Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 175 άτομα (4 μέλη και 171 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.199
Κριτικές
496
Like
62.913
Πόντοι
39.662
Μέσα στο δωμάτιο καί περιμένω Σαμπίνα.. βέργας 7
Έξω στο σαλόνι ήταν κάτι πιτσιρικάδες που περίμεναν τούς φίλους τούς που ήταν δωμάτιο για παρτουζα..
Ήταν τρεις μέσα.... μετά από 5 λεπτά βγαίνει ένας πιτσιρικάς με εμφανή ευχαριστιση...η άλλοι παρέμειναν μέσα στον αγώνα.

Εμείς που ήμαστε ποίο έμπειροι χυστες δεν εντυπωσιάζομαστε.. αλλά η πιτσιρικάδες το ζούν διαφορετικά με Σαμπίνα..τα ρουφηξαι στο δεκάλεπτο καί τά τρία ...
Μπράβο στα παλικάρια...
Θα πάω με τον ανιψιο μου αυτές τις μέρες στη Σαμπίνα να τον ξεπαρθενιασει... Θα της δωσω και οδηγίες μια και αυτος δεν θα ξέρει τι να κάνει μαζι της στο δωμάτιο. Ισως μπω και εγω μεσα δωμάτιο να βλεπω.Ειναι 16 χρονων ο ανιψος. Εναλλακτική λυση Μπαρμπορα για κώλο... ακουω προτάσεις σε πμ .
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Θα πάω με τον ανιψιο μου αυτές τις μέρες στη Σαμπίνα να τον ξεπαρθενιασει... Θα της δωσω και οδηγίες μια και αυτος δεν θα ξέρει τι να κάνει μαζι της στο δωμάτιο. Ισως μπω και εγω μεσα δωμάτιο να βλεπω.Ειναι 16 χρονων ο ανιψος. Εναλλακτική λυση Μπαρμπορα για κώλο... ακουω προτάσεις σε πμ .
Εσύ είσαι θεός και ξέρεις καλύτερα..
Το μόνο, αν τόν ξεκινήσεις με Σαμπίνα.... ότι γκόμενα και να τού κάτσει,θα την βλέπει μπαζω...
Θα σου στείλω πμ...για άλλο λόγο..
 
Τελευταία τροποποίηση:

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
37
Like
5.092
Πόντοι
2.836
Πήγαινε και θα παραμιλάς από τα κόλπα που θα σου κάνει :wink:
Εχω κανει την ερωτηση ξανα ,ειναι η Μπιουτι που δούλευε Φωκαιας 27 υπογειο μεχρι πριν 1,5 χρονο περιπου,ή προκειται για καποιαν αλλη?
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Η Μυρα απο λ73 η ξανθια;;
Άλλη αυτή,μελαχρινή,μιλφ με ωραίο σώμα,καλή μέσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχω κανει την ερωτηση ξανα ,ειναι η Μπιουτι που δούλευε Φωκαιας 27 υπογειο μεχρι πριν 1,5 χρονο περιπου,ή προκειται για καποιαν αλλη?
Δύο Μπιουτι είχαμε,μια αδύνατη και μια τεράστια, αποκλείεται να τις μπερδέψεις.
Εδώ μιλάμε για την τεράστια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
τώρα live


Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β Μαρίνα μελαχρινή κοπέλα λεπτή, με 1.5-2αρι, τατουάζ στο αριστερό πόδι χαμηλά στον αστράγαλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Κρίστι ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι και Μιλανα μελαχρινή κοπέλα παχουλη με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Λίνα ξανθοκαστανη κοπέλα , σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα , 3αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Άννα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Ελένη μελαχρινή μιλφογκιλφ νταρντανα με 3αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
117
Like
414
Πόντοι
21
Αναζητώντας τη Μίρα στο Φυλής 84 Α, όπως γράφτηκε πρόσφατα,ο κυρ -Βασίλης εκθείαζε τη Ράνια.Στον όροφο η Σόνια που ξάνθυνε πλέον το μαλλί,με φουλ πρόγραμμα και επιθετικό σαλονάρισμα.
Στο Δίδυμου 22 Φωτεινή και Σοφία,γκομενικό γαμήσι τηρουμένων των αναλογιών,η τσατσά τη φώναξε νωρίς αλλά η Σοφία δεν πτοήθηκε και συνεχίσαμε μέχρι να τελειώσω στο στόμα της!
αδερφε 'οταν λες φουλ και κουλούρι ?
αν ναι δ'ωσε μια περιγραφή αν θες.
2 κριτικες για σόνια που έχει στο 84β είναι παλιές.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
αδερφε 'οταν λες φουλ και κουλούρι ?
αν ναι δ'ωσε μια περιγραφή αν θες.
2 κριτικες για σόνια που έχει στο 84β είναι παλιές.
Η Σονια/Εύα η μιλφ από Φιλιππιδου 11α, Διδύμου 18,20, Αλκιβιάδου 16β, Βεργας 6α, 6β, Φυλής 66δ, Φυλής 92α κλπ, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά μιλφ κοντή,σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή, με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73β Μιχαελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σαλοναρισε με παντόφλες γιατί σύμφωνα με την υπηρεσία ξέχασε τα παπούτσια σπίτι της... με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αλισα ξανθιά ρωσιδα λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στα δεξιά πλευρά, απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι , Κατερινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με μακρύ μαλλί και σχεδόν 3άρι βυζί και Μαριάννα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 & 18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Μαρία καστανή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματακια 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α ανοιχτό δεν ανέβηκα μιας και δουλεύουν τραβελια.

Λιοσιων 79β κλειστό.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Σαμπρινα μελαχρινή χοντρή μιλφ με 2 5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 3 δεξιά Ντιαννα μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα, 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ελένη ξανθιά νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α κλειστό.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 πάνω κλειστό.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι σώμα μέ αρκετά πιασίματα σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Βικτώρια (είχε δουλέψει για κάνα 3μηνο Βεργας 6β)ξανθια ψηλή πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.714
Κριτικές
13
Like
10.424
Πόντοι
2.046
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά μιλφ κοντή,σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή, με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73β Μιχαελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σαλοναρισε με παντόφλες γιατί σύμφωνα με την υπηρεσία ξέχασε τα παπούτσια σπίτι της... με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αλισα ξανθιά ρωσιδα λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στα δεξιά πλευρά, απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι , Κατερινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με μακρύ μαλλί και σχεδόν 3άρι βυζί και Μαριάννα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 & 18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Μαρία καστανή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματακια 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α ανοιχτό δεν ανέβηκα μιας και δουλεύουν τραβελια.

Λιοσιων 79β κλειστό.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Σαμπρινα μελαχρινή χοντρή μιλφ με 2 5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 3 δεξιά Ντιαννα μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα, 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ελένη ξανθιά νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α κλειστό.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 πάνω κλειστό.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι σώμα μέ αρκετά πιασίματα σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Βικτώρια (είχε δουλέψει για κάνα 3μηνο Βεργας 6β)ξανθια ψηλή πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΒΕΡΓΑΣ 3 ΜΑΥΡΟΟΟΟ ΣΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ!
μόνο η γλυκούλα η Ιονέλα άξιζε απο εκεί και έφυγε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Παρασιου 36αρια κλειστά.

Περγάμου 27 Ειρήνη κοντή παχουλη γκιλφ με ξανθοπλατινε μαλλί κοντό φράντζα, 2αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αλκαμένους 117 κλειστό.

Αλκαμένους 113 Αλινα ξανθιά γκιλφ σώμα με πιασίματα 3.5αρι συν βυζι και Μαρίνα ξανθιά χοντρή μιλφ με 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Ρεμουνδου 20 & 21αρια κλειστά.

Περγάμου 1 ισόγειο Τζέσικα από Ταϊλάνδη, μελαχρινή παχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό 40 ευρώ.

Περγάμου 1 όροφος κλειστό.
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
99
Like
213
Πόντοι
20
  • Like
Αντιδράσεις: kopsos

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
117
Like
414
Πόντοι
21

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω (Αχαρνών 86)Νικόλ καστανοξανθη μιλφ με το μαλλί πιασμένο μικρή αλογοουρά, λεπτή με μικρό βυζι, μεγάλο τατουάζ στο αριστερό χέρι, ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος Τζέσικα( @Aftos_Eimai ) ξανθιά κατσαρομαλλα κοπέλα, λεπτή με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, είμαι στο δωμάτιο και την περιμένω, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Λέω να κατέβω σήμερα, ξέρετε κάποια worth skinny/petite όσο παει; ή και 2 που είναι στο ίδιο για παρτουζα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η μία καλή petite skinny και μια νορμάλ ξέρω εγώ
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
996
Κριτικές
132
Like
16.898
Πόντοι
19.306
Ιάσονος 30 όροφο η Τικ Τοκερ εμφανίστηκε φευγαλέα στην πόρτα ντυμένη με παντελονα πολύχρωμη και ασορτί πουκάμισο ανοιχτό και μου λέει παμε;; μπαίνοντας κατευθείαν στο κουζινάκι. Που να πάμε της λέω όταν εμφανίστηκε κανονικά. Στράβωσε και μου λέει, καλά καλά καλά αν δεν περάσεις φύγε γιατί έχω δουλειά. Αν και εμφανίσημη δεν περνούσα ούτε τσάμπα γιατί μου φάνηκε βαρεμένη. Παρακαλούσε τον πακι να την τραβήξει βίντεο να το ανεβάσει Τικ Τοκ. Άφησα το όμορφο Πακιστανό να την γαμήσει και πολύ της πέφτει.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Ιάσονος 30 όροφο η Τικ Τοκερ εμφανίστηκε φευγαλέα στην πόρτα ντυμένη με παντελονα πολύχρωμη και ασορτί πουκάμισο ανοιχτό και μου λέει παμε;; μπαίνοντας κατευθείαν στο κουζινάκι. Που να πάμε της λέω όταν εμφανίστηκε κανονικά. Στράβωσε και μου λέει, καλά καλά καλά αν δεν περάσεις φύγε γιατί έχω δουλειά. Αν και εμφανίσημη δεν περνούσα ούτε τσάμπα γιατί μου φάνηκε βαρεμένη. Παρακαλούσε τον πακι να την τραβήξει βίντεο να το ανεβάσει Τικ Τοκ. Άφησα το όμορφο Πακιστανό να την γαμήσει και πολύ της πέφτει.
Ποια όμορφη, ποια εμφανίσιμη;
Θα τρελαθουμε τελείως;;
Μιλάμε για τριμπαζο και πιθανότατα ΑΜΕΑ
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
996
Κριτικές
132
Like
16.898
Πόντοι
19.306
Ποια όμορφη, ποια εμφανίσιμη;
Θα τρελαθουμε τελείως;;
Μιλάμε για τριμπαζο και πιθανότατα ΑΜΕΑ
Εντάξει μην λέμε υπερβολές. ΑΜΕΑ μπορεί να είναι δεν διαφωνώ αλλά στο πρόσωπο είναι ωραία λίγο που την είδα, γιατί γυμνή δεν την είδα. Κιλακια σίγουρα είχε παραπάνω,φαίνονται εξάλλου. Για πες μας στο Μεταξουργείο ποιες έχουν καλύτερο πρόσωπο για να καταλάβω τι εννοείς.
 

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
35
Like
219
Πόντοι
0
Βέργας 3 είχε Ελένη, Ντιάνα και μια αδιάφορη μελαχρινή το μεσημέρι... πήγα και με τις δύο πρώτες ξεχωριστά γιατί
με την Ντιάνα που διάλεξα αρχικά κόντεψα να την βαρέσω μα το θεό τόσο πολύ
με νευριάσε! πίπα χάλια μονότονη , πισωκολλητό δεν άντεχε καθόλου όλο "σλόου πλιζ" μου έλεγε στήσιμο χάλια όλο
έβριζε χαμηλόφωνα στα ρώσικα με ξινή φάτσα και είχε βάλει και έναν τόνο κρέμα.. χτυπάει η τσατσά στο 10λεπτο ακριβώς και τινάζεται σαν να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα και μου λέει "εντ οφ τάιμ μπάι μπάι" και με άφησε άχυστο προφανώς! στα καπάκια φώναξα την Ελένη απλά για να μου κάνει τσιμπούκι και να τη χύσω στις βυζάρες της, μέρα
με τη νύχτα οι δύο μεγαλοκοπέλες αλλα γενικά
ΜΑΥΡΟΟΟ
Την εχουν δει ντιβες,τρομαρα τους, εκει που θα επρεπε να παρακαλανε ... Το 90 ο/ο απο τις κοπελες που δουλευουν σημερα ,στη δεκαετια του 90 η και του 80 , δε θα σταυρωναν πελατη.Δυστυχως, το καθε μπαζο ,ελλειψει ανταγωνισμου απο ομορφες κοπελες, θεωρει τον εαυτο της σταρ του Χολλυγουντ... ( ενας απο τους χειροτερους αστικους μυθους ειναι οτι παλια στους οικους δουλευαν μονο κοντοχοντρες γριες λιγδιαρες ελληνιδες ... δυστυχως ο μυθος ειναι χρησιμος στην διαιωνιση της κοινωνιας,γι αυτο και παντα εχει επιτυχια ,ο νοων, νοειτω...)
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
4.676
Πόντοι
726
Εχω κανει την ερωτηση ξανα ,ειναι η Μπιουτι που δούλευε Φωκαιας 27 υπογειο μεχρι πριν 1,5 χρονο περιπου,ή προκειται για καποιαν αλλη?
Μια αλλη Μπιούτη πιο λεπτή δουλευε φυλης66δ γι αρκετο καιρο νομίζω το 19 κι υστερα. Εχει καιρό να φανει. Φωκαιας 27 πάντως δε νομιζω, εκτος αν εννοείς φωκαιας25 όροφο εκεί οντως εκανε καποιες βάρδιες η τωρινή Μπιουτη, καπου το 18,19 και τότε αρκετά λεπτότερη νομίζω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom