Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 233 άτομα (14 μέλη και 219 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Καλη χρονια φιλε μου!! πως πας να γαμησεις μετα το μπογιατισμα ? νομιζεις οτι οταν σε δει θα δωσει το 100% ? μπορεις εστω να αλλαζεις ρουχα εχε μαζι σου ενα σακιδιο μην ειστε ολοι λετσαρια .
Υποδηλώνει πως κατέχεις το "πινέλο"
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Φώκαιας 13 δεξιά Μαρίνα..μπαλοτσα χοντρούλα..
Αριστερά Φώκαιας 13 μια λατίνα ..μέτρια εμφάνιση με ελεύθερο και 69
Στον όροφο η ειρήνη..
Τα πιο πολλά σπίτια κλειστά
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
481
Κριτικές
13
Like
4.563
Πόντοι
731
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά, εύχομαι σε όλους μας καλά γαμήσια και μηδέν αφροδίσια.

Σε βόλτα που έκανα την Παρασκευή μετάξι παρατήρησα αυξημένη κίνηση μάλλον λόγω εορτών. Επειδή ΄ηθελα να αδειάσω οπωσδήποτε αλλά με περιορισμένο χρόνο μπήκα σε λίγα και τελικά έριξα έναν γρήγορο στην λατίνα Χριστίνα/Χριστιάνα στο Κ27 με το μεγάλο σαλόνι την οποία δεν είχε τύχει να ξαναδώ, κλασική ημίψηλη λατίνα με ~2άρι βυζί και γυαλιά ψιλοσκυλόφατσα με μέτριες υπηρεσίες, δεν με άφησε άχυστο αλλά δεν με έψησε να ξαναπάω.

Σήμερα λέω να πάω προς Φωκαίας μια βόλτα ή και στην Αουρόρα μπας και ξεκινήσει καλά ο νέος χρόνος.

Περγάμου 1 ισόγειο προ ολίγου τρεις ταϋλανδέζες. Η γνωστή Κικί, ψιλοσάπια, η Νάνσυ ψηλή λυγερόκορμη πανέμορφη και άλλη μια πιο μπαμπάτσικη αρκετά καλή. Το ladyboy για τους μερακλήδες θα έρθει απόγευμα. Η Κική με την άλλη με ψιλοστρίμωξαν ΄και με κράταγαν από τον πούτσο παρακαλώντας
Πέρασα μία από εκεί γιατί η αλήθεια είναι δεν έχω πάρει ποτέ βέρα Ασιάτισα, κατά τις 19:00 και δεν χώραγα να μπω στο σαλονάκι από τον κόσμο και έφυγα καπάκια, αλλά η περιγραφή αυτής της Νάνσυ με ψήνει, όποιος δοκίμασε ας μιλήσει (έστω και 30 για το παλμαρέ θα τα έδινα).

Θα έχεις το ανάλογο μέγεθος φαντάζομαι για να στο προσφέρει με τέτοια άνεση !!! Μπράβο χυστη μου!!!
Ειλικρινά 3 φορές έχω περάσει από πολύ εώς αρκετά καλά με την συγκεκριμένη, δεν ξέρω αν την πέτυχες "πεσμένη" γιατί δουλεύει ασταμάτητα, λυπάμαι και αν ξαναπεράσω θα το έχω υπόψιν... ΑΛΛΑ και εμένα που είμαι σχετικά "μικρούλης" κώλο δεν μου προσέφερε ποτέ (ψιλοχέστηκα κιόλας βέβαια προσωπικά αλλά λέμε τώρα).
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
97
Κριτικές
17
Like
701
Πόντοι
310
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά, εύχομαι σε όλους μας καλά γαμήσια και μηδέν αφροδίσια.

Σε βόλτα που έκανα την Παρασκευή μετάξι παρατήρησα αυξημένη κίνηση μάλλον λόγω εορτών. Επειδή ΄ηθελα να αδειάσω οπωσδήποτε αλλά με περιορισμένο χρόνο μπήκα σε λίγα και τελικά έριξα έναν γρήγορο στην λατίνα Χριστίνα/Χριστιάνα στο Κ27 με το μεγάλο σαλόνι την οποία δεν είχε τύχει να ξαναδώ, κλασική ημίψηλη λατίνα με ~2άρι βυζί και γυαλιά ψιλοσκυλόφατσα με μέτριες υπηρεσίες, δεν με άφησε άχυστο αλλά δεν με έψησε να ξαναπάω.

Σήμερα λέω να πάω προς Φωκαίας μια βόλτα ή και στην Αουρόρα μπας και ξεκινήσει καλά ο νέος χρόνος.


Πέρασα μία από εκεί γιατί η αλήθεια είναι δεν έχω πάρει ποτέ βέρα Ασιάτισα, κατά τις 19:00 και δεν χώραγα να μπω στο σαλονάκι από τον κόσμο και έφυγα καπάκια, αλλά η περιγραφή αυτής της Νάνσυ με ψήνει, όποιος δοκίμασε ας μιλήσει (έστω και 30 για το παλμαρέ θα τα έδινα).


Ειλικρινά 3 φορές έχω περάσει από πολύ εώς αρκετά καλά με την συγκεκριμένη, δεν ξέρω αν την πέτυχες "πεσμένη" γιατί δουλεύει ασταμάτητα, λυπάμαι και αν ξαναπεράσω θα το έχω υπόψιν... ΑΛΛΑ και εμένα που είμαι σχετικά "μικρούλης" κώλο δεν μου προσέφερε ποτέ (ψιλοχέστηκα κιόλας βέβαια προσωπικά αλλά λέμε τώρα).
Το σκέφτηκα και αυτό που λες αλλά εδώ η κοπέλα δεν ήξερε ούτε τα βασικά ...καποτα σε πεσμένο πουτσο;; Ούτε καν μπήκε στον κόπο να βγάλει το σουτιέν ;; Που τα είδαμε αυτά;;

Επίσης η Αουρόρα είναι Φυλής 54
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
481
Κριτικές
13
Like
4.563
Πόντοι
731
Χαχά, ξέρω που είναι από εκεί ξεκίνησε πρόσφατα η πορνοκαριέρα μου.
Τώρα για την Τζίνα ναι το σουτιέν δεν το βγάζει εύκολα (έχει αναφερθεί) λογικά για να μην φανούν πεσμένα ή γιατί βαριέται να τα ξαναβάλει μέσα, καπότα σε πεσμένο προσπαθούν να μου το κάνουν 8/10 στο μετάξι και τις σταματάω εγώ αρχίζοντας το μπαλαμούτι μέχρι να σηκωθεί.
Πάντως είναι εκπληκτικό (και αν το σκεφτείς απολύτως λογικό, παίζουν άπειροι παράγοντες) πόσο διαφορετική εμπειρία μπορεί να κάτσει στον καθένα .
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
247
Like
823
Πόντοι
81
Πρόσεχε πως τα γράφεις αυτά, συναγωνιστή. Το site είναι μαγικό. Αύριο αναμένεται κοσμοσυρροή, από κατεστραμένα ναυάγια. Το έχω ήδη εικόνα, μπροστά μου: Θα περνάνε πρώτα από τον όροφο της Φιλιππίδου, θα τους τσιμπουκώνει η τσατσά-τραβέλι και μόλις είναι έτοιμοι θα πηγαίνουν στο τσαρδί και θα ξεκωλιάζουν ξεκωλιάζονται από τον παλίκαρο.
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
97
Κριτικές
17
Like
701
Πόντοι
310
Δεν νομίζω να την νοιάζει αν φανούν πεσμένα μάλλον βαριέται όπως λες και εσύ αλλά και πάλι τι θα πει βαριέται...ας αλλάξει δουλειά .
Εγώ δεν έχω εμπειρία από μετάξι και ούτε πρόκειται να ξαναπάω μετά την Τζίνα...πάλι καλά ήταν φωλα του 10αρικου
 

asdee12

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Καλη χρονια μαγκες! Γνωριζει κανεις που δουλευει η Ζετα που ηταν στην Ιασωνος στο γκαραζ?
 

Rodo07

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2022
Μηνύματα
20
Like
53
Πόντοι
0
Βραδυνη μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα πριν λιγο....ειχε μια ωραια καινουργια μελαχρινουλα και ψηλη την Ευα Φωκαιας 13 υπογειο αλλα ειχε πολυ αναμονη, δεν πηρα...πηγα σε ολα της φωκαιας μηπως πετυχαινα την καινουργια κολομβιανη την Καρολινα αλλα δεν την βρηκα...επειτα απο αρκετη ωρα ειπα να παω φυλης 109ισογειο (ειχα καιρο να παω) ειχε δυο Ρωσιδες κοπελες βαρδια, η μια η Νελλυ πετιτ σκιννυ μελαχρινο με σιλικονατα βυζια φοραγε μαυρα εσωρουχα και η Ειρηνη και αυτη πετιτ και σκιννυ μελαχρινη επισης κανονικο μικρο βυζακι με γαλαζια εσωρουχα...τελικα πηρα Ειρηνη λογο το οτι ειχε κατι το πολυ προστυχο το προσωπο της...τελειωσα εχοντας την ιεραποστολικα και φιλωντας την προστυχη φατσα της στο μαγουλο...παντως μου εμεινε απωθημενο να παω καποια στιγμη στην καινουργια την ψηλη την Ευα Φωκαιας 13....
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους τους μύστες, έκανα και εγώ βόλτα χθες στα πέριξ φυλής, Φωκαίας αλλά δεν βρήκα κάτι αξιόλογο η ήταν σε δωμάτια... Έγινε κατάθεση στην Εύα παρά τα συνεχόμενα δωμάτια η τύπισσα τα δίνει όλα και είναι στενή. Πολύ ικανοποιημένος από την απόδοση και τρελή κορμάρα και βυζάρες για τα γούστα μου μέσα στο 10 λεπτό με τελείωσε θα γίνει το καινούριο στανταρακι μου
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους τους μύστες, έκανα και εγώ βόλτα χθες στα πέριξ φυλής, Φωκαίας αλλά δεν βρήκα κάτι αξιόλογο η ήταν σε δωμάτια... Έγινε κατάθεση στην Εύα παρά τα συνεχόμενα δωμάτια η τύπισσα τα δίνει όλα και είναι στενή. Πολύ ικανοποιημένος από την απόδοση και τρελή κορμάρα και βυζάρες για τα γούστα μου μέσα στο 10 λεπτό με τελείωσε θα γίνει το καινούριο στανταρακι μου
ωραιος bro και μενα το ενστικτο μου ελεγε να παω με την Ευα η τυπισα ηταν κορμαρα και πολυ ομορφη , βλακεια μου που δεν περασα στο δωματιο...την επομενη φορα δε πα να εχει 30 ατομα πριν απο μενα, θα κανω υπομονη να την δοκιμασω....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Rodo07

Rodo07

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2022
Μηνύματα
20
Like
53
Πόντοι
0
ωραιος bro και μενα το ενστικτο μου ελεγε να παω με την Ευα η τυπισα ηταν κορμαρα και πολυ ομορφη , βλακεια μου που δεν περασα στο δωματιο...την επομενη φορα δε πα να εχει 30 ατομα πριν απο μενα, θα κανω υπομονη να την δοκιμασω....
Με ξενέρωσε και εμένα η αναμονή αλλά με φτιάχνουν και μένα οι ψηλές με πιασίματα, αναμένω την κριτική σου
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου, σήμερα το πρωί με ελλείψεις παντού ,βρήκα την Καρολίνα Φιλιππίδου 11Β, που ειναι η γνωστή κορασίδα από Φωκαίας 27 πιο παλιά. Αξιόλογη κορασίδα με καλό πρόγραμμα, τα πάντα εκτός από πρωκτικό. 30άρα με 2.5άρι - 3άρι στήθος και όμορφο πρόσωπο/σώμα, υπομονή μύστες μερικές μέρες να ανοίξουν πάλι οι οίκοι.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.161
Κριτικές
496
Like
62.165
Πόντοι
39.662
Περασμα στα τελειωματα της πρωτης βαρδιας απο το Μεταξουργειο.

Στο Κολωνου 11 ισογειο ηταν το ομορφοκοριτσο Λαουρα αδυνατη με ομορφο προσωπο απλο στα 10ε.
Η Βιολετα ειναι διακοπες αγνωστο ποτε θα γυρισει.

Στο Κολωνου 11 υπογειο ηταν η Μαργαριτα παχουλη ατσουμπαλη νεαρη μαυρομαλλα απλο στα 10ε.

Στο Κολωνου 27 οροφος δυο κοπελες Τζουλια μαλλον Ελληνιδα με ελευθερο στοματικο και Φλωρα ατσουμπαλη χοντρουλα.

Κολωνου 32 υπογειο Αννα, πολυ ενδιαφερον μιλφ, ομορφη σεξυ με γυαλιστερο σκουροχρωμο δερμα,απλο στα 10ε.
Τερμα ξινη στο σαλοναρισμα.

Κολωνου 15 δεξι μια χοντρη και ενας πουστης τσατσος ολα τα διπλανα κλειστα.

Ιασωνος 27 υπογειο δυο κοπελες Ελενη αδιαφορη και μια Μαρια που δεν ειδα.
Η Ναταλιτσα ειναι στην πατριδα της. Εφυγε λιγο πριν τα Χριστουγεννα οποτε θα αργησει να γυρισει.

Ιασωνος τα 20αρια ολα κλειστα.

Λεωνιδου 28 πανω και κατω κλειστα.

Ιασωνος 31 υπογειο Ελενη χοντρη ξανθια.

Ιασωνος 37 οροφος κλειστο, στο ισογειο ηταν η Καρμεν, ψηλη αδυνατη σεξυ καλη παρουσια.

Πορνομολ δε μπηκα.

Μεγαλου Αλεξανδρου 28 υπογειο Χριστινα μαυρομαλλα Ρωσσιδα με απλο στα 10ε.


Αυτα....
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Φιλε Χρονια πολλα !! ολα καλα και αγια δεν μας ειπες ομως τι προγραμμα κανει ??? !! οι περισσοτερες πληροφοριες δεν κανου κακο ( Φ 13 υπογειο πηγες )
Κλασικό αποστειρωμένο
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Περασμα στα τελειωματα της πρωτης βαρδιας απο το Μεταξουργειο.

Στο Κολωνου 11 ισογειο ηταν το ομορφοκοριτσο Λαουρα αδυνατη με ομορφο προσωπο απλο στα 10ε.
Η Βιολετα ειναι διακοπες αγνωστο ποτε θα γυρισει.

Στο Κολωνου 11 υπογειο ηταν η Μαργαριτα παχουλη ατσουμπαλη νεαρη μαυρομαλλα απλο στα 10ε.

Στο Κολωνου 27 οροφος δυο κοπελες Τζουλια μαλλον Ελληνιδα με ελευθερο στοματικο και Φλωρα ατσουμπαλη χοντρουλα.

Κολωνου 32 υπογειο Αννα, πολυ ενδιαφερον μιλφ, ομορφη σεξυ με γυαλιστερο σκουροχρωμο δερμα,απλο στα 10ε.
Τερμα ξινη στο σαλοναρισμα.

Κολωνου 15 δεξι μια χοντρη και ενας πουστης τσατσος ολα τα διπλανα κλειστα.

Ιασωνος 27 υπογειο δυο κοπελες Ελενη αδιαφορη και μια Μαρια που δεν ειδα.
Η Ναταλιτσα ειναι στην πατριδα της. Εφυγε λιγο πριν τα Χριστουγεννα οποτε θα αργησει να γυρισει.

Ιασωνος τα 20αρια ολα κλειστα.

Λεωνιδου 28 πανω και κατω κλειστα.

Ιασωνος 31 υπογειο Ελενη χοντρη ξανθια.

Ιασωνος 37 οροφος κλειστο, στο ισογειο ηταν η Καρμεν, ψηλη αδυνατη σεξυ καλη παρουσια.

Πορνομολ δε μπηκα.

Μεγαλου Αλεξανδρου 28 υπογειο Χριστινα μαυρομαλλα Ρωσσιδα με απλο στα 10ε.


Αυτα....
Ωραίος Δημήτρη με τη την ενημέρωση και καλή χρονιά γιατί κάτι παπάρες εδώ μέσα όταν τους ρωτάς σε αγνοούν επιδεικτικά...
 

Fetishlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
10
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίσει κανεις ποια κοριτσια ειναι χωμάτιανου τετοια ωρα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom