Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Αν αυτό δεν είναι εμπάθεια τότε πες μας τι είναι αλλά να σου πόύμε και κάτι φιλαράκο δεν πειράζει τόσα μαγαζιά υπάρχουν στην Αθήνα πήγαινε να εξυπηρετηθείς όπου εσύ νομίζεις καλύτερα δεν θα σκάσουμε κιόλας.
Ετσι η αλλιώς καλύτερα θα είναι να απαντάς με το όνομα του ομίλου που υποστηρίζεις ΚΑΙ ΠΡΟΜΟΤΑΡΕΙΣ παρά να παριστάνεις τον πελάτη και ενημερωτή.
Δεν θα ξανασχοληθούμε μαζί σου γιατί τζάμπα καταναλώνουμε φαιά ουσία και πιστεύουμε ότι σε πήρανε χαμπάρι ποιούς εξυπηρετείς και τι ρόλο παίζεις.
Ακόμα και οι πιο σκληροπηρυνικοί εδω μέσα όπως ο piatsas και ο cheyenne προσπαθούν να είναι αντικειμενικοί και έχουν αποδεχθεί την προσπάθεια που γίνεται να φτιάξουμε τις όποιες αδυναμίες η λάθη εχουν παρατηρηθεί ο μόνος που καταδικάζεις οτιδήποτε κάνουμε η έχει σχέση με εμας είσαι εσύ.
Το καταδικάζεις χωρίς επιχειρήματα και πραγματικά περιστατικά  εκτοξεύοντας μόνο λάσπη και ψευτιές για φωτορρυθμικά, για τέταρτα στα φουλ προγράμματα, για χάλια γυναίκες και άλλες τέτιοιες καλοσύνες ξέρεις όμως κάτι το ότι πολλές απο τις πιο όμορφες και δυνατές κοπέλλες που συνεργάζονταν με άλλα στούντιο έρχονται και θέλουν να συνεργασούν μαζί μας εσύ πως το εξηγείς?
Η  επιτυχία μας σε πονάει φίλε μας.
Υ.Γ. Και δεν είμαστε γερμανοί είμαστε πιο Έλληνες απο κάτι άλλους αλλά  και στην καμμία δεν είμαστε Αμερικανάκια για νας μας λασπώνεις εσύ  πονηρίδη ε πονηρίδη
Ας σου απαντήσω όσο μπορώ πιο κόσμια για πρώτη και τελευταία φορά, και δεν γουστάρω από εδώ και μπρος διάλογο μαζί σου. Το που θα πηγαίνω είναι καθαρά δικός μου λογαριασμός και δεν σε αφορά. Σε προκαλώ να κοιτάξεις όλες μου τις κριτικές και αν βρεις έστω και μία που σας αφορά σαν αλυσίδα, τότε να βγείς και να με κράξεις. Την όλη "εμπάθεια" όπως τη λες αν και δεν είναι εμπάθεια την έχω αποκομίσει από μαρτυρίες έγκυρες συναγωνιστών και αυτό με έχει κάνει να μην περνάω ούτε απέξω από τα μαγαζάκια σας. Άλλωστε δικαίωμα μου είναι.
Άλλωστε κατά καιρούς έχω πει πως έχετε όντως από τις πιο όμορφες κοπέλες στο χώρο αλλά τι να κάνουμε, το 90% είναι έπιπλα στο δωμάτιο. Δεν το λέω εγώ το μαρτυράνε οι εκατοντάδες των κριτικών που υπάρχουν καλώς η κακώς μέσα στο σάϊτ. Όσο αφορά το "προμοτοριλίκι" που μου προσάπτεις, σε προκαλώ για δεύτερη φορά να ρωτήσεις ακόμα και τον αντισθένη αν με ξέρει προσωπικά, αν αυτό ισχύει και από τα ποσταρίσματά μου.
Επειδή είμαι χρόνια στο χώρο και έχω πάει και στο εξωτερικό, έχω δει πως πρέπει να δουλεύει ένα καθώς πρέπει μαγαζί, και όχι να σου χρεών + 5€ το καθαρό σεντόνι, δηλαδή το αυτονόητο το οποίο θα έπρεπε να υπάρχει στο δωμάτιο. Μόλις λοιπόν τα μάθετε όλα αυτά, έλα πάλι να μου ξαναμιλήσεις, προς το παρόν άνοιξε λίγο την ένταση της μουσικής σου, ο πελάτης πέρασε το 10λεπτο
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Βλέπω ότι το Συγγρού 144 και γενικά η αλυσίδα επεμβαίνει στα σχόλια των συναγωνιστών...

Η αλήθεια είναι πως κάποιες από τις κοπέλες της αλυσίδας δεν είχαν δείξει τη συμπεριφορά που έπρεπε με σκοπό να παρεξηγούνται από τους συναγωνιστές...Έχω επισκεφτεί κι'εγώ αρκετές φορές τα μαγαζιά της αλυσίδας αλλά έχω απογοητευτεί με κάποιες κοπέλες...Πχ όταν πέρασα με τη Ζοζεφίν η οποία μπήκε μέσα με κατεβασμένο κεφάλι λες και της είχα κάνει κάτι!Φυσικά η συνεύρεση μαζί της δεν ήταν καλή...
Σε άλλη επίσκεψη με τη Βικτώρια πάλι δεν είχα περάσει καλά καθώς με το που μπήκε στο δωμάτιο ήταν κάπως απότομη...Με την Μόνικα η οποία είναι ωραία κοπέλα η συνεύρεση ήταν κάπως σύντομη και έφυγε και απότομα από το δωμάτιο...

Βέβαια έχω περάσει και καλές στιγμές όπως με τη Ρομίνα αλλά και την Πάμελα,φυσικά αυτά τα αναφέρουμε προς βελτίωση των υπηρεσιών στις κοπέλες που δεν μείναμε ικανοποιημένοι και όχι προς λασπολογία όπως αναφέρουν παραπάνω...

Με εκτίμηση  Βασίλης Μπαρούχος...  :grin:
 
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Βλέπω ότι το Συγγρού 144 και γενικά η αλυσίδα επεμβαίνει στα σχόλια των συναγωνιστών...

Η αλήθεια είναι πως κάποιες από τις κοπέλες της αλυσίδας δεν είχαν δείξει τη συμπεριφορά που έπρεπε με σκοπό να παρεξηγούνται από τους συναγωνιστές...Έχω επισκεφτεί κι'εγώ αρκετές φορές τα μαγαζιά της αλυσίδας αλλά έχω απογοητευτεί με κάποιες κοπέλες...Πχ όταν πέρασα με τη Ζοζεφίν η οποία μπήκε μέσα με κατεβασμένο κεφάλι λες και της είχα κάνει κάτι!Φυσικά η συνεύρεση μαζί της δεν ήταν καλή...
Σε άλλη επίσκεψη με τη Βικτώρια πάλι δεν είχα περάσει καλά καθώς με το που μπήκε στο δωμάτιο ήταν κάπως απότομη...Με την Μόνικα η οποία είναι ωραία κοπέλα η συνεύρεση ήταν κάπως σύντομη και έφυγε και απότομα από το δωμάτιο...

Βέβαια έχω περάσει και καλές στιγμές όπως με τη Ρομίνα αλλά και την Πάμελα,φυσικά αυτά τα αναφέρουμε προς βελτίωση των υπηρεσιών στις κοπέλες που δεν μείναμε ικανοποιημένοι και όχι προς λασπολογία όπως αναφέρουν παραπάνω...

Με εκτίμηση  Βασίλης Μπαρούχος...  :grin:
 
ετοιμάσου να σε πει και εσένα προμότορα και εμπαθή επειδή λες την αλήθεια  :jerking:
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA! KALI EVDOMADA!  :smitten: :smitten: :smitten:
PROGRAMMA GIA 25.02.2013.                                                       

*KATEXAKI 8:
[shadow=red,left]11-20[/shadow] JESSICA    [shadow=red,left]20-06[/shadow] IMAN

*THISEOS 35:
[shadow=red,left]10-20[/shadow] MONIKA      [shadow=red,left]20-06[/shadow] ALESSANDRA
 

Συνημμένα

  • image_1361792825364181.jpg
    image_1361792825364181.jpg
    132,9 KB · Εμφανίσεις: 12

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Αν αυτό δεν είναι εμπάθεια τότε πες μας τι είναι αλλά να σου πόύμε και κάτι φιλαράκο δεν πειράζει τόσα μαγαζιά υπάρχουν στην Αθήνα πήγαινε να εξυπηρετηθείς όπου εσύ νομίζεις καλύτερα δεν θα σκάσουμε κιόλας.
Ετσι η αλλιώς καλύτερα θα είναι να απαντάς με το όνομα του ομίλου που υποστηρίζεις ΚΑΙ ΠΡΟΜΟΤΑΡΕΙΣ παρά να παριστάνεις τον πελάτη και ενημερωτή.
Δεν θα ξανασχοληθούμε μαζί σου γιατί τζάμπα καταναλώνουμε φαιά ουσία και πιστεύουμε ότι σε πήρανε χαμπάρι ποιούς εξυπηρετείς και τι ρόλο παίζεις.
Ακόμα και οι πιο σκληροπηρυνικοί εδω μέσα όπως ο piatsas και ο cheyenne προσπαθούν να είναι αντικειμενικοί και έχουν αποδεχθεί την προσπάθεια που γίνεται να φτιάξουμε τις όποιες αδυναμίες η λάθη εχουν παρατηρηθεί ο μόνος που καταδικάζεις οτιδήποτε κάνουμε η έχει σχέση με εμας είσαι εσύ.
Το καταδικάζεις χωρίς επιχειρήματα και πραγματικά περιστατικά  εκτοξεύοντας μόνο λάσπη και ψευτιές για φωτορρυθμικά, για τέταρτα στα φουλ προγράμματα, για χάλια γυναίκες και άλλες τέτιοιες καλοσύνες ξέρεις όμως κάτι το ότι πολλές απο τις πιο όμορφες και δυνατές κοπέλλες που συνεργάζονταν με άλλα στούντιο έρχονται και θέλουν να συνεργασούν μαζί μας εσύ πως το εξηγείς?
Η  επιτυχία μας σε πονάει φίλε μας.
Υ.Γ. Και δεν είμαστε γερμανοί είμαστε πιο Έλληνες απο κάτι άλλους αλλά  και στην καμμία δεν είμαστε Αμερικανάκια για νας μας λασπώνεις εσύ  πονηρίδη ε πονηρίδη

Θα μου επιτρέψετε να πω και εγώ μια άποψη, αν και δεν αναφέρεστε σε εμένα, αλλά μια και είμαστε σε δημόσιο forum και επωφελούμαστε και οι δύο απ αυτό, νομίζω πως έχει νόημα.

Παρατηρώ ότι τελευταία παρεμβαίνετε και απαντάτε στα σχόλια που αφορούν τις επιχειρήσεις σας. Αυτό για εμένα είναι πολύ καλό γιατί όπως γίνονται τα σχόλια από τους πελάτες  έτσι πρέπει να υπάρχουν και οι απάντησεις. Δίνοντας όμως μια τεκμηριωμένη απάντηση ή έστω μια κατάθεση της δικής σας άποψης θα έχετε περισσότερα αποτελέσματα απο το να χαρακτηρίζετε επί προσωπικού τους πελάτες ή υποψήφιους πελάτες σας (προμότορας κ.λπ.). Έτσι και αλλιώς δεν υπάρχουν αποδείξεις για τα κίνητρα που γράφει ο οποιοσδήποτε μια άποψη και αυτό αφορά και εσάς και εμάς. Τώρα βέβαια μπορεί να μου πείτε μα όταν κάποιος εκφράζετε άσχημα για την επιχείρηση μου εγώ να μην απαντήσω ανάλογα; Θα έλεγα όχι γιατί ο λόγο του κάθε πελάτη αφορά εκείνον και βέβαια δεν είναι δυνατόν να δώσει λογαριασμό σε κανέναν, ενώ ο δικός σας ο λόγος αντικατοπτρίζει την επιχείρηση σας και κατά συνέχεια αξιολογείται απο τους υποψήφιους πελάτες σας.

Επι της ουσίας του θέματος έχετε αρκετές φόρες κατηγορηθεί ότι οι κοπέλες σας είναι αρκετά βιαστικές στα μικρά προγράμματα. Προσωπικά δεν έχω εμπειρία, αφού έχω μόνο μια επίσκεψη σε δικο σας μαγαζί, στο 144 όπου δεν αντιμετώπισα πρόβλημα, έχω κριτική επ αυτού. Η εμπειρία όμως λέει ότι όπου υπάρχει καπνός ακόμη και φωτιά να μην υπάρχει υπάρχει εστω και μια σπίθα. Θα ήθελα λοιπόν να μας πείτε συγκεκριμένα (και αυτό θα βοηθήσει και εσάς) ποιος είναι ο χρονος που σήμερα (ας αφήσουμε το παρελθόν) εκτιμάτε ότι πρέπει να αφιερώνει μια κοπέλα στο απλό και στο full πρόγραμμα. Καταλαβαίνω ότι η ερώτηση είναι σχετική και εξαρτάται από πολλούς παράγοντες, αλλά εγώ θα ήθελα μια δική σας εκτίμηση, ώς εκπρόσωπος της αλυσίδας, με ποσά λεπτά θα ήσασταν ικανοποιημένος να δαπανούσαν οι κοπέλες σας στο απλό και πόσα στο full πρόγραμμα;




 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
η josephine σταμάτησε από την τριγγετοαλυσίδα? "παίζει" κάπου αλλού??
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  26/02    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): ---------Kλειστο-------
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα/Λουιζα - Μαρια/Μαρινα - Βαλια/Μαρινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Ναταλυ - Ναταλυ
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Βαλια - Ιρενα/Μικη
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Σαμπρινα/Νεα αφιξη - Ελιζα/Ιζαμπελα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό - Ζετα - Τζουλια

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Εφη/Ελενα/Σοφια/Αντζελα - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Αν αυτό δεν είναι εμπάθεια τότε πες μας τι είναι αλλά να σου πόύμε και κάτι φιλαράκο δεν πειράζει τόσα μαγαζιά υπάρχουν στην Αθήνα πήγαινε να εξυπηρετηθείς όπου εσύ νομίζεις καλύτερα δεν θα σκάσουμε κιόλας.
Ετσι η αλλιώς καλύτερα θα είναι να απαντάς με το όνομα του ομίλου που υποστηρίζεις ΚΑΙ ΠΡΟΜΟΤΑΡΕΙΣ παρά να παριστάνεις τον πελάτη και ενημερωτή.
Δεν θα ξανασχοληθούμε μαζί σου γιατί τζάμπα καταναλώνουμε φαιά ουσία και πιστεύουμε ότι σε πήρανε χαμπάρι ποιούς εξυπηρετείς και τι ρόλο παίζεις.
Ακόμα και οι πιο σκληροπηρυνικοί εδω μέσα όπως ο piatsas και ο cheyenne προσπαθούν να είναι αντικειμενικοί και έχουν αποδεχθεί την προσπάθεια που γίνεται να φτιάξουμε τις όποιες αδυναμίες η λάθη εχουν παρατηρηθεί ο μόνος που καταδικάζεις οτιδήποτε κάνουμε η έχει σχέση με εμας είσαι εσύ.
Το καταδικάζεις χωρίς επιχειρήματα και πραγματικά περιστατικά  εκτοξεύοντας μόνο λάσπη και ψευτιές για φωτορρυθμικά, για τέταρτα στα φουλ προγράμματα, για χάλια γυναίκες και άλλες τέτιοιες καλοσύνες ξέρεις όμως κάτι το ότι πολλές απο τις πιο όμορφες και δυνατές κοπέλλες που συνεργάζονταν με άλλα στούντιο έρχονται και θέλουν να συνεργασούν μαζί μας εσύ πως το εξηγείς?
Η  επιτυχία μας σε πονάει φίλε μας.
Υ.Γ. Και δεν είμαστε γερμανοί είμαστε πιο Έλληνες απο κάτι άλλους αλλά  και στην καμμία δεν είμαστε Αμερικανάκια για νας μας λασπώνεις εσύ  πονηρίδη ε πονηρίδη


Ο kerveras προμότορας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι άλλο θα ακούσουμε  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
να σου πω αγαπητέ η μου  ότι κατά το παρέλθουν εχουμε τίμηση και με το παραπάνω το μαγαζί σου έχουμε φάει και φόλες αλλά έχουμε περάση και καλά δεν λέω  ονόματα γιατί δεν θυμάμαι αλλά και κάποια που θυμάμαι δεν τα λέω γιατί δεν υπάρχει λόγος.
το θέμα είναι ότι με την ταχτική που ακολουθήσατε χάσατε παρά πολλούς και μας κάνατε καχύποπτους
κοίτα να φτιάξεις τα μαγαζιά σου  και οχι να έρχεσαι σε αντιπαράθεση και να τσακώνεσαι με μέλη γιατη σε λιγο θα μήνης με τα έπιπλα σου να κοιτάτε τους τείχους




 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Ο kerveras προμότορας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι άλλο θα ακούσουμε  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
να σου πω αγαπητέ η μου  ότι κατά το παρέλθουν εχουμε τίμηση και με το παραπάνω το μαγαζί σου έχουμε φάει και φόλες αλλά έχουμε περάση και καλά δεν λέω  ονόματα γιατί δεν θυμάμαι αλλά και κάποια που θυμάμαι δεν τα λέω γιατί δεν υπάρχει λόγος.
το θέμα είναι ότι με την ταχτική που ακολουθήσατε χάσατε παρά πολλούς και μας κάνατε καχύποπτους
κοίτα να φτιάξεις τα μαγαζιά σου  και οχι να έρχεσαι σε αντιπαράθεση και να τσακώνεσαι με μέλη γιατη σε λιγο θα μήνης με τα έπιπλα σου να κοιτάτε τους τείχους
δηλαδη δεν ειναι ειναι προμοτορας ο κερβερας :grin:
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  27/02    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): ---------Kλειστο-------
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα/Λουιζα - Μαρινα/Μικη - Μαρινα/Μικη
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Ναταλυ/Σαμπρινα - Ελιζα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Βαλια/Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Ιρενα/Ιζαμπελα/Γκρεις - Τζουλια/Ιζαμπελα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό - Βαλια - Ναταλυ

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Εφη/Ελενα/Σοφια/Αντζελα - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα ten ten το τέταρτο στο φουλ που το είδες?
Μάλλον σε ταινία επιστημονικής φαντασίας, μπράβο σου που υποστηρίζεις το sensuality αλλά μην γράφεις και ανακρίβειες για εμάς γιατί κάτι τέτοιο δεν ισχύει ούτε ίσχυσε ποτέ όσο για την μουσική και το χαμήλωμα αυτά έχουν περάσει ανεπιστρεπτί εδω και πάρα  πάρα πολύ καιρό όποτε μας αδικείς κατάφορα και δημιουργείς και λάθος εντυπώσεις στους υπόλοιπους αναγνώστες του forum.
Με 6 στούντιο και 32 συνεργαζόμενες κοπέλλες και πάνω απο 15 χρόνια παρουσίας στο χώρο κάτι πρέπει και εμείς να κάνουμε σωστά αλλιώς θα είχαμε εξαφανιστεί σαν διάττοντες αστέρες.
Φιλικά καλό σου βράδυ.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θα σου πω μόνο για να μην μένουν εντυπώσεις, οτι δεν είναι σκοπός μου να υποστηρίξω το Sensuality αλλά να πω τα πράγματα με το όνομά τους.
Οι εμπειρίες μου είναι προσωπικές και όπως έγραψα για την Αντρέα και με ευχαρίστησες πριν απο λίγο καιρό, το ίδιο θα πω και για όσες φαίρονται ανάλογα μια που είμαι και πελάτης σας. Ειναι σαφές οτι οι περισσότερες κοπέλες που έχετε είναι εξαιρετικής εμφάνισης αλλά είναι επίσης σαφές οτι σε υπηρεσίες δεν φτάνουν τις κυρίες "καριέρας" και έχω αναφέρει αρκετές σε πολλά μαγαζιά, για να ξεκολήσουμε και απο το sensuality.
Ειναι επίσης σαφές οτι αυτό που ανέφερε ο Cheyene για την ώρα ισχύει και το βεβαιώνω απο προσωπική μου εμπειρία στο Τριγγέτα πριν απο δύο εβδομάδες με τη Ρομίνα. Που παραπιπτώντως παραμένει μια εξαιρετική περίπτωση και κατα τη γνώμη μου η κορυφαία της αλυσίδας.

Καλό σας βράδυ.
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Ας σου απαντήσω όσο μπορώ πιο κόσμια για πρώτη και τελευταία φορά, και δεν γουστάρω από εδώ και μπρος διάλογο μαζί σου. Το που θα πηγαίνω είναι καθαρά δικός μου λογαριασμός και δεν σε αφορά. Σε προκαλώ να κοιτάξεις όλες μου τις κριτικές και αν βρεις έστω και μία που σας αφορά σαν αλυσίδα, τότε να βγείς και να με κράξεις. Την όλη "εμπάθεια" όπως τη λες αν και δεν είναι εμπάθεια την έχω αποκομίσει από μαρτυρίες έγκυρες συναγωνιστών και αυτό με έχει κάνει να μην περνάω ούτε απέξω από τα μαγαζάκια σας. Άλλωστε δικαίωμα μου είναι.
Άλλωστε κατά καιρούς έχω πει πως έχετε όντως από τις πιο όμορφες κοπέλες στο χώρο αλλά τι να κάνουμε, το 90% είναι έπιπλα στο δωμάτιο. Δεν το λέω εγώ το μαρτυράνε οι εκατοντάδες των κριτικών που υπάρχουν καλώς η κακώς μέσα στο σάϊτ. Όσο αφορά το "προμοτοριλίκι" που μου προσάπτεις, σε προκαλώ για δεύτερη φορά να ρωτήσεις ακόμα και τον αντισθένη αν με ξέρει προσωπικά, αν αυτό ισχύει και από τα ποσταρίσματά μου.
Επειδή είμαι χρόνια στο χώρο και έχω πάει και στο εξωτερικό, έχω δει πως πρέπει να δουλεύει ένα καθώς πρέπει μαγαζί, και όχι να σου χρεών + 5€ το καθαρό σεντόνι, δηλαδή το αυτονόητο το οποίο θα έπρεπε να υπάρχει στο δωμάτιο. Μόλις λοιπόν τα μάθετε όλα αυτά, έλα πάλι να μου ξαναμιλήσεις, προς το παρόν άνοιξε λίγο την ένταση της μουσικής σου, ο πελάτης πέρασε το 10λεπτο
Φιλαράκι που απαντάς κόσμια για πες μας τα ποσόστα σου σε συγκεκριμμένο στούντιο τα παράτησες η συνεχίζεις κοίταξε γιατί ο κόσμος μιλάει και ξέρουμε και ποιος είσαι και που εχεις πόντους και τι ζόρι τραβάς είναι γνωστό.
Τώρα είναι απορίας άξιο πως ΚΑΤΑΦΕΎΓΕΙΣ σε αφορισμούς του τύπου- αν παει στους γερμανούς θα με χάσει για παντα απο πελάτη- ενώ δεν εχεις επισκεφτεί ποτέ τα στούνιο μας και πως οι κοπέλλες που σε άλλα μαγαζιά όταν εργάζονται τις εκθειάζεις και τις λες τρομέρες και φοβερές και όταν συνεργάζονται μαζί μας τι παθαίνουν παύουν να είναι καλές και επαγγελματίες ας σοβαρευτείς λιγάκι γιατί και ο πιο αδαής μπορεί να καταλάβει οτι μονο πελάτης δεν είσαι.
Απλά οικοιοποίηθηκες ενα forum τόσα χρόνια και τώρα που σου έρχονται απαντήσεις ζορίζεσαι δεν τρέχει τίποτα αλλά μην μας εξωθείς να αποκαλύψουμε ποιος είσαι και σε ποιο μαγαζάκι είσαι συνεταιράκι.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΙΟ  :s&m_1:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
1. Προσωπική άποψη για την αλυσίδα με την οποία άρχισε αντιπαράθεση. Τουλάχιστον παλιά που είχα επισκεφθεί (πάνω από χρόνο νομίζω) υπήρχε σαφές θέμα χρόνου. Και οι κοπέλες ήταν ξεπέτες... πανέμορφες αλλά ξεπέτες.
Μόνο μία θυμάμαι πως μου είχε βγάλει το λάδι (δεν θυμάμαι όνομα) στο Τριγγέτα και με είχε βάλει πρώτη φορά σε πειρασμό να προχωρήσω σε κωλαράκο αλλά δεν είχα αρτηθεί.
Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα...αλλά καλό θα είναι να έχει αρχίσει καλύτερη διαχείριση γιατι από πλευράς ομορφιάς τα κορίτσια σκίζουνε.

2. Πλήρης απογοήτευση σήμερα....
Τελευταία προτιμώ τα μαγαζιά της Κωνσταντινουπόλεως για το σαλονάρισμά τους όπως έγραψα πριν από καμιά 10ριά σελίδες. Σ΄μερα λοιπόν περασμα από Μεγ. Αλεξάνδρου 133, μέσα μία Μαρία που καθότανε στην πόρτα και μου έλεγε πως αν περάσω μέσα θα γίνω φαν της. Εμφάνιση κάτω του μετρίου -ιδίως στο πρόσωπο. Μετά πέρασμα από Κωσταντινουπόλεως 92, μέσα μία Τσέχα μικροκαμωμένη, λεπτή, κάθησε δίπλα μου λες και φοβότανε να με ακουμπήσει...ομορφούλα, αλλά αμα είναι έτσι έξω...σκέφτεσαι πως μέσα θα φας φόλα.
Μετά πέρασμα από Κωσταντινουπόλεως 80. Μέσα η... Αλίνα νομίζω. Την οποία την Παρασκευή την είχα πετύχει στο Μεγ. Αλεξάνδρου το μεσημέρι. Το σαλονάρισμά της ... μπαίνει μέσα και σου τραβάει την μπλούζα να σε γλείψει στο σώμα. Μια χαρά η κοπελίτσα, ομορφούλα κλπ...αλλά την Παρασκευή μου είχε πει το θεϊκό, όταν της είπα πως θέλω να πάω πρώτα να φτιάξω το αυτοκίνητο σε καλύτερη θέση και μετά να ξαναπάω:
Έλα μέσα τώρα, δεν πειράζει το αυτοκίνητο για 5 λεπτά
(για να κάνουμε σύνδεση και με τα προηγούμενα του χρόνου που συζητούσατε)
της λέω..τι, για μόνο 5 λεπτά θα πληρώσω;
τόσα μου λέει χρειάζεται να σε τελειώσω...

κι εμένα 5 δευτερόλεπτα μου χρειάστηκαν για να φύγω τότε...


Λοιπόν...επιστέγασμα...

πρέπει να καταλάβουνε τα μαγαζιά τα εξής:
1. είναι πλέον πολλά
2. δεν κυκλοφορεί πολύ ρευστό και πλέον το μετράνε όλοι - δεν το έχουνε για πεταμα
3. τα θέλουμε όλα - είμαστε πλέον απαιτητικοί : και σαλονάρισμα που να έρθει η κοπέλα να σε χαϊδέψει λιγάκι, να σε κάνει να νιώσεις πως σε θέλει, και ομορφιά κοπέλας, και καλό πρόγραμμα και χρόνο και καλές τιμές
4. Ο ανταγωνισμός σας δεν είναι πλέον μόνο τα άλλα στούντιο... είναι και άλλες διέξοδοι ευχαρίστησης, αν θέλετε να σας κάνω ένα business planning, να μου το πείτε...θα σας το κάνω αδαπάνως κιόλας μια και έχω περάσει καλά...

Υ.Γ. στο τέλος πέρασα από Κασσάνδρας...μέσα η ..Πάμελα νομίζω. Έφτασε μέχρι την κουρτίνα και με χαιρέτησε από μακριά
ρε πούστη μου έλεος... λίγο λογική... γιατί να έρθει ο άλλος μέσα;
 

studio82

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
0
Αλλαγή του πρόγραμματος - τη νύχτα της Δευτέρας στο στούντιο Ηλια Ηλιου 82 θα είναι η Ερατώ (23:00 με 05:00):
06_zps4e645b2c.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom