Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (22 μέλη και 253 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Στους χιονισμένους δρόμους της Αθήνας, όπως ακριβώς είχε προβλέψει ο Αρνιακός, έκανα μια μικρή βολτούλα:

Διδύμου 20 κλειστό
Διδυμου 27 η Αλιόνα η γκιλφ ρουφήχτρα.
Πιπίνου 118 η Λάνα και η Αλίσια.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα σας,
Μία σύντομη ενημέρωση για την πρωινή βάρδια.
Στο Φυλής 109Β ήταν η Ντανιέλα, αδύνατη, με μελαμψό δέρμα και καστανοκόκκινα μαλλιά κοντά και η Ξένια,κοντή,ελαφρώς γεματούλα με κοντά ξανθά μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αμφότερες.Πρώτη επίσκεψη στην Ντανιέλα με πολύ καλές όπως πάντα επιδόσεις.
Στο Διδύμου 18Α το ισόγειο η Ναταλύ,μιλφ,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και κοντά καστανά μαλλιά ξυρισμένα απο την μία πλευρά.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Τα Διδύμου 20&22 ήταν κλειστά.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 κλασσικά η Καίτη πρώην Άντζελα απο Αγκύρας 12 αριστερό ισόγειο.Ψηλή μιλφ,νταρντάνα,γεροδεμένη,με κοντά ξανθά μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στο ισόγειο ήταν σε ντουέτο η Φωτεινή Γκμοχ και η Ρωξάνη.Η Φωτεινή κοντή με πιασιματάκια και μαύρα κοντά μαλλιά,η Ρωξάνη κοντή με πιασιματάκια και ξανθά μαλλιά πιασμένα σε αλογοουρά.
Στο Μεγάλο Αλεξάνρου 22 στον όροφο σε ντουέτο η ώριμη Βικτώρια,υπέρβαρη,με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και κώλο και η Ναταλύ η "Τουρλοκωλιάστρα" ώριμη Ρωσόφωνη,με ξανθά μακριά μαλλιά,κανονικών κιλών με λίγα πιασίματα και μαγουλάκια.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο  Ιάσωνος 44 δεξιά η μιλφ Αλεξάνδρα απο το Ιάσωνος 36.Γεματούλα με ξανθά μαλλιά πιασμένα πάνω.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 46 στον όροφο μία καινούρια Ρωσόφωνη σύμφωνα με τον τσάτσο.Η Μαρία,με βυζάρες,γεματούλα και μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Σε κανονικό πρόγραμμα. Πληθωρική κοπέλα αλλά σίγουρα κάποιους θα συγκινήσει μιας και είναι ομορφούλα στο πρόσωπο και διαθέτει και βυζάρες.
Στο Ιάσωνος 46 στο μεσαίο ισόγειο η Αλίσια η Ρωσόφωνη μιλφ απο τα Κολωνού 48 και Κολωνού 27 με αύξουσα σειρά εμφανίσεως. Κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,ξανθά μαλλιά,πρόσωπο αδιάφορο.Ανακοινώθηκε κανονικό πρόγραμμα αλλά η συγκεκρίμενη απότι γνωρίζω κάνει και γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Ιάσωνος 46 στο ισόγειο αριστερά ήταν η Μαρία,γεματούλα,με βυζάρες και ξανθά μαλλιά πλεγμένα σε δύο κοτσιδάκια.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 45 στην δεξιά εξώπορτα ήταν η Ντιάνα.Ψηλή,γεροδεμένη,με καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 45 στην αριστερή εξόπωρτα στο μαγαζί στο βάθος ήταν η Άννα πρώην Γιασμίν που είχα δει και εχθές στο προηγούμενο μαγαζί.Αθίγγανη,με μαύρα μακριά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά.Σε κανονικό πρόγραμμα. Το μαγαζί δεξιά και σήμερα ήταν κλειστό.
Το Κολωνού 48 και σήμερα ήταν κλειστό.
Στο Ιάσωνος 19 στο ισόγειο η Μόνικα απο το Κολωνού 27 ισόγειο. Αθίγγανη,πιτσιρίκα,αδύνατη αρκετά, με μελαμψό δέρμα και καστανόξανθα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 19 στον όροφο ήταν η Νικόλ, υπέρβαρη γυρολόγος με καστανόμαυρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 20 τέλος με τον ανελκυστήρα ήταν η Αλίσια.Κοπέλα λεπτή,με λευκό δέρμα και μακριά καστανόξανθα μαλλιά.Κανονικό πρόγραμμα.Αποφάσισα να την δοκιμάσω.Τι το ήθελα μεγάλη cockblocker η συγκεκριμένη.Λεπτομέρειες θα γράψω εντός ολίγου.Προς αποφυγή η συγκεκριμένη.
Καλό Σαββατοκύριακο!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Στο Ιάσωνος 20 τέλος με τον ανελκυστήρα ήταν η Αλίσια.Κοπέλα λεπτή,με λευκό δέρμα και μακριά καστανόξανθα μαλλιά.Κανονικό πρόγραμμα.Αποφάσισα να την δοκιμάσω.Τι το ήθελα μεγάλη cockblocker η συγκεκριμένη.Λεπτομέρειες θα γράψω εντός ολίγου.Προς αποφυγή η συγκεκριμένη.
Καλό Σαββατοκύριακο!
Ήμουνα στο ''τσακ'' να μπω,μας γλύτωσες από άλλη μια φόλα!
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
παιδες καλησπερα ξερει κανεις τι εγινε? η ειρηνη απο φυλης 9 ηταν συνηθως απογεμα
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 3 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 1β αριστερά: Έμιλι. Φαίνεται γλυκιά αλλά είναι τσαούσα, π.χ. δεν γουστάρει να της γλείφω τα πόδια. Βασικός μου στόχος είναι να τη φέρω στα νερά μου. Πιστεύω ότι με το χρόνο θα τη στρώσω.

Το σημερινό μου γαμήσι είναι αφιερωμένο σε όλους τους ΜΑΛΑΚΕΣ που νομίζουν ότι έχω υπάρξει κολλημένος με την Κορίνα ή με οποιαδήποτε άλλη πουτάνα. Είναι οι ίδιοι μαλάκες που με ψήφισαν για Μίστερ Μαλάκα.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Πριν από 3 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 1β αριστερά: Έμιλι. Φαίνεται γλυκιά αλλά είναι τσαούσα, π.χ. δεν γουστάρει να της γλείφω τα πόδια. Βασικός μου στόχος είναι να τη φέρω στα νερά μου. Πιστεύω ότι με το χρόνο θα τη στρώσω.

Το σημερινό μου γαμήσι είναι αφιερωμένο σε όλους τους ΜΑΛΑΚΕΣ που νομίζουν ότι έχω υπάρξει κολλημένος με την Κορίνα ή με οποιαδήποτε άλλη πουτάνα. Είναι οι ίδιοι μαλάκες που με ψήφισαν για Μίστερ Μαλάκα.
:orchestra:

Τα 4 από τα 5 προφίλ που μου έχει αποκλείσει τα έχω μετονομάσει "Corina Sagapo". Δηλαδή τώρα πάει στις ρυθμίσεις του προφίλ της και βλέπει ότι έχει μπλοκάρει 4 άτομα με το όνομα "Corina Sagapo".  :grin:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ανόητε noctilucent την εποχή που τα έκανα αυτά γαμούσα παράλληλα 10-15 άλλες πουτάνες. Είστε τελείως μαλάκες.  :jerking:
 

kwstas30

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ και αρκετό καιρό βρίσκεται στην πατρίδα της λόγω προσωπικού (οικογενειακού) θέματος.

σε ευχαριστω πολυ!

θα ειχες την καλοσυνη να με ενημερωσες σε προσωπικο μηνυμα εαν το θυμηθεις η εδω περα αν γνωρισεις στο μελλον κατι νεοτερο???
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Kαλησπέρα σας,
Μία σύντομη ενημέρωση για την πρωινή βάρδια.
Καλησπέρα,καταδρομέας-χιονοδρόμος ήσουν στο στρατό;
Ευχαριστούμε  :hi:
Εμείς γεράσαμε.Πίνουμε  :woldman:  χαμέμηλον κοντά στη σόμπα!
Στο Ιάσωνος 20 τέλος με τον ανελκυστήρα ήταν η Αλίσια.Κοπέλα λεπτή,με λευκό δέρμα και μακριά καστανόξανθα μαλλιά.Κανονικό πρόγραμμα.Αποφάσισα να την δοκιμάσω.Τι το ήθελα μεγάλη cockblocker η συγκεκριμένη.Λεπτομέρειες θα γράψω εντός ολίγου.Προς αποφυγή η συγκεκριμένη.
Μπορούσες να την ψυχολογήσεις από το σαλόνι οτι είναι φόλα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
Μιας και αναφέρθηκε η Πωλίνα από Καλύμνου λίγες σελίδες πριν,ξέρει κανείς αν τα παίρνει στο πρόσωπο;
Εγώ φίλε 2 φορές την έχω γαμήσει. Την πρώτη Βέργας 2  και τα πήρε στα χείλη και στα μάγουλα  και τη δεύτερη στο Καλύμνου 48 πριν κανα χρόνο και τα πήρε όλα στο στόμα. Αν είσαι σωστός δεν αρνείται η γυναίκα τίποτα.
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
208
Like
86
Πόντοι
1
Η μιλφ Εμμανουελα απο Ιασωνος 43 και Κολοκυνθους 36 ξερει κανεις που και ποτε δουλευει?
 

makis80

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
6
Like
51
Πόντοι
0
Η Πωλίνα θα σου κάνει όλα τα βίτσια, αλλά η θηλυκότητα έχει παρέλθει...
 

makis80

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
6
Like
51
Πόντοι
0
Η Αννίτα πότε έρχεται να δούμε και λίγο σέρβις;
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Μου φαινεται πως ο χιονιας Αριαδνη εχει μπλοκαρει ολους τους σημερινους ενημερωτες της μπουρδελοτσαρκας.
Συγχαρητηρια στον προφεσσορα που εχει και 4επι4 να πουμε.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Kαλησπέρα σας,
Μία σύντομη ενημέρωση για την πρωινή βάρδια.

Στο Ιάσωνος 20 τέλος με τον ανελκυστήρα ήταν η Αλίσια.Κοπέλα λεπτή,με λευκό δέρμα και μακριά καστανόξανθα μαλλιά.Κανονικό πρόγραμμα.Αποφάσισα να την δοκιμάσω.Τι το ήθελα μεγάλη cockblocker η συγκεκριμένη.Λεπτομέρειες θα γράψω εντός ολίγου.Προς αποφυγή η συγκεκριμένη.
Καλό Σαββατοκύριακο!

Πολύ καλή και χρήσιμη η ενημέρωσή σου Προφέσορα!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
ξερει κανεις εαν η τανια η τατιανα απο ιασωνος 46 αριστερα η ρωσιδα ξανθια μιλφ ειναι ακομα εκει.μου ειχε πει οτι θα εφευγε απο εκει.εαν οντως εφυγε κ που εχει παει thanks

Ρίξε μια ματιά στο Ιάσωνος 44 δεξιά κυρίως στην πρωινή βάρδια.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
σε ευχαριστω πολυ!

θα ειχες την καλοσυνη να με ενημερωσες σε προσωπικο μηνυμα εαν το θυμηθεις η εδω περα αν γνωρισεις στο μελλον κατι νεοτερο???

Βεβαίως.

Αυτό που ξέρω (ως τώρα) είναι ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να έρθει γύρω στα τέλη Φλεβάρη.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
..καλημέρα σε όλους..χθεσινή βολτίτσα στην πρωινή βάρδια και κατάθεση στο πρώτο πορνοσπιτάκι που μπήκα..Ιωαννίνων 5 όπου και εμφανιζόταν μια στρουμπουλή αλλά καλοστεκούμενη μιλφ ονόματι Άντζελα και η Υβόν με την οποία και πέρασα..ψηλή 40άρα+ με πιανούμενο κορμί σφιχτό,πρόστυχο πρόσωπο και βλέμμα πόρνο,ωραίο γεμάτο στήθος,ποδάρες και απίστευτα λεία επιδερμίδα..ξεκίνησε με χάδια και λάγνα αισθησιακά φιλιά παντού και για ώρα..πέρασμα σκουφιού και βαθιά αργή πίπα με ταυτόχρονο ακούραστο καραμέλωμα αρχιδιώνε..ωραίο τίμιο στήσιμο στα τέσσερα και ξεμούνιασμα χωρίς μα και μου..έτσι και τέλειωσα με το πορνοδάχτυλό μου χωμένο στο στόμα της και την Υβόν να το πιπιλάει με μανία..πολλή καλή συνεύρεση σε πεντακάθαρο δωμάτιο με σφραγισμένες παντούφλες και πετσετούλα και ζεστό νερό στη ντουζιέρα..ένα με ''χάλασε'' μόνο,όταν σε ερώτησή μου αν γλύφει το βιριβή ακαπέλα,η Υβόν μου είπε ''ναι μωρό μου με 10 ευρώ συν''..αυτά από μένα μάγκες,ως μια μικρή προσπάθεια ενημέρωσης εδώ που άλλοι χύνουν τόνους μελανιού και λιώνουν πορνοπάπουτσα [πάντως όποτε κατεβαίνω,ενημερώνω]..τα σέβη μου..

Πάντοτε πολύτιμη και έγκυρη η συμβολή σου magaret!  :hi:
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
Ρίξε μια ματιά στο Ιάσωνος 44 δεξιά κυρίως στην πρωινή βάρδια.
[/ειχα παει εχτες κ σημερα αλλα δεν την βρηκα,συμφωνα με μια πιο παλια πληροφορια πoυ ειχα για εκει.θα ξαναδoκιμασω απο εβδομαδα thanks
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom