Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 220 άτομα (15 μέλη και 205 επισκέπτες)

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
ΒΕΡΓΑΣ 6 Μπάρμπαρα από τη Τσεχία.... παιδιά δεν ξέρω τι λέτε εσείς ... έμενα και κώλο μου έχει δώσει και την έχω χύσει στο στομα..και άγρια την έχω πάρε...άλλα πρέπει να ασχοληθείς εντατικά μαζί της για να στα κάνει όλα και καλά, χωρίς να δόσεις παραπάνω χρήματα
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Καλησπέρα,καταδρομέας-χιονοδρόμος ήσουν στο στρατό;
Ευχαριστούμε  :hi:
Εμείς γεράσαμε.Πίνουμε  :woldman:  χαμέμηλον κοντά στη σόμπα!Μπορούσες να την ψυχολογήσεις από το σαλόνι οτι είναι φόλα;
Σιγά, δεν έκανα κάτι ακατόρθωτο που βγήκα έξω.
Δεν μπόρεσα να την καταλάβω απο το σαλόνι, για αυτό και πέρασα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.246
Πόντοι
24.596
πριν απο λιγο ψηλα στην Ιασωνος,στο οικοπεδο με τα αλουμινια διπλα,5 πρεζακια,ο ενας με κουζινομαχαιρο 20 ποντους,το ειχε πισω απο την πλατη,φουλ ντυμενος στα πρασινα,και με σκουφο πρασινο,μανουριαζαν μεταξυ τους.Εγω οκ,περασα αναμεσα τους,γενικα οποιος φοβαται τον νου του.μια κλωτσια ειναι ο τυπος αλλα οποιος δεν ειναι ετοιμος να του τη δωσει ας προσεχει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
ΒΕΡΓΑΣ 6 Μπάρμπαρα από τη Τσεχία.... παιδιά δεν ξέρω τι λέτε εσείς ... έμενα και κώλο μου έχει δώσει και την έχω χύσει στο στομα..και άγρια την έχω πάρε...άλλα πρέπει να ασχοληθείς εντατικά μαζί της για να στα κάνει όλα και καλά, χωρίς να δόσεις παραπάνω χρήματα
Την εποχή που ήταν στο Αδάνων 2  κι εγώ της είχα κωλοξεσκίσει, την είχα χύσει στο στόμα, στο πρόσωπο, στα βυζιά , πάνω στο μουνί (όχι μέσα)  και γενικά γινόταν ο χαμός μαζί της. Τώρα έχει γίνει μπάζο.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
πριν απο λιγο ψηλα στην Ιασωνος,στο οικοπεδο με τα αλουμινια διπλα,5 πρεζακια,ο ενας με κουζινομαχαιρο 20 ποντους,το ειχε πισω απο την πλατη,φουλ ντυμενος στα πρασινα,και με σκουφο πρασινο,μανουριαζαν μεταξυ τους.Εγω οκ,περασα αναμεσα τους,γενικα οποιος φοβαται τον νου του.μια κλωτσια ειναι ο τυπος αλλα οποιος δεν ειναι ετοιμος να του τη δωσει ας προσεχει.
Τσάπού και καράτε παικτη;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.286
Πόντοι
1.936
Την εποχή που ήταν στο Αδάνων 2  κι εγώ της είχα κωλοξεσκίσει, την είχα χύσει στο στόμα, στο πρόσωπο, στα βυζιά , πάνω στο μουνί (όχι μέσα)  και γενικά γινόταν ο χαμός μαζί της. Τώρα έχει γίνει μπάζο.


....και πολυ ρομαντικη με ορισμενους.
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
πριν απο λιγο ψηλα στην Ιασωνος,στο οικοπεδο με τα αλουμινια διπλα,5 πρεζακια,ο ενας με κουζινομαχαιρο 20 ποντους,το ειχε πισω απο την πλατη,φουλ ντυμενος στα πρασινα,και με σκουφο πρασινο,μανουριαζαν μεταξυ τους.Εγω οκ,περασα αναμεσα τους,γενικα οποιος φοβαται τον νου του.μια κλωτσια ειναι ο τυπος αλλα οποιος δεν ειναι ετοιμος να του τη δωσει ας προσεχει.
.                           
Μετα το περιστατικό που έπαθε ο συναγωνιστής ομονοιακος θαρρω ότι πρέπει να οργανωθούμε οι μύστες του Μεταξιού οπως είχε πει και ένας συναγωνιστής τότε και να πάμε με γάντια kevlar και να ρίξουμε ένα χέρι βρομόξυλο στους σκατοπρεζακες !!!!!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
πριν απο λιγο ψηλα στην Ιασωνος,στο οικοπεδο με τα αλουμινια διπλα,5 πρεζακια,ο ενας με κουζινομαχαιρο 20 ποντους,το ειχε πισω απο την πλατη,φουλ ντυμενος στα πρασινα,και με σκουφο πρασινο,μανουριαζαν μεταξυ τους.Εγω οκ,περασα αναμεσα τους,γενικα οποιος φοβαται τον νου του.μια κλωτσια ειναι ο τυπος αλλα οποιος δεν ειναι ετοιμος να του τη δωσει ας προσεχει.
κριμα που δεν αλληλοσφαχτηκαν :S
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
163
Κριτικές
10
Like
445
Πόντοι
311
ρε παιδια εχω κανει 2-3 βολτες τελευταια και εχω χασει την αννυ πορνοσταρ,ξερεις κανενας τι παιζει?
 

Sexofrenwnteleiws77

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2016
Μηνύματα
33
Like
34
Πόντοι
0
Παιδια μια γκομενα στην Φωκαιας δεν θυμαμαι νουμερο(χθες απογευματινη βαρδια) που δινει και κωλο ξανθια με μαλλια πλασμενο κοτσο και σκουλαρικι πανω απ τα χειλη ξανθια πολυ ομορφη και με πολυ καλο σωμα ξερει κανεις αν ειναι φολα και ποια ειναι//αν υπαρχουν κριτικες?Γιατι στο σαλοναρισμα φανηκε να βαριεται υπερβολικα και να μην ψηνεται καθολου.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Εγώ φίλε 2 φορές την έχω γαμήσει. Την πρώτη Βέργας 2  και τα πήρε στα χείλη και στα μάγουλα  και τη δεύτερη στο Καλύμνου 48 πριν κανα χρόνο και τα πήρε όλα στο στόμα. Αν είσαι σωστός δεν αρνείται η γυναίκα τίποτα.
Ευχαριστώ φίλε μου.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
81
Like
7.239
Πόντοι
6.265
.                            
Μετα το περιστατικό που έπαθε ο συναγωνιστής ομονοιακος θαρρω ότι πρέπει να οργανωθούμε οι μύστες του Μεταξιού οπως είχε πει και ένας συναγωνιστής τότε και να πάμε με γάντια kevlar και να ρίξουμε ένα χέρι βρομόξυλο στους σκατοπρεζακες !!!!!
Δικέ μου,οι περισσότεροι πρεζάκηδες είναι αναλώσιμοι.Θα πάς σήμερα,που λέει ο λόγος,με γάντια κέβλαρ αι θα τους σακατέψεις.Ε,και;;;
Σε μερικούς μήνες θα έχουμε τα ίδια,καθώς οι πρεζάκηδες που δείραμε έχουν πεθάνει και έχουν πάρει την θέση τους άλλοι.Εμένα μου κάνει εντύπωση το γεγονός πως η εκεί μαφία που ελέγχει τα μεταξομπούρδελα δεν κάνει κάτι με δαύτους.Στην τελική όσο υπάρχουν αυτοί χάνουν λεφτά.Μιλάω με αρκετους εξωθεσμικούς μύστες που πήγαιναν Μεταξι όχι για να πηδήξουν φτηνότερα,καθώς έχουν τον τρόπο τους,αλλά για την καλτ κατάσταση.Πλέον δεν πάνε.Οι περισότεροι έχουν σταματήσει να πηγαίνουν απο τέτοια εποχή πέρυσι και ο τελευταίος απο το καλοκαίρι,όπου και προσπάθησαν κάτι γύφτοι να του το παίξουν ασφαλίτες.Άσχετο το γεγονός ότι δεν έπαθε κάτι,καθώς ψιλιάστηκε την μπίζνα.Φοβήθηκε και δεν ξαναπάει.Και δεν μιλάωγια ψηλά στην Ιάσωνος.Μιλάω ότι αυτό παίχτηκε έξω απο το Μ.Α. 15.Αυτό που συμβαίνει εν γένει είναι ντροπή,τόσο για το κράτος και την αστυνομία,όσο και για τους ναβάδες που επιτρέπουν σε απατεωνάκους να τους χαλάνε την πιάτσα.
 

Sexofrenwnteleiws77

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2016
Μηνύματα
33
Like
34
Πόντοι
0
Ποια αστυνομια ρε.Αυτοι τους εχουν φερει εκει.Και τα πρεζακια δεν ειναι μικροαπατεωνες απλα πανε οπου τους πανε...Τους εχουν εκει και πεδιο του αρεως πανεπιστημιο λιγοι,,να μην τους βλεπουν πολλοι...Επιτηδες το αφηνει να συμβαινει ολο αυτο η αστυνομια στα 300μετρα ετσι και αλλιως εχει τμημα και εν την ενδιαφερει καν τι κανει,,την ενδιαφερει να μεινει υποβαθμισμενη η περιοχη και να γινεται οτι να ναι εκει μεσα δεν πειραζει.Αυτο φυσικα θα το εκμεταλλευτουν και διαφοροι.Και σιγα ρε να βγαλεις και τους μαλακες τους νταβαδες επειδη δεν διωχνουν τα πρεζακια.Δεν ειναι λυση να πα να πλακωσουν τα πρεζακια κωλομαφιοζοι.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Παιδια μια γκομενα στην Φωκαιας δεν θυμαμαι νουμερο(χθες απογευματινη βαρδια) που δινει και κωλο ξανθια με μαλλια πλασμενο κοτσο και σκουλαρικι πανω απ τα χειλη ξανθια πολυ ομορφη και με πολυ καλο σωμα ξερει κανεις αν ειναι φολα και ποια ειναι//αν υπαρχουν κριτικες?Γιατι στο σαλοναρισμα φανηκε να βαριεται υπερβολικα και να μην ψηνεται καθολου.

Η όμορφη ξανθιά Τζώρτζια στο Φωκαίας 25.

Κριτικές για αυτήν:



Εάν το αποφασίσεις και περάσεις μαζί της (και αν θέλεις βέβαια) κάνε ένα κόπο να μας πεις και τις δικές σου εντυπώσεις.
 

Sexofrenwnteleiws77

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2016
Μηνύματα
33
Like
34
Πόντοι
0
Το χα υποψιαστει οτι καπως ετσι θα ναι.Στην οποιαδηποτε επισκεψη θα ακολουθησει και η πρωτη μου κριτικη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom