Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 197 άτομα (11 μέλη και 186 επισκέπτες)

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Περασα προχτες το απογευμα με την Ιβανα απο Δ27, η οποία μου γυαλισε κωλοτρυπα αδιαμαρτηρητα για οση ωρα ηθελα και σε οποια σταση γουσταρα. Για τους φαν του ειδους προτεινεται!
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
669
Κριτικές
1
Like
496
Πόντοι
26
Πολλες φορες μου εχει τυχει οταν λεω στις πουτανες οτι θελω πιπα με προφυλακτικο (σε μπουρδελο χρησιμοποιω παντα προφυλακτικο) με κοιτανε με εκπληξη και μου λενε παντα μωρο μου με προφυλακτικο κανω! χαχα

Ειναι καπως περιεργο, και καλα θελουν να δειξουν οτι δεν ειναι και τοσο <<πουτανες>> η ειναι καθαρες η οτι προσεχουν ..η οτι δεν ειναι και τοσο ευκολες..χαχα

Εχει πολυ πλακα..
Χαχαχα μου έχει τύχει αυτό που λες σε μία της λέω θέλω με Καποτά και λέει πάντα με Καποτα έχω και 5 παιδιά και η τύπισσα κάνει χρόνια στο μενού ελευθέρο στοματικό.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
669
Κριτικές
1
Like
496
Πόντοι
26
Πολλες φορες μου εχει τυχει οταν λεω στις πουτανες οτι θελω πιπα με προφυλακτικο (σε μπουρδελο χρησιμοποιω παντα προφυλακτικο) με κοιτανε με εκπληξη και μου λενε παντα μωρο μου με προφυλακτικο κανω! χαχα

Ειναι καπως περιεργο, και καλα θελουν να δειξουν οτι δεν ειναι και τοσο <<πουτανες>> η ειναι καθαρες η οτι προσεχουν ..η οτι δεν ειναι και τοσο ευκολες..χαχα

Εχει πολυ πλακα..
Μάλιστα ήταν η Ρίτα Φώκαιας της λέω θέλω με Καποτα και μου λέει ναι πάντα με Καποτα να προσέχουμε έχω και παιδιά και κάνει χρόνια ελεύθερο στοματικό στο μενού.Η ειρωνεία είναι μια άλλη φορά που τη πήρα (2 φορές την έχω πάρει σύνολο) που της είπα να μη βάλει Καποτά μια χαρά τον πήρε στο στόμα και λέει κάνε μου και εσύ γλυφομούνι της λέω δε κάνω γλυφομούνι και μου λέει γιατί εγώ πως κάνω ελευθερο? χαχαχα
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.808
Πόντοι
736
Επειδη δεν βρηκα κατι για αυτην την Κατια Φυλης 71β, να υποθεσω πλαστικο το βυζι ε?

Κατια Φυλης 71β.jpg
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.348
Πόντοι
2.036
Mαγκες εχετε να προτεινετε καποια με καλη συμμετοχη στην πρωτη βαρδια; Εμφανιση δεν με πολυενδιαφερει. Να βγαζει καυλα απλως και να εχει συμμετοχη με γλωσσοφιλα.
Ασυζητητι θα πας στην Λευκορωσιδα Εκατερινα, κοκκινομαλλα μιλφαρα σχετικα ψηλη με νορμαλ σωμα....Ιασωνος 46 οροφος...πρωι-μεσημερι...θα σε ταραξει στα γλωσσοφιλα, χωρις πλακα...βεβαια επειδη καπνιζει θα σου ερθει λιγη τσιγαριλλα αλλα εμενα αυτο με φτιαχνει περισσοτερο χαχαχα....
 

Petros3412

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Ασυζητητι θα πας στην Λευκορωσιδα Εκατερινα, κοκκινομαλλα μιλφαρα σχετικα ψηλη με νορμαλ σωμα....Ιασωνος 46 οροφος...πρωι-μεσημερι...θα σε ταραξει στα γλωσσοφιλα, χωρις πλακα...βεβαια επειδη καπνιζει θα σου ερθει λιγη τσιγαριλλα αλλα εμενα αυτο με φτιαχνει περισσοτερο χαχαχα....

Ασυζητητι θα πας στην Λευκορωσιδα Εκατερινα, κοκκινομαλλα μιλφαρα σχετικα ψηλη με νορμαλ σωμα....Ιασωνος 46 οροφος...πρωι-μεσημερι...θα σε ταραξει στα γλωσσοφιλα, χωρις πλακα...βεβαια επειδη καπνιζει θα σου ερθει λιγη τσιγαριλλα αλλα εμενα αυτο με φτιαχνει περισσοτερο χαχαχα....
Τι ηλικία είναι περίπου?
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
99
Like
213
Πόντοι
20
Περασα προχτες το απογευμα με την Ιβανα απο Δ27, η οποία μου γυαλισε κωλοτρυπα αδιαμαρτηρητα για οση ωρα ηθελα και σε οποια σταση γουσταρα. Για τους φαν του ειδους προτεινεται!
Όντως δίνει κωλο αυτή;
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
565
Κριτικές
5
Like
4.686
Πόντοι
726
Όντως δίνει κωλο αυτή;
Εγώ κατάλαβα όχι ότι δίνει κωλότρυπα αλλά ότι τή γυαλίζει σ όποιον της το ζητήσει ,νομίζω το είπε τίμια και ξεκάθαρα ο ντίμις,
άν και προσωπικά δέν.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
565
Κριτικές
5
Like
4.686
Πόντοι
726
Σε άλλα νέα επέστρεψε στην πρωινή βάρδια η Τατιάννα η γνωστή στο 66α για τους φάνς,πάντως τσίμπησε σε κιλά.

Επίσης στο 72ισ. παραμονεύει στο μισοσκόταδο μια Αλεξάνδρα Πολωνέζα αντί της Κατερίνας στην πέφτει πιάνει
παντελόνι πούτσο σαλόνι κολλητσιδέ στυλ Κατερίνας ψιλοφτιάχτηκα ένεκα κάλτ ατιμόσφαιρας αλλά την έκανα με ελαφρά μεν αποφασιστικά δε.

Στο φωκ19 η Κάρλα Γυαλιά που επέστρεψε ,αυτή σα να πιάνει λίγο απ'όλες τις βάρδιες.

Στη Διδύμου22ισ. είδα τη Σύλβια από το φ109 προμίλφ
ρωσόφωνη με κόμμωση καρεδάκι στρόγγυλο καστανομελί την έχω πάρει παλιότερα για μένα από μουνί καλλίφωνη, α βρώ χρόνο κριτική.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Φυλης 84Β ή 86Α.
Δεν θυμαμαι ακριβως, αλλα σιγουρα 1 απο αυτα τα 2.
Μια φορα περασα με την Σονια, εχει κολαρα για σκισιμο αλλα ολο μη το ενα μη το αλλο οπως ειπαν και οι παραπανω.
Στο τελος ξενερωσα, μου επεσε και ουτε καν μουνι δεν μπηκα. Αν δεν εισαι εγκεφαλικος και δεν χαμπαριαζεις απο τετοια πηγαινε.
Αν δεις οτι η πορτα κατω ειναι ανοιχτη αλλα το φωτακι κλειστο και η πορτα πανω κλειδωμενη, σημαινει πως ειναι δωματιο με πελατη διοτι το μαγαζι το τρεχει μονη της.

Ελπιζω να βοηθησα.
Α, έτσι εξηγείται...
Εγώ νόμιζα ότι το κλείνει το μαγαζί για να κάνει πρωκτανάπαυση.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
46
Like
2.231
Πόντοι
1.076
Απορω με μερικους που βγαζουν ομορφη την Ηλεκτρα απο την φυλης
Ρε εσεις πατε καθολου καλα ;;;;;;
Επειδη το επιπεδο πια στη φυλης..ειναι χαμηλο..πολλες απ αυτες δουλευουν και Μεταξι...οι μετριες..λογιαριαζονται πια ως καλες...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
46
Like
2.231
Πόντοι
1.076
Περασα προχτες το απογευμα με την Ιβανα απο Δ27, η οποία μου γυαλισε κωλοτρυπα αδιαμαρτηρητα για οση ωρα ηθελα και σε οποια σταση γουσταρα. Για τους φαν του ειδους προτεινεται!
Λεει τιποτα εμφανισιακα? Δεν αρκει να δινει κωλο..τον θελουμε κι ωραιο..
 
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
27
Like
153
Πόντοι
0
Mαγκες εχετε να προτεινετε καποια με καλη συμμετοχη στην πρωτη βαρδια; Εμφανιση δεν με πολυενδιαφερει. Να βγαζει καυλα απλως και να εχει συμμετοχη με γλωσσοφιλα.
Η Άννα στο Ιωαννίνων 3 στον όροφο, προχωρημένης ηλικίας milf, ωραίο σώμα και καλή συμμετοχή. Μπορεί να σε πιάσει λίγο στην πάρλα, βέβαια, λόγω χαρακτήρα, αλλά δεν νομίζω να περάσεις άσχημα.
 

healaras

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Από νυχτερινή βάρδια τι δυνατό παίζει ;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.207
Κριτικές
496
Like
62.989
Πόντοι
39.662

healaras

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom