Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το νόημα της ζωής είναι να γαμάς μέρα παρά μέρα για πάντα. Να ξέρεις πάντα ότι γάμησες σήμερα, χθες ή προχθές και ότι θα ξαναγαμήσεις σήμερα, αύριο ή μεθαύριο.
 

Επισκέπτης
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΛΕΨΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΓΑΜΑΜΕ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ!

Picker  :rockon:
 

Επισκέπτης
Πάω να κάνω μια βόλτα και να σκεφτώ πάλι ποιο είναι το νόημα της ζωής. Από τότε που με έφτυσε και το Κορινάκι μου έχουν δημιουργηθεί υπαρξιακά προβλήματα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Πάω να κάνω μια βόλτα και να σκεφτώ πάλι ποιο είναι το νόημα της ζωής. Από τότε που με έφτυσε και το Κορινάκι μου έχουν δημιουργηθεί υπαρξιακά προβλήματα.

Που θα πας βολτα τυπε?
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Πάω να κάνω μια βόλτα και να σκεφτώ πάλι ποιο είναι το νόημα της ζωής. Από τότε που με έφτυσε και το Κορινάκι μου έχουν δημιουργηθεί υπαρξιακά προβλήματα.

Βαστα γερα πικερουλη και προσπαθησε να κρατησεις και τη κωλοτρυπιδα σου ανεπαφη οσο περισσοτερο γινεται. Σκεψου οτι υπαρχουν και χειροτερα..εδω ο αλλος βλεπει εξωγηινους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.753
Πόντοι
8.006
Βαστα γερα πικερουλη και προσπαθησε να κρατησεις και τη κωλοτρυπιδα σου ανεπαφη οσο περισσοτερο γινεται. Σκεψου οτι υπαρχουν και χειροτερα..εδω ο αλλος βλεπει εξωγηινους
Και 20 μετρα από το εδαφος τύπε. Και επετρεψαν μονο σε εκεινον να τους δει.
 

Επισκέπτης
Λοιπόν, το νόημα της ζωής παραμένει το ίδιο - δηλαδή να γαμάς μέρα παρά μέρα για πάντα. Αποφάσισα όμως ότι δεν πρέπει να δώσω τον κώλο μου ποτέ, γιατί έτσι θα πέσω στο παθητικό επίπεδο των γυναικών. Κρίμα βέβαια, γιατί θα ήταν ένας εύκολος τρόπος για να βρω λεφτά. Δυστυχώς δεν γίνεται. Όσοι ονειρευόσασταν το κωλαράκι μου, ξεχάστε το.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.791
Κριτικές
90
Like
33.622
Πόντοι
24.700
Λοιπόν, το νόημα της ζωής παραμένει το ίδιο - δηλαδή να γαμάς μέρα παρά μέρα για πάντα. Αποφάσισα όμως ότι δεν πρέπει να δώσω τον κώλο μου ποτέ, γιατί έτσι θα πέσω στο παθητικό επίπεδο των γυναίκων. Κρίμα βέβαια, γιατί θα ήταν ένας εύκολος τρόπς για να βρω λεφτά. Δυστυχώς δεν γίνεται. Όσοι ονειρευόσασταν το κωλαράκι μου, ξεχάστε το.

Προσπαθειτε να μας καψουρέψετε με το κωλαράκι σας μωρή χαμούρα, για να το πληρώσουμε όσο-όσο...
 

Επισκέπτης
Picker μπορει να εισαι καμμενος εγκεφαλικα, αλλα τουλαχιστον εχεις καλο γουστο στη μουσικη αυτο στο αναγνωριζω  :rockon:
Και δεν αναφερομαι μονο στο συγκεκριμενο κομματι, γενικοτερα σε οτι ποσταρεις...

Ευχαριστώ φίλε, ο στόχος του thread γενικά είναι να διασκεδάζετε.  :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Picker ζεις εσύ μας οδηγείς!
 

Επισκέπτης
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ - ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΛΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΑΣ - ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΓΑΜΑΜΕ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Περπατάω πολύ τύπε. Χθες κατέβηκα από το κέντρο, που μένω, παραλία με τα πόδια και γύρισα με νυχτερινό λεωφορείο. Οι μοναχικές βόλτες τη νύχτα είναι οι πιο αναζωογονητικές.
Κάνει καλό το περπάτημα τύπε  :rockon:
 

Επισκέπτης
Μλκ....δεν παίζεσαι...ξεκόλλα... :tooth: :tooth: :tooth:

Τα 4 από τα 5 προφίλ που μου έχει αποκλείσει τα έχω μετονομάσει "Corina Sagapo". Δηλαδή τώρα πάει στις ρυθμίσεις του προφίλ της και βλέπει ότι έχει μπλοκάρει 4 άτομα με το όνομα "Corina Sagapo".  :grin:
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παλικάρια σόρρυ κι όλας αλλά επειδή έχω φτάσει μέχρι το 376 και δε είδα ακόμα το κώλο του Picker μπορεί κάποιος συναγωνιστείς να με παραπέμψει σωστά για να μη βγάλω τα μάτια μου ???
 

Επισκέπτης
Ρε παλικάρια σόρρυ κι όλας αλλά επειδή έχω φτάσει μέχρι το 376 και δε είδα ακόμα το κώλο του Picker μπορεί κάποιος συναγωνιστείς να με παραπέμψει σωστά για να μη βγάλω τα μάτια μου ???

Άμα δεν θες να σου βγουν τα μάτια καλύτερα να μη δεις τον κώλο μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom