Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Τι γίνεται με τις υπηρεσίες?
Αυτή τη εβδομάδα είχα δυο περιστατικά σε διαφορετικά studio που απέτρεψαν την επίσκεψη μου

Το πρώτο στο Τατοιου 71, μπαίνω μέσα, βάρδια η Ίνα.
Βγαίνει η Ίνα από το δωμάτιο και ακούω την υπηρεσία να την παρατηρεί για τον χρόνο παραμονής της με τον συναγωνιστή, ότι είχε τελειώσει και καθόταν στο δωμάτιο κλπ
Η Ίνα σωστή της άπαντα ότι πρέπει να κάθεται με τον πελάτη και όχι να φεύγει στο 5λεπτο.
Μετά από αυτό  έφυγα, ίσως με άλλη υπηρεσία

Το 2ο στο Sensuality, άλλη μέρα, όπου ήταν μια νέα υπηρεσία.
Βάρδια η μοναδική και ανεπανάληπτη Λίντα.
Μπαίνοντας ακούω την υπηρεσία να γκρατζουναει πόρτα
και τη Λίντα κάτι να της άπαντα στα Ρώσικα νομίζω.
Το σκηνικό αυτό επαναλαμβάνεται άλλη μια φορά, αυτή να γκρατζουναει η Λίντα να της άπαντα
Έφυγα  και πάλι.

Τώρα που η δαυλιά τους έχει πέσει πρέπει να μην πιέζουν τις κοπέλες.

Λέμε για τους γερμανούς, τους οποίους έχω κόψει για τον γνωστό λόγο, αλλά οι γερμανοί είναι τουλάχιστον διακριτικοί  (μουσική) και ίσως έχουν πάρει το μάθημα τους και προσπαθούν τώρα να βγάλουν τη ρετσινιά αποπανω τους
Εγώ θα δοκιμάσω πάλι τους Γερμανούς, αφού κάτω έχουν τις πιο εμφανίσιμες
Είναι καιρός όμως να δώσουμε και σε άλλους το ίδιο μάθημα

Πριν ένα χρόνο περίπου, σε επίσκεψή μου στο Ηρ.Πολυτεχνείου, η υπηρεσία μαζί με τα προγράμματα μας ανακοίνωσε και το χρόνο παραμονής στο δωμάτιο, που αναλογούσε στο καθένα.Κουφαθήκαμε κι οι τρεις και φύγαμε αμέσως.
Απ΄την άλλη, μερικές υπηρεσίες μας τη λένε κιόλας, όταν φεύγουμε απ'το μαγαζί τους, χωρίς να περάσουμε στα ενδότερα.
 

studio82

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
0
Την Παρασκευή στο στούντιο Ηλια Ηλιου θα σας περιμένουν οι Τζώρτζια, η Ελένη και η Ξένια απο τη Τσεχία: 
EtaEtaPialpharhoepsilon1_zps2e7b67db.png
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Τι γίνεται με τις υπηρεσίες?
Αυτή τη εβδομάδα είχα δυο περιστατικά σε διαφορετικά studio που απέτρεψαν την επίσκεψη μου

Το πρώτο στο Τατοιου 71, μπαίνω μέσα, βάρδια η Ίνα.
Βγαίνει η Ίνα από το δωμάτιο και ακούω την υπηρεσία να την παρατηρεί για τον χρόνο παραμονής της με τον συναγωνιστή, ότι είχε τελειώσει και καθόταν στο δωμάτιο κλπ
Η Ίνα σωστή της άπαντα ότι πρέπει να κάθεται με τον πελάτη και όχι να φεύγει στο 5λεπτο.
Μετά από αυτό  έφυγα, ίσως με άλλη υπηρεσία

Το 2ο στο Sensuality, άλλη μέρα, όπου ήταν μια νέα υπηρεσία.
Βάρδια η μοναδική και ανεπανάληπτη Λίντα.
Μπαίνοντας ακούω την υπηρεσία να γκρατζουναει πόρτα
και τη Λίντα κάτι να της άπαντα στα Ρώσικα νομίζω.
Το σκηνικό αυτό επαναλαμβάνεται άλλη μια φορά, αυτή να γκρατζουναει η Λίντα να της άπαντα
Έφυγα  και πάλι.

Τώρα που η δαυλιά τους έχει πέσει πρέπει να μην πιέζουν τις κοπέλες.

Λέμε για τους γερμανούς, τους οποίους έχω κόψει για τον γνωστό λόγο, αλλά οι γερμανοί είναι τουλάχιστον διακριτικοί  (μουσική) και ίσως έχουν πάρει το μάθημα τους και προσπαθούν τώρα να βγάλουν τη ρετσινιά αποπανω τους
Εγώ θα δοκιμάσω πάλι τους Γερμανούς, αφού κάτω έχουν τις πιο εμφανίσιμες
Είναι καιρός όμως να δώσουμε και σε άλλους το ίδιο μάθημα
Η παρατηρηση είναι εντελώς άδικη και άκαιρη για το Sensuality όπου το απλό πρόγραμμα μπορεί άνετα να είναι μισή ώρα και το φουλ αγγίζει τη μια. Δεν νομίζω οτι περιμένει κανείς περισσότερα.
Το όλο σκηνικό δεν έχει καμμια σχέση με άλλα μαγαζιά.
Τωρα αν η Λιντα στο περιστατικό που αναφέρεται ειχε καθήσει παραπάνω απο μια ώρα, ισως υπήρχε θέμα αν περίμεναν άλλοι.
Εγω σε φουλ έχω καθήσει μια ώρα και ένα τέταρτο και κάποια στιγμή αισθάνθηκα και άσκημα για τον επόμενο.

Να λέμε τα πράγματα όπως είναι ......
Αλλο το τέταρτο στο φουλ των Γερμανών άλλο μια ώρα στο Sensuality....
Αλλο Λίντα άλλο ......Μιντα .......
Αλλο Λάουρα αλλο .....Μαουρα .......

Και κατι ακόμη: Το γρατζούνισμα στην πόρτα με τη μουσική στην ουσία δεν έχει καμμια σημασία/διαφορά για τον πελάτη. Ιδιαίτερα αν είναι υποψιασμένος. Στο Τριγγέτα 3, έχει ένα τεράστιο ρολόι κάτω απο το air-condition στο δωμάτιο σαν αυτά που είχαν παλιά στα τρένα. Αναρωτιέμαι ....τι χρειάζεται? Ειδικά αυτο που είναι και πολύ κακόγουστο.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Επίσκεψη εχτές απόγευμα 17:40 στο Allien Girls, Αντιοχείας, για να δώ την Καρολάιν που έγραφε το πρόγραμμα. Η κυρία με ενημερώνει ότι η Καρολάιν έχει κάποιο πρόβλημα με τα χαρτιά της και δεν εργάζεται. Αλλά το πρόγραμμα την έγραφε. ΟΚ, λέω άνθρωποι είμαστε κάτι έτυχε. Ποια κοπέλα δουλεύει; Η Αλεξία, είναι πολύ καλή. Μπορώ να την δώ; Δυστυχώς δεν έχει έρθει ακόμη, έχει κάποιο πρόβλημα με το taxi. Ε, κλειστο το ρημάδι. :headbang:

Επόμενη στάση Sweet Angels όπου δούλευε εκτάκτως η Τζιοβάνα πάλι για να αντικαταστήσει μια άλλη κοπέλα, αλλά εδώ η διαφορά είναι ότι το πρόγραμμα στο site του studio ήταν ενημερωμένο απο το πρωί. Γενικά έχω παρατηρήσει ότι το συγκεκριμένο μαγαζί έχει πάντα ενημερωμένο site και γενικά πολύ καλή ποιότητα υπηρεσιών. Κριτική για την Τζιοβάνα έχω ήδη, την θεωρώ από τις καλύτερες κοπέλες που υπάρχουν και εμφανισιακά και σε επίπεδοι υπηρεσιών κια κάθε φορά που την βλέπω μου δίνει περισσότερα.  Για ένα διάστημα θα απουσιάσει για ξεκούραση ενώ θα δουλέψει και σαν call girl για λιγότερες επισκέψεις ενώ σε studio θα κάνει κάποιες σποραδικές εμφανίσεις. Δήλωσε κουρασμένη και λογικό αφού η συγκεκριμένη κοπέλα έχει σχεδόν πάντα ουρές.
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
ANDREA[/size]

 
   
:pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
ANDREA[/size]

 
     
:pipa3: :pipa3: :pipa3:

Ακόμα Νέο ? δεν παλιώσατε ένα  χρόνο καί βάλε τώρα ? σε λίγο θα μας πείτε ότι είστε καί ανήλικο να προσέχουμε  :tooth: :tooth: :tooth: !
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Απορία πρός απάντηση απ'τους επαίωντες : ή Μόνικα που δουλεύει Ιεροφαντών 9 ( στούντιο Desire ) είναι ή Μόνικα ή Σέρβα της Γερμανικής αλυσίδας  :think: ?
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA!   :smitten: :smitten: :smitten:
PROGRAMMA GIA PARASKEVI 22.02.2013.                                                        

*KATEXAKI 8:
[shadow=red,left]10-17[/shadow] LILLY     [shadow=red,left]17-23[/shadow] JESSICA      [shadow=red,left]23-06[/shadow] VICTORIA

*THISEOS 35:
[shadow=red,left]10-17[/shadow] SARA      [shadow=red,left]17-23[/shadow] JESSICA      [shadow=red,left]23-06[/shadow] KATERINA
 

Συνημμένα

  • image_1361537347078130.jpg
    image_1361537347078130.jpg
    139,6 KB · Εμφανίσεις: 32

the pilieas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
10
Επίσκεψη εχτές απόγευμα 17:40 στο Allien Girls, Αντιοχείας, για να δώ την Καρολάιν που έγραφε το πρόγραμμα. Η κυρία με ενημερώνει ότι η Καρολάιν έχει κάποιο πρόβλημα με τα χαρτιά της και δεν εργάζεται. Αλλά το πρόγραμμα την έγραφε. ΟΚ, λέω άνθρωποι είμαστε κάτι έτυχε. Ποια κοπέλα δουλεύει; Η Αλεξία, είναι πολύ καλή. Μπορώ να την δώ; Δυστυχώς δεν έχει έρθει ακόμη, έχει κάποιο πρόβλημα με το taxi. Ε, κλειστο το ρημάδι. :headbang:

Επόμενη στάση Sweet Angels όπου δούλευε εκτάκτως η Τζιοβάνα πάλι για να αντικαταστήσει μια άλλη κοπέλα, αλλά εδώ η διαφορά είναι ότι το πρόγραμμα στο site του studio ήταν ενημερωμένο απο το πρωί. Γενικά έχω παρατηρήσει ότι το συγκεκριμένο μαγαζί έχει πάντα ενημερωμένο site και γενικά πολύ καλή ποιότητα υπηρεσιών. Κριτική για την Τζιοβάνα έχω ήδη, την θεωρώ από τις καλύτερες κοπέλες που υπάρχουν και εμφανισιακά και σε επίπεδοι υπηρεσιών κια κάθε φορά που την βλέπω μου δίνει περισσότερα.  Για ένα διάστημα θα απουσιάσει για ξεκούραση ενώ θα δουλέψει και σαν call girl για λιγότερες επισκέψεις ενώ σε studio θα κάνει κάποιες σποραδικές εμφανίσεις. Δήλωσε κουρασμένη και λογικό αφού η συγκεκριμένη κοπέλα έχει σχεδόν πάντα ουρές.
η Τζιοβανα ειναι μουνα πρωτη!!!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
ANDREA[/size]

 
     
:pipa3: :pipa3: :pipa3:

Τελικά το σλόγκαν του στούντιο 12 μου θυμίζει το παλιό σποτάκι του ούζου 12 οπότε γίνεται ένας ενδιαφέρων συνδυασμός του στύλ : στούντιο 12 για αυτούς που ξέρουν απο....ούζα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny: !!!
 

theiislostinme

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει καποιος να εξηγησει τι εστι γερμανικη αλυσιδα η ενα link κατατοπιστικο.
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Μπορει καποιος να εξηγησει τι εστι γερμανικη αλυσιδα η ενα link κατατοπιστικο.
Γερμανική αλυσίδα είναι τα στούντιο Συγγρού 144, Τριγγέτα, Ισμήνης , Ηρώων Πολυτεχνείου (και κάποια άλλα)
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Μπορει καποιος να εξηγησει τι εστι γερμανικη αλυσιδα η ενα link κατατοπιστικο.

Αλλιώς Τριγγετοαλυσίδα : Στούντιο Τριγγέτα 3 Νέος Κόσμος , Στούντιο Συγγρού 144 , Στούντιο Ηρώων Πολυτεχνείου 37 Ηλιούπολη , Στούντιο Ισμήνης 2 Δάφνη , για link μπαίνεις στα αντίστοιχα σάιτ ! ελπίζω να σε διαφώτισα  :rockon: !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom