Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 170 άτομα (10 μέλη και 160 επισκέπτες)

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
284
Πόντοι
21
συμφωνω απολυτως. Μυγιαγκιχτη. Τωρα για την ηλικια της, ξαλα κρατει το σωμα της.
Η ΣΟΝΙΑ ειναι μουναρα για την ηλικια της..φατσαρα εχει ματαρες βυζαρεσ απιστευτες...ισως τα πιο ωραια βυζια που χω δει στη ζωη μου μπορω να πω..στα νιατα της δε τη πλησιαζες καν ηταν σιγουρη χυλοπιτα.κατα τα αλλα φολα εντελως σε θεμα υπηρεσιων κτλ.οκ για μια φορα ισως να πας αλλα δευτερη δε ξαναπας βεβαια παιζει και η χημεια ρολο.ισως δεν εχω εγω χημεια με αυτην.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Η ΣΟΝΙΑ ειναι μουναρα για την ηλικια της..φατσαρα εχει ματαρες βυζαρεσ απιστευτες...ισως τα πιο ωραια βυζια που χω δει στη ζωη μου μπορω να πω..στα νιατα της δε τη πλησιαζες καν ηταν σιγουρη χυλοπιτα.κατα τα αλλα φολα εντελως σε θεμα υπηρεσιων κτλ.οκ για μια φορα ισως να πας αλλα δευτερη δε ξαναπας βεβαια παιζει και η χημεια ρολο.ισως δεν εχω εγω χημεια με αυτην.
Σε ποιο μαγαζί εργάζεται να την επισκευτώ? Τι πρόγραμμα κάνει?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
13
Like
10.222
Πόντοι
2.046
μάγκες πέρασα με Βίκυ από φυλής 69 και όσο με τσιμπούκωνε παρατήρησα στο σώμα της χαμηλά αλλά και στα πόδια της αρκετές μελανιές! λέτε να ναι θύμα τράφικινγκ η συγκεκριμένη γι αυτό
και η αλλαγή στη συμπεριφορά της; αν περάσει κάποιος συναγωνιστής ας με επιβεβαιώσει... στενοχωρήθηκα πραγματικά
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
μάγκες πέρασα με Βίκυ από φυλής 69 και όσο με τσιμπούκωνε παρατήρησα στο σώμα της χαμηλά αλλά και στα πόδια της αρκετές μελανιές! λέτε να ναι θύμα τράφικινγκ η συγκεκριμένη γι αυτό
Μηπως μαστγωθηκε στα πλαισια των υπηρεσιων που προσφέρει? Σαν εξτρα.
και η αλλαγή στη συμπεριφορά της; αν περάσει κάποιος συναγωνιστής ας με επιβεβαιώσει... στενοχωρήθηκα πραγματικά
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
τι απ τις καλύτερες ρε χαλαρώστε λίγο! με τα μη και τα
μου η μιγιάγγιχτη δεν σ αφήνει να πιάσεις τίποτα
και είναι συνέχεια μες την ξινίλα και την υπεροψία! ο κώλος της φαρδύς και το τσιμπούκι της τίποτα το ιδιαίτερο
πεσ τα γιατι την εχουν θεα εδω μεσα η μετριοτητα της μετριοτητας και φουλ ξυνιλα
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.376
Πόντοι
2.405
μάγκες πέρασα με Βίκυ από φυλής 69 και όσο με τσιμπούκωνε παρατήρησα στο σώμα της χαμηλά αλλά και στα πόδια της αρκετές μελανιές! λέτε να ναι θύμα τράφικινγκ η συγκεκριμένη γι αυτό
και η αλλαγή στη συμπεριφορά της; αν περάσει κάποιος συναγωνιστής ας με επιβεβαιώσει... στενοχωρήθηκα πραγματικά
Δύσκολο η συγκεκριμένη νομίζω να είναι θύμα ... επαγγελματίας...είχε φύγει και ξανά ήρθε
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
μάγκες πέρασα με Βίκυ από φυλής 69 και όσο με τσιμπούκωνε παρατήρησα στο σώμα της χαμηλά αλλά και στα πόδια της αρκετές μελανιές! λέτε να ναι θύμα τράφικινγκ η συγκεκριμένη γι αυτό
και η αλλαγή στη συμπεριφορά της; αν περάσει κάποιος συναγωνιστής ας με επιβεβαιώσει... στενοχωρήθηκα πραγματικά

Μάλλον αυτομαστιγώθηκε επειδή από μαλακία της και υπεροψία της έχασε τον καλύτερο πελάτη της για πάντα!
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Επαναληπτικη με τη Μιλφ Άννα στο Ιωαννίνων 5 όροφος.
Καυλιάρα γυναίκα,φουλ ερωτική, προσαρμόζεται στα γούστα σου,σε ρωτάει τι σου αρέσει και το κάνει.
Γνήσια γυναίκα που θα περάσεις καλά.
Μήπως στο 3 όροφος;
Το 5 ένα είναι..
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Αλάνι είσαι ο ίδιος τύπος που έκανε τα πορνοτεπορταζ με τις μαύρες γαζελες ? Ρισπεκτ, ωραίες εποχές
Ο ιδιος και απαραλλαχτος.μια φορα πορνος για παντα πορνος !!!χαχαχα!!!πολυ ρομαντικες εποχες καυλεα μου...ξενοδοχειον βασιλικον, μαυρες γαζελες,μεταλαγμενη ηδονη,πορνοdisneyland και αλλες πολλες πορνοπεριπετιες...!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
μάγκες πέρασα με Βίκυ από φυλής 69 και όσο με τσιμπούκωνε παρατήρησα στο σώμα της χαμηλά αλλά και στα πόδια της αρκετές μελανιές! λέτε να ναι θύμα τράφικινγκ η συγκεκριμένη γι αυτό
και η αλλαγή στη συμπεριφορά της; αν περάσει κάποιος συναγωνιστής ας με επιβεβαιώσει... στενοχωρήθηκα πραγματικά
Τι εννοείς και η μιρα κάπου στις αρχές εμένα μου είχε πει ότι έπεσε με τη Suzuki μου εκνε και θετρο με τα χερια τις και γελάγαμε με Κάτι αστεία που της έκανα

Αν και την τρίτη φορά παρατήρησα κ στο κωλομερι μελάνια π μου έκανε σήμα ότι είναι απτή μηχανή ενω νομίζω δεν υπήρχε την πρώτη φορά και εκεί
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
13
Like
10.222
Πόντοι
2.046
Τι εννοείς και η μιρα κάπου στις αρχές εμένα μου είχε πει ότι έπεσε με τη Suzuki μου εκνε και θετρο με τα χερια τις και γελάγαμε με Κάτι αστεία που της έκανα

Αν και την τρίτη φορά παρατήρησα κ στο κωλομερι μελάνια π μου έκανε σήμα ότι είναι απτή μηχανή ενω νομίζω δεν υπήρχε την πρώτη φορά και εκεί
τύπε λες τότε
να χει καμιά Hayabusa η Βίκυ;;;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201

lkjhgfdsaa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
179
Κριτικές
8
Like
393
Πόντοι
21
Μάγκες μένω επαρχία και θα βρεθώ στην Αθήνα για λίγες μέρες. Λέω να περάσω από φυλής, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω αρχικά ποσό επικίνδυνα είναι να περπατήσεις την οδό. Γενικά δεν έχω ιδέα από Αθήνα, αλλά ακούω διαφορά περί ασφαλείας και είπα να ρωτήσω. Δηλαδή κινδυνεύεις να σου την πέσουν για χρήματα η οτιδήποτε άλλο ;
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.733
Πόντοι
1.056
μάγκες πέρασα με Βίκυ από φυλής 69 και όσο με τσιμπούκωνε παρατήρησα στο σώμα της χαμηλά αλλά και στα πόδια της αρκετές μελανιές! λέτε να ναι θύμα τράφικινγκ η συγκεκριμένη γι αυτό
και η αλλαγή στη συμπεριφορά της; αν περάσει κάποιος συναγωνιστής ας με επιβεβαιώσει... στενοχωρήθηκα πραγματικά
Δεν γινεται να προσφερει τοσο καλες υπηρεσιες βαση κριτικων και να ειναι θυμα τραφικινγκ..

Συνηθως αυτες που ειναι θυματα δεν εχουν την καταληλη ψυχολογικη κατασταση να προσφερουν καλες υπηρεσιες..
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Δεν γινεται να προσφερει τοσο καλες υπηρεσιες βαση κριτικων και να ειναι θυμα τραφικινγκ..

Συνηθως αυτες που ειναι θυματα δεν εχουν την καταληλη ψυχολογικη κατασταση να προσφερουν καλες υπηρεσιες..

Οι περισσότερες ωραίες γυναίκες και ειδικότερα οι πουτάνες έχουν σαδομαζοχιστικές τάσεις.
Καυλώνουν και χύνουν μόνον όταν δέχονται ή προκαλούν πόνο είτε σωματικό είτε ψυχικό!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.733
Πόντοι
1.056
Οι περισσότερες ωραίες γυναίκες και ειδικότερα οι πουτάνες έχουν σαδομαζοχιστικές τάσεις.
Καυλώνουν και χύνουν μόνον όταν δέχονται ή προκαλούν πόνο είτε σωματικό είτε ψυχικό!
Καταλαβαινω τι θες να πεις αλλα και ο πονος εχει τα ορια του..
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Καταλαβαινω τι θες να πεις αλλα και ο πονος εχει τα ορια του..
Σε αντίθεση με τις γυναίκες, εμείς οι φυσιολογικοί άντρες δεν γουστάρουμε να μας πονάνε. Οι γυναίκες από την φύση τους αντέχουν τον σωματικό πόνο (εγκυμοσύνη).
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Σε αντίθεση με τις γυναίκες, εμείς οι φυσιολογικοί άντρες δεν γουστάρουμε να μας πονάνε. Οι γυναίκες από την φύση τους αντέχουν τον σωματικό πόνο (εγκυμοσύνη).
Άλλο αντέχουν και άλλο γουστάρουν.
Σε αντίθεση με τους άρρωστους εμείς οι φυσιολογικοί άντρες αντλούμε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ηδονή από το γαμήσι παρά από τον πόνο ή έστω την ενόχληση που μπορεί να νιώθει η γυναίκα. Εντάξει, όλοι έχουμε μερικά σαδιστικά γονίδια που μπορεί να εκδηλώνονται με το να γουστάρουμε να «ζορίζουμε τις τρύπες τους», να ρίχνουμε πουτσοσκάμπιλα, κωλοχάστουκα κλπ αλλά το να καυλώνει κανείς περισσότερο από τον πόνο που προκαλεί παρά από το γαμήσι τότε δεν θέλει γυναίκα αλλά ψυχίατρο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom