Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 227 άτομα (13 μέλη και 214 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
την έχω πάρει 2 φορές και ποτέ δεν προθυμοποιηθηκε ή έκανε νύξη για πρωκτικο, βέβαια ας μάς πει και ο ειδικός λατινολογος @Helluvatime που αν θυμάμαι καλά την έχει πάρει 2-3 φορές.
Ρε κουφάλες, ναι κι εσυ @Helluvatime, έχει έρθει νέο γκροβερακι λατινικό και δε μιλάτε;
Ασε που μάλλον τσαμπα συζήτηση κάνουμε, παπατζα νιτζα ότι δίνει γκροβερ η τυπισσα...!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
πάντως ούτε νέο είναι, ούτε δίνει απ όσο ξέρω
Ναι ρε συ, δεν παιζει το γκροβερ στην τυπισσα.
Τώρα από έξτρα κανεις δεν μπορεί να ξέρει τι γίνεται μέσα στα δωμάτια.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.890
Πόντοι
39.662
Φωκαιας 25 οροφος δυο Λατινες, Λινα και Λιζα γαμησα τη Λινα, θα ανεβει αυριο κριτικη.
Τα κοριτσα θα δουλευουν αυριο το απογεμα κανονικα στη 2η βαρδια ενω το Σαββατο 31 Δεκ θα δουλεψουν 1200 με 1700.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
την έχω πάρει 2 φορές και ποτέ δεν προθυμοποιηθηκε ή έκανε νύξη για πρωκτικο, βέβαια ας μάς πει και ο ειδικός λατινολογος @Helluvatime που αν θυμάμαι καλά την έχει πάρει 2-3 φορές.
3-4 φορές και εγώ και δεν έχει τύχει να κάνει καμία νήξη για πρωκτικό. Έχω καιρό να την πάρω αλλά αν είχε αναβαθμίσει τις υπηρεσίες της σίγουρα θα γινόταν η σχετική ανακοίνωση στο σαλόνι για όλους.

@Junax Μην χαλιέσαι δικέ μου, μπορεί να μπερδεύτηκε και να νόμιζε ότι είχε μπει πίσω, ούτως ή άλλως όλα μια ιδέα είναι. :coffee:
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
244
Κριτικές
45
Like
3.429
Πόντοι
1.431
Και γενικά έχει χαλάσει εμφανισιακά.
Έχει αδυνατίσει πάρα πολύ σε βαθμό ανορεξίας!

Την θυμάμαι απέναντι που πρωτοξεκίνησε τον Φθινόπωρο του 19'.
Μεγαλεία!
Γυναικάρα!
Είχε κάτι ποδαρες ΛΑΜΠΑΔΑ!

Sharon Stone Φάση!

Όπως τα λέει ο συναγωνιστής. Θυμάμαι την διθυραμβική κριτική που είχα γραψει για την Τατιάνα μόλις είχε έλθει το φθινόπωρο του '19 . Έπειτα ακολούθησε λαϊκό προσκύνημα
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
193
Κριτικές
54
Like
616
Πόντοι
361
Παίδες καλησπέρα είμαι τωρα στην πιάτσα δεν βρήκα τίποτα κανένα στανταρακι Μαρίνα άγκυρας δεν είναι Μπάρμπαρα δεν είναι Αντριάννα χωματιανου δεν υπάρχη τίποτα καλό τώρα και δεύτερη βάρδια με τουλάχιστον ελεύθερο στοματικό
Τελικά έκανα δύο καταθέσεις πρώτη με Καρολίνα Φιλιππίδου πρώτη βάρδια δούλευε και απόγευμα και δεύτερη με Μαρίνα άγκυρας δεύτερη βάρδια η Μαρίνα είναι super από υπηρεσίες γουστάρει γλυψιμο και γαμιεται πολύ καλά και κάνει φοβερή πίπα επίσης και με την Καρολίνα πέρασα καλά επίσης πέρασα και με Ρίτα Φώκαιας αλλά έφυγα αχυστος δεν ήταν καλή μη αυτό μη το άλλο άντε θα φωνάξει η τσατσά δώσε και άλλο 20αρικο και μόλις την φωνάξε εφυγε
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.575
Like
7.246
Πόντοι
1.056
:hi:

2100 ΠΛ.ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ

Φωκ7Υπογα ανοιχτο τα 2 διπλα κλειστα.
Φωκ13Yπογα σλατινα Καρολινα με:glasses: απο Λιοσ73 το Ανω ανοιχτο
Φωκ17Κατω κλειστο το Ανω ανοιχτο
Φωκ19 ανοιχτο
Σλατινοσπιτο Φωκ25Ανω Λινα Λιζα
Φωκ25Κατω ανοιχτο
Φωκ27Υπ ανοιχτο το Ανω ανοιχτο.
Φιλλ+τα 2 ανοιχτα
Φυλ84Κατω ανοιχτο το Ανω κλειστο
Φυλ86Ανω ανοιχτο το Κατω κλειστο
Φυλ69Κατω ανοιχτο το 67 κλειστο.

Πηρα την Ιζαμπελα στο Φυλ59Ανω την σλατινα με τους πλαστικους ΥΠΕΡ:jade:
Εξακολουθει να μην θελει να παρει πιπα:bottom:εχει ομως ανοιξει η μουνα της,οποτε την εβαλα τανασκελα κ μπιστιασα:fuck1::fuck1::fuck1:
Ανοιξε βεβαια ακομα περισσοτερο:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Το Κατω ανοιχτο.

Κατεβαινοντας την Παρασιου ειδα για μια ακομα φορα το Παρασιου36 με ανοιχτη πορτα ΧΩΡΙΣ φως:boff:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 
Τελευταία τροποποίηση:

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Καλησπερα παιδια! Σημερα εφαγα την δευτερη συνεχομενη φολα . το μπλε παραβολο ποτε δεν μου εξασφαλησε την εξπερματωση μου . Πριν καποιο καιρο σας ειχα κραξει για τις κριτικες σας στην τζεσικα που μου την θεοποιουσατε ως η μουναρα με το καλυτερο προγραμμα . Εννοειται οτι δεν εχω κανενα θεμα με την κοπελα . Χθες λοιπον που πηγα αφου ειχα επηρεαστει απο τις κριτικες σας τρωω την πρωτη φολα στο σαλονι με τους μπογιατζηδες αναμενοντας την τζεσικα. λεω αν ειναι δυνατον θα γαμησουν αυτοι ετσι οπως ειναι ? Οποτε εφυγα τρεχοντας . Σημερα πηγα για να ολοκληρωσω και εγω την γνωμη μου για αυτη την κοπελα . Σκαω στο μπουρδελο μπανιαρισμενος με κολωνιες και μπαινω κατευθειαν δωματιο . αναμενω λιγακι και ερχεται η κοπελα . Μου βγαζει τα 3.5σαρια βυζια της στο προσωπο μου και τα εγλυφα , μαλλον αυτα της θεοποιειτε οταν την πηδατε και εχει καβαλησει οτι εχει βυζαρες και τα πουλαει κατευθειαν ωστε να γλιτωσει αλλα προκαταρκτικα .τα εγλυφα και αρχισε λιγο ο πουτσος μου να ακουει.επειτα με ρωτησε αν θελω χωρις καποτα και με πλακωσε στην πιπα . χρηση χεριου και μεσα εξω αλλα δεν με σκληρινε 100% , ανεβηκε απο πανω μου και χορωπηδαγε και εφερε τα βυζια της στο στομα μου. μετα παμε να αλλαξουμε σταση και να την παρω απο πισω και ο πουτσος μου ειχε πεσει . μου λεει να στον ξανασηκωσω , ξεκιναει τσιμπουκι με την καποτα που την πηδηξα με πολυ χερι με αποτελεσμα να μην μπορεσει να με καυλωσει και να φυγω αχυστος . για επιστροφη εικοσαρικου κουβεντα σηκωθηκε και εφυγε ντυθηκα και εφυγα . Μαγκες δεν μου σηκωνοτανε 100% και μου επεφτε γιατι με ξενερωναν οι ελιες σταφιδες που εχει στο κορμι της και τα πατσα στην κοιλια της που τα εκρυβε. Αυτη ειναι η μουναρα σας . Για κανα μπογιατζη καλη ειναι ! να πω οτι πετυχα ειρηνη στελλα στο πεζοδρομιο και με χαιρετησε με κοκκινο μαλλι αλλα δεν μπορεσω να καταλαβω που δουλευει .
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.791
Κριτικές
101
Like
47.549
Πόντοι
21.661
Καλησπερα παιδια! Σημερα εφαγα την δευτερη συνεχομενη φολα . το μπλε παραβολο ποτε δεν μου εξασφαλησε την εξπερματωση μου . Πριν καποιο καιρο σας ειχα κραξει για τις κριτικες σας στην τζεσικα που μου την θεοποιουσατε ως η μουναρα με το καλυτερο προγραμμα . Εννοειται οτι δεν εχω κανενα θεμα με την κοπελα . Χθες λοιπον που πηγα αφου ειχα επηρεαστει απο τις κριτικες σας τρωω την πρωτη φολα στο σαλονι με τους μπογιατζηδες αναμενοντας την τζεσικα. λεω αν ειναι δυνατον θα γαμησουν αυτοι ετσι οπως ειναι ? Οποτε εφυγα τρεχοντας . Σημερα πηγα για να ολοκληρωσω και εγω την γνωμη μου για αυτη την κοπελα . Σκαω στο μπουρδελο μπανιαρισμενος με κολωνιες και μπαινω κατευθειαν δωματιο . αναμενω λιγακι και ερχεται η κοπελα . Μου βγαζει τα 3.5σαρια βυζια της στο προσωπο μου και τα εγλυφα , μαλλον αυτα της θεοποιειτε οταν την πηδατε και εχει καβαλησει οτι εχει βυζαρες και τα πουλαει κατευθειαν ωστε να γλιτωσει αλλα προκαταρκτικα .τα εγλυφα και αρχισε λιγο ο πουτσος μου να ακουει.επειτα με ρωτησε αν θελω χωρις καποτα και με πλακωσε στην πιπα . χρηση χεριου και μεσα εξω αλλα δεν με σκληρινε 100% , ανεβηκε απο πανω μου και χορωπηδαγε και εφερε τα βυζια της στο στομα μου. μετα παμε να αλλαξουμε σταση και να την παρω απο πισω και ο πουτσος μου ειχε πεσει . μου λεει να στον ξανασηκωσω , ξεκιναει τσιμπουκι με την καποτα που την πηδηξα με πολυ χερι με αποτελεσμα να μην μπορεσει να με καυλωσει και να φυγω αχυστος . για επιστροφη εικοσαρικου κουβεντα σηκωθηκε και εφυγε ντυθηκα και εφυγα . Μαγκες δεν μου σηκωνοτανε 100% και μου επεφτε γιατι με ξενερωναν οι ελιες σταφιδες που εχει στο κορμι της και τα πατσα στην κοιλια της που τα εκρυβε. Αυτη ειναι η μουναρα σας . Για κανα μπογιατζη καλη ειναι ! να πω οτι πετυχα ειρηνη στελλα στο πεζοδρομιο και με χαιρετησε με κοκκινο μαλλι αλλα δεν μπορεσω να καταλαβω που δουλευει .
καλα αυτο δεν ειναι τιποτα.
εσυ τον εβαλες και μεσα τουλαχιστον.
πανε μια ιζαμπελα απο 59 οροφο να δεις τι παει να πει ΦΟΛΑ !!!
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Περγάμου 1 έσκασε ladyboy απευθείας απο Πατάγια
Γλιτώσαμε και το ταξίδι στην Ταϊλάνδη
Μερακλήδες σπευσατε
Την Κική λες;; Πώς είσαι σίγουρος ότι είναι ladyboy; :confused:

edit: Οκ το είδα και δίπλα, σε μία Μέτι αναφέρεσαι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.791
Κριτικές
101
Like
47.549
Πόντοι
21.661
επισης τωρα που θυμηθηκα.
περασα και ειδα...
- χριστινα απο 56.
γυφτοντολμας με κατσαρα σκουρα καστανα μαλλια, μετριου προς ψηλου αναστηματος, πατσοκοιλιες κλπ, παντελως αδιαφορη και υπερακυρη φατσα. μου θυμησε η ολη εικονα νατασα γερασιμιδου γυναικαρα απο το κιλκις.

- αντζελα απο 74 δεξια.
μελαχρινη πιτσιρικα, μετριου αναστηματος, μαλλια μεχρι μεση περιπου, ψαρωμενη τεζα στο σαλονι με κατι κερατακια σα χριστουγεννιατικο δεκορ, καλο σχετικα σωματακι, καλη φατσα για την περιοχη και για την εποχη, αλλα δεν επεισε με τιποτα σαλονι. εγω δεν τρελαθηκα παντως.

- ιζαμπελλα απο 59 οροφος.
λατινα απο πουερτο ρικο ειπε, μετριου προς ψηλου αναστηματος, μελαχρινη, σιλικονες βυζια με μεγαλη ρογα, ωραιο σωμα το υπολοιπο αν και με τη ξενερα δεν ειχα ορεξη να προσεξω τιποτα απολυτως μεσα, μαλακο δερμα btw και το μονο που αξιζε, πολυ πονηρο και υποσχομενο σαλοναρισμα (μη ψαρωσετε), αλλα μεσα οπως προειπα Η ΦΟΛΑ !!!
μεσα παγωμαρα, ουτε πιπα να κανει δε ξερει, ουτε να σε φτιαξει, ουτε μπαλαμουτι εννοειται.
κομιουνικεϊσο σε λιγκο ελεινικα και λιγκο αγκληκα. :huh: για το μπουτσο δηλαδη.
εκτος αν εισαι λατινλαβερμανα... πασο τοτε.:upsidedown:
το babydoll που φοραγε, δεν το εβγαλε καν και μου ειπε δικαιολογια οτι δεν εχει χρονο για να το βαζωβγαζει απο την πολυ πελατεια :confused::confused::confused::confused: wtf dude δηλαδη ???
εφαγα ενα δεκαλεπτο μεσα για να της εξηγησω πως πρεπει να κανει πιπα, αλλα δεν εβγαλα ακρη τελικα.
της επιανα το κεφαλι, της εβγαζα τα χερια, της ελεγα το ενα, της εκανα νοημα το αλλο... τιποτα.
επεμενε να κανει κυκλους στο πουτσοκεφαλο λες και ειναι γλειφιτζουρι πουτσα πουτς και επαιζε χειρονακτικη.
την εδιωξα.
ευγενικος ο τσατσος να πουμε και τα καλα.

- λουνα απο φωκαιας 13 υπογειο.
νταρντανοκουβαριστρα, ευθυμη φατσα, ψηλου αναστηματος, μεγαλη φακλανοκωλαρα, ξανθοκαστανη μεχρι ωμους απο οσο θυμαμαι μαλλια, εννοειται δεν εκατσα να δωσω παραπανω σημασια και λακησα.
ακυρη - μπαζο.

- εβελινα (εβε) απο περγαμου 1 οροφος, ειπα.

- νανσυ και σουζυ απο περγαμου 1 ισογειο.
ταϊλανδεζες ξεχασμενες απο πολεμο του βιετναμ φαση.
η μια σα σκιαχτρο αδυνατη με φατσα δαλαϊ λαμα και η αλλη μπαμπατσικη προς χονδρη με μετρια προς ακυρη φατσα. η δευτερη με ζαχαρωσε λιγο πριν την εξοδο και με κραταγε μη φυγω :confused:
μαλλον με γουσταρε και της χαλασα το ονειρο :glasses:

τελος πλην τις γνωστες και καπως ευχαριστες παρουσιες, ΠΟΛΥ ΜΠΑΖΙΛΑ ...
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ !!!

ισως ξαναπαω να δω και κατι αλλες που δεν εχω δει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Καλησπερα παιδια! Σημερα εφαγα την δευτερη συνεχομενη φολα . το μπλε παραβολο ποτε δεν μου εξασφαλησε την εξπερματωση μου . Πριν καποιο καιρο σας ειχα κραξει για τις κριτικες σας στην τζεσικα που μου την θεοποιουσατε ως η μουναρα με το καλυτερο προγραμμα . Εννοειται οτι δεν εχω κανενα θεμα με την κοπελα . Χθες λοιπον που πηγα αφου ειχα επηρεαστει απο τις κριτικες σας τρωω την πρωτη φολα στο σαλονι με τους μπογιατζηδες αναμενοντας την τζεσικα. λεω αν ειναι δυνατον θα γαμησουν αυτοι ετσι οπως ειναι ? Οποτε εφυγα τρεχοντας . Σημερα πηγα για να ολοκληρωσω και εγω την γνωμη μου για αυτη την κοπελα . Σκαω στο μπουρδελο μπανιαρισμενος με κολωνιες και μπαινω κατευθειαν δωματιο . αναμενω λιγακι και ερχεται η κοπελα . Μου βγαζει τα 3.5σαρια βυζια της στο προσωπο μου και τα εγλυφα , μαλλον αυτα της θεοποιειτε οταν την πηδατε και εχει καβαλησει οτι εχει βυζαρες και τα πουλαει κατευθειαν ωστε να γλιτωσει αλλα προκαταρκτικα .τα εγλυφα και αρχισε λιγο ο πουτσος μου να ακουει.επειτα με ρωτησε αν θελω χωρις καποτα και με πλακωσε στην πιπα . χρηση χεριου και μεσα εξω αλλα δεν με σκληρινε 100% , ανεβηκε απο πανω μου και χορωπηδαγε και εφερε τα βυζια της στο στομα μου. μετα παμε να αλλαξουμε σταση και να την παρω απο πισω και ο πουτσος μου ειχε πεσει . μου λεει να στον ξανασηκωσω , ξεκιναει τσιμπουκι με την καποτα που την πηδηξα με πολυ χερι με αποτελεσμα να μην μπορεσει να με καυλωσει και να φυγω αχυστος . για επιστροφη εικοσαρικου κουβεντα σηκωθηκε και εφυγε ντυθηκα και εφυγα . Μαγκες δεν μου σηκωνοτανε 100% και μου επεφτε γιατι με ξενερωναν οι ελιες σταφιδες που εχει στο κορμι της και τα πατσα στην κοιλια της που τα εκρυβε. Αυτη ειναι η μουναρα σας . Για κανα μπογιατζη καλη ειναι ! να πω οτι πετυχα ειρηνη στελλα στο πεζοδρομιο και με χαιρετησε με κοκκινο μαλλι αλλα δεν μπορεσω να καταλαβω που δουλευει .
Μαγικέ μου, φυτίλιασε 5-6 κοσάρια και θα τη βρεις την άκρη ...
Δεν εχεις αναγκη απο χρήμα ...
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Καλησπερα παιδια! Σημερα εφαγα την δευτερη συνεχομενη φολα . το μπλε παραβολο ποτε δεν μου εξασφαλησε την εξπερματωση μου . Πριν καποιο καιρο σας ειχα κραξει για τις κριτικες σας στην τζεσικα που μου την θεοποιουσατε ως η μουναρα με το καλυτερο προγραμμα . Εννοειται οτι δεν εχω κανενα θεμα με την κοπελα . Χθες λοιπον που πηγα αφου ειχα επηρεαστει απο τις κριτικες σας τρωω την πρωτη φολα στο σαλονι με τους μπογιατζηδες αναμενοντας την τζεσικα. λεω αν ειναι δυνατον θα γαμησουν αυτοι ετσι οπως ειναι ? Οποτε εφυγα τρεχοντας . Σημερα πηγα για να ολοκληρωσω και εγω την γνωμη μου για αυτη την κοπελα . Σκαω στο μπουρδελο μπανιαρισμενος με κολωνιες και μπαινω κατευθειαν δωματιο . αναμενω λιγακι και ερχεται η κοπελα . Μου βγαζει τα 3.5σαρια βυζια της στο προσωπο μου και τα εγλυφα , μαλλον αυτα της θεοποιειτε οταν την πηδατε και εχει καβαλησει οτι εχει βυζαρες και τα πουλαει κατευθειαν ωστε να γλιτωσει αλλα προκαταρκτικα .τα εγλυφα και αρχισε λιγο ο πουτσος μου να ακουει.επειτα με ρωτησε αν θελω χωρις καποτα και με πλακωσε στην πιπα . χρηση χεριου και μεσα εξω αλλα δεν με σκληρινε 100% , ανεβηκε απο πανω μου και χορωπηδαγε και εφερε τα βυζια της στο στομα μου. μετα παμε να αλλαξουμε σταση και να την παρω απο πισω και ο πουτσος μου ειχε πεσει . μου λεει να στον ξανασηκωσω , ξεκιναει τσιμπουκι με την καποτα που την πηδηξα με πολυ χερι με αποτελεσμα να μην μπορεσει να με καυλωσει και να φυγω αχυστος . για επιστροφη εικοσαρικου κουβεντα σηκωθηκε και εφυγε ντυθηκα και εφυγα . Μαγκες δεν μου σηκωνοτανε 100% και μου επεφτε γιατι με ξενερωναν οι ελιες σταφιδες που εχει στο κορμι της και τα πατσα στην κοιλια της που τα εκρυβε. Αυτη ειναι η μουναρα σας . Για κανα μπογιατζη καλη ειναι ! να πω οτι πετυχα ειρηνη στελλα στο πεζοδρομιο και με χαιρετησε με κοκκινο μαλλι αλλα δεν μπορεσω να καταλαβω που δουλευει .
Αποκλείετε φιλε, μα εδω ολοι γραφουν πως πρόκειται για την ναυαρχίδα των ιερόδουλων σιγουρα κατι εκανες λαθος,
Δοκίμασε μιλενα
Δοκίμασε Εβελίνα


Αργότερα θα καταλάβεις πως ο μόνος που πρεπει να κρίνει το που θα μπει είναι ο μπουτσος σου
 

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
260
Πόντοι
20
Αποκλείετε φιλε, μα εδω ολοι γραφουν πως πρόκειται για την ναυαρχίδα των ιερόδουλων σιγουρα κατι εκανες λαθος,
Δοκίμασε μιλενα
Δοκίμασε Εβελίνα


Αργότερα θα καταλάβεις πως ο μόνος που πρεπει να κρίνει το που θα μπει είναι ο μπουτσος σου
Μιλένα μπομπα φιλε
 

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
260
Πόντοι
20
Σασα (νομίζω) και τζανινα σε ένα χαμηλά στη Φωκαίας σήμερα, όπου η Σασα για μένα δεν έλεγε τπτ πέρα από το βυζι. Η τζανινα με το που βγαίνει παθαίνω πλάκα (πολύ πλαστική αλλά καυλωτικη - σκάφτηκα ευκαιρία και με μια που κάνει λίγο σε πορνοστάρ). Χούφτωσα κωλο και εγώ και το φιλαράκι και εγώ έπαιξα και ρωγα η οποία ήταν τεράστια και τα μπαλκόνια της βυζαρες. Φορούσε διχτυωτό τοπακι και ηταν Καυλα. Μπήκε πρώτα ο φίλος και απογοητεύτηκε γιατί μέσα δεν έλεγα οποτε αν και περίμενα δε μπήκα τελικά και πήγα πιο πάνω σε μια Ειρήνη αν δε κάνω λάθος (μελαχρινή με κωλαρα, στον πάνω όροφο, ενος που στο ισόγειο έχει μακρύ διάδρομο και στο τέλος οι σκάλες).
Σορρυ μάγκες που δε θυμάμαι τα νούμερα τώρα.
Πολύ τίμιο γαμησι και μέσα το έβγαζε το μεροκάματο ωραία και με βογκητά.
Ο φίλος που είχε πάρει μια Ρανια πάνω στη φυλής επέμενε να πάμε μήπως για δεύτερο γύρο την περνάμε παρτουζα αν δεχόταν αλλά είχε την κλείσει κάποιος μισάωρο και δεν είχα τόσο χρόνο να περιμένω. Δεν την είδα οποτε παίζει αύριο αν βρω χρόνο και ξαναβγώ τσάρκα να πάω να δω τι παίζει.
Απέναντι από τη Ρανια στη φυλής στο πάνω όροφο (με άνετο σαλονάκι καθαρό και παίζει τσόντα) μια λατίνα με κωλαρα. Δεν την πήρα αλλά θα επανέλθω άλλη μέρα να δω αν αξίζει.
Τέλος μου είπαν κάτι παιδιά και για ένα που η τσατσά σου παίρνει πίπα και μετα γαμας τη κοπέλα ή κάτι τέτοια αλλά μάλλον δεν ήταν η βάρδια τους σημερα. Ξέρει κανεις κανένα ινφο; Αξίζει η φάση ;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.723
Πόντοι
4.706
Περγάμου 1 έσκασε ladyboy απευθείας απο Πατάγια
Γλιτώσαμε και το ταξίδι στην Ταϊλάνδη
Μερακλήδες σπευσατε
Πρόσεχε πως τα γράφεις αυτά, συναγωνιστή. Το site είναι μαγικό. Αύριο αναμένεται κοσμοσυρροή, από κατεστραμένα ναυάγια. Το έχω ήδη εικόνα, μπροστά μου: Θα περνάνε πρώτα από τον όροφο της Φιλιππίδου, θα τους τσιμπουκώνει η τσατσά-τραβέλι και μόλις είναι έτοιμοι θα πηγαίνουν στο τσαρδί και θα ξεκωλιάζουν τον παλίκαρο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom