Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (16 μέλη και 220 επισκέπτες)

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
Σε αντίθεση με τις γυναίκες, εμείς οι φυσιολογικοί άντρες δεν γουστάρουμε να μας πονάνε. Οι γυναίκες από την φύση τους αντέχουν τον σωματικό πόνο (εγκυμοσύνη).
Άλλο αντέχουν και άλλο γουστάρουν.
Σε αντίθεση με τους άρρωστους εμείς οι φυσιολογικοί άντρες αντλούμε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ηδονή από το γαμήσι παρά από τον πόνο ή έστω την ενόχληση που μπορεί να νιώθει η γυναίκα. Εντάξει, όλοι έχουμε μερικά σαδιστικά γονίδια που μπορεί να εκδηλώνονται με το να γουστάρουμε να «ζορίζουμε τις τρύπες τους», να ρίχνουμε πουτσοσκάμπιλα, κωλοχάστουκα κλπ αλλά το να καυλώνει κανείς περισσότερο από τον πόνο που προκαλεί παρά από το γαμήσι τότε δεν θέλει γυναίκα αλλά ψυχίατρο.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
90
Like
319
Πόντοι
20
Παιδιά η τζεσικα από φυλης 59 λέει τίποτα; Ειδα ωραία βυζαρα αλλά δεν μπήκα και το σκέφτομαι
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Δεν ξέρω τι χούγια και βίτσια κουβαλάει ο καθένας,άμα πετύχω γυναίκα, εκδιδόμενη ή μη,και γουστάρει να δίνει την τρύπα (ή και τις) της για ρούφηγμα και σφυροκόπημα,με κάνει πελάτη... Μια τέτοια περίπτωση είναι και η Μίρα (η παλιά) στο Φυλής 86 όροφο , δουλεύει 6π.μ.-1μ.μ., μερικές φορές και έως τις 5μ.μ. απ'ό,τι μου είπε.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • kontizas-oh-oh-oh.gif
    kontizas-oh-oh-oh.gif
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 24

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
90
Like
10.094
Πόντοι
17.885
Μετά από περίπου 1 μήνα βαριά 40 μέρες έχω να πω τα εξής για τις Λατίνες του Μεταξουργείου...

Για αρχή πάμε σ αυτά της Κολωνού:

1) Τζίνα ίσως αυτή την εποχή το "βαρύ χαρτί" του Μεταξιού όσον αφορά το θέμα Λατίνα! Οι ώρες που δουλεύει πολλές και οι μεταπτώσεις στις επιδόσεις της λογικές! Μετά από πολλά και πετυχημένα ομολογουμένως ξεμουνιάσματα που της έχω ρίξει τώρα τελευταία κουνάει γοφούς και λεκάνη για ν αποφύγει ότι αποφεύγεται, για μένα προς ώρας μπαίνει στον πάγο
2) Μια Αλόντρα ή κάτι τέτοιο, στεγνό κορμάκι, νεούδι, αλλά δεν αντέχει το πολύ πουλί και αυτή
3) Κάτω Κολωνού 27 υπόγειο τα ΠΡΩΙΝΑ έχει μια εμφανισιακά ΚΑΛΗ και ΠΡΟΣΟΧΗ...Είναι στον κόσμο της, πολλές φορές έχει χαντς φρι στ αφτί και τραγουδάει, χαμούρεμα στα βυζιά αφήνει ΛΙΓΟ, ιεραποστολικό ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ τα πόδια για να ΜΗΝ έχεις καλή διείσδυση, καλή μόνο για πισοκωλητό, με άλλα λόγια μάπα! Η άλλη κοπελίτσα που ναι εκεί ΔΕΝ έχω γνώμη
4) Κολωνού ΠΑΝΩ σκάλες: Πρωί....Σάρα, απλά δεν, μια μέτρια με στεγνό κορμί που παλιά δούλευε στην υπόγα "Μελίνα" τώρα της άλλαξαν όνομα μπας και κάνει νέα αρχή, ΔΕΝ το βλέπω, μέτρια πράγματα και Στέλλα! Η Στέλλα για μένα προσωπικά είναι καλή, και κορμί και φάτσα και μπαλαμούτι τρώει και τα πόδια τ ανοίγει σωστά, γενικά 4-5φορές που την έχω πάρει πάντα έφυγα καλά! Βράδυ...Λίζα, απλά ΜΑΚΡΙΑ, μια άλλη καλή δεν θυμάμαι όνομα αλλά την έχω δει να χει δωμάτια και η Σάρα που συνεχίζει αλλά στ αρχίδια μας!

Μεγάλου Αλεξάνδρου τα 2 "νέα Λατινάδικα" : Εκεί έχω άποψη για 2 απ αυτές...Η Αγάπη που ναι απλά οκ, δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο και μια Λιάνα ή κάπως έτσι που δουλεύει κάτω τα πρωινά με 69 στο μενού! Εχω γλύψει εκεί καλά είναι κάνει κανά 2 άκυρα αλλά των τρώει καλά και είναι το μόνο 69 που υπάρχει εκεί γύρω.

Και τέλος δίπλα από το πορνομώλ στην Ιάσωνος...Από τις πιο όμορφες το ξέρουμε, το ξέρει και αυτή...η Ανναμπέλα! Η τσούπρα μας είναι λίγο τυπική μα τίμια επιλογή έχει μια τάση να διαλέγει πελάτες μέσα στο δωμάτιο.

Υστερόγραφο: επειδή εμένα μ αρέσουν αυτές και επειδή μέσα και σε λογικά όρια αρέσω και γω σ αυτές ΑΝ/όταν υπάρχει "ανθρώπινος παράγοντας/χημεία με Λατίνα εγώ τον έχω, άρα περνάω καλά μ αυτές και τις βλέπω και με λίγο περισσότερη αγάπη.
 

Hunter milf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
301
Πόντοι
290
Μάγκες μένω επαρχία και θα βρεθώ στην Αθήνα για λίγες μέρες. Λέω να περάσω από φυλής, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω αρχικά ποσό επικίνδυνα είναι να περπατήσεις την οδό. Γενικά δεν έχω ιδέα από Αθήνα, αλλά ακούω διαφορά περί ασφαλείας και είπα να ρωτήσω. Δηλαδή κινδυνεύεις να σου την πέσουν για χρήματα η οτιδήποτε άλλο
Μάγκες μένω επαρχία και θα βρεθώ στην Αθήνα για λίγες μέρες. Λέω να περάσω από φυλής, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω αρχικά ποσό επικίνδυνα είναι να περπατήσεις την οδό. Γενικά δεν έχω ιδέα από Αθήνα, αλλά ακούω διαφορά περί ασφαλείας και είπα να ρωτήσω. Δηλαδή κινδυνεύεις να σου την πέσουν για χρήματα η οτιδήποτε άλλο ;
Χλωμό φίλε μου… Όλοι εμείς πηγαίνουμε εκει για ενα σκοπο πολλοί τριγυρνούν μονοι τους όπως και εγω και δεν μας έχει γίνει κάνα ντου, όσο αφορά φυλής,φωκαιας… ενταξει εγω προσωπικά κινητά κλπ δεν τα βγάζω φάτσα κάρτα, καλό θα είναι να γυρνάς και με κανένα τσαντάκι και να τα εχεις μέσα
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
8
Like
444
Πόντοι
300
Ιάσονος 30 όροφο η Τικ Τοκερ εμφανίστηκε φευγαλέα στην πόρτα ντυμένη με παντελονα πολύχρωμη και ασορτί πουκάμισο ανοιχτό και μου λέει παμε;; μπαίνοντας κατευθείαν στο κουζινάκι. Που να πάμε της λέω όταν εμφανίστηκε κανονικά. Στράβωσε και μου λέει, καλά καλά καλά αν δεν περάσεις φύγε γιατί έχω δουλειά. Αν και εμφανίσημη δεν περνούσα ούτε τσάμπα γιατί μου φάνηκε βαρεμένη. Παρακαλούσε τον πακι να την τραβήξει βίντεο να το ανεβάσει Τικ Τοκ. Άφησα το όμορφο Πακιστανό να την γαμήσει και πολύ της πέφτει.
Έχει γυρίσει σε πρωινό ή τικ τόκερ;
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
Κάποια με κωλαρα να προτείνει κάποιος; Μετά το καλοκαίρι έχουμε φορτώσει άσχημα με τόσους κωλους που είδαμε στις παραλίες
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.989
Πόντοι
1.936
Η ΣΟΝΙΑ ειναι μουναρα για την ηλικια της..φατσαρα εχει ματαρες βυζαρεσ απιστευτες...ισως τα πιο ωραια βυζια που χω δει στη ζωη μου μπορω να πω..στα νιατα της δε τη πλησιαζες καν ηταν σιγουρη χυλοπιτα.κατα τα αλλα φολα εντελως σε θεμα υπηρεσιων κτλ.οκ για μια φορα ισως να πας αλλα δευτερη δε ξαναπας βεβαια παιζει και η χημεια ρολο.ισως δεν εχω εγω χημεια με αυτην.
...αρχιδια ειναι.Μια ξιπασμενη κωλογρια ειναι που ειναι σχεδον καραφλη απο την αραιωση.Οταν την δεις μερα μεσημερι να περπαταει σερνωντας τα πασουμια της στην Αχαρνων,θα πας να της ζητησεις ολα τα 20αρικα που φυτιλιασες για παρτη της καποτε.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
90
Like
10.094
Πόντοι
17.885
Επίσης μιας και το ξέχασα, Κολωνού 27 βράδυ στο 15άρι εγώ προσωπικά έχω ΚΑΙΡΟ να δω κάτι που να αξίζει τη χρηματική διαφορά, για μένα προς το παρόν είναι ΚΑΘΑΡΑ χάσιμο χρήματος (σουβλάκι+hell με το 5ευρο) και σκέτη ψευδαίσθηση!
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Στοχευμένα χωματιανου 11. Έδωσα το 20αρικο οριακά πριν η τσα2 μου πει ότι δουλεύει η Αντριάνα. Μπήκα και περίμενα να τελειώσει τον προηγούμενο. Ήρθε και ξεκίνησε τα κλασικά φιλιά δαγκώματα γλυψιματα( έχει τεράστια γλώσσα) και εγώ δε χωρταινα να πιάνω κωλαρακι. (Αν και δεν αναφέρεται συχνα έχει και τιμια βυζάκια, δεν είναι αβυζη) σχολαστικό καθάρισμα με μανταλάκι και πίπα ακα καλουτσικη. Ενώ ανέβηκε και 69 με προτροπή μου. Ωραίο μουνάκι μηδέν τζελ. Με τελείωσε με πολύ δυνατό ανάποδο cow με εμένα να βαραω κωλαρα( δεν είδα κυτταρίτιδα όπως λεν πολλοί. Αντιθέτως σαν να μου φάνηκε πιο σκληρός από την προηγούμενη φορά. )
Υγ. Συγκριτικά με οσε έχω πάρει νιώθω ότι έχει αρκετά σφιχτό μουνι, ας επιβεβαιώσει ή διαψεύσει οποίος έχει αποψη
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736
Δοκιμή πριν λίγο με την Ηλέκτρα στο Φυλής 67.
Πιο πολύ από περιέργεια μιας και στο σαλοναρισμα δεν με εψησε και πολύ.
Όποιος δεν έχει παντρευτεί και δεν ξέρει τι σημαίνει συζυγική γκρίνια μπορεί να πάει να ζήσει μια τέτοια εμπειρία
Σε μια φάση πήγαν να με πιάσουν τα γέλια,ουδέν περαιτέρω σχόλιο.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.073
Πόντοι
2.046
Κάποια με κωλαρα να προτείνει κάποιος; Μετά το καλοκαίρι έχουμε φορτώσει άσχημα με τόσους κωλους που είδαμε στις παραλίες
Σιμόνα φυλής 65 βράδυ αργά, αλλά είναι κι αυτή
με τα φεγγάρια της
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
832
Κριτικές
23
Like
7.858
Πόντοι
2.036

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Δοκιμή πριν λίγο με την Ηλέκτρα στο Φυλής 67.
Πιο πολύ από περιέργεια μιας και στο σαλοναρισμα δεν με εψησε και πολύ.
Όποιος δεν έχει παντρευτεί και δεν ξέρει τι σημαίνει συζυγική γκρίνια μπορεί να πάει να ζήσει μια τέτοια εμπειρία
Σε μια φάση πήγαν να με πιάσουν τα γέλια,ουδέν περαιτέρω σχόλιο.
Για πες,για πες,να δω αν μοιάζει με τη δική μου.... :grin:
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Ρε παιδιά έχω μια απορία.
Μονίμως έξω απο τον οίκο που εργάζεται η Μπάρμπαρα είναι παρκαρισμένη μία SLK .
Αυτός που την έχει δεν φοβάται μην την κλέψουν ή την σπάσουν ;
Μήπως είναι της Μπαρμπορας ή του νταβά του καταστήματος;
Εγώ πάντως σε καμιά περίπτωση δεν θα την άφηνα σε τόσο κακόφημη περιοχή.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.046
Πόντοι
45.465
Ρε παιδιά έχω μια απορία.
Μονίμως έξω απο τον οίκο που εργάζεται η Μπάρμπαρα είναι παρκαρισμένη μία SLK .
Αυτός που την έχει δεν φοβάται μην την κλέψουν ή την σπάσουν ;
Μήπως είναι της Μπαρμπορας ή του νταβά του καταστήματος;
Εγώ πάντως σε καμιά περίπτωση δεν θα την άφηνα σε τόσο κακόφημη περιοχή.
της ξανθιάς τσατσας που δουλεύει στο Βέργας 7 όροφο ανήκει, εκεί που λές την αφήνει ή έξω από τα Εξηκιου 18.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.046
Πόντοι
45.465
Δοκιμή πριν λίγο με την Ηλέκτρα στο Φυλής 67.
Πιο πολύ από περιέργεια μιας και στο σαλοναρισμα δεν με εψησε και πολύ.
Όποιος δεν έχει παντρευτεί και δεν ξέρει τι σημαίνει συζυγική γκρίνια μπορεί να πάει να ζήσει μια τέτοια εμπειρία
Σε μια φάση πήγαν να με πιάσουν τα γέλια,ουδέν περαιτέρω σχόλιο.
τόσα χρόνια τα ίδια αυτή η κοπέλα...
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Λιοσίων 73β Εύα και Άννα...Εύα με βυζάρες υπάρχουν φωτό..Άννα μια χοντρούλα..στο 73α Μίρα και μια καινούρια Κασσάνδρα..πιπινι αλλά μέτρια μέσα...στο Φώκαιας 13 Μάργκο όχι ελεύθερο στοματικό...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom