Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (13 μέλη και 252 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Όχι και τόσο βαρια εδώ μπορεί να έχεις τον ιό και να μην έχεις καν συμπτώματα!!

Ναι αλλά η μητέρα σου αν την κολλήσεις πολύ πιθανόν να έχει! Σε απασχολεί καθόλου αυτό? :grin:
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
εσενα σου αρεσει φιλε... αλλα μαλλον μονο σε σενα αρεσει :tooth:

μου λες για κυρος, εμπιστοσυνη στη δουλεια απο τη μια.
αλλα μη μαθει ο κοσμος οτι γαμας στα μπουρδελα.

μετα εισαι παντρεμενος, αλλα γυρνας στα μπουρδελα γιατι εισαι εθισμενος.

πιο μετα, το γαμησι στο μπουρδελο ειναι για σενα μαλακια και οχι κερατο.
εδω που ειναι το κυρος και η εμπιστοσυνη... η' αλλο αυτο???
τη γυναικουλα σου τη σκεφτεσαι καθολου ??
@@ μαλλον εεε??
αν σου τα εκανε αυτη αυτα, τι θα ελεγες μετα ???
αν δεν σου αρέσει η συζήτηση γιατί την συνεχίζεις;

αυτά που λέω είναι απλά και κατανοητά απλά μάλλον δεν θέλεις να το παραδεχθείς.

με το παραπάνω επιβεβαιώνεις το αρχικό μήνυμα ότι δεν πρέπει να λέμε ότι γαμάμε σε μπουρδέλα γιατί άμα δεν μπορεί να καταλάβει κάποιος που γράφει τακτικά στο σαιτ BOURDELA.COM τον εθισμό του να γαμάς πουτάνες πόσο μάλλον κάποιος "ευυπόληπτος" οικογενειάρχης-συνάδελφος ανταγωνιστής!!!

κοιτά θεωρώντας ότι εδώ είμαστε όλοι εθισμένοι μπουρδελιάρηδες δεν νομίζω να περιμένεις όλοι μας να μην γαμήσουμε ποτέ τσάμπα ή να μην νιώσουμε αισθήματα για κάποια γυναίκα ή ακόμα χειρότερα να κάνουμε σχέση και να σταματήσουμε τις πουτάνες.
αυτό θα σήμαινε ότι το κάνουμε επειδή δεν έχουμε γκόμενα και όχι από επιλογή άρα δεν είμαστε μπουρδελιάρηδες αλλά αγάμητοι!!!

τέλος, για την ιστορία, δεν είμαι παντρεμένος χώρισα τη γυναίκα μου γιατί μου ζήταγε πράγματα που δεν μπορούσα να κάνω.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.788
Κριτικές
101
Like
47.522
Πόντοι
21.661
αν δεν σου αρέσει η συζήτηση γιατί την συνεχίζεις;

αυτά που λέω είναι απλά και κατανοητά απλά μάλλον δεν θέλεις να το παραδεχθείς.

με το παραπάνω επιβεβαιώνεις το αρχικό μήνυμα ότι δεν πρέπει να λέμε ότι γαμάμε σε μπουρδέλα γιατί άμα δεν μπορεί να καταλάβει κάποιος που γράφει τακτικά στο σαιτ BOURDELA.COM τον εθισμό του να γαμάς πουτάνες πόσο μάλλον κάποιος "ευυπόληπτος" οικογενειάρχης-συνάδελφος ανταγωνιστής!!!

κοιτά θεωρώντας ότι εδώ είμαστε όλοι εθισμένοι μπουρδελιάρηδες δεν νομίζω να περιμένεις όλοι μας να μην γαμήσουμε ποτέ τσάμπα ή να μην νιώσουμε αισθήματα για κάποια γυναίκα ή ακόμα χειρότερα να κάνουμε σχέση και να σταματήσουμε τις πουτάνες.
αυτό θα σήμαινε ότι το κάνουμε επειδή δεν έχουμε γκόμενα και όχι από επιλογή άρα δεν είμαστε μπουρδελιάρηδες αλλά αγάμητοι!!!

τέλος, για την ιστορία, δεν είμαι παντρεμένος χώρισα τη γυναίκα μου γιατί μου ζήταγε πράγματα που δεν μπορούσα να κάνω.

ωραια μαστορα, τοτε τη σταματαω εγω, γιατι εχω και πρω'ι'νο ξυπνημα  :tired:
καλη συνεχεια.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
για εμένα το μπουρδέλο είναι σαν να τραβάω μαλακία, δεν νιώθω κάποιο συναίσθημα! και δεν το θεωρώ κέρατο, ούτε κάτι που μπορεί να αναπληρωθεί από μια σταθερή σχέση.

Τότε γιατί δεν το παίζεις να γλυτώσεις και το 20ρικο;

Εγώ πάντα στα μπουρδέλα γαμάω με πάρα πολύ συναίσθημα γιατί πραγματικά τις πουτάνες τις αγαπάω και νιώθω μια ταύτιση μαζί τους που δε νιώθω με άλλες γυναίκες.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Αντε να ξεκινήσουν πάλι οι κριτικές Από Δευτέρα
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα,
Το γιατί πάει ο καθένας μας στο μπουρδέλο είναι δική του προσωπική υπόθεση. Και η κάθε περίπτωση ξεχωριστή. Δεν μπορούμε να τα βάζουμε όλα στο ίδιο καζάνι. Πέρα από τους ελεύθερους, υπάρχουν και οι παντρεμένοι με οικογένειες, που είτε δεν τα πάνε καλά με τη γυναίκα τους και για τα μάτια του κόσμου είναι ακόμα ζευγάρι, είτε είναι σε διάσταση ή κι ακόμα χίλιες δύο περιπτώσεις. Το μπουρδέλο δεν είναι αμαρτία κατ' εμέ. Ο καθένας πάει γιατί ψάχνει ένα διέξοδο στη ζωή του. Και είναι δικαίωμα του καθενός να το λέει ή να το κρατάει επτασφράγιστο μυστικό. Μα θα μου πει κάποιος, εκείνος που έχει οικογένεια, γυναίκα, παιδιά; Κατά ένα μεγάλο μέρος ευθύνεται και το έτερον ήμισυ. Και μπορεί ο άνθρωπος είτε λόγω επαγγελματικής θέσης είτε για οικογενειακούς και άλλος κοινωνικούς λόγους να μην θέλει να μαθευτεί. Φαντάζεστε κάποιος που έχει χάλια σχέση με τη γυναίκα του, αν μαθευτεί θα της δώσει λαβή να του επιτεθεί χειρότερα; Μην γελιόμαστε, η κωλοκοινωνία είναι σκληρή και αρκετά φαρισαϊκή και εύκολα θα κάνανε στόχο έναν άνθρωπο που ψάχνει μια διέξοδο.
Τώρα σε ό,τι άφορά την ταυτοποίησή μας κατά την είσοδό μας είναι ένα θέμα. Αυτό που αναφέρθηκε για την ταυτοποίηση από την καταγραφή της κάμερας είναι σοβαρό. Κατ' αρχάς απαγορεύεται και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί επίσημα ακόμα και από την πολιτεία. Σε περίπτωση που γίνει κάτι τέτοιο. Επειδή ο χώρος τους αγοραίου έρωτα είναι κατά κανόνα παράνομος, οι κάμερες δεν θα έπρεπε να καταγράφουν. Φανταστείτε να γίνει μία στραβή μόνο. Δεν θέλει δεύτερη. Τότε τα σπιτάκια θα κλείσουν. Όσοι δεν γουστάρουν να μαθευτεί η επίσκεψή τους σε αυτά απλά θα λακίσουν.
Αγαπητοί μου φίλοι, ας μην τρομάζουμε με σενάρια που ακούγονται αριστερά και δεξιά.

Ελπίζω από βδομάδα που θα ανοίξουν να ομαλοποιηθεί γρήγορα η κατάσταση.
Εύχομαι να έχετε όλοι σας μια υπέροχη μέρα.
 
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Δεν είναι κακό, ούτε παράνομο, απεναντίας είναι η πιο τίμια συναλλαγή κ σε καμία περίπτωση ντροπή,το να πηγαίνει κάποιος στα μπουρδελα, το γαμησι είναι υγεία, σε κρατάει στη ζωή, χωρίς γαμησι πέθανες, απόγοητεύτηκες.
Δεν υπάρχει άνδρας να μην πέρασε την πόρτα του μπούρδελου, τέλος. Τωρα αυτά που λένε κάποιοι μη μου απτου πέρασα από κάτω αλλα δεν μπήκα δεν υπάρχουν.
Αλλο το γαμησι με την σύζυγο, άλλο με την γκόμενα κ άλλο στο μπούρδελο ολλα χρειάζονται στη καθημερινότητα μας, το ένα συμπληρώνει το άλλο.
Απλώς είναι λίγο λεπτές οι ισορροπίες που πρέπει να κρατιούνται κ εύκολα μπορούν να λυθούν.
Κάποιοι άνθρωποι ψάχνουν πάντα κάτι να πουν κ μπορούν να σε αρχίσουν στη καζουρα, στο δούλεμα έστω κ πισοπλατα αν δεν μπορούν να το κάνουν στα ίσια κ αναρωτιέμαι γιατί να σε πιάσουν στο στόμα τους..κ αυτοί που θα τα πουν είναι χειρότεροι.
Γενικα στους ανθρώπους υπάρχει πολύ υποκρισία, κρύβονται πίσω από το δάχτυλο τους κ στην επαρχία ακόμα χειρότερα ο ένας γαμαει τον άλλο κ το παίζουν παναγιες.
Διάβαζα φίλοι μου μια έρευνα, ότι η Ελλάδα είναι πρώτη κ μάλιστα με σημαντική διαφορά, σχετικά με τις άλλες χώρες στην παρακολούθηση ταινιών πορνο κ συγκεκριμένα κατά τις μεσημεριανές ώρες 15:00-18:00 κ σε ένα γκάλοπ που έγινε όσους ρώτησαν αν βλέπουν τσόντες όλοι είπαν όχι, ναι δεν είπε κανένας.
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
212
Πόντοι
20
Η ερώτηση είναι απλή , Δευτέρα Πρωί ή Παρασκευή μεσάνυχτα θα ξεκινήσει η ενημέρωση :)
Ξέρει κανείς ?
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Πέρασα πριν λίγο σήμερα με τη γνωστή ´Βίκυ από μεγάλου αλεξάνδρου η ξανθιά μεγαλοκοπέλα -πάνω από 50- με το κοντό μοντέρνο μαλλί που δούλευε παλιά λίγο πιο δίπλα
στον ίδιο δρόμο. Σαν το παλιό καλό κρασί που όσο περνάει ο καιρός γίνεται και καλύτερο , ελεύθερο στοματικό
υπέροχο παθιασμένα γλωσσόφιλα δυνατό σεξ σε δύο στάσεις υπομονετική γερό σκαρί γενικά το Βικάκι. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Πέρασα πριν λίγο σήμερα με τη γνωστή ´Βίκυ από μεγάλου αλεξάνδρου η ξανθιά μεγαλοκοπέλα -πάνω από 50- με το κοντό μοντέρνο μαλλί που δούλευε παλιά λίγο πιο δίπλα
στον ίδιο δρόμο. Σαν το παλιό καλό κρασί που όσο περνάει ο καιρός γίνεται και καλύτερο , ελεύθερο στοματικό
υπέροχο παθιασμένα γλωσσόφιλα δυνατό σεξ σε δύο στάσεις υπομονετική γερό σκαρί γενικά το Βικάκι. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.
Σε ποιο νουμερο της Αλεξανδρου δουλευει?
 

Kolotrypidolagnos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Φυλης που περασα χθες αργα μεσημερι ολοι οι οικοι κλειστοι.Ρωτησα μια γνωστη τσα που γυρνοβολουσε ολα κλειστα μεχρι την Δευτερα μου ειπε.Ειδα και 2 περιεργους με μηχανες που καθοντουσαν πιο διπλα (λιτες?).Τελοσπαντων τοσο καιρο υπομονη καναμε παμε για grand opening Δευτερα μεχρι τοτε μαρια παλαμη
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Εγώ κατάλαβα πολύ καλά κατά την διάρκεια της καραντίνας όσο αναφορά πολλά θέματα ...αλλά ας πω εδώ για τα δικά μας για τους οίκους δηλαδή και συγκεκριμένα για τις πορνες και ιδιαίτερος για τα στάνταρ μας ..... όπου έχουμε δόση πολλά χρήματα και έχουμε επένδυση πάνω σε αυτές όσο αναφορά την σεξουαλικη απόλαυση μας αλλά και μερικός ψυχοσυναισθηματική ικανοποίηση μας .....πως είναι καθαρά φούμαρα και μεταξωτές κορδέλες στο 100% όμως ..... είχα κάποιες αμφιβολίες ... αλλά τώρα πιστεύω στο 100% .... πως μόνο μέσα στον οικο ανοχής παίζετε όλο το παιχνίδι .....όσο αναφορά τα στάνταρ μας .... Στο οτιδήποτε άλλο δεν υπαρχη ούτε ένα ψίχουλο καλοσύνης ευαισθησίας μιας καλής πελατειακής σχέσεις στο κάτω κάτω της γράφεις ...!! Όσα λέω ειναι καθαρά διαπιστώσεις και δεν έχει συμβη κάτι όσο αναφορά εμένα ...... έχω ξαναπεί άλλωστε πως νιωθο πολύ καλύτερα όλο αυτό το διάστημα που είναι κλειστά τα μπουρδελα όσο αναφορά ψυχολογικά αλλά και οικονομικά ......!! Πλέον από δω και πέρα θα όταν ξαναπάω σε οικο θα επιλεγο καθαρά απλό καλό προγραμμα εννοώ καλή πίπα και καλό κάρφωμα ( να στήνετε καλά η κοπέλα ) αλλά και όταν επιλεγο κάτι πιο ερωτικο ( φιλία χάδια 69κτλ...) θα δίνω πόνο όσο μου επιτρέπεται φυσικά από την εν λόγο κοπέλα ώστε να αντλώ την υπέρτατη ηδονή !!! Ξέρετε πολλές φορές τα στάνταρ μας μας φέρονται πολύ καλά και κάνουν πολλά ....αλλά αυτή η ευγενική συνπεριφορα που έχουν είναι για να μας ρίξουν στο φιλότιμο και να μην δώσουμε κολοσκαμπηλα φτυσίματα στο στόμα πάνω στην καβλα ..... βρομόλογα ....και αλλά πολλά που αρέσουν σε όλους μας ( και μην πει κανείς πως δεν του αρέσουν αυτά ...σε όλους αρέσουν απλά τα κάνουμε αν το επιρρεπή η συνπεριφορα της κοπέλας κτλ...)) !! Καινούργια αρχή λοιπόν από Δευτέρα .... με ασφάλεια και πάνω από όλα να βγάζουμε τα βίτσια μας και να εξαφανίζεται η ψυχή μας ....και όχι να μπλέκουμε σε έναν ψεύδη έρωτα ..... και να χάνουμε έτσι το σημαντικότερο κομμάτι πιο είναι αυτό ; Η απόλυτη ηδονή !!! Καλή μέρα σε όλους και με δύναμη !!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Επειδή δηλαδή γαμάει σε μπουρδέλα δεν έπρεπε να παντρευτεί?? Εγώ ξέρω πάρα πολλούς που γαμούσαν σε οίκους  και πριν παντρευτούν και μετά, και βάζω και τον εαυτών μου μέσα. Εντάξει όλοι περνούμε κάποιες προφυλάξεις όταν πάμε δεν το κάνουμε βούκινο ούτε φοράμε κάποια ταμπέλα σήμερα γαμήσαμε σε μπουρδέλο για να δείξουμε την άνεση μας!!!     

Θα το ξαναπώ... τα μπουρδελα "κρατάνε" οικογένειες.... όποιος κατάλαβε κατάλαβε και σίγουρα οι παντρεμένοι μύστες καταλαβαίνουν κάτι παραπάνω. 
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
υπάρχει κάτι ανοικτό Φυλής και περίχωρα ή όλα από Δευτέρα?
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
Πέρασα πριν λίγο σήμερα με τη γνωστή ´Βίκυ από μεγάλου αλεξάνδρου η ξανθιά μεγαλοκοπέλα -πάνω από 50- με το κοντό μοντέρνο μαλλί που δούλευε παλιά λίγο πιο δίπλα
στον ίδιο δρόμο. Σαν το παλιό καλό κρασί που όσο περνάει ο καιρός γίνεται και καλύτερο , ελεύθερο στοματικό
υπέροχο παθιασμένα γλωσσόφιλα δυνατό σεξ σε δύο στάσεις υπομονετική γερό σκαρί γενικά το Βικάκι. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.
φυλης ειν αυτο;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom