Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 186 άτομα (6 μέλη και 180 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.271
Πόντοι
2.036
Καινουργια πανηψηλη Ουκρανεζα γυναικαρα εντοπιστηκε σημερα το μεσημερι κατα τις 13:45 στο ΜΑ 21 ισογειο... ειχε αναφερθει και απο τον Σμυρνη στην προσφατη του τσαρκα στο Μεταξουργειο....το ονομα της Αλινα με εντυπωσιακο σωμα μοντελου...το παρουσιαστικο της θυμιζει την επισης πανηψηλη κοκκινομαλλα Ουκρανεζα Ναταλια που δουλευε στο Ιασωνος 1α αλλα και την επισης μελαχρινη Ουκρανεζα Φωτεινη που δουλευει στο Διδυμου 27..... δεν την πηρα τελικα καθως ειχα μολις αδειασει στην Μαρια την Νιγηριανη στο Ιάσονος 39 πορνομολ και απλα μπηκα στον οικο να δω τι παιζει....Μπηκε ομως στο στοχαστρο, ισως αυριο δοκιμαστει....
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
179
Like
800
Πόντοι
81
Ξέρουμε αν παίζουν μπάλα τζανινα και Σάρα στο 25αρι σήμερα?
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
267
Like
1.204
Πόντοι
201
Φυλής πήγαινε στη μπιουτι μπορεί να είναι παχουλή και όχι από τις ωραίες μαύρες αλλά θα περάσεις καλά,τώρα αν θες λίγο πιο ωραια πήγαινε Κατερίνα φωκαιας 9 δίνει κωλο κάνει ελεύθερο στοματικό για μένα και οι 2 δε είναι ωραίες τη Κατερίνα τη έχω πάρει τη μπιουτι όχι παραειναι παχουλή ακόμα και για μένα.Τωρα αν θες Κούκλα πήγαινε Ηλέκτρα Φώκαιας 7 δίνει και κωλο είναι νέα και όμορφη για μένα τη έχω πάρει 2 φορές.
Η Ηλέκτρα δίνει κώλο με +10 ευρώ και αυτό αν θέλει δηλαδή με 20+10=30 ευρώ....μέσα στο δωμάτιο είναι ψοφίμι ........δεν βγάζει πουτανιά,κλασσικά δε σε κοιτά στα ματιά ......με κλειστά μάτια σεξ ,λέει πονάει το μουνί μου .....τότε τι ήρθες να δουλέψεις? Από εμφάνιση μέτρια μη τρελαθούμε...........Χύσιμο στο στόμα δεν κάνει....ανακοινώνεται τελειωτικό στο σώμα και αν την χύσεις στο σώμα το δέχεται αλλά στραβώνει που λερώθηκε....μωρή αν δεν θες να σε χύσουμε μη το ανακοινώνεις...και όλα αυτά και πολλά άλλα με souper slow motion.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Η Ηλέκτρα δίνει κώλο με +10 ευρώ και αυτό αν θέλει δηλαδή με 20+10=30 ευρώ....μέσα στο δωμάτιο είναι ψοφίμι ........δεν βγάζει πουτανιά,κλασσικά δε σε κοιτά στα ματιά ......με κλειστά μάτια σεξ ,λέει πονάει το μουνί μου .....τότε τι ήρθες να δουλέψεις? Από εμφάνιση μέτρια μη τρελαθούμε...........Χύσιμο στο στόμα δεν κάνει....ανακοινώνεται τελειωτικό στο σώμα και αν την χύσεις στο σώμα το δέχεται αλλά στραβώνει που λερώθηκε....μωρή αν δεν θες να σε χύσουμε μη το ανακοινώνεις...και όλα αυτά και πολλά άλλα με souper slow motion.
Άσε που δε σε αφήνει και πολύ να την χαρείς να της γλυψεις τα κωλομαγουλα,γενικά δε σε ψιλοαφηνει να τη χαρείς κρίμα γιατί μαρεσει πολύ εμφανησιακα γαμωτο είναι όμορφη για μένα λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά σώμα λεπτό προς κανονικό γενικά πολύ μαρεσει αλλά στο δωμάτιο κρυοκωλη,με ρωτάει πως με λένε της λέω Δημήτρης και μου λέει Δημήτρη μου Δημήτρη μου μου το κλείσες το σπίτι μου Ψωφισα στα γέλια και γελαγε και αυτή σα χαζη χαχαχαχα.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
267
Like
1.204
Πόντοι
201
Ξέρουμε αν παίζουν μπάλα τζανινα και Σάρα στο 25αρι σήμερα?
Αυτή η τσιγκανορουμάνα Σάρα που μοιάζει λίγο με την Πάολα είναι το πιο αγενές πορνίδιο που έχω συνατήσει στη ζωή μου ,κάθε φορά και πιο αγενής και κακή συμπεριφορά ακόμα και στο σαλόνι .... την 3η φορά που πήγα δεν άντεξα και την έδιωξα από το δωμάτιο αυτό το έχω κάνει μόνο με 2 βρωμοπούτανα σε όλη την πορνοκαριέρα μου και η τελευταία γυναίικα να ήταν στον πλανήτη θα προτιμούσα να τον έπαιζα παρά να την πηδήξω.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
267
Like
1.204
Πόντοι
201
Άσε που δε σε αφήνει και πολύ να την χαρείς να της γλυψεις τα κωλομαγουλα,γενικά δε σε ψιλοαφηνει να τη χαρείς κρίμα γιατί μαρεσει πολύ εμφανησιακα γαμωτο είναι όμορφη για μένα λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά σώμα λεπτό προς κανονικό γενικά πολύ μαρεσει αλλά στο δωμάτιο κρυοκωλη,με ρωτάει πως με λένε της λέω Δημήτρης και μου λέει Δημήτρη μου Δημήτρη μου μου το κλείσες στο σπίτι μου Ψωφισα στα γέλια και γελαγε και αυτή σα χαζη χαχαχαχα.
Όταν θα ξαναδώσει τον κώλο της με 20 ευρώ μόνο τότε θα πάω για να της το ξεσκίσω και σχεδόν τίποτε άλλα δεν αξίζει από το σεξ με αυτήν.......
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Όταν θα ξαναδώσει τον κώλο της με 20 ευρώ μόνο τότε θα πάω για να της το ξεσκίσω και τίποτα άλλα δεν αξίζει από το σεξ με αυτήν.......
Δε αξίζει ρε γαμωτο όχι και σου ξαναλέω κρίμα γιατί έχει τρυφερό νεανικό δέρμα το πολύ 30 αράς όχι παραπάνω και είναι και όμορφη γενικά και δίνει και κωλο ενώ κωλο όπως ξέρουμε δίνουν οι μπαζολες γενικά.Δε ξέρω Κατερίνα φωκαιας 9 έχεις παρει?αν όχι πάρτην υπηρεσίες φωτιά για 20 ευρώ τα τιμάει τα 20 ευρώ και με το παραπάνω τέτοιες υπηρεσίες αξίζουν σεβασμό,εμφάνηση όμως πολύ μετρια πράγματα για μένα ένα 5 στα 10.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
Καινουργια πανηψηλη Ουκρανεζα γυναικαρα εντοπιστηκε σημερα το μεσημερι κατα τις 13:45 στο ΜΑ 21 ισογειο... ειχε αναφερθει και απο τον Σμυρνη στην προσφατη του τσαρκα στο Μεταξουργειο....το ονομα της Αλινα με εντυπωσιακο σωμα μοντελου...το παρουσιαστικο της θυμιζει την επισης πανηψηλη κοκκινομαλλα Ουκρανεζα Ναταλια που δουλευε στο Ιασωνος 1α αλλα και την επισης μελαχρινη Ουκρανεζα Φωτεινη που δουλευει στο Διδυμου 27.....
βασικά εκτός απο χθές,
Screenshot_20240516_222220.jpg

την είχα πρωτοδεί πριν 3 βδομάδες,
Screenshot_20240516_221743.jpg

τότε σύμφωνα με τον τσατσο ήταν η 2η της μέρα στη δουλειά
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
267
Like
1.204
Πόντοι
201
Δε αξίζει ρε γαμωτο όχι και σου ξαναλέω κρίμα γιατί έχει τρυφερό νεανικό δέρμα το πολύ 30 αράς όχι παραπάνω και είναι και όμορφη γενικά και δίνει και κωλο ενώ κωλο όπως ξέρουμε δίνουν οι μπαζολες γενικά.Δε ξέρω Κατερίνα φωκαιας 9 έχεις παρει?αν όχι πάρτην υπηρεσίες φωτιά για 20 ευρώ τα τιμάει τα 20 ευρώ και με το παραπάνω τέτοιες υπηρεσίες αξίζουν σεβασμό,εμφάνηση όμως πολύ μετρια πράγματα για μένα ένα 5 στα 10.
Την Κατερίνα μια φορά την πήρα και ήταν άψογη στις υπηρησίες της, το τιμά και με το παραπάνω το 20 ρικο.Τον δε κώλο της τον πήρα αδιαμαρτύρητα.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Την Κατερίνα μια φορά την πήρα και ήταν άψογη στις υπηρησίες της, το τιμά και με το παραπάνω το 20 ρικο.Τον δε κώλο της τον πήρα αδιαμαρτύρητα.
2 φορές τη πήρα κωλο γενικά τα τιμά τα λεφτά πολύ αλλά ωραία δε είναι ένα 5 στα 10 ενώ Ηλέκτρα για μένα 7 Άρι αλλά τελείως ξενερα η φάση.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
267
Like
1.204
Πόντοι
201
2 φορές τη πήρα κωλο γενικά τα τιμά τα λεφτά πολύ αλλά ωραία δε είναι ένα 5 στα 10 ενώ Ηλέκτρα για μένα 7 Άρι αλλά τελείως ξενερα η φάση.
Η Ηλέκτρα δεν έχει πουτανιά αλλά ηληθιότητα στο βλέμμα και στα λεγόμενα της ,δεν σε καυλώνει μόνο όταν στήνει την κωλάρα της και της την ξεσκίζεις .....άσε που το παίζει και μιξοπαρθένα ,λέει δεν κάνω κώλο αρχικά ενώ είναι ξεσκισμένη η κωλοτριπίδα της και μετά λέει κάνω με με +10 ευρώ.Άντε γιαααααααα!
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Η Ηλέκτρα δεν έχει πουτανιά αλλά ηληθιότητα στο βλέμμα και στα λεγόμενα της ,δεν σε καυλώνει μόνο όταν στήνει την κωλάρα της και της την ξεσκίζεις .....άσε που το παίζει και μιξοπαρθένα ,λέει δεν κάνω κώλο αρχικά ενώ είναι ξεσκισμένη η κωλοτριπίδα της και μετά λέει κάνω με με +10 ευρώ.Άντε γιαααααααα!
Ναι δε έχει πουτανια μαρεσει όμως το σώμα της είναι λευκό θυλικο σώμα γενικά μαρεσει αλλά μέχρι εκεί τίποτα άλλο.Γενικα στο δωμάτιο ξενερα.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
97
Like
332
Πόντοι
20
Δυστυχώς, όλες οι ωραίες πουτάνες του 20άρικου έχουν εξαφανιστεί από την πιάτσα.

Κάθε πέρυσι και καλύτερα!
Αυτό ακριβώς φίλε μου..μόλις πέρασα μια τσάρκα από φυλης και δρν είχε τίποτα αξιόλογο..όλες ότι νάνε
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
Μικρέ, επειδή θες μαθήματα. Άμα μπουκωσει όπως λες μια κοπέλα στο μουνι της μωρομαντιλα και ξεχαστεί ή δεν καταφέρει να βγει καποιο κομμάτι από μέσα τότε υπάρχει κίνδυνος μόλυνσης - συψημιας γιατί απλά δεν θα το πάρει χαμπάρι και όταν το πάρει χαμπάρι θα είναι επειδή θα έχει ξεκινήσει ήδη η μόλυνση από τις ενοχλήσεις, πονους, άσχημη μυρωδιά. Ταμπον βάζουν τις τελευταίες 2 μέρες της περιόδου εφόσον θέλουν λεφτά και δεν κάθονται σπίτι τους να αναρρώσουν και τελειώνει εκεί το πανηγύρι. Άλλες δε βάζουν καθόλου ταμπον τις τελευταίες δυο μέρες και γαμιουνται έτσι. Το αιμα από το πολύ γαμησι είναι λιγότερο επειδή είναι συνέχεια ανοιχτός ο κόλπος - τράχηλος. Αλλάξτε κουβέντα, σπαμαρουμε.
Δυστυχως..το κανουν πολλες..!!πολυ επικινδυνο πρωτα για τις ιδιες...και απαραδεχτο για τους πελατες φυσικα...
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Δυστυχώς, όλες οι ωραίες πουτάνες του 20άρικου έχουν εξαφανιστεί από την πιάτσα.

Κάθε πέρυσι και καλύτερα!
Εντάξει μη είσαι υπερβολικός μπορώ ακόμα και τώρα να σου πω μερικές.Παμε Ντιάνα φυλής 65,Κορίνα φυλής 65,Ηλέκτρα Φώκαιας 7,Τζούλια φυλής 65,Χριστίνα τσέχα φυλής 65,Εντζυ Φυλής 72,Έμμυ Λιοσίων 73 απλά σε γενικές γραμμές έχει γεμίσει η φυλής λατίνες και δε παλεύεται η φάση,λίγες ωραίες πλέον.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
Ποια τσέχα μωρέ, και η Ράνια και η Χριστίνα αλβανεζες είναι
Σχεδον ολες απ τη φυλης και οχι μονο..απο Αλβανια ειναι..οχι πως εχει καποια σημασια..αλλα ισχυει.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Σχεδον ολες απ τη φυλης και οχι μονο..απο Αλβανια ειναι..οχι πως εχει καποια σημασια..αλλα ισχυει.
Αλβανεζες και μολβαδεζες το 95 τοις εκατό φυλής και Μεταξουργείο και Λιοσίων και μη ακούτε τις πίπες για Ρωσίδες ουκρανεζες κλπ.Επισης μη ξεχνάμε τις λατινες έχουν γεμίσει όλα τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου της φυλής και της Λιοσίων με λατινες τι φάση?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom