Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Ήθελα ν' ακούσω γνώμες συναγωνιστών  για την Άννα την ψηλή την Ρουμάνα που δουλεύει στο Sweet Angels .
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
36
Like
1.594
Πόντοι
2.290
Ήθελα ν' ακούσω γνώμες συναγωνιστών  για την Άννα την ψηλή την Ρουμάνα που δουλεύει στο Sweet Angels .
Έκανα κλίκ στο Banner του sweetangels να δω φώτο της Άννας, αλλά δεν δουλεύει με βγάζει σε άσχετη οθόνη εμένα για hackaρισμα μου κάνει αυτό το σκηνικό...
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966

Συνημμένα

  • 11.jpg
    11.jpg
    44,6 KB · Εμφανίσεις: 26

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Έκανα κλίκ στο Banner του sweetangels να δω φώτο της Άννας, αλλά δεν δουλεύει με βγάζει σε άσχετη οθόνη εμένα για hackaρισμα μου κάνει αυτό το σκηνικό...

Δεν νομίζω ότι είναι χακάρισμα, και μένα πριν είχε πρόβλημα σε όλα τα site της αλυσίδας (και το κεντρικό και τα επιμέρους των στούντιο). Μάλλον κάτι παίζει με το registration του domain τους ή με το DNS τους.
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
36
Like
1.594
Πόντοι
2.290
Δεν νομίζω ότι είναι χακάρισμα, και μένα πριν είχε πρόβλημα σε όλα τα σλαιτ της αλυσίδας (και το κεντρικό και τα επιμέρους των στούντιο). Μάλλον κάτι παίζει με το registration του domain τους ή με το DNS τους.
Μπορεί αλλά το κάνει και στα banner της Τριγετοαλυσίδας, το sweetangels που νομίζω είναι άλλη αλυσίδα και πριν δύο μέρες μου το έκανε και στο studio fire της θεάς...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Μπορεί αλλά το κάνει και στα banner της Τριγετοαλυσίδας, το sweetangels που νομίζω είναι άλλη αλυσίδα και πριν δύο μέρες μου το έκανε και στο studio fire της θεάς...
εμένα δεν μου ανοίγει την τριγγέτα, το κατεχάκη αλλά τα υπόλοιπα αριστοτέλους, ισμήνης κλπ ανοίγουν κανονικά... :dunno: :dunno:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846

natasha srbija

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
186
Like
0
Καλημέρα σήμερα στο Θησεως 35
Πρωί Λουιζα μαζί με Νικολ από Ελλάδα
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    163,5 KB · Εμφανίσεις: 75

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114


Σύμφωνα μ' έγκυρες πληροφορίες μετά τις 15/09 πιάνει πάλι δουλειά στο Κασσάνδρας 8Γ  ;) ;) !

Δεν ξερω απο που τις εχεις αλλα έγκυρες δεν ειναι... Σε κάποιο αλλο μαγαζι στην Κασσανδρας μπορει ομως ...

Κυριακή,Δευτέρα και Τριτη 17:00-23:30
Τετάρτη 00:00-07:00 Μαρινα &Βαλια...!!!!
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    167,2 KB · Εμφανίσεις: 32

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
36
Like
1.594
Πόντοι
2.290
οι νέες φωτός της Ίνγκριντ των "γερμανών" στις "κυρίες" είναι απλά υπέροχες...έχω πάθει την πλακάρα μου...σύντομα επαναληπτική...στόχος κλείδωσε..
Ααααχχχ παίζει σε κατηγορία Άντρεα θα ήθελα να την δω απο κοντά, ωραίες οι καινούργιες φωτό.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
Ειναι κολλητές εξάλλου
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
435
Κριτικές
20
Like
1.237
Πόντοι
991
περασμα με λυδια απο μελαντιας -κατεχακη κλπ
εντυπωσιακη κοπελα με αναλογιες μοντελου και ομορφο προσωπο
αν και απο κοντα στο προσωπο το δερμα ειναι καπως.....ωραιο μακιγιαζ
ωραιο στηθος οχι τελειως στητο αλλα σε καμια περπτωση πεσμενο......
:kissass: για φιλημα....στις φωτο δεν εχει τατου ενω στην πραγματικοτητα εχει
2 μεγαλα τατου πισω στην πλατη....
στην πραξη τωρα.........
δεν φιλαει η κοπελα λιγα φιλια και αυτα χωρις γλωσσα μου ειπε το κανει
για λογους υγιεινης.δαχτυλα επισης δεν δεχεται για τοιυς ιδιους λογους
ειναι νεα και προσεχει :P πιπ@ μετρια με χερι και χωρις και γρηγορη αρκετα βαθια
στο σεξ καλη συμετοχη με αυτη να στυνεται απο μονη της στα 4 και να κουναει τ :kissass:
σε προκαλει να το χωσεις ολο και πιο βαθεια λεγοντας βρωμολογα, της αρεσουν
τελειωμα μεσα της με αυτη να συνεχιζει να πηγαινει μπρος πισω για κανα λεπτο...δεν  βιαζεται
Συμπερασμα αν εξαιρεσεις τα προκαταρκτικα που ειναι φτωχα στο σεχ ειναι πολυ καλη θα σε αποζημωσει
οσοι δινουν βαση στα προκαταρκτικα δεν συστηνεται.συνολο εκατσα κοντα στο 15λεπτο.....αυτα

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom