Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 176 άτομα (5 μέλη και 171 επισκέπτες)

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
φιλε δεν ειναι ντροπη παντως... για να ξερεις.
δεν κανεις κατι κακο.
εννοείται ότι δεν είναι ντροπή.
αλλά ο κόσμος και ειδικά όταν έχεις πολύ μεγάλο κύκλο (εγώ λόγω δουλειάς) δεν το έχει σε τίποτα να σε κατασπαράξει με το παραμικρό που θεωρεί αυτός "όχι φυσιολογικό".

Εγώ έχω γνωστό που η γυναίκα του τον έχει κερατώσει και τον κρατάει μόνο για τα λεφτά του και όταν τους βλέπεις το παίζουν ευτυχισμένο ζευγαράκι όμως εμένα όταν με χώρισε η δικιά μου ξαφνικά με σχολίαζαν όλοι. Για αυτό ασε τι είναι ντροπή και τι δεν είναι!!!!

δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να ζητάνε ταυτότητες στη Φυλής γιατί έτσι δεν θα πατάει ψυχή αλλά αν ζητάνε εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να πατήσω.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.104
Κριτικές
99
Like
47.551
Πόντοι
21.511
εννοείται ότι δεν είναι ντροπή.
αλλά ο κόσμος και ειδικά όταν έχεις πολύ μεγάλο κύκλο (εγώ λόγω δουλειάς) δεν το έχει σε τίποτα να σε κατασπαράξει με το παραμικρό που θεωρεί αυτός "όχι φυσιολογικό".

Εγώ έχω γνωστό που η γυναίκα του τον έχει κερατώσει και τον κρατάει μόνο για τα λεφτά του και όταν τους βλέπεις το παίζουν ευτυχισμένο ζευγαράκι όμως εμένα όταν με χώρισε η δικιά μου ξαφνικά με σχολίαζαν όλοι. Για αυτό ασε τι είναι ντροπή και τι δεν είναι!!!!

δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να ζητάνε ταυτότητες στη Φυλής γιατί έτσι δεν θα πατάει ψυχή αλλά αν ζητάνε εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να πατήσω.

αμα σε νοιαζει τι θα πει ο κοσμος φιλε μου, εχεις προβλημα εσυ.
ο κοσμος οτι και να κανεις, παντα θα εχει κατι να λεει... κλασσικος ελληναρας ξερωλας που δεν κοιταει τον κωλο του, αλλα του γειτονα κτλπ κτλπ.
επομενως, τους γραφεις ολους και τελειωνει το πανηγυρι.
αυτους που ξερουν τι ατομο εισαι, δε θα τους χασεις με τιποτα.
δεν εννοω να βγεις να το διατυμπανιζεις επισης, γιατι θα εισαι και μαλακας στην τελικη.
τελος, οποιος σε μπανισει στα μπουρδελα, παει να πει οτι και αυτος εκει τριγυριζει, αρα No worries απλα.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Αν έρθουμε στην κατάσταση να δείχνουμε ταυτότητα για να μπούμε μέσα δεν παίζει,θα έχει ξεφύγει η κατάσταση,
Έχουν ισοπεδοθει όλα,
θα χαθούν πολλοί πελάτες δεν είναι μόνο οι παντρεμένοι οι δεσμευμένοι που θα έχουν το πρόβλημα αλλα γενικά ολοι   μας.
Εγώ δεν είμαι παντρεμένος αλλά αν γίνει μια στραβή, δεν θα ήθελα να το μάθουν οι φίλοι μου κ γενικά οι άνθρωποι που είναι στη ζωή μου για τις επισκέψεις μου στις κυρίες των σπιτιών με τα άσπρα φώτα..

Αυτό ακριβώς.

φιλε δεν ειναι ντροπη παντως... για να ξερεις.
δεν κανεις κατι κακο.

Σύμφωνοί, ντροπή δεν είναι, κακό δεν κάνουμε, αλλά δεν βλάπτει να ξέρουμε ότι υπάρχει και μια χ εχεμύθεια και secrecy που λένε και τα εγγλεζάκια. Στο κάτω κάτω, αν όχι για τον κονωνικό σου κύκλο, τουλάχιστον να μην βγεί πιο έξω σε φάση το ξέρουν μπάτσοι και το ξέρει και το αφεντικό σου γιατί φτάσαμε να δείχνουμε ταυτότητα παντού και να μας κουτσομπολεύει όλοι η νεόπλουτη κοινωνία.

Να το πω και αλλιώς, όσο και να γράφεις κάτι εκει που δεν πίανει μελάνι, μετά από από κάποιο σημείο καζούρας και πειράγματος πια αρχίζει και σου την δίνει κάπως. Και στην δουλεία, αυτό είναι το τελευταίο που θές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.104
Κριτικές
99
Like
47.551
Πόντοι
21.511
Σύμφωνοί, ντροπή δεν είναι, κακό δεν κάνουμε, αλλά δεν βλάπτει να ξέρουμε ότι υπάρχει και μια χ εχεμύθεια και secrecy που λένε και τα εγγλεζάκια. Στο κάτω κάτω, αν όχι για τον κονωνικό σου κύκλο, τουλάχιστον να μην βγεί πιο έξω σε φάση το ξέρουν μπάτσοι και το ξέρει και το αφεντικό σου γιατί φτάσαμε να δείχνουμε ταυτότητα παντού και να μας κουτσομπολεύει όλοι η νεόπλουτη κοινωνία.

Να το πω και αλλιώς, όσο και να γράφεις κάτι εκει που δεν πίανει μελάνι, μετά από από κάποιο σημείο καζούρας και πειράγματος πια αρχίζει και σου την δίνει κάπως. Και στην δουλεία, αυτό είναι το τελευταίο που θές.

για να μη γραφω τα ιδια, πανε δες πιο πισω παλι (1-2 Posts).
οποιος εχει τη μυγα... μυγιαζεται, για να στο πω πιο απλα ακομα.

και αν δε θες να το καταλαβεις πιο ακομα, οσοι λοιπον εχετε προβλημα να πηγαινετε καμουφλαρισμενοι (check AMAN teleshopping), για να ριχνουμε γελιο εμεις που δεν εχουμε και τους εχουμε γραμμενους στις μπαλες μας.

προσωπικα η γνωμη μου ειναι οτι τιποτα απολυτως δε θα γινει και θα επιστρεψουμε οπως ειμασταν και πριν... στην κανονικοτητα δηλαδη.
η ιστορια αυτο εχει δειξει ΤΟΟΟΟΟΣΑΑΑΑΑ χρονια.

συνεχιστε τις αρλουμπες.

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
αμα σε νοιαζει τι θα πει ο κοσμος φιλε μου, εχεις προβλημα εσυ.
ο κοσμος οτι και να κανεις, παντα θα εχει κατι να λεει... κλασσικος ελληναρας ξερωλας που δεν κοιταει τον κωλο του, αλλα του γειτονα κτλπ κτλπ.
επομενως, τους γραφεις ολους και τελειωνει το πανηγυρι.
αυτους που ξερουν τι ατομο εισαι, δε θα τους χασεις με τιποτα.
δεν εννοω να βγεις να το διατυμπανιζεις επισης, γιατι θα εισαι και μαλακας στην τελικη.
τελος, οποιος σε μπανισει στα μπουρδελα, παει να πει οτι και αυτος εκει τριγυριζει, αρα No worries απλα.
συμφωνώ σε ότι λες, όμως μερικές φορές δεν μπορείς να αφήνεις τον καθένα να λέει ότι θέλει, όχι γιατί σε ενδιαφέρει η άποψη του αλλά γιατί μπορεί να σου κάνει ζημιά σε πολλούς τομείς.

όσο για το πάθος μας για τις πουτάνες, εγώ προσωπικά το λέω μόνο σε άτομα που μπορούν να καταλάβουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.104
Κριτικές
99
Like
47.551
Πόντοι
21.511
συμφωνώ σε ότι λες, όμως μερικές φορές δεν μπορείς να αφήνεις τον καθένα να λέει ότι θέλει, όχι γιατί σε ενδιαφέρει η άποψη του αλλά γιατί μπορεί να σου κάνει ζημιά σε πολλούς τομείς.

όσο για το πάθος μας για τις πουτάνες, εγώ προσωπικά το λέω μόνο σε άτομα που μπορούν να καταλάβουν.

για να σου κανει ζημια καποιος, πρεπει να την εχεις κανει εσυ πρωτα και να την εχεις κουκουλωσει.
οπου, ζημια = πολλα και διαφορα πραγματα.
ο αλλος απλα θα τη βγαλει στη φορα (τη δικια σου τη ζημια).
τωρα για ποιο λογο θα το κανει και εαν το κανει, τον εξηγησα στα προηγουμενα post.
αν εισαι καθαρος, τι μπορει να σου κανει ???
ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
για να σου κανει ζημια καποιος, πρεπει να την εχεις κανει εσυ πρωτα και να την εχεις κουκουλωσει.
οπου, ζημια = πολλα και διαφορα πραγματα.
ο αλλος απλα θα τη βγαλει στη φορα (τη δικια σου τη ζημια).
τωρα για ποιο λογο θα το κανει και εαν το κανει, τον εξηγησα στα προηγουμενα post.
αν εισαι καθαρος, τι μπορει να σου κανει ???
ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
στην περίπτωση μου η δουλειά μου απαιτεί να έχεις μια φήμη και μια αξιοπιστία.
τώρα θα μου πεις και χαλάει την αξιοπιστία σου σαν επαγγελματίας επειδή σου αρέσει να γαμάς; δυστυχώς ναι, όταν πρέπει να σε σέβονται και να σε υπολογίζουν άτομα που δεν έχουν ζήσει τίποτα στη ζωή τους.

τώρα αν είσαι παντρεμένος ή σε σχέση έχεις να φοβηθείς και άλλα πράγματα.

εγώ ας πούμε είμαι εθισμένος στο να γαμάω διαφορετικά μουνιά συνέχεια και μόνο στις πουτάνες μπορώ να το κάνω, και παντρεμένος και σε σχέση όταν ήμουν πάλι πουτάνες γαμούσα, αλλά η γυναίκα ή οι "φυσιολογικοί" δεν μπορούν να καταλάβουν ότι οι πουτάνες με κρατούσαν δυνατό στη σχέση και δεν την έπεφτα από δω και από κει.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
στην περίπτωση μου η δουλειά μου απαιτεί να έχεις μια φήμη και μια αξιοπιστία.
τώρα θα μου πεις και χαλάει την αξιοπιστία σου σαν επαγγελματίας επειδή σου αρέσει να γαμάς; δυστυχώς ναι, όταν πρέπει να σε σέβονται και να σε υπολογίζουν άτομα που δεν έχουν ζήσει τίποτα στη ζωή τους.

τώρα αν είσαι παντρεμένος ή σε σχέση έχεις να φοβηθείς και άλλα πράγματα.

εγώ ας πούμε είμαι εθισμένος στο να γαμάω διαφορετικά μουνιά συνέχεια και μόνο στις πουτάνες μπορώ να το κάνω, και παντρεμένος και σε σχέση όταν ήμουν πάλι πουτάνες γαμούσα, αλλά η γυναίκα ή οι "φυσιολογικοί" δεν μπορούν να καταλάβουν ότι οι πουτάνες με κρατούσαν δυνατό στη σχέση και δεν την έπεφτα από δω και από κει.
εμαα φυσικα κ γω σχεση εχω κ σε πληροφορω αν δεν υπηρχαν τ μπουρδελα θα την ειχα στειλει μαλλον
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.104
Κριτικές
99
Like
47.551
Πόντοι
21.511
στην περίπτωση μου η δουλειά μου απαιτεί να έχεις μια φήμη και μια αξιοπιστία.
τώρα θα μου πεις και χαλάει την αξιοπιστία σου σαν επαγγελματίας επειδή σου αρέσει να γαμάς; δυστυχώς ναι, όταν πρέπει να σε σέβονται και να σε υπολογίζουν άτομα που δεν έχουν ζήσει τίποτα στη ζωή τους.

τώρα αν είσαι παντρεμένος ή σε σχέση έχεις να φοβηθείς και άλλα πράγματα.

εγώ ας πούμε είμαι εθισμένος στο να γαμάω διαφορετικά μουνιά συνέχεια και μόνο στις πουτάνες μπορώ να το κάνω, και παντρεμένος και σε σχέση όταν ήμουν πάλι πουτάνες γαμούσα, αλλά η γυναίκα ή οι "φυσιολογικοί" δεν μπορούν να καταλάβουν ότι οι πουτάνες με κρατούσαν δυνατό στη σχέση και δεν την έπεφτα από δω και από κει.

το 1ο σκελος ειναι για γελια και δε χρειαζεται να ασχοληθω παραπανω.
εσυ εχεις προβλημα και οχι οι αλλοι, μην τα ξαναλεμε.
δε θες να το καταλαβεις και ψαχνεις δικαιολογιες, οκ no problem κατσε και κανε σχεδια πως να πας να γαμησεις χωρις να σε παρουν πρεφα.

το 2ο σκελος ειναι ολα τα λεφτα ομως (που φαινεται οτι εχεις προβλημα τελικα σε μενα).
εεε γιατι παντρευτηκες παιχτη (αφου εισαι εθισμενος...κτλπ που λες) ??
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.959
Like
8.791
Πόντοι
2.306
το 1ο σκελος ειναι για γελια και δε χρειαζεται να ασχοληθω παραπανω.
εσυ εχεις προβλημα και οχι οι αλλοι, μην τα ξαναλεμε.
δε θες να το καταλαβεις και ψαχνεις δικαιολογιες, οκ no problem κατσε και κανε σχεδια πως να πας να γαμησεις χωρις να σε παρουν πρεφα.

το 2ο σκελος ειναι ολα τα λεφτα ομως (που φαινεται οτι εχεις προβλημα τελικα σε μενα).
εεε γιατι παντρευτηκες παιχτη (αφου εισαι εθισμενος...κτλπ που λες) ??
Επειδή δηλαδή γαμάει σε μπουρδέλα δεν έπρεπε να παντρευτεί?? Εγώ ξέρω πάρα πολλούς που γαμούσαν σε οίκους  και πριν παντρευτούν και μετά, και βάζω και τον εαυτών μου μέσα. Εντάξει όλοι περνούμε κάποιες προφυλάξεις όταν πάμε δεν το κάνουμε βούκινο ούτε φοράμε κάποια ταμπέλα σήμερα γαμήσαμε σε μπουρδέλο για να δείξουμε την άνεση μας!!!     
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
το 1ο σκελος ειναι για γελια και δε χρειαζεται να ασχοληθω παραπανω.
εσυ εχεις προβλημα και οχι οι αλλοι, μην τα ξαναλεμε.
δε θες να το καταλαβεις και ψαχνεις δικαιολογιες, οκ no problem κατσε και κανε σχεδια πως να πας να γαμησεις χωρις να σε παρουν πρεφα.

το 2ο σκελος ειναι ολα τα λεφτα ομως (που φαινεται οτι εχεις προβλημα τελικα σε μενα).
εεε γιατι παντρευτηκες παιχτη (αφου εισαι εθισμενος...κτλπ που λες) ??
για το 1ο σκέλος, ευτυχώς δεν είμαι ντελιβεράς ή σερβιτόρος (από καθαρή τύχη, καθώς στην κρίση έκανα και αυτές τις δουλειές) και οι συνεργάτες και οι πελάτες μου δεν θα με προτιμάνε αν είμαι γνωστός σαν μπουρδελιάρης γιατί για τους περισσότερους που είναι οικογενιάρχες φαντάζει αδιανόητο αυτό που κάνω και καλώς ή κακώς στη δουλειά μου παίζει τεράστιο ρόλο το κύρος και η εμπιστοσύνη.

για το 2ο σκέλος απλά γιατί επειδή γαμάω πουτάνες από 16 χρονών και είμαι 34, έχω μάθει να ξεχωρίζω το γαμήσι σε μπουρδέλο από την γυναικεία συντροφιά, το σεξ με γυναίκα που με γουστάρει και γενικά τα συναισθήματα που νιώθεις όταν είσαι με έναν άνθρωπο που σε έχει διαλέξει και αυτός.
αλλά ταυτόχρονα, καλώς ή κακώς, έμαθα από μικρός να είμαι εθισμένος στο να γυρνάω στα μπουρδέλα και να γαμάω διαφορετικά μουνιά και να διαλέγω πιο μουνί θα γαμήσω κάθε φορά, κάτι το οποίο κακά τα ψέματα ελάχιστοι (μπορεί και κανείς) μπορούν να κάνουν χωρίς να πληρώνουν.

γενικά όποιος νομίζει ότι μπορεί να αντικαταστήσει την σχέση με πουτάνες, απλά είτε δεν έχει κάνει ποτέ του σχέση είτε απλά για τους λόγους του (εμφάνιση, λεφτά, αυτοπεποίθηση ) δεν μπορεί να κάνει πλέον.


Επειδή δηλαδή γαμάει σε μπουρδέλα δεν έπρεπε να παντρευτεί?? Εγώ ξέρω πάρα πολλούς που γαμούσαν σε οίκους  και πριν παντρευτούν και μετά, και βάζω και τον εαυτών μου μέσα. Εντάξει όλοι περνούμε κάποιες προφυλάξεις όταν πάμε δεν το κάνουμε βούκινο ούτε φοράμε κάποια ταμπέλα σήμερα γαμήσαμε σε μπουρδέλο για να δείξουμε την άνεση μας!!!     
εγώ νομίζω ότι ο φίλος είναι σε άλλη φάση στη ζωή του και τα βλέπει τα πράγματα πιο αθώα, και εγώ κάποτε δεν το έκρυβα γιατί δεν υπήρχε λόγος.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.104
Κριτικές
99
Like
47.551
Πόντοι
21.511
Επειδή δηλαδή γαμάει σε μπουρδέλα δεν έπρεπε να παντρευτεί?? Εγώ ξέρω πάρα πολλούς που γαμούσαν σε οίκους  και πριν παντρευτούν και μετά, και βάζω και τον εαυτών μου μέσα. Εντάξει όλοι περνούμε κάποιες προφυλάξεις όταν πάμε δεν το κάνουμε βούκινο ούτε φοράμε κάποια ταμπέλα σήμερα γαμήσαμε σε μπουρδέλο για να δείξουμε την άνεση μας!!!      

παιχτη, εγω ξερω τοσα χρονια και σχεδον απο ολους που εχω μιλησει και μιλαω οτι...
οποιος παντρευεται παει να πει οτι εχει βρει την καταλληλη γυναικα στη ζωη του, για να κανει οικογενεια και να κατασταλαξει απο ολα οσα εχει περασει στη ζωη του.
δε μου εχει πει ΚΑΝΕΝΑΣ γαμαω συνεχεια, ειμαι εθισμενος και αλλες τετοιες ασυναρτησιες και θελω να παντρευτω.
τη διαφορα την καταλαβαινεις που εννοω η' τζαμπα θα spamαρουμε ακομα ???
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
παιχτη, εγω ξερω τοσα χρονια και σχεδον απο ολους που εχω μιλησει και μιλαω οτι...
οποιος παντρευεται παει να πει οτι εχει βρει την καταλληλη γυναικα στη ζωη του, για να κανει οικογενεια και να κατασταλαξει απο ολα οσα εχει περασει στη ζωη του.
δε μου εχει πει ΚΑΝΕΝΑΣ γαμαω συνεχεια, ειμαι εθισμενος και αλλες τετοιες ασυναρτησιες και θελω να παντρευτω.
τη διαφορα την καταλαβαινεις που εννοω η' τζαμπα θα spamαρουμε ακομα ???
δεν θεωρώ ότι σπαμάρουμε γιατί δεν μπορεί να γίνει ημερήσια ενημέρωση όποτε συνεχίζω, αν μπορούσε να γίνει θα το έκοβα αμέσως.
άλλωστε μου αρέσει η συζήτηση-διαφωνία μας

σου εξήγησα ότι άλλο το μπουρδέλο και άλλο το γαμήσι με κανονική γκόμενα και άλλο η σοβαρή σχέση-γάμος.
αυτό που λες θα το δεχόμουν αν μίλαγα σε σαιτ που δεν λέγεται bourdela.com εδώ νομίζω ότι όλοι είμαστε εθισμένοι με τις πουτάνες και αρκετοί δεν μπορούμε και δεν θέλουμε να τις κόψουμε, αυτό τι σημαίνει ότι δεν θα αγαπήσουμε ποτέ;
για εμένα το μπουρδέλο είναι σαν να τραβάω μαλακία, δεν νιώθω κάποιο συναίσθημα! και δεν το θεωρώ κέρατο, ούτε κάτι που μπορεί να αναπληρωθεί από μια σταθερή σχέση.

μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια!!!
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Παιδιά αν γίνει η στραβή και βρεθεί κοπέλα με κορονοιό οι πελάτες της μπορούν εύκολα να ταυτοποιηθούν από τις κάμερες που υπάρχουν μέσα στα σπίτια και έξω από αυτά.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.104
Κριτικές
99
Like
47.551
Πόντοι
21.511
δεν θεωρώ ότι σπαμάρουμε γιατί δεν μπορεί να γίνει ημερήσια ενημέρωση όποτε συνεχίζω, αν μπορούσε να γίνει θα το έκοβα αμέσως.
άλλωστε μου αρέσει η συζήτηση-διαφωνία μας

σου εξήγησα ότι άλλο το μπουρδέλο και άλλο το γαμήσι με κανονική γκόμενα και άλλο η σοβαρή σχέση-γάμος.
αυτό που λες θα το δεχόμουν αν μίλαγα σε σαιτ που δεν λέγεται bourdela.com εδώ νομίζω ότι όλοι είμαστε εθισμένοι με τις πουτάνες και αρκετοί δεν μπορούμε και δεν θέλουμε να τις κόψουμε, αυτό τι σημαίνει ότι δεν θα αγαπήσουμε ποτέ;
για εμένα το μπουρδέλο είναι σαν να τραβάω μαλακία, δεν νιώθω κάποιο συναίσθημα! και δεν το θεωρώ κέρατο, ούτε κάτι που μπορεί να αναπληρωθεί από μια σταθερή σχέση.

μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια!!!

εσενα σου αρεσει φιλε... αλλα μαλλον μονο σε σενα αρεσει :tooth:

μου λες για κυρος, εμπιστοσυνη στη δουλεια απο τη μια.
αλλα μη μαθει ο κοσμος οτι γαμας στα μπουρδελα.

μετα εισαι παντρεμενος, αλλα γυρνας στα μπουρδελα γιατι εισαι εθισμενος.

πιο μετα, το γαμησι στο μπουρδελο ειναι για σενα μαλακια και οχι κερατο.
εδω που ειναι το κυρος και η εμπιστοσυνη... η' αλλο αυτο???
τη γυναικουλα σου τη σκεφτεσαι καθολου ??
@@ μαλλον εεε??
αν σου τα εκανε αυτη αυτα, τι θα ελεγες μετα ???

τρεχα γυρευε παιχτη, μου φαινεται θελεις και την πιτα ολοκληρη αλλα και το σκυλο χορτατο.

αυτα που λες δε συμβαδιζουν με την καμια (γνωμη μου) και δε ξερεις τι θελεις απο τον εαυτο σου.

εχεις καμια σχεση με τον προεδρο του εδεσσα'ι'κου by the way ??




 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Παιδιά αν γίνει η στραβή και βρεθεί κοπέλα με κορονοιό οι πελάτες της μπορούν εύκολα να ταυτοποιηθούν από τις κάμερες που υπάρχουν μέσα στα σπίτια και έξω από αυτά.

Μιλάνε οι περισσότεροι για τον κορονοϊό σαν να πρόκειται για χολέρα!

Ο κορονοϊός είναι μια βαριά εποχική γρίπη και τίποτε περισσότερο! Τον χρησιμοποιούν όλες οι κυβερνήσεις ως αντιπερισπασμό για να δικαιολογήσουν τις αποτυχίες τους στην οικονομία και για να μετατρέπουν τις αντιδράσεις των πολιτών σε διαμαρτυρίες του καναπέ!

 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.959
Like
8.791
Πόντοι
2.306
Μιλάνε οι περισσότεροι για τον κορονοϊό σαν να πρόκειται για χολέρα!

Ο κορονοϊός είναι μια βαριά εποχική γρίπη και τίποτε περισσότερο! Τον χρησιμοποιούν όλες οι κυβερνήσεις ως αντιπερισπασμό για να δικαιολογήσουν τις αποτυχίες τους στην οικονομία και για να μετατρέπουν τις αντιδράσεις των πολιτών σε διαμαρτυρίες του καναπέ!
Όχι και τόσο βαρια εδώ μπορεί να έχεις τον ιό και να μην έχεις καν συμπτώματα!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom