Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 154 άτομα (10 μέλη και 144 επισκέπτες)

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16

:thumbsup:

Πριν καιρό, ένας συναγωνιστής που στο σάιτ έμπαινε ως Ορέστη Κου, είχε ερωτευθεί σφόδρα την Άννα.
Είχαν εκτυλιχθεί σκηνές αλήστου μνήμης, με κυριότερες αυτές που άλλοι συναγωνιστές γαμούσαν την Άννα, αυτή τους προωθούσε στα κινητά τους τα παραληρηματικά ερωτικά μηνύματα του Ορέστη, στη συνέχεια οι συναγωνιστές τα ανέβαζαν στο σάιτ, και ο Ορεστης έσκουζε απεγνωσμένα.
Η κατρακύλα του Ορέστη ολοκληρώθηκε όταν τελικά τον έδειρε ο νταβατζής της Άννας και ο Ορέστης σταμάτησε να γράφει στο σάιτ.
Έτσι, οι συναγωνιστές έδωσαν στην Άννα το "επώνυμο" του Ορέστη.
Η Χριστίνα - Χριστιάννα, είναι συγγενής της Άννας, οπότε πήρε κι αυτή το επώνυμο.

:2funny:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ιωαννίνων 5, απόγεμα

Αγαπητέ Κύριε Οξαποδώ...για να μη ταλαιπωρούμε τον συναγωνιστή....όσο αφορά τη Κάρλα τη καύλα...έχει σταματήσει από τα πορνεία του 10-20άρικου...και ίσως βρίσκεται σε κάποιο στούντιο...η Κάρλα που εκδίδεται στι Ιωαννίνων είναι η Κάρλα της ρεμούνδου....πολύ διαφορετική από τη "δικιά μας" τη Κάρλα τη καύλα....να σημειώσω ότι είμαστε πολλοί οι θαυμαστές της....
Τα σέβη μου... :hi:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Καταλαβαίνω ότι ενοχλούνται κάποιοι με ποστ δικά μου...και ναι ίσως είναι σπαμ....θα προτιμούσα να είχα κάποιο pm από το διαχειριστή που τα σβήνει...και να μου εξηγήσει...διότι αν γυρίσουμε σελίδες πίσω υπάρχουν άπειρα σπαμ στη θέση τους.....οπότε καταλαβαίνω ότι κάποιοι ενοχλούνται...νομίζοντας ότι κάνουμε κούρσα αποκλειστικότητας.....λάθος....απλώς εδώ αναλώνουμε τις καύλες μας αξιοκρατικά....χωρίς ηγέτες......
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Κλεοβουλε μηπως γνωριζεις σε ποιο στουντιο δουλευει η αλλη Καρλα;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Κλεοβουλε μηπως γνωριζεις σε ποιο στουντιο δουλευει η αλλη Καρλα;

Η Κάρλα η καύλα...δε γνωρίζω..τελευταία επισκεψή μου ήταν στο βούρβαχη Νέο κόσμο....η άλλη Κάρλα "σκέτο" η Βουλγάρα είναι όντως Ιωαννίνων 5....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Πριν λίγο Μεταξουργείον.  :hi:


Λεωνίδου 28 ισόγειο η Ρωξάνα και η υγειονομική βόμβα Κατερίνα
τιμήθηκε η Κατερίνα με απλό πρόγραμμα,διοτι οι Πακιστανοί κανουν παρτυ εκει μεσα

Κολωνού 11 όροφος η Ντιάνα - Αλβανιδα,ωραίο κωλί και βυζάκι.
τιμήθηκε και αυτή,μια χαρά ήταν

Στο Φυλής 65 οροφος ανέβαινε η Εμμανουέλα η ποντικομούρα.

Επίσης στο 59 πήγαινε η Νικόλ το στυλιάρι,φωτό παρακάτω:

www.bild.me/bild.php?file=4932665viber_image.png]
thumb_4932665viber_image.png
[/URL]



Τέλος Ιάσωνος 31 υπόγειο ήταν η πρώην Μόνικα από Φυλής 84-.86
για Μεταξι ειναι μουναρα ,ηταν μαζί με τον τσα2-γυναικομαστία πιο παλια στο Φ.67-59 κτλ
δεν την προτείνω ειναι τρελή φόλα


@κλεοβουλος βορεαλλης  :hi:,με θετική διάθεση σου λέω να αφήσεις την κλάψα και να ενημερώνεις όσο μπορείς.
Και εμάς μας έσβησαν μηνύματα,αλλά δεν κάναμε έτσι.  >:(

Δε πρόκειται για κλάψα....ούτε έχω συνηθήσει να γκρινιάζω...απλά έχω καταλάβει ότι εδώ μέσα...παίζουν θεματάκια πίσω από τις κάμερες.....δεν είναι το θέμα το σβήσιμο μηνυμάτων...αλλά ότι κάποιοι παραπονιούνται για να σβηστούν.........δε θα το συνεχίσω πολύ ακόμα....'έχουν γνώση οι φύλακες"...δεκτή κάθε παρατήρηση από τους ανθρώπους που διαχειρίζονται το site...αλλά και από οποιοδήποτε μέλος...νομίζω καταλαβαίνεις καταβάθος τι εννοώ....
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλησπέρα,1ο μου μήνυμα....παίδες ψάχνω εδώ και πολύ καιρό την Ιωάννα απο Ιάσωνος 31(το νέο) που είχε εργαστεί παλαιότερα και στο Φυλής 69.Λογικά το έχει σταματήσει το άθλημα...αλλά αν ξέρει κανείς ας μου πει!

Έχει σταματήσει εδώ και αρκετό καιρό.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Παιδιά καλησπέρα κ καλή χρόνια μήπως ξέρει κανεις μια ανναμε φουλ τελευταία φορα την είχα πάρει φυλής 40 και πιο παλιά νομίζω στο 65 αν δεν κάνω λάθος;
Μήπως ξέρει κάποιος αν κ που εργάζεται ;;

Δεν δουλεύει κάπου-έφυγε και υποτίθεται ότι θα επέστρεφε αλλά...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
γεια σας,και καλη χρονια,γνωριζει καποιος που βρισκεται η καρλα η καυλα? την εχω τεραστια αναγκη,τελευταια αναφορα στο στουντιο ηλια ηλιου και πριν φωκαιας 25,πιο πριν ακομη ιασωνος 44 δεξι... σας ευχαριστω εκ των προτερων

Εδώ και αρκετό καιρό βρίσκεται στην πατρίδα της λόγω προσωπικού (οικογενειακού) θέματος.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Αυτή η Χριστίνα Κου είναι μία 19 Ρουμάνα που είναι πολύ παιχνιδιαρα κ έχει ένα τατουάζ στον αριστερό της ώμο;

Η συγκεκριμένη έχει φύγει και σύμφωνα με την ενημέρωση που υπάρχει (ως τώρα) επιστρέφει σε κάνα μήνα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ναι τσατσα   ηταν η   χοντρη τσατσα  που λεει οτι εχει ομορφη κοπελα   φορουσε και ασπρες καλτσοδετες  στα   ποδια   εγω γαμαω αλλοι  δεν ξερω αν γαμανε 
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ονόματα πες Γιώργαρε
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ποια μπαρούφα ρε Γιώργο;

Ακόμη κι αυτοί που έχεις πάρε-δώσε όλοι τα λένε ότι παίρνεις 20αρικάκια και γράφεις ψεύτικες κριτικές-ψεύτικες ως προς το τι κάνεις στα ενδότερα.

Γιατί για το τι ΔΕΝ κάνεις (αλλά γράφεις στις κριτικές ότι κάνεις) μιλάνε όλες (μα όλες) οι κορασίδες που τους λες κάτι περίεργες δικαιολογίες περί "άγχους λόγω σχολής" κλπ κλπ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Αγαπητέ Κύριε Οξαποδώ...για να μη ταλαιπωρούμε τον συναγωνιστή....όσο αφορά τη Κάρλα τη καύλα...έχει σταματήσει από τα πορνεία του 10-20άρικου...και ίσως βρίσκεται σε κάποιο στούντιο...η Κάρλα που εκδίδεται στι Ιωαννίνων είναι η Κάρλα της ρεμούνδου....πολύ διαφορετική από τη "δικιά μας" τη Κάρλα τη καύλα....να σημειώσω ότι είμαστε πολλοί οι θαυμαστές της....
Τα σέβη μου... :hi:

Σωστα!
Κλεοβουλε μηπως γνωριζεις σε ποιο στουντιο δουλευει η αλλη Καρλα;

Τωρα δεν εργαζεται εινςι στην πατριδα της ( η καρλα- καυλα)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Ο σκοπός του σχολίου δεν ήταν να επαινέσω τους καλούς ενημερωτές —μέσα στους οποίους, αναμφισβήτητα, βρίσκεται ο Digweed, στον οποίο μάλιστα, πριν δύο χρόνια και κάτι, είχα αφιερώσει και μία τσάρκα μου (www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5875657#msg5875657]εδώ[/url])— αλλά, έμμεσα, να πω την άποψή μου πως όταν ευχόμαστε καλή χρονιά καλό είναι να την ευχόμαστε προς όλους κι ύστερα, εφόσον το επιθυμούμε, να ξεχωρίζουμε κάποιους.
Αυτό επέλεξα να το κάνω χρησιμοποιώντας ακριβώς (σχεδόν) το σχόλιο του διαδικτυακού μου φίλου Σμύρνη, αλλάζοντας τη λέξη «περισσότερους» με τη λέξη «όλους».


Τα σεβη μου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom