Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 255 άτομα (26 μέλη και 229 επισκέπτες)

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μέτρα ασφαλείας παίρνουν στα μπουρδέλα Φυλής ;;
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
πηπως θα πρεπει να οργανωθουμε καπως και εμεις και να βρουμε καμποσα καλα κομματια και να δεχομαστε επισκεψεις κατ οικον απο κοριτσια αλλα σε τιμες μπουρδελου οχι 80αρες και 100ρες δλδ να συννενοηθουμε 100 ατομα απο εδω μεσα και να βρουμε κοπελες να ερονται σπιτια μας σε τιμες μπουρδελου να λενε σημερα οι 3 κοπελες δουλευουνε  νοτια προαστια αλλες δυτικα αλλες βορεια αλλες ανατολικα και να εναλλασονται αν μπορουσαμε να το οργανωσουμε απο εδω αυτο αναμεταξυ μας θα μπορουσαμε σε τιμες μπουρδελου 15 με 20 ευρω το πηδημα αν κανει η καθε κοπελα 10  ραντεβου να βγαζει μεροκαματο και να εινια και οικονομικο το πακετο για εμας
αρκει να αποκλεισουμε νταβαδες και μεσαζοντες
οποιος  γουσταρει να φτιαξει σελιδα με αυτο το θεμα και το στηριξουμε αρκετοι θα βγουμε οφελημενοι
τι λετε για delivery μπουρδελα;;;;;;
σχετικα με την αποσταση και τα μεταφορικα που εθεσε καποιος θα κανοννιζουμε σε σταθμους μετρο με τις κοπελες και θα πηγαινουμε να τις περνουμε εμεις με τα αμαξια μας τα μηχανακια μας ή αν ειναι πολυ κοντα στους σταθμους με τα ποδια τοπος που θα συναντιομαστε θα ειναι σταθμοι μετρο που λειτουργει πολυ γρηγορα
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
σχετικα με την αποσταση και τα μεταφορικα που εθεσε καποιος θα κανοννιζουμε σε σταθμους μετρο με τις κοπελες και θα πηγαινουμε να τις περνουμε εμεις με τα αμαξια μας τα μηχανακια μας ή αν ειναι πολυ κοντα στους σταθμους με τα ποδια τοπος που θα συναντιομαστε θα ειναι σταθμοι μετρο που λειτουργει πολυ γρηγορα
και δεν θα χρειαζεται να δειχνουμε και ταυτοτητες γιατι οταν θα  ξεκινησει αυτο θα μπουκαρει η αστυνομια για ελεγχους και θα την πληρωνει προφανως και ο οικος και ο πελατης
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Δηλαδή-ς... θα δείχνουμε ταυτότητες στους..."παράνομους 170 οίκους και στους 30 νόμιμους;;;.....
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα,
Πέμπτη πάει, Παρασκευή, Σάββατο Κυριακή και Δευτέρα. ε τότε θα δούμε όλοι μας την κατάσταση ιδίοις όμασι. Ε αν θέλουν να το κάνουν Ισλαμαμπαντ ας το κάνουν. Ας μην ξεχνάμε ότι και κοπέλες πολλές φορές ζορίζονται άμα πάει ο πελάτης και είναι κανένας χολεριάρης. Να μη λέμε μαλακίες τώρα. Όταν πολλοί από μας πέσουν σαν τα αρπακτικά για καμιά βδομάδα δέκα μέρες και αδειάσουμε τα βυτία μας τότε θα μπορούμε να κάνουμε και κράτι. Και τότε θα αρχίσει η κατάσταση να ομαλοποιείται. Όπως είπα και σε προηγούμενο μήνυμα, θεωρώ ότι όλες οι κοπέλες που εγκλωβίστηκαν λόγω καραντίνας, θα πρέπει να φύγουν σύντομα. Με την αλλαγή του στόλου θα έρθουν στην προηγούμενη κατάσταση τα πράγματα. Χωρίς να είμαι ρατσιστής, ποιος έγρχωμος θα δώσει το 20 ρικο όοταν στο Μετάξι μπορεί να πάει με 10. Όσο για το στέκι στη Φυλής που λένε μερικοί ότι έγινε Ισλαμαμπάντ, θέλω να πω ότι και πριν αυτοί κυκλοφορούσαν στους δρόμους. Απλά δεν έμπαιναν λόγω ης τιμής
Εδώ που τα λέμε το ότι η τιμή στη Φυλής έμεινε στα 20 είναι και ένα είδος ασφαλιστικής δικλείδας. Για σκεφτείτε, στα στούντιο πάνε έγχρωμα αστιατικά πλάσματα; Όχι! Γιατί το 50 ρικο είναι απαγορευτικό.
Την καλησπέρα μου φίλοι μου.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Αν πάντως ισχύσει αυτό που γράφανε σήμερα τα σαιτ ότι για να πας στους οίκους θα χρειάζεται να δίνεις τα στοιχεία της  ταυτότητας σου και το τηλέφωνο σου για να περάσεις θα σημάνει την αρχή του τέλους για τους οίκους, θα χάσουνε μεγάλη πελατεία από παντρεμένους αρραβωνιασμενους  δεσμευμένους και γενικά από άτομα που δεν θα ήθελαν να μαθευτεί κάτι τέτοιο. Προβλέπω ότι πολλές  κορασίδες θα μοιράζουν καρτελάκια με τα τηλεφωνά τους στους πελάτες τους για συνάντηση εκτός οίκου!!! Και ποιος θα κάνει τον έλεγχο η Ουζμπεκα τσατσά?? Και αν εγώ δώσω όνομα Μαστακουνας Πολυδωρας  με τηλέφωνο ότι νάνε που θα με βρούνε?? Είμαι προβληματισμενος!!  :jerking: :jerking: :jerking:         
Πού το διάβασες αυτό φίλε μου; Μπορείς να γράψεις το link;
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
Δηλαδή-ς... θα δείχνουμε ταυτότητες στους..."παράνομους 170 οίκους και στους 30 νόμιμους;;;.....
δεν μας σταματαγε και μας ζητουσε βεβαιωση κυκλοφοριας;
ετσι θα μπουκαρουν και στους οικους και θα κανουνε ελεγχους και σε εργαζομενες και σε πελατες αν εχουν δοθει τα στοιχεια τους
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
Πού το διάβασες αυτό φίλε μου; Μπορείς να γράψεις το link;
Για κάποιο λόγο ενώ βάζω το λινκ δεν φαίνεται, γκουγκλαρισε <οίκοι ανοχής ταυτότητα> και θα σου βγάλει όλα τα σαιτ που το έχουνε δημοσίευση   
 

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
Καλησπέρα,
Πέμπτη πάει, Παρασκευή, Σάββατο Κυριακή και Δευτέρα. ε τότε θα δούμε όλοι μας την κατάσταση ιδίοις όμασι. Ε αν θέλουν να το κάνουν Ισλαμαμπαντ ας το κάνουν. Ας μην ξεχνάμε ότι και κοπέλες πολλές φορές ζορίζονται άμα πάει ο πελάτης και είναι κανένας χολεριάρης. Να μη λέμε μαλακίες τώρα. Όταν πολλοί από μας πέσουν σαν τα αρπακτικά για καμιά βδομάδα δέκα μέρες και αδειάσουμε τα βυτία μας τότε θα μπορούμε να κάνουμε και κράτι. Και τότε θα αρχίσει η κατάσταση να ομαλοποιείται. Όπως είπα και σε προηγούμενο μήνυμα, θεωρώ ότι όλες οι κοπέλες που εγκλωβίστηκαν λόγω καραντίνας, θα πρέπει να φύγουν σύντομα. Με την αλλαγή του στόλου θα έρθουν στην προηγούμενη κατάσταση τα πράγματα. Χωρίς να είμαι ρατσιστής, ποιος έγρχωμος θα δώσει το 20 ρικο όοταν στο Μετάξι μπορεί να πάει με 10. Όσο για το στέκι στη Φυλής που λένε μερικοί ότι έγινε Ισλαμαμπάντ, θέλω να πω ότι και πριν αυτοί κυκλοφορούσαν στους δρόμους. Απλά δεν έμπαιναν λόγω ης τιμής
Εδώ που τα λέμε το ότι η τιμή στη Φυλής έμεινε στα 20 είναι και ένα είδος ασφαλιστικής δικλείδας. Για σκεφτείτε, στα στούντιο πάνε έγχρωμα αστιατικά πλάσματα; Όχι! Γιατί το 50 ρικο είναι απαγορευτικό.
Την καλησπέρα μου φίλοι μου.
Δεν είναι ακριβώς όπως τα λες,πχ αρκετές φορές όταν είχα επισκεφτεί το χωματιανου 11β έβρισκα αλλοδαπους από Αλβανους Πακιστανους κτλ κ όλοι αυτοί δίνανε 20 ρίκο. Άλλο παράδειγμα Κων/πόλεως 94 εχω πετύχει Πακιστανο η κάποια παραπλήσιας ιθαγενειας αλλοδαπό να περνάει με την κοπέλα κ μάλιστα να είναι καλός της πελατης(προσοχή δεν τις κατηγορώ η δουλειά τους είναι) προφανώς κ ο συγκεκριμένος ήταν η εξαίρεση γιατί είχε τα φραγκα,στο μπουρδελο ήταν η πλειοψηφία ομως κ όχι η εξαιρεση
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
δεν μας σταματαγε και μας ζητουσε βεβαιωση κυκλοφοριας;
ετσι θα μπουκαρουν και στους οικους και θα κανουνε ελεγχους και σε εργαζομενες και σε πελατες αν εχουν δοθει τα στοιχεια τους

Η βεβαίωση κυκλοφορίας.... τι σχέση έχει;...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
δεν μας σταματαγε και μας ζητουσε βεβαιωση κυκλοφοριας;
ετσι θα μπουκαρουν και στους οικους και θα κανουνε ελεγχους και σε εργαζομενες και σε πελατες αν εχουν δοθει τα στοιχεια τους

Σε σταμαγαγε το κράτος (αστυνομία) δηλαδή νόμιμος φορέας για να επιδείξεις κάποιο αποδεικτικό (τυπικό sms/ταυτοτητα) για τον λόγο που είσαι έξω ή επίσημο έγγραφο από εργοδότη στην περίπτωση εργασίας... εδώ μιλάμε για παράνομους οίκους ανοχής στο 80% χωρίς άδεια λειτουργίας και κοπέλες χωρίς χαρτιά... για να φτάσουν στο σημείο να ζητήσουν χαρτιά από νόμιμους Έλληνες πολίτες πρέπει αρχικά να ζητήσουν τα χαρτιά από το... "νόμιμο" μπουρδελο και την "νόμιμη" κοπέλα....

Με το ίδιο σκεπτικό όλα τα... στα "χαρτιά" μασατζιδικα και "στούντιο" που δουλεύουν ήδη... έπρεπε να... ζητάνε ταυτότητα...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Δεν πρόκειται ποτέ να γίνει αυτό... αν γίνει πρώτος θα βγω να... σου πω μπράβο...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.353
Πόντοι
4.587
Στο Μεταξουργείο είχε χθες βράδυ με σε ένα μπουρδελο στην Ιάσονος 39 κάτι τέτοιο με την αυλή και τα 5 μπουρδελακια, μόνο μαύρους, εγώ ήμουνα ο μόνος άσπρος. Σε κάθε σαλόνι ο ένας επάνω στον άλλο και οι διάφορες πουτανες κωλοτριβοτανε μαζι τους. Εκεί πρέπει να πάει μαζί με το αστιατρο και ο μπογιας να μαζέψει όλα τα αδέσποτα. Εκεί πρέπει να κυκλοφορεί κωρονα. Η τσατσα έξω φύλαγε τσιλιες και μάζευε τα αραπια να τα χωσει μέσα στη αυλή. Πολύ βρωμομπουρδελο αυτό το πράμα και ζητάνε και 15 ευρώ.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Αν έρθουμε στην κατάσταση να δείχνουμε ταυτότητα για να μπούμε μέσα δεν παίζει,θα έχει ξεφύγει η κατάσταση,
Έχουν ισοπεδοθει όλα,
θα χαθούν πολλοί πελάτες δεν είναι μόνο οι παντρεμένοι οι δεσμευμένοι που θα έχουν το πρόβλημα αλλα γενικά ολοι   μας.
Εγώ δεν είμαι παντρεμένος αλλά αν γίνει μια στραβή, δεν θα ήθελα να το μάθουν οι φίλοι μου κ γενικά οι άνθρωποι που είναι στη ζωή μου για τις επισκέψεις μου στις κυρίες των σπιτιών με τα άσπρα φώτα..
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
Αν έρθουμε στην κατάσταση να δείχνουμε ταυτότητα για να μπούμε μέσα δεν παίζει,θα έχει ξεφύγει η κατάσταση,
Έχουν ισοπεδοθει όλα,
θα χαθούν πολλοί πελάτες δεν είναι μόνο οι παντρεμένοι οι δεσμευμένοι που θα έχουν το πρόβλημα αλλα γενικά ολοι   μας.
Εγώ δεν είμαι παντρεμένος αλλά αν γίνει μια στραβή, δεν θα ήθελα να το μάθουν οι φίλοι μου κ γενικά οι άνθρωποι που είναι στη ζωή μου για τις επισκέψεις μου στις κυρίες των σπιτιών με τα άσπρα φώτα..
Έχεις απόλυτο δίκιο στο μόνο που θα διαφωνήσω είναι στα φώτα που είναι κόκκινα!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Στο Μεταξουργείο είχε χθες βράδυ με σε ένα μπουρδελο στην Ιάσονος 39 κάτι τέτοιο με την αυλή και τα 5 μπουρδελακια, μόνο μαύρους, εγώ ήμουνα ο μόνος άσπρος. Σε κάθε σαλόνι ο ένας επάνω στον άλλο και οι διάφορες πουτανες κωλοτριβοτανε μαζι τους. Εκεί πρέπει να πάει μαζί με το αστιατρο και ο μπογιας να μαζέψει όλα τα αδέσποτα. Εκεί πρέπει να κυκλοφορεί κωρονα. Η τσατσα έξω φύλαγε τσιλιες και μάζευε τα αραπια να τα χωσει μέσα στη αυλή. Πολύ βρωμομπουρδελο αυτό το πράμα και ζητάνε και 15 ευρώ.

Ζανούλη ακούς? Μην ξεχάσεις να τρέξεις από Δευτέρα!!!! :tooth:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.295
Κριτικές
94
Like
46.579
Πόντοι
17.311
Εγώ δεν είμαι παντρεμένος αλλά αν γίνει μια στραβή, δεν θα ήθελα να το μάθουν οι φίλοι μου κ γενικά οι άνθρωποι που είναι στη ζωή μου για τις επισκέψεις μου στις κυρίες των σπιτιών με τα άσπρα φώτα..

φιλε δεν ειναι ντροπη παντως... για να ξερεις.
δεν κανεις κατι κακο.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Αν έρθουμε στην κατάσταση να δείχνουμε ταυτότητα για να μπούμε μέσα δεν παίζει,θα έχει ξεφύγει η κατάσταση,
Έχουν ισοπεδοθει όλα,
θα χαθούν πολλοί πελάτες δεν είναι μόνο οι παντρεμένοι οι δεσμευμένοι που θα έχουν το πρόβλημα αλλα γενικά ολοι  μας.
Εγώ δεν είμαι παντρεμένος αλλά αν γίνει μια στραβή, δεν θα ήθελα να το μάθουν οι φίλοι μου κ γενικά οι άνθρωποι που είναι στη ζωή μου για τις επισκέψεις μου στις κυρίες των σπιτιών με τα άσπρα φώτα..
Όταν ειμουν μικρός πάντα άκουγα να λενε για τα κόκκινα φωτάκια ...!!! Όταν μεγάλοΣα διαπίστωσα πως τα φώτα ήταν άσπρα !!! Ήταν τα άσπρα  φώτα  τελικά !!! Πέρα από αυτό σύμφωνο σε όσα λες !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom