Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (16 μέλη και 283 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
απορω γιατι τοσος ντορος για μια μιλφοθειτσα (ετσι φαινεται) γυρω στα 40+ χρονωνε
Να μη σου άρεσε εμφανισιακά είναι δικαίωμα σου κ γούστο δικό σου βεβαίως βεβαίως. Αλλά η κοπέλα δηλώνει 31 κ είναι μεταξύ 30-35 ετών κ οχι τον ανήφορο στην καμοια!!! Νομιζω κατα τη γνωμη μου δεν υπάρχει λόγος να αυξάνουμε την ηλικία μιας γυναίκας επειδή δεν μας αρέσει εμφανισιακά....καλά να περνάς!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.079
Κριτικές
99
Like
47.533
Πόντοι
21.511
Να μη σου άρεσε εμφανισιακά είναι δικαίωμα σου κ γούστο δικό σου βεβαίως βεβαίως. Αλλά η κοπέλα δηλώνει 31 κ είναι μεταξύ 30-35 ετών κ οχι τον ανήφορο στην καμοια!!! Νομιζω κατα τη γνωμη μου δεν υπάρχει λόγος νομίζω να αυξάνουμε την ηλικία μιας γυναίκας επειδή δεν μας αρέσει εμφανισιακά....καλά να περνάς!
την παρενθεση την ειδες, την προσεξες ? :rolleyes:
Τι βάρδια την πετυχες;
απογευμα ηταν.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
την παρενθεση την ειδες, την προσεξες ? :rolleyes:
Φυσικά κ την πρόσεξα.....αλλα κ μια barwoman ή τραγουδιαρα μπορεί να είναι 25 αλλά να μοιάζει από τα ξενύχτια 35 ....τα χαρτιά όμως λένε 25 αυτό μετράει....τεσπα αν θες μπορείς να περάσεις μαζί της ή απλα να προσπεράσεις ...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.079
Κριτικές
99
Like
47.533
Πόντοι
21.511
Φυσικά κ την πρόσεξα.....αλλα κ μια barwoman ή τραγουδιαρα μπορεί να είναι 25 αλλά να μοιάζει από τα ξενύχτια 35 ....τα χαρτιά όμως λένε 25 αυτό μετράει....τεσπα αν θες μπορείς να περάσεις μαζί της ή απλα να προσπεράσεις ...
ρε μαστορα σορρυ που δεν της ζητησα ταυτοτητα :confused:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Στο ιδιο σεντονι και ιδιο δωματιο πηρα τη Νάταλι το Σαββατο ...
Δεν το εχουν αλλάξει ακόμα ???
:think:
:think:
Λεπτομέρειες...πταίσματα...
κάνει κ κρύο τώρα δεν στεγνώνουν εύκολα.
Ισα με της απόκριες θα το αλλαξουν...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
δεν μπηκα σηκωθηκα και εφυγα . οι τυποι ειχαν χρωματα ξεραμενα στα χερια τους που αυτα φευγουν με νευτη φαση. δεν ξερω αν τους δεχτηκε .
Τι νέφτι... ούτε με μεταμόσχευση δέρματος δεν φεύγουν...
Παντως κ εγώ έχω δει πολλούς να ειναι χυμαδιό...
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
μπορεις να κανεις μια περιγραφη της μαρινας και ειναι πρωι η απογευμα ? ειναι η ρωσιδα με ταουαζ στην πλατη ωμους ?
Απογευμα μετα τις 17:00 μαγικέ μου, δεν ειδα τατού σε πλατη ώμους.
1,70 περιπου σκινιαρικο κορμι άβυζο, προσωπο Μυρτω Αλικάκη στα ασχημα της.
 

gsxrr123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
111
Like
1.926
Πόντοι
201
Η Άντριαννα στο 86 είναι η κλασική με τα ταττοο;; ποια βάρδια βρίσκεται εκει;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Αυτο πάντως που κάνει το μαγαζί είναι απατεωνια.
Έπρεπε να υπάρχει ειλικρίνεια κ όχι να λέει τα μισά.
Να πει παιδιά η κοπελια κάνει αυτό το πρόγραμμα κ η τσατσά είναι trans τραβέλι η τραβεστουλα όπως θέλει να την πει εγχειρησμενη η όχι μπαίνει μέσα στο δώμα κάνει μόνο πιπα..
Οποιος θελει περνά οποίος δεν θελει να παει στο καλό.
Άρα από την στιγμη που γίνονται λαμογιες δεν το βλέπω τόσο τυχαίο που έκλεισε το Φωκαίας 24 που ανήκει στο ίδιο αφεντικό...
Φίλε δεν θέλω να θιξω κανένα αλλά άμα είσαι χαπατο και βλέπεις γυναικάρες τα τραβελια τότε φταίει ο φονιάς?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
ρε συ σου λεω τυποι με σκονες μαλλια και ρουχα απο τα τριψιματα και σπατουλαρισμα , τα παπουτσια γαμησετα κατι μποτακια οικοδομης κατεστραμενα , τα χερια κολλημενα χρωματα και περιμενουν να γαμησουν με το μπλε παραβολο και να περασουν καλα. μαγκες συγνωμη αλλα ετσι δεν βγαινει αν ακουει κανεις μεσα απο εδω που ειναι μπογιατζης να παει να γαμηθει .Ρε ολοι οι φυλης φολαααααααα για εσας . φατε φολαααααααα!!!
Φίλε αν πάνε σπίτι να πλυθούν μετά άντε να ξεφύγουν από τη παντόφλα...
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
838
Κριτικές
66
Like
11.671
Πόντοι
3.506
περασα σημερα με τζεσικα για να δοκιμασω , εκει που ημουν στο σαλονι εσκασαν κατι μπογιατζηδες κατι γυψοσανιδες και κατι τετοιοι με το που τελειωσαν οικοδομη ηρθαν να γαμησουν .
Ρε κουφάλες, όταν κάποιοι γράφετε ότι σπατουλάρατε την ταναπού και ότι δουλέψατε πινέλο, αυτό εννοείτε; Σκάτε στα τσαρδιά με τις μπατανόβουρτσες, το μυστρί και τα ντουκόχαρτα; Αν είναι δυνατόν!
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
389
Πόντοι
311
Επιθετικό σαλονάρισμα και σε μένα από την ξανθιά τσατσά στο Φιλιππίδου 11 πάνω. Έκανε και σε μένα γυμνό τσιμπούκι όπως ακριβώς είχαν αναφέρει άλλοι συναγωνιστές. Δυστυχώς στο δωμάτιο δεν παίχτηκε όμως κάτι παραπάνω. Προηγουμένως είχα φάει και μια φόλα γιγατόνων από την Ιζαμπέλα στο Λιοσίων 73 πάνω που θα τη θυμάμαι χρόνια. Τι να πεις, είχα περάσει σούπερ μαζί της ένα χρόνο ακριβώς πριν και τώρα στροφή 180 μοιρών... Την έδιωξα από το δωμάτιο, μόνο φασαρία που δεν έγινε.
τι ώρες φίλε μου είναι να δοκιμάσω και εγώ πως είναι?
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Πήγα χτες για Καρολίνα φιλλιπιδου όροφο τελικά ήταν η Κορίνα η γνωστή με τις βυζάρες. Δεν την ήθελα. Για κάποιο περίεργο λόγο πήγα με την Αουρορα. Πηγα κόντρα στα γούστα μου. Την πρώτο είδα το 2015 αλλά ποτέ δε μπήκα μαζί της. Το κορίτσι αυτό έχει ωραίο σώμα που αυτό βγάζει τα λεφτα και όχι η συμπεριφορά και τα skills. Από ικανότητες είναι κάτω του μετρίου. Στήσιμο σχεδόν άβολο. Πίπα χάλια για τα χρόνια της στη δουλειά, handjob εντελώς άγαρμπο. Συμπεριφορά είναι προσβλητική κάπως. Στο σαλόνι παρουσιάζεται με τσιριχτη φωνή και ευδιάθετη πράγμα που χάνεται απότομα στο δωμάτιο. Έβγαλα το συμπέρασμα ότι δεν αγαπάει τους άντρες. Κανέναν. Εχει θυμό μέσα της. Φαντάζομαι ούτε τον γκομένο της αγαπαει. Για να περάσεις όμορφα μαζί της πρέπει να είσαι στον κόσμο σου πράγμα και έκανα μαζί της χωρίς να δινω σημασία στα παραπάνω. Δε εύχομαι να σταματήσει το επάγγελμα όπως πολλοί άλλοι εύχομαι απλα κάτι να της γεμίσει λίγη ηρεμία μέσα της.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Πέρασμα χτες από τα σπιτάκια για τα στανταράκια μου αλλά ........το Διδύμου για την Μιλένα κλειστό,το Χωματιανού για Ανδριάννα κλειστό, στο Βέργας 6 πάνω για την Αννούλα ητάν μιά άλλη gilf και έφυγα. Μπήκα Τροφωνίου 13 με τις σκάλες και εκεί ήταν μιά Άννα milf Αλβανικής καταγωγής με καλό κορμάκι σφιχτό και 2,5άρια βυζιά. Το πρόγραμμα είχε κώλο οπότε πέρασα και πέρασα καλά.Πίπα καλή ανεύ με 69 φάση,μετά καβάλα αυτή και για το φινάλε στα 4 μουνί και μετα κώλο που έγραψα το τέλος. Δεν το έκλαψα το 20άρι !!!
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Πέρασμα χτες από τα σπιτάκια για τα στανταράκια μου αλλά ........το Διδύμου για την Μιλένα κλειστό,το Χωματιανού για Ανδριάννα κλειστό, στο Βέργας 6 πάνω για την Αννούλα ητάν μιά άλλη gilf και έφυγα. Μπήκα Τροφωνίου 13 με τις σκάλες και εκεί ήταν μιά Άννα milf Αλβανικής καταγωγής με καλό κορμάκι σφιχτό και 2,5άρια βυζιά. Το πρόγραμμα είχε κώλο οπότε πέρασα και πέρασα καλά.Πίπα καλή ανεύ με 69 φάση,μετά καβάλα αυτή και για το φινάλε στα 4 μουνί και μετα κώλο που έγραψα το τέλος. Δεν το έκλαψα το 20άρι !!!
Το Διδύμου που είναι η Μιλενα. Ανοίγει οπότε γουστάρει?
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Το Διδύμου που είναι η Μιλενα.
Cow_female_black_white.jpg
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
505
Κριτικές
13
Like
4.723
Πόντοι
736
Κολωνού 27 Τζίνα από Κολομβία δεύτερη φορά. Πίπα από τις καλύτερες,κωλο έδωσε, πατούσες για γλυψιμο επίσης. Ξέρει να κουνιέται πολύ καλά. Στο τέλος μου είπε πεπα λέω τι μου λέει τώρα πάλι πίπα; Και εννοούσε το χαρτί που τελείωσε να μου δώσει αλλο
Την έχω πάρει 3 φορές και έχω περάσει καλά αλλά ποτέ δεν ανακοινώθηκε άναλ (δεν ρώτησα και ποτέ βέβαια) και την 3η φορά που της ζήτησα να χύσω τις βυζάρες μου έκανε no-no :cheesy:
Δεν μου φαίνεται και τόσο περίεργο αλλά με την δουλειά που έχει/ρίχνει (την πετυχαίνω 2η βάρδια πάντα οπότε κανει 2πλές μαλλον) δεν θα της φτάσει μία κωλοτρυπίδα αν το έβαλε στο πρόγραμμα (στο 10ρικο κιόλας ).

Τι νέφτι... ούτε με μεταμόσχευση δέρματος δεν φεύγουν...
Παντως κ εγώ έχω δει πολλούς να ειναι χυμαδιό...
Την προηγούμενη Παρασκευή πέτυχα και εγώ έναν με φόρμα εργασίας με κόλλες πάνω (πλακάς ?) που όταν τον είδε η κοπέλα έκανε νόημα στον τσάτσο "όχι", έχω δει αρκετούς πάκιδες να σκάνε ποιο καθαροί από πολλούς "δυτικούς" τελευταία και δεν το λέω για καλό :P
 
Τελευταία τροποποίηση:

donpaparion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2020
Μηνύματα
168
Κριτικές
7
Like
720
Πόντοι
361
Η αουρορα πλέον ειναι η περίπτωση που αμα δεν βρείς τιποτα αξιόλογο γυρω γύρω
Πας για να τελειώνεις αφού συμπληρώνει ενα ολοκληρωμένο πακέτο λιγο πανω απ το μέσο όρο..
Βέβαια αν την πετύχεις στη ζαχαρένια της προσπαθεί και η ιδια να το ζησει λίγο
Τις προάλλες που κάναμε ενα απολαυστικό 69 με ρώτησε αν θελω να χύσει στο στόμα μου..
Αρνήθηκα βέβαια επειδή δεν ειμαι και τοσο σκληροπυρινικος μπουρδελιαρης

Πέρασμα χτες από τα σπιτάκια για τα στανταράκια μου αλλά ........το Διδύμου για την Μιλένα κλειστό,το Χωματιανού για Ανδριάννα κλειστό, στο Βέργας 6 πάνω για την Αννούλα ητάν μιά άλλη gilf και έφυγα. Μπήκα Τροφωνίου 13 με τις σκάλες και εκεί ήταν μιά Άννα milf Αλβανικής καταγωγής με καλό κορμάκι σφιχτό και 2,5άρια βυζιά. Το πρόγραμμα είχε κώλο οπότε πέρασα και πέρασα καλά.Πίπα καλή ανεύ με 69 φάση,μετά καβάλα αυτή και για το φινάλε στα 4 μουνί και μετα κώλο που έγραψα το τέλος. Δεν το έκλαψα το 20άρι !!!
Μια από τα ίδια χθες φίλε.και κατέληξα Άννα. περασα καλά. προτεινεται.
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Μαρίνα Αγκύρας 12

Τα τελευταία χρόνια πολλές φορές έχω διαβάσει διθυράμβους για διάφορες τις οποίες όταν πήγα να δω εμφανισιακά δεν είχαν καμία σχέση με τις περιγραφές και στις υπηρεσίες ήταν μέτριες το θεωρώ δεδομένο πλέον ότι είναι παπάτζες.

Οπότε για να βοηθήσω θα ενημερώσω τι είδα εγώ από την Μαρίνα για να βοηθήσω όσο μπορώ.
Να σημειώνω ότι εδώ και 6-7 χρόνια προτιμάω να γαμάω σε μπουρδέλα όμορφες και νέες κοπέλες και δεν θυσιάζω την εμφάνιση για τις υπηρεσίες. Το αναφέρω για να κρίνετε τα παρακάτω.

Λοιπόν η Μαρίνα δεν είναι όμορφη, ούτε και άσχημη στο πρόσωπο, στο δωμάτιο βέβαια με τις εκφράσεις που παίρνει είναι λίγο καβλωτική αλλά μέχρι εκεί.
Το σώμα της δεν είναι γυμνασμένο που γράφτηκε αλλά φούλ αδύνατο χωρίς καμπύλες. Ο κώλος που βλέπετε στην φωτό δεν υπάρχει στην πραγματικότητα.
Επίσης το κωλοτρυπίδι που αναφέρθηκε δουλεμένο εγώ το είδα ερμητικά κλειστό.

Στο γαμήσι όντως τα δίνει όλα γλύφει τα πάντα, λαρυγγώνει το καβλί συνέχεια και έυκολα και όντως θέλει να σε ευχαριστήσει με πολύ συμμέτοχή στο σεξ.
Η πίπα της είναι σεμιναριακή με ισορροπία στα λαρυγγώματα και στο παίξιμο του πουτσοκέφαλου με το στόμα, ενώ ξέρει να χρησιμοποιεί και την γλώσσα.
Τα παίρνει στο στόμα και συνεχίζει να ρουφάει το καβλί αφού τελειώσεις.

Με λίγα λόγια για εμένα αξίζει 10/10 από πλευράς υπηρεσιών και η εμφάνιση της απλά περνάει απαρατήρητη, ούτε σε φτιάχνει, ούτε σε χαλάει.

Σίγουρα πρέπει να δοκιμαστεί το τσιμπούκι της το οποίο θυμίζει Ροντίκα-Αρίνα.
Πλάκα πλάκα είναι όντως σε όλα μια μελαχρινή Ροντίκα με +15 χρόνια στην πλάτη.

Εγώ δεν θα ξαναπάω καθώς όπως ανέφερα θέλω να πληρώνω για κοπέλες που εκτός μπουρδέλου δεν θα μου κάθονταν ποτέ και δεν πληρεί αυτό το κριτήριο.
Αλλά αξίζει φούλ.

Αυτά ελπίζω να βοήθησα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom