Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  23/02    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Kλειστο - Ναταλύ
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα/Λουιζα - Μαρινα - Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Μαρια/Μελισα - Μελισα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Βαλια - Μικη/βαλια
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Ιζαμπελα - Τζουλια/Ιζαμπελα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό - Μαντονα - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Εφη/Ελενα/Σοφια/Αντζελα - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
[move] :)  :)  :)   23/02    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Kλειστο - Ναταλύ
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα/Λουιζα - Μαρινα - Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Μαρια/Μελισα - Μελισα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Βαλια - Μικη/βαλια
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Ιζαμπελα - Τζουλια/Ιζαμπελα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό - Μαντονα - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Εφη/Ελενα/Σοφια/Αντζελα - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
Την Μαντόνα δεν είναι καλύτερα να την βάζετε και με έκτακτο δελτίο ,γιατι το να την πετύχεις είναι 50-50???   :grin:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Ακόμα Νέο ? δεν παλιώσατε ένα  χρόνο καί βάλε τώρα ? σε λίγο θα μας πείτε ότι είστε καί ανήλικο να προσέχουμε  :tooth: :tooth: :tooth: !


Το έχουμε αναφέρει σε παλαιότερες αναρτήσεις αλλά συνεχίζουν να το καταγράφουν ως Νέο στούντιο... 
 

studio82

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
0
Καλό Σαββατοκύριακο σε όλη την παρέα! Αυτό το Σάββατο στο στούντιο Ηλια Ηλιου 82 θα σας περιμένουν οι:
Ρομίνα (10:00 με 17:00)
Αντριάνα (με φουλ πρόγραμμα) (17:00 με 23:00)
Νταίζυ (23:00 με 06:00 το πρωί Κυριακής).
EtaEta82sigmathetabeta1_zpsf1ebff33.png
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Η παρατηρηση είναι εντελώς άδικη και άκαιρη για το Sensuality όπου το απλό πρόγραμμα μπορεί άνετα να είναι μισή ώρα και το φουλ αγγίζει τη μια. Δεν νομίζω οτι περιμένει κανείς περισσότερα.
Το όλο σκηνικό δεν έχει καμμια σχέση με άλλα μαγαζιά.
Τωρα αν η Λιντα στο περιστατικό που αναφέρεται ειχε καθήσει παραπάνω απο μια ώρα, ισως υπήρχε θέμα αν περίμεναν άλλοι.
Εγω σε φουλ έχω καθήσει μια ώρα και ένα τέταρτο και κάποια στιγμή αισθάνθηκα και άσκημα για τον επόμενο.

Να λέμε τα πράγματα όπως είναι ......
Αλλο το τέταρτο στο φουλ των Γερμανών άλλο μια ώρα στο Sensuality....
Αλλο Λίντα άλλο ......Μιντα .......
Αλλο Λάουρα αλλο .....Μαουρα .......

Και κατι ακόμη: Το γρατζούνισμα στην πόρτα με τη μουσική στην ουσία δεν έχει καμμια σημασία/διαφορά για τον πελάτη. Ιδιαίτερα αν είναι υποψιασμένος. Στο Τριγγέτα 3, έχει ένα τεράστιο ρολόι κάτω απο το air-condition στο δωμάτιο σαν αυτά που είχαν παλιά στα τρένα. Αναρωτιέμαι ....τι χρειάζεται? Ειδικά αυτο που είναι και πολύ κακόγουστο.
Καλησπέρα ten ten το τέταρτο στο φουλ που το είδες?
Μάλλον σε ταινία επιστημονικής φαντασίας, μπράβο σου που υποστηρίζεις το sensuality αλλά μην γράφεις και ανακρίβειες για εμάς γιατί κάτι τέτοιο δεν ισχύει ούτε ίσχυσε ποτέ όσο για την μουσική και το χαμήλωμα αυτά έχουν περάσει ανεπιστρεπτί εδω και πάρα  πάρα πολύ καιρό όποτε μας αδικείς κατάφορα και δημιουργείς και λάθος εντυπώσεις στους υπόλοιπους αναγνώστες του forum.
Με 6 στούντιο και 32 συνεργαζόμενες κοπέλλες και πάνω απο 15 χρόνια παρουσίας στο χώρο κάτι πρέπει και εμείς να κάνουμε σωστά αλλιώς θα είχαμε εξαφανιστεί σαν διάττοντες αστέρες.
Φιλικά καλό σου βράδυ.
 

manolkrit

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2012
Μηνύματα
169
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
Τελικά το σλόγκαν του στούντιο 12 μου θυμίζει το παλιό σποτάκι του ούζου 12 οπότε γίνεται ένας ενδιαφέρων συνδυασμός του στύλ : στούντιο 12 για αυτούς που ξέρουν απο....ούζα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny: !!!
Απο ουζα και...  παρτουζα :fuck2: :fuck2: Αν και ενας φιλος που ειχε πετυχει Αndrea ? Andriana? Δεν θυμαμαι! Αλεξια? Εχω μπερδευτει με ολα τα νεα ονοματα (Ρανια νομιζω! :idiot:) μαζι με Βικυ (αυτη δεν ξεχνιεται :birdman:)δεν κανανε duo! Tι κριμα :(  Για την τιμη της μεγαλης ασπρης ταμπελας  ρε γαμωτο! Που γραφει ΟΥΖΟ 12 συγνωμη ηθελα να πω STUDIO 12 Αντε ρε παιδια κανα παρτυ με ουζα τοσο μεγαλα δωματια εχετε! Και κανα μωρο τυπου Καρολινας δεν θα μας χαλαγε!
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2013
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Την Μαντόνα δεν είναι καλύτερα να την βάζετε και με έκτακτο δελτίο ,γιατι το να την πετύχεις είναι 50-50???   :grin:
Παιξε και κανα Lotto , αν σου κατσει και εχει και καλη διαθεση , δεν ειναι αναδρομος ο ερμης , δεν δεν  .....
90 - 10 το παιζω .  :headbang: :headbang:
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA!  :smitten: :smitten: :smitten:
PROGRAMMA GIA SAVVATO 23.02.2013.                                                         

*KATEXAKI 8:
[shadow=red,left]11-20[/shadow] MELINDA    [shadow=red,left]20-06[/shadow] REBECCA

*THISEOS 35:
[shadow=red,left]10-20[/shadow] KENDRA      [shadow=red,left]20-06[/shadow] ROMINA
 

Συνημμένα

  • image_1361619441908122.jpg
    image_1361619441908122.jpg
    150,4 KB · Εμφανίσεις: 13

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Γερμανική αλυσίδα είναι τα στούντιο Συγγρού 144, Τριγγέτα, Ισμήνης , Ηρώων Πολυτεχνείου (και κάποια άλλα)
Kοριτσια αποτ ην γερμανικη αλυσιδα στελεχωνουν επισης τα Ελ. Βενιζελου 35 και Κατεχακη 8.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  24/02    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): ---------Kλειστο------
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα/Λουιζα - Mαρινα - Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστα - Ναταλυ - Ναταλυ
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα/Βαλια - Βαλια
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Ιρενα/Μελισα - Τζουλια/Ιζαμπελα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό - Μονικα - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Εφη/Ελενα/Σοφια/Αντζελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Αντζελα

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Kοριτσια αποτ ην γερμανικη αλυσιδα στελεχωνουν επισης τα Ελ. Βενιζελου 35 και Κατεχακη 8.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

επίσης ετοιμάζετε να πάρει και άλλο ένα από τα παλιά στούντιο στα πέριξ του νέου κόσμου
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Δεν ξέρω σε ποιούς ανήκει ποιό, αλλά οι ίδιες κοπέλες κάποτε δουλευαν στα Πειραιώς 198 και Ιπποκράτους 144. Το πρώτο πρέπει να δούλεψε καπου ένα χρόνο και το άλλο νομίζω λιγότερο. Τωρα όμως πρέπει να είναι κλειστά και τα δύο
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Δεν ξέρω σε ποιούς ανήκει ποιό, αλλά οι ίδιες κοπέλες κάποτε δουλευαν στα Πειραιώς 198 και Ιπποκράτους 144. Το πρώτο πρέπει να δούλεψε καπου ένα χρόνο και το άλλο νομίζω λιγότερο. Τωρα όμως πρέπει να είναι κλειστά και τα δύο
Το Ιπποκράτους 144 είναι κλειστό εδω και 2 χρόνια νομίζω.
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
DIANA[/size]

 
   
:tits: :tits: :tits: :tits:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Μεταμεσονύκτια επίσκεψη στο Αριστοτέλους 6 με σκοπό να δω την Εμμανουέλα...Μιλφ ξανθό με μέτριο πρόσωπο αλλά όμορφο σώμα,ντυμένη με ένα κόκκινο διαφανές σέξυ φόρεμα.Σύντομο σαλονάρισμα χωρίς πολλά πολλά και με ερώτηση 'τι κέφια έχω' μόλις είπα στην υπηρεσία πως θα κάνω μία βόλτα έφυγε απότομα... :huh:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom