Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Φιλαράκι που απαντάς κόσμια για πες μας τα ποσόστα σου σε συγκεκριμμένο στούντιο τα παράτησες η συνεχίζεις κοίταξε γιατί ο κόσμος μιλάει και ξέρουμε και ποιος είσαι και που εχεις πόντους και τι ζόρι τραβάς είναι γνωστό.
Τώρα είναι απορίας άξιο πως ΚΑΤΑΦΕΎΓΕΙΣ σε αφορισμούς του τύπου- αν παει στους γερμανούς θα με χάσει για παντα απο πελάτη- ενώ δεν εχεις επισκεφτεί ποτέ τα στούνιο μας και πως οι κοπέλλες που σε άλλα μαγαζιά όταν εργάζονται τις εκθειάζεις και τις λες τρομέρες και φοβερές και όταν συνεργάζονται μαζί μας τι παθαίνουν παύουν να είναι καλές και επαγγελματίες ας σοβαρευτείς λιγάκι γιατί και ο πιο αδαής μπορεί να καταλάβει οτι μονο πελάτης δεν είσαι.
Απλά οικοιοποίηθηκες ενα forum τόσα χρόνια και τώρα που σου έρχονται απαντήσεις ζορίζεσαι δεν τρέχει τίποτα αλλά μην μας εξωθείς να αποκαλύψουμε ποιος είσαι και σε ποιο μαγαζάκι είσαι συνεταιράκι.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΙΟ  :s&m_1:
ελα 144 το γαμησαμε και ψοφησε.τον κερβερα τον ξερω και δεν παιζει με τιποτα αυτο που λες.μην ξενερωνεις και αυτους που γουσταρουν να ερχονται στα μαγαζια σου
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
1. Προσωπική άποψη για την αλυσίδα με την οποία άρχισε αντιπαράθεση. Τουλάχιστον παλιά που είχα επισκεφθεί (πάνω από χρόνο νομίζω) υπήρχε σαφές θέμα χρόνου. Και οι κοπέλες ήταν ξεπέτες... πανέμορφες αλλά ξεπέτες.
Μόνο μία θυμάμαι πως μου είχε βγάλει το λάδι (δεν θυμάμαι όνομα) στο Τριγγέτα και με είχε βάλει πρώτη φορά σε πειρασμό να προχωρήσω σε κωλαράκο αλλά δεν είχα αρτηθεί.
Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα...αλλά καλό θα είναι να έχει αρχίσει καλύτερη διαχείριση γιατι από πλευράς ομορφιάς τα κορίτσια σκίζουνε.

2. Πλήρης απογοήτευση σήμερα....
Τελευταία προτιμώ τα μαγαζιά της Κωνσταντινουπόλεως για το σαλονάρισμά τους όπως έγραψα πριν από καμιά 10ριά σελίδες. Σ΄μερα λοιπόν περασμα από Μεγ. Αλεξάνδρου 133, μέσα μία Μαρία που καθότανε στην πόρτα και μου έλεγε πως αν περάσω μέσα θα γίνω φαν της. Εμφάνιση κάτω του μετρίου -ιδίως στο πρόσωπο. Μετά πέρασμα από Κωσταντινουπόλεως 92, μέσα μία Τσέχα μικροκαμωμένη, λεπτή, κάθησε δίπλα μου λες και φοβότανε να με ακουμπήσει...ομορφούλα, αλλά αμα είναι έτσι έξω...σκέφτεσαι πως μέσα θα φας φόλα.
Μετά πέρασμα από Κωσταντινουπόλεως 80. Μέσα η... Αλίνα νομίζω. Την οποία την Παρασκευή την είχα πετύχει στο Μεγ. Αλεξάνδρου το μεσημέρι. Το σαλονάρισμά της ... μπαίνει μέσα και σου τραβάει την μπλούζα να σε γλείψει στο σώμα. Μια χαρά η κοπελίτσα, ομορφούλα κλπ...αλλά την Παρασκευή μου είχε πει το θεϊκό, όταν της είπα πως θέλω να πάω πρώτα να φτιάξω το αυτοκίνητο σε καλύτερη θέση και μετά να ξαναπάω:
Έλα μέσα τώρα, δεν πειράζει το αυτοκίνητο για 5 λεπτά
(για να κάνουμε σύνδεση και με τα προηγούμενα του χρόνου που συζητούσατε)
της λέω..τι, για μόνο 5 λεπτά θα πληρώσω;
τόσα μου λέει χρειάζεται να σε τελειώσω...

κι εμένα 5 δευτερόλεπτα μου χρειάστηκαν για να φύγω τότε...


Λοιπόν...επιστέγασμα...

πρέπει να καταλάβουνε τα μαγαζιά τα εξής:
1. είναι πλέον πολλά
2. δεν κυκλοφορεί πολύ ρευστό και πλέον το μετράνε όλοι - δεν το έχουνε για πεταμα
3. τα θέλουμε όλα - είμαστε πλέον απαιτητικοί : και σαλονάρισμα που να έρθει η κοπέλα να σε χαϊδέψει λιγάκι, να σε κάνει να νιώσεις πως σε θέλει, και ομορφιά κοπέλας, και καλό πρόγραμμα και χρόνο και καλές τιμές
4. Ο ανταγωνισμός σας δεν είναι πλέον μόνο τα άλλα στούντιο... είναι και άλλες διέξοδοι ευχαρίστησης, αν θέλετε να σας κάνω ένα business planning, να μου το πείτε...θα σας το κάνω αδαπάνως κιόλας μια και έχω περάσει καλά...

Υ.Γ. στο τέλος πέρασα από Κασσάνδρας...μέσα η ..Πάμελα νομίζω. Έφτασε μέχρι την κουρτίνα και με χαιρέτησε από μακριά
ρε πούστη μου έλεος... λίγο λογική... γιατί να έρθει ο άλλος μέσα;


Πιο πάνω που αναφέρεις για τη Μαρία να ξέρεις πως θα γίνεις όντως φαν της καθώς στο δωμάτιο προσφέρει αρκετά καλές υπηρεσίες...
Επίσης στο Κωνσταντινουπόλεως 80 δεν νομίζω να εγαζόταν η Αλίνα καθώς σε τηλεφωνική μου ενημέρωση το πρωί η Αλίνα εργαζόταν στο Βριλησσού 36Α ;)Τέλος στο Κασσάνδρας ποία είναι η Πάμελα;
Πάντως με τα υπόλοιπα που αναφέρεις συμφωνώ...!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πιο πάνω που αναφέρεις για τη Μαρία να ξέρεις πως θα γίνεις όντως φαν της καθώς στο δωμάτιο προσφέρει αρκετά καλές υπηρεσίες...
Επίσης στο Κωνσταντινουπόλεως 80 δεν νομίζω να εγαζόταν η Αλίνα καθώς σε τηλεφωνική μου ενημέρωση το πρωί η Αλίνα εργαζόταν στο Βριλησσού 36Α ;)Τέλος στο Κασσάνδρας ποία είναι η Πάμελα;
Πάντως με τα υπόλοιπα που αναφέρεις συμφωνώ...!
γενικώς με τα ονόματα δεν τα πάω ιδιαίτερα καλά

για τη Μαρία... δεν με ενδιαφέρουν οι υπηρεσίες της, τη θεωρώ άσχημη και με χάλασε που δεν ήρθε κοντά μου ειδικά όταν το περιμένω αυτό στο συγκεκριμένο μαγαζί

Τώρα η άλλη μπορεί να ήταν η ... Μελίνα;
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Φιλαράκι που απαντάς κόσμια για πες μας τα ποσόστα σου σε συγκεκριμμένο στούντιο τα παράτησες η συνεχίζεις κοίταξε γιατί ο κόσμος μιλάει και ξέρουμε και ποιος είσαι και που εχεις πόντους και τι ζόρι τραβάς είναι γνωστό.
Τώρα είναι απορίας άξιο πως ΚΑΤΑΦΕΎΓΕΙΣ σε αφορισμούς του τύπου- αν παει στους γερμανούς θα με χάσει για παντα απο πελάτη- ενώ δεν εχεις επισκεφτεί ποτέ τα στούνιο μας και πως οι κοπέλλες που σε άλλα μαγαζιά όταν εργάζονται τις εκθειάζεις και τις λες τρομέρες και φοβερές και όταν συνεργάζονται μαζί μας τι παθαίνουν παύουν να είναι καλές και επαγγελματίες ας σοβαρευτείς λιγάκι γιατί και ο πιο αδαής μπορεί να καταλάβει οτι μονο πελάτης δεν είσαι.
Απλά οικοιοποίηθηκες ενα forum τόσα χρόνια και τώρα που σου έρχονται απαντήσεις ζορίζεσαι δεν τρέχει τίποτα αλλά μην μας εξωθείς να αποκαλύψουμε ποιος είσαι και σε ποιο μαγαζάκι είσαι συνεταιράκι.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΙΟ  :s&m_1:


τι μαλακίες είναι αυτές που λες ρε
επειδή τυχαίνει να τον ξέρω προσωπικά και να ήμαστε φίλοι για παρά πολλά χρονιά σου λέω πως είσαι πολλή λάθος και πως έχουμε έρθει πάρα πολλές φορές στα μαγαζιά σου ειδικά στο 144

και μην το παίζεις τσάμπα μάγκας αν έχεις πρόβλημα με κάποιο μαγαζί
μην τα βάζεις αγνούς και τίμιους μπουρδελιάριδες
βάλτα με αυτούς που σε πολεμάνε
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
1. Προσωπική άποψη για την αλυσίδα...

Λοιπόν...επιστέγασμα...

πρέπει να καταλάβουνε τα μαγαζιά τα εξής:
3. τα θέλουμε όλα...

και χρόνο και καλές τιμές

τόχω ξαναγράψει, θέσπιση της χρονοχρέωσης όπως Γερμανία.

κάθε πρόγραμμα θα έχει χρονική διάρκεια και μίνιμουμ υπηρεσιών, πχ, μισή ώρα 60 ευρώ με προκαταρκτικά, πίπα, μία εκτόνωση και μασάζ μετά.

όλα τα άλλα είναι ημίμετρα.

ή γινόμαστε Γερμανία ή βουλιάζουμε.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
γενικώς με τα ονόματα δεν τα πάω ιδιαίτερα καλά

για τη Μαρία... δεν με ενδιαφέρουν οι υπηρεσίες της, τη θεωρώ άσχημη και με χάλασε που δεν ήρθε κοντά μου ειδικά όταν το περιμένω αυτό στο συγκεκριμένο μαγαζί

Τώρα η άλλη μπορεί να ήταν η ... Μελίνα;

Οκ!Μάλλον η Μελίνα θα ήταν...Πολύ όμορφη και αρκετά καλή στο δωμάτιο...Μήπως να έκανες άλλο ένα τσεκάρισμα... :huh: Δώσε μία δεύτερη ευκαιρία,μην είσαι απόλυτος...! ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΔΙ ΕΥΧΩΝ

Υπάρχει τρόπος να το σώσεις
μιά άλλη εικόνα να μας δώσεις
Να πείς 30 η ταρίφα
και δώρο μίας ώρας πίπα !

Αντε κουνήσου κάνε κάτι
κάνε το πάν για τον πελάτη
βάλε ασ πούμε προσφορά
να κάνει τη διαφορά !

Πες το μισάωρο πενήντα
το βυζοσκάμπιλο, εξήντα
τριάντα ασ΄πούμε τεταρτάκι
και εκατό το κωλαράκι !

Το χρήμα που απο μας ζητάς
θέλουμε, να το εκτιμάς
και το παιχνίδι να διαρκεί
όσο ο καθένας  χρειαστεί !

Απλά και όμορφα μιλάω
το παρελθόν το ξεπερνάω
αρκεί στο απο δώ και μπρος
να΄ναι ο χρόνος μου διπλός

το μαγαζι φρεσκοπλυμένο
το κωλαράκι τουρλωμένο
με το μουνάκι ξυρισμένο
κι όχι μουτράκι ξυνισμένο !

Δι ευχών,... :priest:










 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
ξεροχυνω με το ποιημα του τσιμπουκιου :rockon: :rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
ΔΙ ΕΥΧΩΝ

Υπάρχει τρόπος να το σώσεις
μιά άλλη εικόνα να μας δώσεις
Να πείς 30 η ταρίφα
και δώρο μίας ώρας πίπα !

Αντε κουνήσου κάνε κάτι
κάνε το πάν για τον πελάτη
βάλε ασ πούμε προσφορά
να κάνει τη διαφορά !

Πες το μισάωρο πενήντα
το βυζοσκάμπιλο, εξήντα
τριάντα ασ΄πούμε τεταρτάκι
και εκατό το κωλαράκι !

Το χρήμα που απο μας ζητάς
θέλουμε, να το εκτιμάς
και το παιχνίδι να διαρκεί
όσο ο καθένας  χρειαστεί !

Απλά και όμορφα μιλάω
το παρελθόν το ξεπερνάω
αρκεί στο απο δώ και μπρος
να΄ναι ο χρόνος μου διπλός

το μαγαζι φρεσκοπλυμένο
το κωλαράκι τουρλωμένο
με το μουνάκι ξυρισμένο
κι όχι μουτράκι ξυνισμένο !

Δι ευχών,... :priest:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Για μένα πάντως αυτή που είναι απίστευτη απλά σαν ομορφιά και σαν κορμί είναι η Λάουρα από κασσάνδρας αλλά όσο όμορφη είναι τόσο ξεπέτα είναι γμτ...

όσο θέλω να την ξεπατώσω, τόσο την αποφεύγω για να μην κλαίω που δεν μπήκα
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Για μένα πάντως αυτή που είναι απίστευτη απλά σαν ομορφιά και σαν κορμί είναι η Λάουρα από κασσάνδρας αλλά όσο όμορφη είναι τόσο ξεπέτα είναι γμτ...

όσο θέλω να την ξεπατώσω, τόσο την αποφεύγω για να μην κλαίω που δεν μπήκα

Η αλήθεια είναι πως είναι κάπως σύντομη...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Καλησπέρα κι απο μένα..

η αλήθεια είναι πως η αλυσίδα των Γερμανών πράγματι έχει τα καλύτερα και ομορφότερα κορίτσια κρίνοντας απ της φωτό. Το πρόβλημα απ ότι έχω διαβάσει κι απο συναγωνιστές είναι ότι έχουμε θέμα με το χρόνο. 10 και 15 λεπτά είναι πολύ λίγα για 50 ευρώ για μένα προσωπικά. Αυτός είναι και ο βασικός λόγος που αποφεύγω να επισκεφθώ τη συγκεκριμένη αλύσίδα παρά του ότι έχω βάλει στο μάτι 2-3 ωραία κορίτσια του.

Δε πειράζει υπάρχουν κι αλλού ποροτοκαλιές.. :pipa3:
 

tsoutseki90

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
κανένα νέο απο Αμάντα παιδιά?  :helpplea:
 

agapinor

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
Τίτλοι ΤΕΛΟΥΣ και για τη Νεφέλη από το Φυλής 104. Μετά την Αφροδίτη, τώρα και δεύτερη κοπέλα αποχαιρετά την οδό του έρωτα και ανοίγει πανιά για άλλες γειτονιές.  >:(
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Για μένα πάντως αυτή που είναι απίστευτη απλά σαν ομορφιά και σαν κορμί είναι η Λάουρα από κασσάνδρας αλλά όσο όμορφη είναι τόσο ξεπέτα είναι γμτ...

όσο θέλω να την ξεπατώσω, τόσο την αποφεύγω για να μην κλαίω που δεν μπήκα

δες παλιές κριτικές μου για αυτήν..you are right!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom