Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 272 άτομα (22 μέλη και 250 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
Πέρασμα χτες από τα σπιτάκια για τα στανταράκια μου αλλά ........το Διδύμου για την Μιλένα κλειστό,το Χωματιανού για Ανδριάννα κλειστό, στο Βέργας 6 πάνω για την Αννούλα ητάν μιά άλλη gilf και έφυγα. Μπήκα Τροφωνίου 13 με τις σκάλες και εκεί ήταν μιά Άννα milf Αλβανικής καταγωγής με καλό κορμάκι σφιχτό και 2,5άρια βυζιά. Το πρόγραμμα είχε κώλο οπότε πέρασα και πέρασα καλά.Πίπα καλή ανεύ με 69 φάση,μετά καβάλα αυτή και για το φινάλε στα 4 μουνί και μετα κώλο που έγραψα το τέλος. Δεν το έκλαψα το 20άρι !!!
σε ποια βαρδια την πετυχες την Αννα / πρωι-απογευμα-βραδυ?
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
193
Κριτικές
54
Like
616
Πόντοι
361
Παίδες καλησπέρα είμαι τωρα στην πιάτσα δεν βρήκα τίποτα κανένα στανταρακι Μαρίνα άγκυρας δεν είναι Μπάρμπαρα δεν είναι Αντριάννα χωματιανου δεν υπάρχη τίποτα καλό τώρα και δεύτερη βάρδια με τουλάχιστον ελεύθερο στοματικό
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.246
Κολωνού 27 Τζίνα από Κολομβία δεύτερη φορά. Πίπα από τις καλύτερες,κωλο έδωσε, πατούσες για γλυψιμο επίσης. Ξέρει να κουνιέται πολύ καλά. Στο τέλος μου είπε πεπα λέω τι μου λέει τώρα πάλι πίπα; Και εννοούσε το χαρτί που τελείωσε να μου δώσει αλλο
Τόνυ, είσαι μεγάλος ΨΕΥΤΗΣ!:jerking: Σήμερα πήγα για κωλοτρυπιδι μετά από την ψεύτικη ενημέρωση σου και ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα!:headbang: Το τι κατάρα έριξα σήμερα που έσυρα άδικα το σαρκιο μου στο σιχαμερό Μετάξι, ούτε και λέγεται! :angry:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Παίδες καλησπέρα είμαι τωρα στην πιάτσα δεν βρήκα τίποτα κανένα στανταρακι Μαρίνα άγκυρας δεν είναι Μπάρμπαρα δεν είναι Αντριάννα χωματιανου δεν υπάρχη τίποτα καλό τώρα και δεύτερη βάρδια με τουλάχιστον ελεύθερο στοματικό
......... νέκρα απο τα στανταράκια μας φίλε !
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.246
Την έχω πάρει 3 φορές και έχω περάσει καλά αλλά ποτέ δεν ανακοινώθηκε άναλ (δεν ρώτησα και ποτέ βέβαια) και την 3η φορά που της ζήτησα να χύσω τις βυζάρες μου έκανε no-no :cheesy:
Δεν μου φαίνεται και τόσο περίεργο αλλά με την δουλειά που έχει/ρίχνει (την πετυχαίνω 2η βάρδια πάντα οπότε κανει 2πλές μαλλον) δεν θα της φτάσει μία κωλοτρυπίδα αν το έβαλε στο πρόγραμμα (στο 10ρικο κιόλας ).


Την προηγούμενη Παρασκευή πέτυχα και εγώ έναν με φόρμα εργασίας με κόλλες πάνω (πλακάς ?) που όταν τον είδε η κοπέλα έκανε νόημα στον τσάτσο "όχι", έχω δει αρκετούς πάκιδες να σκάνε ποιο καθαροί από πολλούς "δυτικούς" τελευταία και δεν το λέω για καλό :P
Μπουμπούκο, τράβα μια αναφορά για διασπορά ψευδους ενημέρωσης για πρωκτικό! :birdman: Ο τύπος είναι τέρμα βλαμμένος γιατί παίζει με το πάθος μας για κώλο! :zfuck:
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
742
Like
900
Πόντοι
86
Τόνυ, είσαι μεγάλος ΨΕΥΤΗΣ!:jerking: Σήμερα πήγα για κωλοτρυπιδι μετά από την ψεύτικη ενημέρωση σου και ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα!:headbang: Το τι κατάρα έριξα σήμερα που έσυρα άδικα το σαρκιο μου στο σιχαμερό Μετάξι, ούτε και λέγεται! :angry:
Ρε μαλακά εγώ τι φταίω δεν ανακοινώνεται αλλά μέσα αν ζητήσεις σου δίνει . Εγώ δεν ζήτησα και γύρισε μόνη της. Δεν γίνεται να δίνει μόνο σε μένα; Πήγε κανείς άλλος;
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
742
Like
900
Πόντοι
86
Μπουμπούκο, τράβα μια αναφορά για διασπορά ψευδους ενημέρωσης για πρωκτικό! :birdman: Ο τύπος είναι τέρμα βλαμμένος γιατί παίζει με το πάθος μας για κώλο! :zfuck:
Αφού σου λέει δεν έχει ζητήσει πως λέω ψέματα; Και για ποιο λόγο ;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.246
Ρε μαλακά εγώ τι φταίω δεν ανακοινώνεται αλλά μέσα αν ζητήσεις σου δίνει . Εγώ δεν ζήτησα και γύρισε μόνη της. Δεν γίνεται να δίνει μόνο σε μένα; Πήγε κανείς άλλος;
Φίλε, δεν σε πιστεύω καθόλου! Κι εγώ έχω πάρει αρκετές φορές κώλο χωρίς να ανακοινωθεί αλλά δεν το αναφέρω σαν υπηρεσία ! Έλεος! :angry:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
σφηνάκι live

Αγκυρας 9 κλειστό.

Άγκυρας 12α Μαρίνα μελαχρινή μιλφ, λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και ποδολαγνεια, τιμήθηκε με καλές εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανοπαχουλη με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 71α Ρωξανα καστανή λεπτή κοπέλα με κοντό μαλλί 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος,και στον αυχένα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.


Φυλής 69β Λανα με καστανό σκούρο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος,σε καμία μιάμιση ώρα σύμφωνα με την υπηρεσία θα έρθει και η Βίκυ.

Φυλής 59 όροφος Ιζαμπελα κλεισμένη για ώρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
γιορτινή εσάνς από το σαλόνι του οίκου
 

Συνημμένα

  • IMG_20221229_181734_edit_1052290584213.jpg
    IMG_20221229_181734_edit_1052290584213.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 24
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
επίσης

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη καστανή κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα υπέροχο κωλο, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 56 Χριστίνα μελαχρινη σώμα με πιασιματακια, 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, πιρσινγκ στη μύτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος. Επειδή κάποιοι μπερδεύτηκαν και μου έστειλαν πμ δεν είναι η Χριστίνα που δούλεψε λίγο μετά το Πάσχα στη θέση της Ναντιας, εξάλλου εκείνη η Χριστίνα ήταν καστανή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και έκανε απλό πρόγραμμα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Ρε μαλακά εγώ τι φταίω δεν ανακοινώνεται αλλά μέσα αν ζητήσεις σου δίνει . Εγώ δεν ζήτησα και γύρισε μόνη της. Δεν γίνεται να δίνει μόνο σε μένα; Πήγε κανείς άλλος;

Μικροτσούτσουνος τύπε;;;;; :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Ναταλί ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί, λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Χριστίνα μελαχρινή γκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22αρια κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Λιλυ από Βενεζουέλα , μελαχρινή χοντρή με 3.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Λένα/Έλενα ξανθιά μιλφ στρογγυλόπροσωπη ,σώμα μέ πιασίματα 3.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25αρια κλειστά.

Μεγαλου 28α αριστερά Ειρήνη μελαχρινή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3 αριστερά) κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο Χριστίνα μελαχρινή κοπέλα με ίσιο μαλλί, κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Αλεξάνδρα μιλφ με ξανθό κατσαρρο μαλλί σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπράτσο και στην αριστερή ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα όροφος Μαρία κοκκινομάλλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Περδικκα 3 αριστερά(που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) κλειστό.

Περδικκα 3 δεξιά Μαρία ξανθοκαστανη χοντρή με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Ιάσωνος 46 Σοφία ξανθιά μιλφ λεπτή με 2αρι βυζι, Κατερινα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Μαίρη μελαχρινή ψηλή λεπτή με ίσιο μαλλί, 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, μετά από προτροπή του φίλου @Pa Luki Luk δοκιμάστηκε η Μαίρη/Μαρία, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κολωνού 53 Χριστίνα καστανή παχουλη με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος και Ιουλία μιλφ με ξανθοπλατινε κοντό μαλλί, χοντρή με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο κλειστό.

Κολωνού 48 Νικόλ ξανθιά πάρα πολύ χοντρή με 3.5-4αρι βυζι και Σοφία μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζανα ξανθιά χοντρή γκρανι. με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθιά γκιλφ ντυμένη αγιοβασιλιτσα, παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 45 αριστερά πρώτη πόρτα (δηλαδή το 45 δεξιά) Αλινα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή με 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά Εύα ξανθιά κοντουλα πιτσιρικά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, πεταχτο κωλαράκι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία κλειστό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Φίλε, δεν σε πιστεύω καθόλου! Κι εγώ έχω πάρει αρκετές φορές κώλο χωρίς να ανακοινωθεί αλλά δεν το αναφέρω σαν υπηρεσία ! Έλεος! :angry:
την έχω πάρει 2 φορές και ποτέ δεν προθυμοποιηθηκε ή έκανε νύξη για πρωκτικο, βέβαια ας μάς πει και ο ειδικός λατινολογος @Helluvatime που αν θυμάμαι καλά την έχει πάρει 2-3 φορές.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom