και να προσθεσω οτι μου ειδικα την τελευταια φορα ειχα και εγω την αισθηση οτι θελω να ξαναμπω στα καπακια,κατι το οποιο μου συμβαινει 1 στο εκατομμυριο...Bεβαια καποια πραγματα ειναι υποκειμενικα οπως το θεμα εμφανισης,στο οποιο για μενα η κοπελα πληρει 100% τις προυποθεσεις..Αυτα! ;)
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Μετά τη νυχτερινή τσάρκα που έκανα χθες το βράδυ, παρέα με τους φίλους συναγωνιστές bk1981, Cheyenne, lagonisian, mpouzoklido κατέληξα στο Βριλησσού 42, όπου συνάντησα μετά από καιρό τη μελαχρινή καλλονή, την Μαριάννα.Οι υπηρεσίες της στο δωμάτιο παραμένουν κορυφαίε.Άριστη τεχνική στο στοματικό της,    πολύ καλή συμμετοχή στο σεξ, ευδιάθετη, με άνεση χρόνου και κουβεντούλα μετά το πέρας της συνεύρεσής μας.Μια συνάντηση, η οποία, με άφησε γι΄ακόμη μια φορά πραγματικά ικανοποιημένο.

:hi: :hi: :hi:
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Σε «εορταστική» τσάρκα συντροφιά με τους mpouzoklido, lagonisian, bk1981 και manager69

Κασσάνδρας 4Β : Αλίνα. Νεαρή, ψηλή με καστανόξανθα ίσια μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, ωραίο σώμα και «πέτρινη» περιφέρεια. Πρόσφατη μεταγραφή του ομίλου από το Φυλής 86. Ναταλί. Ξανθιά milf με ωραίο σώμα, χωρίς περιττά κιλά με σχετικά σπασμένο πρόσωπο, αρκετά ευδιάθετη και φιλική στο σαλόνι. Με θητεία στο Φραντζή 47

Μ. Αλεξάνδρου 133 : Εβελίνα. Η γνωστή νεαρή καλλονή, με τις αμφισβητούμενες επιδόσεις, που ήταν σε μεγάλο πρόγραμμα στο δωμάτιο και δεν είχαμε την υπομονή να περιμένουμε.

Κωνσταντινουπόλεως 80 : Σαμπρίνα. Νεαρή μελαχρινή με καρέ  χτένισμα, με φυσικό στήθος σε κοινή θέα και αξιοπρόσεκτη περιφέρεια.

Κωνσταντινουπόλεως 92Α: Μαρκέλα. Η γνωστή κορασίδα της αλυσίδας. Νεαρή καστανή πλέον, ωραίο πρόσωπο, με ενισχυμένο στήθος, σώμα χωρίς περιττά και τουρλωτό κωλαράκι. Τάνια. Ξανθιά με μεσογειακές καμπύλες, πλούσιο φυσικό στήθος, σαρκώδη χείλη, γλυκό πρόσωπο μακριά ίσια μαλλιά.

Κωνσταντινουπόλεως 92: Μαίρη (εάν θυμάμαι καλά) μελαχρινή milf χωρίς κάτι άξιο αναφοράς.

Κωνσταντινουπόλεως 94: Βίκυ, Νεαρή με σγουρά κοκκινωπά μαλλιά, φυσικό στήθος σε κοινή θέα με ωραίο πεταχτό κωλαράκι, το οποίο προσφέρει σε φουλ πρόγραμμα.

Βριλησσού 60 κάτω : Σαμπρίνα. Ψηλή αρχοντική γυναίκα με καστανόξανθα ίσια μακριά μαλλιά, ψηλά πόδια, μικρό στήθος συγκριτικά με τον συνολικό σωματότυπο της. Γνωστή από την μεγάλη της θητεία στο Βριλησσού 55 και τον όμιλο Μελαντίας 50 κλπ.

Βριλησσού 60 πάνω: Λολίτα από  Ρουμανία. Ξανθιά με πλούσια σγουρά φουντωτά μαλλιά μέχρι την μέση περίπου. Αξιοπρόσεκτη περιφέρεια, πρόσωπο καθημερινό. Μπεατρίς από Ιταλία, νεαρή μελαχρινή με συμπαθητικό πρόσωπο και σωστές αναλογίες σώματος.
           
Βριλησσού 46: Η υπηρεσία μας ενημέρωσε από το θυροτηλέφωνο ότι η κοπέλα είναι σε μεγάλο πρόγραμμα και να ξαναπεράσουμε σε μια ώρα. Από  tele scouting ενημερωθήκαμε ότι εργάζεται η ξανθιά pro milf  Βίκυ.

Βριλησσού 42: Βλάντα. Καστανόξανθη Ρωσίδα με σπαστά μακριά μαλλιά, ενισχυμένες καμπύλες, ειδικά στους γλουτούς,  όμορφο πρόσωπο. Μαζί της η γνωστή σε πολλούς Μαριάννα, η οποία ήταν στο ντους και δεν είχαμε την υπομονή να περιμένουμε, αφού όπως μας δήλωσε ο κύριος επί της υποδοχής θα αργήσει να ετοιμαστεί…..

Βριλησσού 36: Φαίη. Επέστρεψε μετά από ικανό διάστημα απουσίας πλήρως ανανεωμένη. Έχει πάρει κάποια κιλά στο στήθος και στην περιφέρεια και πλέον είναι σκέτος πειρασμός. Το πρόσωπο της ακόμα πιο γλυκό με καρέ χτένισμα.

Βριλησσού 36Α: Κέλλυ. Μία ακόμα σταθερή αξία της αλυσίδας. Ξανθιά με πολύ γλυκό πρόσωπο, πλούσιο φυσικό στήθος περιφέρεια με sexy καμπύλες. Νάντια. Νεαρή καστανή με ίσια μακριά μαλλιά, αδύνατο σχετικά σωματότυπο, γλυκό προσωπάκι.

Βριλησσού 55: Μέγκυ. Νεαρή καστανή με ίσια μαλλιά, πολύ ωραίο στητό στήθος που «κόλλησε» στα μούτρα του μπουζό, πους έδειξε χαρακτήρα. Ωραίο κωλαράκι, αρμονικές αναλογίες. Σίσσυ. Νεαρό πιπίνι γάλακτος με σγουρά μακριά μαλλιά, πλούσιο φυσικό στήθος, με ψιλά-χοντρά στο ίδιο στυλ σώματος με την Μέγκυ.

Συγγρού 108: Τζέσσικα. Κοντή μετριότητα, με μαύρα σγουρά μαλλιά και σώμα χωρίς καμπύλες, με αδιάφορο για τα γούστα μου πρόσωπο. Σουζάννα. Ψηλή μελαχρινή με συμπαθητικό πρόσωπο, ωραία περιφέρεια, αλλά μικρό σχετικά στήθος συγκριτικά με το υπόλοιπο σώμα της.

Αριστοτέλους 6: Κλαούντια, Πλέον μια νεαρή κυρία έχει πάρει την θέση του μικρού κοριτσιού που είχα πρωτοδεί στο Amnezia. Ψηλή, αδύνατη, με φυσικό στήθος και ζουμερό κωλαράκι, ξανθιά με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου, ναζιάρικο μουτράκι. Ο λαγός δεν κρατήθηκε….. Τζένη, νεαρή ψηλή ξανθιά με ίσια μαλλιά, ωραίο σώμα ντυμένη σε μαύρο fish net που διέγραφε προκλητικά την εντυπωσιακή περιφέρεια της.

Αριστοτέλους 5: Μπέλλα. Μελαχρινή καλλίγραμμη με ωραίο πρόσωπο. Αλίκη. Ξανθιά pro milf με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου, Σώμα χωρίς περιττά κιλά, σωστές αναλογίες, απλό καθημερινό συμπαθητικό πρόσωπο. Αλεξάνδρα. Νεαρή μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά, σώμα χωρίς ατέλειες, αλλά δίχως το κάτι το ξεχωριστό που εμένα τουλάχιστον θα με έκανε να περάσω στα ενδότερα.

Συγγρού 296 : Το νέο ίδρυμα της πόλης μας, με γνωστά κορίτσια όμως. Σάρα. Νεαρή κοκκινομάλλα με ίσια μακριά μαλλιά  πλούσιο φυσικό στήθος, σώμα με κάποιες καμπύλες. Γνωστή σαν Μέγκυ από την αλυσίδα του Μεγαλέξανδρου και το Βούρβαχη 19 μετέπειτα. Κλαούντια. Καστανόξανθη αφράτη pro milf που έχουμε ξαναδεί στο Ε. Βενιζελου 35 και Κηφισού 30

Θησέως 365 : Πάρις. Ξανθιά με μακριά πλέον μαλλιά και φορώντας γυαλιά είχε ένα άλλο look από το συνηθισμένο. Ντυμένη με μαύρο κορμάκι, δεν άφηνα να φανούν πολλά από το κορμί της, που δεν έδειχνε κακό, προκαλώντας τα βλέμματα να πέσουν στο κωλαράκι της, που διαγραφόταν διακριτικά….

Ελ. Βενιζέλου35 : Μαρία. Καστανόξανθη ψηλή καλλονή με φυσικό στήθος ωραίο πρόσωπο, μακριά πόδια. Υπεραπλό πρόγραμμα δίχως 69 και οποιοδήποτε άλλο extra. Οι φημες για την απόδοση της δεν είναι ενθαρρυντικές. Μίλιτσα. Νεαρή ψηλή αδύνατη κοκκινομάλλα σε χτένισμα ala garcon. Την έχω ξαναδεί στο Κηφισού 30 αλλά δεν θυμάμαι με τι όνομα.

Ελ. Βενιζέλου 40: Νικόλ. Νέα άφιξη στο ίδρυμα. Νεαρή μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά, ντυμένη με κοντό  μαύρο κομπινεζον που άφηνε σε κοινή θέα την καμπυλωτή περιφέρεια της.

Ελ. Βενιζέλου 22: Εύα η πορνοστάρ. Μελαχρινή βραχύσωμη με πλούσιο ενισχυμένο στήθος, σαρκώδη χείλη, μέτριο κατ΄εμέ πρόσωπο.Φουλ πρόγραμμα. Σόφι καστανή milf  με κοντά μαλλιά, σώμα με κάποια επιπλέον κιλά. Δεν είναι η Σόφι από Βουρβαχη 19/Σερβίων 26, όπως είχα νομίσει στην αρχή βλέποντας κάποιες φωτογραφίες της, όμως έχουν πολλά κοινά χαρακτηριστικά. Η μελαχρινή Ρωσίδα νταρντάνα Γιάννα ήταν η Τρίτη κοπέλα της βάρδιας, αλλά δεν είχαμε την υπομονή να την περιμένουμε………

Πραγματικά η Φαίη έχει ομορφύνει πάρα πολύ.Με άλλο αέρα πλέον, σε σχέση με το ξεκίνημά της, δύσκολα αντιστέκεσαι στον πειρασμό και να μην περάσεις στο δωμάτιο.

Όσον αφορά την νέα άφιξη του ομίλου, την Νάντια, μου άρεσε πολύ.Όμορφο και χαμογελαστό πρόσωπο, ωραίο, αδύνατο και σφιχτό κορμί.Με 2,5άρι, φυσικό υποθέτω, στήθος και στητό κωλαράκι.Έχει μπει στα υπόψη.

 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Από που κι'ως που είναι γνωστό κάτι τέτοιο; Εγώ θυμάμαι ότι οι κριτικές της μίλαγαν για μεγάλη ξεπέτα.
Αυτο ακριβως ειχα κι' εγω υπ' οψη μου, αλλα εχει περασει πολυς καιρος απο τοτε που γραφτηκαν οι αρνητικες κριτικες για τη Ζανετ και μαλλον επιβαλλεται μια επιτοπια επαναξιολογηση. Το κορμι της ηταν παντα κορυφη, αν το συνδυασε και με καλες υπηρεσιες τοτε θα μιλαμε για ανερχομενο αστερι.......Ειδωμεν
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.668
Like
2.194
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42 - Λαιμα + Βλαντα. Αρτεμισ + Λιλιαν. Μαριαννα + Μαργκω   :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Λαιμα   :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • DSCN4469.JPG
    DSCN4469.JPG
    180,2 KB · Εμφανίσεις: 37

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Πολύ ρομαντική η ατμόσφαιρα χθες το βράδυ, λόγω της βροχής, με οδήγησε στο Βριλησσού 36Α όπου εργαζόταν η γλυκιά και κούκλα Εβελίνα.Αφού μιλήσαμε για λίγο στο σαλόνι, περάσαμε στο δωμάτιο, κάναμε το μπανάκι μας κι αρχίσαμε τον αγώνα.Πλούσια και με διάρκεια προκαταρκτικά, τέλεια τεχνική στη στοματική της περιποίηση, έπαιρνε πρωτοβουλίες εφαρμόζοντας νέες στάσεις, κατά τη διάρκεια του σεξ.Πολύ καλή συμμετοχή κι ανταπόκριση στη δική μου περιποίηση, με αληθοφανής αναστεναγμούς και βογγητά, καυτές και λάγνες ματιές, αλλά και πιπεράτα σχόλια, σε όσες στάσεις κάναμε σεξ.Έμεινε στην αγκαλιά μου, αφού τελείωσα, συζητώντας χαλαρά για διάφορα.Κι αφού φρεσκαριστήκαμε πάλι μαζί στο ντουζ, με αποχαιρέτησε με δυο φιλιά στα μάγουλα.Ενώ εγώ, αφού ήπια το δροσιστικό νεράκι μου, για να αναπληρώσω τα χαμένα υγρά μου, αποχώρησα πλήρως ικανοποιημένος κι αυτή τη φορά, απ΄τις άριστες υπηρεσίες της όμορφης Εβελίνας.
:hi: :hi: :hi:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.730
Πόντοι
41.447
το ιστορικο στουντιο στην οδο Θαρυπου 10 στον Ν.Κοσμο εκλεισε και εβαλε ενοικιαστηριο  :(
Μετα το Φραντζη47 και το Ιππωνακτος αλλο ενα στουντιο της περιοχης βαζει λουκετο
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
το ιστορικο στουντιο στην οδο Θαρυπου 10 στον Ν.Κοσμο εκλεισε και εβαλε ενοικιαστηριο  :(
Μετα το Φραντζη47 και το Ιππωνακτος αλλο ενα στουντιο της περιοχης βαζει λουκετο

εφερνε κατι bww το συγκεκριμενο
r.i.p
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.668
Like
2.194
Πόντοι
506
Σημερα βραδυ στο Βριλησσου 42 - Μαριαννα + Μαργκω  :-* :-* :-*
Σαββατο - Λαιμα + Βλαντα. Βαρβαρα + Βλαντα. Μαργκω + Μαριαννα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Μαριαννα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_1560.JPG
    IMG_1560.JPG
    51,7 KB · Εμφανίσεις: 52

arturo1990

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λιγο περασμα απο το τριγετα με την Τζενη με ενα τρομερο δυχτιωτο κ τη νανσυ που δε προλαβα να δω γτ ηταν με πελατη...Περασα στο δωματιο με τη Τζενη οπου δε το μετανοιωσα καθολου...ερχεται κριτικη!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom