Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Να ενημερώσω τους φίλους συναγωνιστές ότι για δεύτερη φορά μέσα σε λίγους μήνες στη Βριλησσού μου διέρρηξαν το αυτοκίνητο αυτή τη φορά με απώλεια ενός tablet...με τον ίδιο τρόπο...με επέμβαση και άνοιγμα της κλειδαριάς....ούτε σπάσιμο τζαμιού ούτε τίποτα...το αμάξι σε φωτεινό σημείο, και ενώ περνάει κόσμος...δεν μπορώ να καταλάβω ποιος, που, πότε...παιδιά προσοχή στα αυτοκίνητα σας...μην αφήνετε πολύτιμα αντικείμενα μέσα...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Χθεσινοβραδινή κατάθεση στο Αριστοτέλους6 στην Ίνγκριντ. Μια κοπέλα που είχα πρωτοτιμήσει πριν αρκετούς μήνες στο Χμπαρ, όταν είχε πρωτοξεκινήσει...Πρόκειται για μια πολύ γλυκιά κοπέλα, με μακριά μαύρα μαλλιά, υπέροχα πράσινα μάτια, ενισχυμένο 4άρι στήθος, ωραίο κορμί, σφιχτό και με ωραία περιφέρεια. Στα του δωματίου, ήρεμη, χαλαρή, σε κλίμα gfe, με καλά προκατακτικά, ωραία πίπα, στο 69 πολύ ωραία συμμετοχή. Σε όσες στάσεις και αν αλλάξαμε δεν δυσανασχέτησε. Μια πολύ καλή συνεύρεση που με βοήθησε να χαλαρώσω από το ατυχές προηγούμενο συμβάν...
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Να ενημερώσω τους φίλους συναγωνιστές ότι για δεύτερη φορά μέσα σε λίγους μήνες στη Βριλησσού μου διέρρηξαν το αυτοκίνητο αυτή τη φορά με απώλεια ενός tablet...με τον ίδιο τρόπο...με επέμβαση και άνοιγμα της κλειδαριάς....ούτε σπάσιμο τζαμιού ούτε τίποτα...το αμάξι σε φωτεινό σημείο, και ενώ περνάει κόσμος...δεν μπορώ να καταλάβω ποιος, που, πότε...παιδιά προσοχή στα αυτοκίνητα σας...μην αφήνετε πολύτιμα αντικείμενα μέσα...

το είχες αφήσει κάπου που φαινόταν;  :( :(
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Ααααχχχ παίζει σε κατηγορία Άντρεα θα ήθελα να την δω απο κοντά, ωραίες οι καινούργιες φωτό.
την "τίμησα" χθες το βράδυ με πολύ καλές εντυπώσεις για δεύτερη φορά...ήρεμη, ήσυχη με διάθεση...
 

Επισκέπτης
ακριβώς απέναντι από το Β36...φωτεινό σημείο...πάνω στο δρόμο...τι να πω ρε γαμώτο?? πρεζάκια?? και έχουν τόση υπομονή να κάνουν αυτή τη διαδικασία??

Μπα...Κοζάρησαν το αυτοκίνητο και άρχισαν να το σκέφτονται:
"Επειδή είναι του lagonisian να το ανοίξουμε ή να μην το ανοίξουμε;"
Όταν το άνοιξαν και είδαν το τάμπλετ το έριξαν ξανά στη σκέψη:
"Να το πάρουμε ή να μη το πάρουμε;"
(Μη σου πω ότι για να αποφασίσουν έριξαν και κορώνα ή γράμματα!!!)
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
ακριβώς απέναντι από το Β36...φωτεινό σημείο...πάνω στο δρόμο...τι να πω ρε γαμώτο?? πρεζάκια?? και έχουν τόση υπομονή να κάνουν αυτή τη διαδικασία??

Το tablet το είχες χύμα μέσα ή ξέρω γω είχες καμία τσάντα αφημένη στα καθίσματα; Κάτι τέτοια δίνουν στόχο.

Πάντως αν δεν φαινόταν εκτός αυτοκινήτου και ανοίξανε μόνο το δικό σου, είναι περίεργο.

 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Το tablet το είχες χύμα μέσα ή ξέρω γω είχες καμία τσάντα αφημένη στα καθίσματα; Κάτι τέτοια δίνουν στόχο.

Πάντως αν δεν φαινόταν εκτός αυτοκινήτου και ανοίξανε μόνο το δικό σου, είναι περίεργο.
το είχα αφήσει ανάμεσα στα καθίσματα ο βλάκας...να δω τι θα το κάνουν...αφού είναι κλειδωμένο και με pin...
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
το είχα αφήσει ανάμεσα στα καθίσματα ο βλάκας...να δω τι θα το κάνουν...αφού είναι κλειδωμένο και με pin...

πιο προσεκτικός από δω και πέρα μαν και εύχομαι να μην σου ξανασυμβεί.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Σάββατο χθες και βγήκαμε στους δρόμους με cheyenne,don giovanni και px75 να δούμε τα τεκταινόμενα στα μαγαζιά της πόλης....

Μεγ. Αλεξάνδρου 133: Μιχαέλα: Η γνωστή Ρουμάνα, με τα μακρία μαλλιά, το συμπαθητικό πρόσωπο, μεγάλο φυσικό στήθος, ωραίο αδύνατο κορμί με καλή περιφέρεια. Σίσυ: Μελαχροινή, μετριοπούλα, με στρογγυλό πρόσωπο και κορμί "γεμάτο"...μακριά από τα γούστα μου....

Κων/πόλως80: Κλαούντια:η έταιρη Ρουμάνα του ομίλου, ξανθιά, με ωραίο πρόσωπο με γαλανά μάτια, μικρό στήθος και ωραίο "μοντελέ" κορμί. Μαζί της η Τζέσσικα: Ξανθιά με συμπαθητικό πρόσωπο, φορώντας γυαλάκια, μικρό στήθος και αυτή με ωραίες αναλογίες με ιδιαίτερη έμφαση στον ωραίο κωλαράκο της....

Κων/πόλεως92Α: Σαμπρίνα: Μαύρα μακριά μαλλιά, ωραίο στήθος, κορμί με καμπύλες σωστές και ωραία περιφέρεια..Στα άμεσα σχέσια...Σάντρα: ξανθιά, ωραία κοπελίτσα, αδύνατη, με μικρό στήθος. Η Μισελ είναι από τη Φυλής...

Κασσάνδρας8γ: Μαρίνα: Τα λόγια είναι περιττά για έναν από τους μεγαλύτερους πειρασμούς που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή στην Αθήνα. Πλούσιες καμπύλες, ενισχυμένο στήθος, ωραίο πρόσωπο...Μαζί της η Σόνια: Γνωστή και από το πέρασμά της από την αλυσίδα του Μεγαλέξανδρου. Αδύνατη, μικρό στήθος, ωραίο μικρό κωλαράκι, αδύνατα πόδια. Πολύ όμορφο και εκφραστικό πρόσωπο...

Κασσάνδρας8: Κασσάνδρα: Μακριά μαλλιά μαύρα, συμπαθητικό πρόσωπο, ωραίο κορμί με καμπύλες, χωρίς όμως να περισσεύει κάτι αντιαιαισθητικά. Στα υπόψην...

Τατοίου71:Τζοάννα: κατσαρά κόκκινα μαλλιά, πολύ γλυκό πρόσωπο, ενισχυμένο στήθος 3άρι, ωραίο κορμί, με στητή και καλοσχηματισμένη περιφέρεια.

Τατοίου58:Εμανουέλα:Μαύρα μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, που αφήνει υποσχέσεις, κορμί, σφιχτό και καλοσχηματισμένο. Αφροδίτη: Κρίμα για το όνομα που της δώσανε...Στο 20άρικο και βλέπουμε...

Τατοίου58(κάτω): Μαγια: το μελαχρινό πιπίνι που δουλεύει και Φυλής. Μικρό στήθος, ωραίο κορμάκι, αδύνατο, γλυκό πρόσωπο...

Βριλησσού36: Φαίη: Μες στην τρέλλα, είχε κέφια, με ελεύθερο το στήθος της, μαυρισμένη. Ξένια: το πιπίνι του ομίλου, ξανθιά, με ωραίο πρόσωπο, αδύνατο κορμί και ωραία περιφέρεια.

Βριλησσού36α:Mαρκέλα:η ξανθιά κούκλα του ομίλου, με μαύρα εσώρουχα, σιλικονέ στήθος, ωραίο πρόσωπο και περιφέρεια. Αμαλία: Mαύρα μακριά μαλλιά, ¨πονηρό" πρόσωπο, μικρό στήθος, ωραία περιφέρεια.

Βριλησσού42: Μαριάννα:η μελαχρινή κούκλα με θητεία και στην αλυσίδα του μεγαλέξανδρου αλλά και σαν Αλίκη στο Πιπίνου118. Mαύρα μακριά μαλλιά, ένα από τα ομορφότερα πρόσωπα που κυκλοφορούν στην πιάτσα, μικρό φυσικό στήθος, ωραίες καμπύλες σε όλο το κορμί. Εδώ o don giovanni κατέθεσε τον...οβολό του...με άριστες-φυσικά- εντυπώσεις...

Αριστοτέλους6: Ίνγκριντ: Μάυρα μακριά μαλλιά ίσια, ωραίο πρόσωπο με πράσινα μάτια-που ρποσωπικά με τρελλαίνει-, ενισχυμένο στήθος με καταπληκτική δουλειά, ωραίο κορμί σφιχτό, με καλή περιφέρεια. Εδώ εγώ έκανα pit stοp μιας και είχα ανάγκη να "αναθερμάνω" τη γνωριμία μου μαζί της. Πολύ καλές εντυπώσεις...Λεπτομέρειες στην κριτική..
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
Σημερα :)  :)  2/9/14  :)  :) απογευμα και νυχτα


Κασσανδρας 3(κατω):  Έλενα - Κωνσταντίνα
Κασσανδρας 3(πανω): κλειστό - Ελίζα
Κασσανδρας 4(πανω): κλειστό - Άννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):    Λαουρίτα - Λαουρίτα/Αντζυ
Κασσανδρας 4Γ(κατω):  Αλίκη/Μπια-Αλίκη-Μπια
Κασσανδρας 6:  κλειστό- Ιρένα
Κασσανδρας 8Γ:  Μαρίνα/Bάλια/Βανέσα - Σόνια/Τζούλια
Θησεως 40(κατω): Σοφία/Τάνια - Τάνια
Σολωμού 32Α: Μπιάνκα - Μπιάνκα

Και η Μαρίνα με την Βάλια

 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    167,2 KB · Εμφανίσεις: 108

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Θα ηθελα να μοιραστω με τους συναγωνιστες εδω την προσφατη ασχημη εμπειρια μου

Κυριακη πρωι κατηφοριζω στο Μελαντιας 50, που ειμαι τακτικος και γνωστος πελατης. Ειναι το στανταρακι μου, λογω στυλ κοριτσιων και τοποθεσιας αλλα και γιατι ειναι μοντερνο μαγαζι και
πολυ καθαρο με ευγενικο προσωπικο.
Ανοιγει την πορτα μια τσατσα που δεν ειχα ξαναδει, και μου παρουσιαζει τις 2 κοπελες, που επισης δεν ειχα ξαναδει, καινουργιες στην αλυσιδα και πολυ ωραιες, του στυλ μου (πιπινε με λεπτο σωματακι). Αφου αποσυρονται οι κοπελες αρχιζει η τσατσα να μου λεει το προγραμμα και την διακοπτω λεγοντας της οτι ειμαι πολυ συχνος πελατης κ τα ξερω ολα, κ πως θα παρω το απλο, και βγαζω 40 ευρω για να της δωσω. Μολις τα βλεπει αυτη μου λεει το απλο εχει 50, και της απαντω οτι ερχομαι 2 φορες τη βδομαδα τα τελευταια 3 χρονια και παντα περναω με απλο προγραμμα στα 40 ευρω, και φυσικα οπως καταλαβαινει δε προκειται ν αλλαξω τωρα. Αρχισε αυτη να λεει επιχειρηματα πως η διαφορα ειναι μικρη και τα κοριτσια ειναι ωραια και χιλιες δυο βλακειες... της απανταω "δεν θελω να διαπραγματευτω την τιμη, παντα δινω 40 και τωρα 40 θα δωσω" οποτε πηγαινει να ρωτησει τα κοριτσια αν δεχονται.. και επιστρεφει με τις 2 κοπελες μαζι να συζητησουμε το θεμα στο σαλονι !  .. απο το παρουσιαστικο τους φαινοντουσαν σα να ταν πρωτη μερα στη δουλεια, και σκεφτηκα οτι λογικα θελουν καποιες εξηγησεις σαν πρωταρες οποτε λεω ας ειναι... τελος παντων η μια, νομιζω Αντζελινα την ελεγαν, μου λεει εγω δεχομαι με 40 το απλο. Με στραβομενη μουρη, μου δειχνει η τσατσα το δρομο για το δωματιο, της λεω ομως πως εμενα το στανταρ δωματιο μου ειναι το "κοκκινο" (ενα δωματιο με ξεχωριστο μπανιο που ειναι το καλυτερο του μαγαζιου και που προτιμω απο τα αλλα 2, το οποιο ειναι απο την αλλη κατευθυνση). Μου απαντα δεν γινεται να πας σ αυτο το δωματιο γιατι ειναι κλεισμενο απο πελατη που θα κανει φουλ προγραμμα. Της λεω τι ωρα εχει ραντεβου ο πελατης, μου λεει "ὁπου να ναι" , ρωταω με ποια κοπελα και με κοιταγε μην ξεροντας να μου πει. Εχοντας αρχισει να τα παιρνω με τη μαλακισμενη συμπεριφορα, συγκεντρωνω ολη τη καλη μου θεληση και της απαντω οτι εφ οσον το δωματιο ειναι ελευθερο και περνω απλο προγραμμα δεν εχει λογο να επιμενει και πρεπει να τελειωσει εκει το θεμα, και βγαζοντας να πληρωσω (στο μεταξυ ειχα βαλει πισω τα λεφτα στην τσεπη) μαζι με τα 2 εικοσαρικα βγαινει και ενα 50ρικο .. το βλεπει η κοπελα και μου λεει "αφου εχεις κι αλλα λεφτα γιατι δεν τα δινεις" και σιγονταρει και η τσατσα "ναι καλα σου λεει η κοπελα" ... οποτε αρχιζουμε συζητηση του τυπου ποιος σου ειπε οτι ηρθα να γαμησω με το ταπι μου και τετοια τραγελαφικα οπου τελικα απο την πολλη μανουρα τα περνω και φευγω.
Ηθελα να τονισω λοιπον -για ολους τους ενδιαφερομενους- πως ο χειρισμος του πελατη , ειδικα του σταθερου, ειναι πολυ σημαντικο θεμα σε καθε επιχειρηση που πουλαει σερβις, ειδικα σ αυτο το τοσο
προσωπικο σερβις της συγκεκριμενης δουλειας. Οπως επισης το οτι ειναι εξ ισου σημαντικο η τσατσα να ξερει τη δουλεια της και πως να φερεται. Ειναι αδικο για τον επιχειρηματια να χανει πελατες και φημη εχοντας βαλει μεσα στο μαγαζι του ενα ζωντοβολο σαν κι αυτο. Πρεπει ολοι να καταλαβουν πως σ αυτη τη δουλεια, περισσοτγερο απο καθε αλλη, ισχυει το "ὑπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες που βγαζουν πορτοκαλια" .. στη συγκεκριμενη περιπτωση το πορτοκαλι μου εγινε το Τζενακι ενα ξανθο τρελο μωρο απο Κων/πολεως 92Α, που με το "ἑπιμαχο" 50ρικο καναμε μαζι μπανακι και χαδακια , και μετα μουκανε 15λεπτη πιπα ακα που κοντεψα να λυποθημησω .
Προς γνωση και συμμορφωση λοιπον !
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
:rockon: Καλα ξηγηθηκες και το λεω αυτο διοτι να πηγαινεις 2 φορες την βδομαδα σταθερα σαν πελατης δεν ειναι και λιγο...τυπε μου  :rockon:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Today morning, I submitted my dissertation and I feel very happy.
ΥΓΣ: Η τσατσά πόσο χρονών ήταν; Φορούσε διαθλαστικά ριγκάκια;
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
mamasan μου κάνει εντύπωση που δεν ξέρεις την Αντζελίνα.Είναι τουλάχιστον τρια χρόνια στο κατάστημα και εμφανίζεται στις βάρδιες τακτικά
Υ.Γ Ευτυχώς που δεν τη πλήρωσες φθηνά τη γλίτωσες
 

tas33

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
133
Κριτικές
15
Like
5
Πόντοι
11
εχει κανεις καμια πληροφορια για την νεα της τριγγετο αλυσιδασ mia την λενε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom