Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.668
Like
2.194
Πόντοι
506
Κυριακη στο Βριλησσου 42 - Λαιμα + Βαρβαρα. Μαριαννα + Βαρβαρα. Μαργκω + Βλαντα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Βαρβαρα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • DSCN4456.JPG
    DSCN4456.JPG
    208,7 KB · Εμφανίσεις: 48

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.668
Like
2.194
Πόντοι
506
Δευτερα στο Βριλησσου 42 - Λαιμα + Βαρβαρα. Μαριαννα + Λιλιαν. Μαργκω + Βλαντα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Λαιμα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • DSCN4493.JPG
    DSCN4493.JPG
    159,5 KB · Εμφανίσεις: 44

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους,επειδη αυτο το σκ θα ειμαι στα μερη σας θα ηθελα αν ειναι ευκολο να μου προτεινετε 3 δυνατες επιλογες για καταθεση κυριως σε στουντιο,δε με απασχολει τοσο πολυ ουτε η ηλικια αλλα ουτε και η εμφανιση αλλα κυριως να ειναι καλη στα ενδοτερα γιατι και στη τελικη τα 50 ειναι πολλα και πονανε....Καθε προταση ευπροσδεκτη...Απο φωτο που ειδα στο αλλο σαιτ εχω σταμπαρει,Αλισα,Εβελιν,Ισαβελλα,Λιλλυ και Μονικα σερβα.
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολους,επειδη αυτο το σκ θα ειμαι στα μερη σας θα ηθελα αν ειναι ευκολο να μου προτεινετε 3 δυνατες επιλογες για καταθεση κυριως σε στουντιο,δε με απασχολει τοσο πολυ ουτε η ηλικια αλλα ουτε και η εμφανιση αλλα κυριως να ειναι καλη στα ενδοτερα γιατι και στη τελικη τα 50 ειναι πολλα και πονανε....Καθε προταση ευπροσδεκτη...Απο φωτο που ειδα στο αλλο σαιτ εχω σταμπαρει,Αλισα,Εβελιν,Ισαβελλα,Λιλλυ και Μονικα σερβα.

μονικα σερβα εγγυηση αλλα κι οι αλλες δεν πανε πισω και πριν διαβασα οτι με το γερμανικο πολυεργαλειο
την ζανετ,ενας περασε γαμαουα.κορμι δεν μπορω να πω,εχει γινει εντελως τουμπανο αλλα βελτιωθηκε
και μεσα ο κοριτσαρος λοιπον.
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
5
Like
482
Πόντοι
306
το ιστορικο στουντιο στην οδο Θαρυπου 10 στον Ν.Κοσμο εκλεισε και εβαλε ενοικιαστηριο  :(
Μετα το Φραντζη47 και το Ιππωνακτος αλλο ενα στουντιο της περιοχης βαζει λουκετο

Η κριση δεν θα αφησει κανενα χωρο ανεπηρέαστο.
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
αμα ζητας 50αρες και βαλε ετσι θα πανε ολα
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
597
Κριτικές
6
Like
343
Πόντοι
26
Καλησπέρα θα ήθελα και εγώ να πω για την Ζανέτ που έχω περάσει μαζί της απίστευτα  σε βαθμό που οτι και να έγραφα σε κριτική θα ηταν λιγο.Η κοπελα είναι απίστευτη σε εμφάνιση αλλά και ενταση πάθος είναι η μονη που με έχει βάλει δωμάτιο με εγγύηση επιστροφής χρημάτων και πραγματικά ήθελα να περάσω παλι στα καπακια.Επίσης ξέρω και αλλους εξωθεσμικους που επιβεβαιωνουν οτι η κοπελα είναι μοναδική τιμάει πραγματικα το50€ με το παραπανω
για ποια λετε και δεν το βρισκω
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.668
Like
2.194
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42 - Μαριαννα + Ρεγγινα. Βλαντα + Βαρβαρα. Βλαντα + Λιλιαν  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Βλαντα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • PA150016.JPG
    PA150016.JPG
    73,8 KB · Εμφανίσεις: 50

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.668
Like
2.194
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42 - Βαρβαρα + Βλαντα. Μαριαννα + Ρεγγινα. Μαριαννα + Μαργκω  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Μαριαννα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • P1000338.JPG
    P1000338.JPG
    67,3 KB · Εμφανίσεις: 16

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Καλησπερα σε ολους,επειδη αυτο το σκ θα ειμαι στα μερη σας θα ηθελα αν ειναι ευκολο να μου προτεινετε 3 δυνατες επιλογες για καταθεση κυριως σε στουντιο,δε με απασχολει τοσο πολυ ουτε η ηλικια αλλα ουτε και η εμφανιση αλλα κυριως να ειναι καλη στα ενδοτερα γιατι και στη τελικη τα 50 ειναι πολλα και πονανε....Καθε προταση ευπροσδεκτη...Απο φωτο που ειδα στο αλλο σαιτ εχω σταμπαρει,Αλισα,Εβελιν,Ισαβελλα,Λιλλυ και Μονικα σερβα.

Επειδη κι εγω θα μαι στην Αθηνα το ΣΚ θα θελα κι εγω καποια προταση με κυριο γνωμονα την εμφανιση κ το μεγαλο στηθος..
Απ' οτι εμαθα η Μαντονα σταματησε, ενω η Τζοζεφιν συνεχιζει αλλα κρυφα (ως Anonymous Girl).. Μου λειψε βεβαια, αλλα θελω να δοκιμασω κατι νεο.. Τη Μονικα τη Σερβα τη δοκιμασα προπερσι σε μια επισκεψη..
Οποτε αυτες που μου 'χουν τραβηξει την προσοχη ειναι η Λιλλη, που βλεπω οτι εχει κ πολλες θετικες κριτικες κι η Νινα απ' το Κηφισου 60, που 'χει λιγες, μετριες κι αρκετα παλιες κριτικες κι αναρωτιεμαι γιατι.. Σ' αλλο σαϊτ παντως διαβασα μια πολλη θετικη κριτικη, που την περιγραφει τουμπανο, οπως ειναι κ στις φωτο..!
Εχετε καποια αλλη καλη προταση σ' αυτο το στυλ..;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Mini τσαρκα με σκοπο τη Φαιη, αλλα να κανω και μια βολτα να καυλωντισω πρωτα.
Βριλησσου 60 (κατω): Σαμπρινα. Μελαχρινη καλλονη, δεν μπηκα επειδη ειχα στοχο τη Φαιη. Στα υποψιν!
Βριλησσου 60 (πανω): Η Κλαουντια (xl) και η Μελιντα. Η Μελιντα πολυ ωραια παρουσια που για μενα την κραταει πισω το προσωπο της.... Σε αλλους μπορει και να αρεσει, σωματαρα παντως, ελληνιδα δηλωθηκε.
Βρ 46: Βικυ. Παλι δεν μπηκα γιατι ηθελα να παω στη Φαιη. Η κοπελα εχει σωματαρα, τρελα ποδια και επειδη ειχα ορξη για ανωμαλιες ημουν πολυ κοντα!!! Με κρατησε το οτι κατι στο προσωπο της μαρτυρουσε την ηλικια της με ασχημο τροπο, ισως η βαφη των μαλλιων. Καποια μερα που θα ειναι πιο περιποιημενη θα περασω!!!!
Βρ 42: Η Βαρβαρα (xl) και η Μαριαννα. Η δευτερη πολυ καλη παρουσια!
Βρ 36Α: Η Σαμπρινα. Καυλιαρα πολυ στο σαλονι, μονο που δεν με πηδηξε, ωραια παρουσια, λιγο γεματη για εμενα.
Βρ 36: Η Φαιη θα αργουσε, παρα το οτι ηταν και μιση... Κριμα. Ουτε που ειδα την Κελυ, απογοητευτηκα.
Κατεχακη 5: Αλεξια, μουναρα λεπτη με βυζαρες. Χρυσα και Δεσποινα πολυ ωραια προσωπα, κοπελες που τις βλεπεις και γυρνας στο δρομο, ωραια σωματα. Και οι 3 αψογα ελληνικα, περναγα και με τις 3 ανετα, αλλα γινοταν χαμος στο σαλονι, οποτε την εκανα.....
Κατεχακη 8: Ιζαμπελα, σωματαρα με μετριο προσωπο. Νικολ (xl).

Αυτα απο εμενα, δυστυχως θα παω αλλη μερα για ανωμαλιες με τη Φαιη! :humpleg: :s&m_2: :lheel:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.744
Κριτικές
5
Like
6.109
Πόντοι
2.306
Παράθεση από: aoratos19 στις 26/03/15, 18:06
Καλησπέρα θα ήθελα και εγώ να πω για την Ζανέτ που έχω περάσει μαζί της απίστευτα  σε βαθμό που οτι και να έγραφα σε κριτική θα ηταν λιγο.Η κοπελα είναι απίστευτη σε εμφάνιση αλλά και ενταση πάθος είναι η μονη που με έχει βάλει δωμάτιο με εγγύηση επιστροφής χρημάτων και πραγματικά ήθελα να περάσω παλι στα καπακια.Επίσης ξέρω και αλλους εξωθεσμικους που επιβεβαιωνουν οτι η κοπελα είναι μοναδική τιμάει πραγματικα το50€ με το παραπανω

Τόσα καλά λόγια για αυτήν τη Ζανέτ αλλά κριτική δεν βρίσκω πουθενά...Καμία βοήθεια; Μην κλαίω λεφτά και χρόνο πάλι.
 

lxndrs1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
η εμιλυ που ηταν βριλησσου 55 ξερει κανεις που δουλευει σημερα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom