Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Μεσημεριανές υποχρεώσεις με έφεραν στην περιοχή της Δάφνης και όταν τελείωσα ήμουν σε δίλημμα. Να επισκεφθώ το μουσείο του Γ. Μπουζιάνη ή να πάω στο παραπλήσιο στούντιο?? Η απόφαση μου έγινε ευκολότερη όταν είδα στο κινητό ότι δούλευε η Τζένη η Ελληνίδα...Ελπίζω να με συγχωρέσει ο Έλληνας ζωγράφος... :grin: :grin:
Καταπληκτική για μια ακόμη φορά, ανανεωμένη και μαυρισμένη από τις διακοπές της, η κορμάρα της εκεί αγέρωχη....Στο δωμάτιο τρομερό πάθος, ένταση, εναλλαγές στάσεων, χωρίς μα και μου, υπομονή και διάθεση να περάσουμε καλά. Λεπτομέρειες στην κριτική!!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
Όλες κορμαρες κ κουκλαρες τις βγάζετε ρε παιδια!πηγα σ αυτη τη λιντα τη γνωστή...ποιο κωμωδία γαμήσι δεν εχω ξανακάνει .κ τις αλλες που λέτε στο δρόμο αν τις έβλεπα δε θα γυρναγα να τις ξανακοιταξω
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Γράψε κριτική αν θες. Και ειδικά για τη Λίντα κατα τη γνώμη μου δεν έχεις καθόλου άδικο.
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Πλάκα κάνεις τύπε?γαμησες λιντα και δε σ'άρεσε?τι να πω γούστα είναι αυτά βέβαια,αν είσαι φάση αγαπούλα,αγκαλίτσες και φιλάκια λογικό να μη σου αρέσει αφού η γυναίκα γαμιεται και ρουφάει σαν να μην υπάρχει αύριο..Τέλος πάντων ο καθένας με τα στάνταρακια του!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
Σιγά μη γράψω κριτική γι αυτήν!ακομα το κλαίω κ έχουν περάσει 2 βδομάδες τη τρέλα μου μέσα!οχι φιλε εχω κανει κ πορνό τρελό γαμήσι με τη Μαντόνα κ ήταν τελοιο!οπως είπες ο καθένας με τα στανταρακια του,πολυ σωστά!
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Σιγά μη γράψω κριτική γι αυτήν!ακομα το κλαίω κ έχουν περάσει 2 βδομάδες τη τρέλα μου μέσα!οχι φιλε εχω κανει κ πορνό τρελό γαμήσι με τη Μαντόνα κ ήταν τελοιο!οπως είπες ο καθένας με τα στανταρακια του,πολυ σωστά!
Α καλά όσον αφορά τη Μαντόνα,άστο είναι μια κατηγορία από μόνη της..ειδικά αν την πετύχεις στις καυλες της(που σε αντίθεση με πολλές,εχει),τότε δε συγκρίνεται με καμιά..συμφωνούμε απόλυτα σ'αυτό!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
Α καλά όσον αφορά τη Μαντόνα,άστο είναι μια κατηγορία από μόνη της..ειδικά αν την πετύχεις στις καυλες της(που σε αντίθεση με πολλές,εχει),τότε δε συγκρίνεται με καμιά..συμφωνούμε απόλυτα σ'αυτό!
μη με τσιτωνεις κ εμαθα οτι γυρισε παλι σε στουντιο! :rockon: :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
αυτο που με φοβιζει ειναι οτι εχει κανει και ct  μην ειναι καμια ξεπετα
Ισως κανω καμια δοκιμη αυριο
Για ct δεν είμεθα σίγουροι. Cg όπως φαίνεται. Όπως και να 'χει φαίνεται δυνατό.

Σιγά μη γράψω κριτική γι αυτήν!ακομα το κλαίω κ έχουν περάσει 2 βδομάδες τη τρέλα μου μέσα!οχι φιλε εχω κανει κ πορνό τρελό γαμήσι με τη Μαντόνα κ ήταν τελοιο!οπως είπες ο καθένας με τα στανταρακια του,πολυ σωστά!
Γράψε και για τις δύο.  :)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Για ct δεν είμεθα σίγουροι. Cg όπως φαίνεται. Όπως και να 'χει φαίνεται δυνατό.
Γράψε και για τις δύο.  :)
εμφανισιακά είναι "δυνατό"...κάτι που έχουν ειδίκευση στην "τριγγετοαλυσίδα"....από υπηρεσίες κρατάω μια επιφύλαξη... :booty:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Σιγά μη γράψω κριτική γι αυτήν!ακομα το κλαίω κ έχουν περάσει 2 βδομάδες τη τρέλα μου μέσα!οχι φιλε εχω κανει κ πορνό τρελό γαμήσι με τη Μαντόνα κ ήταν τελοιο!οπως είπες ο καθένας με τα στανταρακια του,πολυ σωστά!
πες μας αν θες τι ακριβώς έγινε και πέρασες τόσο χάλια???
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
μη με τσιτωνεις κ εμαθα οτι γυρισε παλι σε στουντιο! :rockon: :rockon:
Την πήρα πριν κάνα διβδομαδο στο ΚΩν/πόλεως 92 στον όροφο και μπορώ να πω ότι ίσως ήταν καλύτερη από ποτέ..και εμφανισιακά αλλά και στο γαμήσι..Οπότε ,με τις ευχές μου τύπε!!!! :fuck2: :fuck2:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
πες μας αν θες τι ακριβώς έγινε και πέρασες τόσο χάλια???
λαγε ηταν κωμωδια!δε ξερω για σενα η τον ινδιανο κ τους υπολοιπους (ναι ναι διαβαζω τις γραφες σας κ σας απολαμβανω) αλλα σε μενα εκανε πολη ασχημη εντυπωση.εμφανησιακα ειναι τουμπανο οκ.το προσωπο το εκρυβε συνεχεια λες κ με ηξερε κ φοβοταν να τη δω!το γαμησι σου λεω αρχισε με το καλημερα κατι αεροπλανικα που με ξενερωσαν.ηρθε σε σταση 69 κ μου εκανε καφαλοκλειδωμα με το ποδι!ειχε το γονατο της στο κεφαλιμου!κατι μαζοχιστικα πραματα χωρις λογο ρε συ λαγε!αλλο το πορνο γαμησι κ αλλο το γελειο γαμησι!τεσπα οπως ειπε κ ο φιλος πιο πριν,ο καθενς με τα στανταρακια του...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
Την πήρα πριν κάνα διβδομαδο στο ΚΩν/πόλεως 92 στον όροφο και μπορώ να πω ότι ίσως ήταν καλύτερη από ποτέ..και εμφανισιακά αλλά και στο γαμήσι..Οπότε ,με τις ευχές μου τύπε!!!! :fuck2: :fuck2:
ειναι που δε θα γυρναγε ξανα σε στουντιο....
 

tarzanbig

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
0
Σιγά μη γράψω κριτική γι αυτήν!ακομα το κλαίω κ έχουν περάσει 2 βδομάδες τη τρέλα μου μέσα!οχι φιλε εχω κανει κ πορνό τρελό γαμήσι με τη Μαντόνα κ ήταν τελοιο!οπως είπες ο καθένας με τα στανταρακια του,πολυ σωστά!

Δεν εχει καμμια σχεση με την παλια Λιντα, δυστυχως με την παροδο του χρονου η αποδοση της εχει πεσει πολυ..
Παμε για αλλα
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.872
Πόντοι
5.195
λαγε ηταν κωμωδια!δε ξερω για σενα η τον ινδιανο κ τους υπολοιπους (ναι ναι διαβαζω τις γραφες σας κ σας απολαμβανω) αλλα σε μενα εκανε πολη ασχημη εντυπωση.εμφανησιακα ειναι τουμπανο οκ.το προσωπο το εκρυβε συνεχεια λες κ με ηξερε κ φοβοταν να τη δω!το γαμησι σου λεω αρχισε με το καλημερα κατι αεροπλανικα που με ξενερωσαν.ηρθε σε σταση 69 κ μου εκανε καφαλοκλειδωμα με το ποδι!ειχε το γονατο της στο κεφαλιμου!κατι μαζοχιστικα πραματα χωρις λογο ρε συ λαγε!αλλο το πορνο γαμησι κ αλλο το γελειο γαμησι!τεσπα οπως ειπε κ ο φιλος πιο πριν,ο καθενς με τα στανταρακια του...
αφού ρε φίλε μας διαβάζεις όπως λες, άρα πρέπει να έχεις ενημερωθεί για το γαμήσι που κάνει η Λίντα. Για τα "αεροπλανικά" και για όλα τα υπόλοιπα. Όλοι το λένε και δεν είναι τυχαίο, ότι είναι pse. Αν εσύ ζητούσες άλλο στυλ, κακώς πήγες τότε. Όσο για αυτό που λες ότι κρύβει το πρόσωπό της, επίσης είναι γνωστό και το έχουμε πει πολλές φορές. Όλα είναι χιλιογραμμένα και χιλιοειπωμένα. Τώρα στο θέμα εμφάνισης είναι καθαρά θέμα γούστου.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
αφού ρε φίλε μας διαβάζεις όπως λες, άρα πρέπει να έχεις ενημερωθεί για το γαμήσι που κάνει η Λίντα. Για τα "αεροπλανικά" και για όλα τα υπόλοιπα. Όλοι το λένε και δεν είναι τυχαίο, ότι είναι pse. Αν εσύ ζητούσες άλλο στυλ, κακώς πήγες τότε. Όσο για αυτό που λες ότι κρύβει το πρόσωπό της, επίσης είναι γνωστό και το έχουμε πει πολλές φορές. Όλα είναι χιλιογραμμένα και χιλιοειπωμένα. Τώρα στο θέμα εμφάνισης είναι καθαρά θέμα γούστου.
δυστυχώς είχα στο μυαλό μου οτι τίποτα απο αυτά δε θα συμβούν με μενα...κούνια που με κουναγε.οπως κ με τη μονικα τη Σερβα,όλοι τη βρίζουν κ θελω να πάω σα να μαλακας να τη κάνω αρνάκι!τεσπα,Μαντόνα στανταρακι απο σημερα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom