Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 361 άτομα (25 μέλη και 336 επισκέπτες)

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Χοντρούλα άνετα γαμεύσιμη.....ναι τεράστια βυζόμπαλα... ισπανική και πίπα ταυτόχρονα...

Πω ρε φίλε, τι λές τώρα...άντε να ανοίξουν κανονικά, να ρεγουλαριστούν λίγο τα προγραμματα γιατί έχουμε συνηθίσει και τις βυζαρούδες πρωϊνά μόνο, απερίσπαστοι. :dancing:
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
Ναι ναι στο μεσαίο
καλη αλλα δυστηχως ελ.στοματικο δε κανει προς το παρον οταν την παιρνεις απο πισω κλεβει λιγο αλλα οκ αν εισαι βαρβατος την τακτοποιεις.εγω θα σ λεγα ν κνσ υποονη ν σνοιξουν κλ μπας κ βαλουν ττ εξτραςςς
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Ευχαριστώ παιδιά για την ενημέρωση περί καλτίλας.
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
292
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
πηπως θα πρεπει να οργανωθουμε καπως και εμεις και να βρουμε καμποσα καλα κομματια και να δεχομαστε επισκεψεις κατ οικον απο κοριτσια αλλα σε τιμες μπουρδελου οχι 80αρες και 100ρες δλδ να συννενοηθουμε 100 ατομα απο εδω μεσα και να βρουμε κοπελες να ερονται σπιτια μας σε τιμες μπουρδελου να λενε σημερα οι 3 κοπελες δουλευουνε  νοτια προαστια αλλες δυτικα αλλες βορεια αλλες ανατολικα και να εναλλασονται αν μπορουσαμε να το οργανωσουμε απο εδω αυτο αναμεταξυ μας θα μπορουσαμε σε τιμες μπουρδελου 15 με 20 ευρω το πηδημα αν κανει η καθε κοπελα 10  ραντεβου να βγαζει μεροκαματο και να εινια και οικονομικο το πακετο για εμας
αρκει να αποκλεισουμε νταβαδες και μεσαζοντες
οποιος  γουσταρει να φτιαξει σελιδα με αυτο το θεμα και το στηριξουμε αρκετοι θα βγουμε οφελημενοι
τι λετε για delivery μπουρδελα;;;;;;
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
πηπως θα πρεπει να οργανωθουμε καπως και εμεις και να βρουμε καμποσα καλα κομματια και να δεχομαστε επισκεψεις κατ οικον απο κοριτσια αλλα σε τιμες μπουρδελου οχι 80αρες και 100ρες δλδ να συννενοηθουμε 100 ατομα απο εδω μεσα και να βρουμε κοπελες να ερονται σπιτια μας σε τιμες μπουρδελου να λενε σημερα οι 3 κοπελες δουλευουνε  νοτια προαστια αλλες δυτικα αλλες βορεια αλλες ανατολικα και να εναλλασονται αν μπορουσαμε να το οργανωσουμε απο εδω αυτο αναμεταξυ μας θα μπορουσαμε σε τιμες μπουρδελου 15 με 20 ευρω το πηδημα αν κανει η καθε κοπελα 10  ραντεβου να βγαζει μεροκαματο και να εινια και οικονομικο το πακετο για εμας
αρκει να αποκλεισουμε νταβαδες και μεσαζοντες
οποιος  γουσταρει να φτιαξει σελιδα με αυτο το θεμα και το στηριξουμε αρκετοι θα βγουμε οφελημενοι
τι λετε για delivery μπουρδελα;;;;;;

Τα έξοδα μετακίνησης; η προστασία; αν βρεθεί κάνας τρελός και τη σκοτώσει τη θάψει την τεμαχισει; κόκκινο κύκλο δε βλέπεις; για αυτό αυτές οι τιμές δε παίζουν.. Αν θες τραβά Ταϊλάνδη εκεί παίζουν τέτοιες τιμές..
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
292
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
ρε φιλαρακο εγω μιλαω για εμας για νορμαλ κατασταση τωρα αν εσυ που λες αυτα εισαι νταβατζης ή απο τα εργα που βλεπεις φαντασιωνεσαι διαφορα αλλαζει το πραγμα
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
πηπως θα πρεπει να οργανωθουμε καπως και εμεις και να βρουμε καμποσα καλα κομματια και να δεχομαστε επισκεψεις κατ οικον απο κοριτσια αλλα σε τιμες μπουρδελου οχι 80αρες και 100ρες δλδ να συννενοηθουμε 100 ατομα απο εδω μεσα και να βρουμε κοπελες να ερονται σπιτια μας σε τιμες μπουρδελου να λενε σημερα οι 3 κοπελες δουλευουνε  νοτια προαστια αλλες δυτικα αλλες βορεια αλλες ανατολικα και να εναλλασονται αν μπορουσαμε να το οργανωσουμε απο εδω αυτο αναμεταξυ μας θα μπορουσαμε σε τιμες μπουρδελου 15 με 20 ευρω το πηδημα αν κανει η καθε κοπελα 10  ραντεβου να βγαζει μεροκαματο και να εινια και οικονομικο το πακετο για εμας
αρκει να αποκλεισουμε νταβαδες και μεσαζοντες
οποιος  γουσταρει να φτιαξει σελιδα με αυτο το θεμα και το στηριξουμε αρκετοι θα βγουμε οφελημενοι
τι λετε για delivery μπουρδελα;;;;;;
αδερφε ειμαι μεσα εγω
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
αδερφε ειμαι μεσα εγω

Και τα... 10 μεταφορικά της
ρε φιλαρακο εγω μιλαω για εμας για νορμαλ κατασταση τωρα αν εσυ που λες αυτα εισαι νταβατζης ή απο τα εργα που βλεπεις φαντασιωνεσαι διαφορα αλλαζει το πραγμα

Ρε συ.. και οι πιο καλοί άνθρωποι στον κόσμο να είμαστε... τα μεταφορικά των 10 ραντεβού... ποιος τα πληρώνει; γιατί μην μου πεις θα.. παίρνει λεωφορεία η εκάστοτε κοπέλα....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Για σκληροπυρηνικούς χύστες πραγματικά!
Πάντως προσωπικά και να με πλήρωναν ΔΕΝ έμπαινα με καμία Παναγία με την "κοπέλα" που είχαν μέχρι και πριν κλείσουν τα δέλα!

Ο μπουρδελιάρης που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να έχει περασει από τα βρωμερά χαμαιτυπεια της κολωκυνθούς τουλάχιστο μια φορά..για να πάρει το βάπτισμα. :heavymetalbig:
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλησπέρα.Αυτή η Πωλίνα στο Καλύμνου 48,δουλεύει ακόμα ; Πόσο χρονών είναι ; 50-55 ;
Έχει καστανά μαλλιά ;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Ο μπουρδελιάρης που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να έχει περασει από τα βρωμερά χαμαιτυπεια της κολωκυνθούς τουλάχιστο μια φορά..για να πάρει το βάπτισμα. :heavymetalbig:

Προσωπικά έχω περάσει στο συγκεκριμένο τσαρδί με μια κοπέλα ψηλή, ξανθιά μ'ένα μεγάλο σημάδι στην πλάτη πριν κάποια έτη!
Ρωσίδα εάν δεν λανθάνομαι.
*ΔΕΝ έβγαζε ποτέ τα εσώρουχα!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Προσωπικά έχω περάσει στο συγκεκριμένο τσαρδί με μια κοπέλα ψηλή, ξανθιά μ'ένα μεγάλο σημάδι στην πλάτη πριν κάποια έτη!
Ρωσίδα εάν δεν λανθάνομαι.
*ΔΕΝ έβγαζε ποτέ τα εσώρουχα!
Προσωπικά έχω περάσει στο συγκεκριμένο τσαρδί με μια κοπέλα ψηλή, ξανθιά μ'ένα μεγάλο σημάδι στην πλάτη πριν κάποια έτη!
Ρωσίδα εάν δεν λανθάνομαι.
*ΔΕΝ έβγαζε ποτέ τα εσώρουχα!

Ναι σωστός.. τη θυμάμαι...και γω μια φορά μαζί της...σε ένα βρωμερό δωμάτιο...με κατσαριδες που ρουφούσαν σπέρμα από πεταμένα προφυλακτικά στο πάτωμα...με κλιματιστικό να μοιράζεται σε δύο δωμάτια...και μια τεράστια τρύπα δίπλα του να παιρνεις μάτι στο άλλο δωμάτιο σα το Γκουσγκούνη.. μετά βέβαια πήγα και άλλαξα σάρκα.
 

Kriss1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια. τα μπου ειναι ανοιχτα?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Ναι σωστός.. τη θυμάμαι...και γω μια φορά μαζί της...σε ένα βρωμερό δωμάτιο...με κατσαριδες που ρουφούσαν σπέρμα από πεταμένα προφυλακτικά στο πάτωμα...με κλιματιστικό να μοιράζεται σε δύο δωμάτια...και μια τεράστια τρύπα δίπλα του να παιρνεις μάτι στο άλλο δωμάτιο σα το Γκουσγκούνη.. μετά βέβαια πήγα και άλλαξα σάρκα.

Ακριβώς όπως τα περιγράφεις!
Καλά αυτή η "πατέντα" ένα κλιματιστικό να καλύπτει δυο δωμάτια με ξεπερνά!
Εκείνη την μέρα θυμάμαι πέταξα (για πρώτη φορά στην ζωή μου) επιστρέφοντας σπίτι τις κάλτσες που φορούσα!  :S :S

 :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom