Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 316 άτομα (25 μέλη και 291 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Δοκιμή με τη Μαρίνα από Ακγυρας σήμερα το απόγευμα.
Δυστυχώς θα διαφωνήσω με πολλούς συναγωνιστές για την κοπέλα.Προκειτε για μιλφ στεγνό πιο κοντά (πολύ) κοντά στα 50 παρά στα 40,το σώμα είναι πολύ χαλαρομενο ,ανύπαρκτο βυζί και παρόλο το βάψιμο που κάνει το προσωπο είναι πολύ σπασμένο.Το χειρότερο βέβαια είναι πως η κοπέλα έσκασε στο δωμάτιο εμφανώς μαστουρωμενη,έλεγε και έκανε ασυναρτησίες,η ομιλία της παρέπεμπε σε χακί στην Ομόνοια.Αισθησιασμος στο μηδεν,της έριξα ένα γρήγορο και έφυγα.
Από εμένα είναι σίγουρο όχι,βαθμολογία 2/10
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Δοκιμή με τη Μαρίνα από Ακγυρας σήμερα το απόγευμα.
Περασα κι εγω πριν λίγο μια τσαρκα. Μου φανηκε κι εμενα πολυ στεγνη και δεν περασα.
Μαζι της ηταν και μια Μαρία, 45-50 κοντο ξανθο μαλλί ψηλή, λιγο αγρια φατσα και 2.5 βυζι πιθανως σιλικονατο.
Εγω εφυγα και πηγα Λιοσιων και κατεθεσα σε Τροφωνίου 11 στη Στελλα με κωλο. Χοντρουλα μαυρο μακρυ ισιο μαλλι, κοντουλα, 2+ βυζί. Πονηρο, χαμογελαστο μουτρακι και συμμετοχική στο δωμάτιο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.829
Πόντοι
45.465
Περασα κι εγω πριν λίγο μια τσαρκα. Μου φανηκε κι εμενα πολυ στεγνη και δεν περασα.
Μαζι της ηταν και μια Μαρία, 45-50 κοντο ξανθο μαλλί ψηλή, λιγο αγρια φατσα και 2.5 βυζι πιθανως σιλικονατο.
Εγω εφυγα και πηγα Λιοσιων και κατεθεσα σε Τροφωνίου 11 στη Στελλα με κωλο. Χοντρουλα μαυρο μακρυ ισιο μαλλι, κοντουλα, 2+ βυζί. Πονηρο, χαμογελαστο μουτρακι και συμμετοχική στο δωμάτιο.
Η Μαρία έβαψε το μαλλί ξανθό?Πάντως αν είδες τη Μαρία ανεξαρτήτου χρώματος μαλλιού έχει 3.5αρι φυσικό βυζί
Επίσης για να μην μπερδευτούν κάποιοι στο Τροφωνιου είτε σας παρουσιαστεί σα Στέλλα είτε σα Μπέλα είναι το ίδιο πρόσωπο.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Φίλε μού καλή χρονιά να έχεις, επειδή βλέπω ότι δεν έχεις πολύ καιρό εδώ μέσα θα ήθελα να σου πω ότι κάνεις δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει σε οποιαδήποτε ερώτηση, είτε γιατί δε γνωρίζει είτε γιατί δε θέλει για δικούς του λόγους, επίσης πιστεύω ότι είναι δούναι και λαβείν, δεν ξέρω για άλλους και θα μιλήσω για μένα, δέχομαι πολλά πμ στα περισσότερα απαντάω σε πολύ λίγα όχι, ούτε οι 2 στους 10 δεν λένε ένα ευχαριστώ για τις απαντήσεις ,πχ υπάρχει μέλος εδώ μέσα που σχεδόν σε κάθε ενημέρωση μου στέλνει πμ και ζητάει έξτρα πληροφορίες και του απαντούσα μέχρι πρόσφατα, αυτός ο συγκεκριμένος δεν έχει κάνει για το γαμωτο για το κόπο μου για το χρόνο μου πεστο όπως θές ούτε μία φορά like ή οποιαδήποτε αντίδραση σε ποστ ενημέρωσης μου, πες μου ποίος ο λόγος να συνεχίσω να του απαντώ?
Καλή συνέχεια
Εγώ φίλε έχω την στοιχειώδη ευγένεια όσο καιρό είμαι εδώ μέσα να ανταποκρινομαι σε κάθε ερώτηση,μύνημα, έκκληση οποιουδήποτε μέλους με το καλύτερο τρόπο , είναι θέμα καλλιέργειας χαρακτήρα.
Δεν μετριέται η ευαισθησία κάθε ανθρώπου σε χρόνους παλαιότητας σε ένα παρεΐστικο χώρο ..
Το να μην απαντάς εφ όσον γνωρίζεις ή όχι κάτι για δικούς σου κρυφούς λόγους υποδηλώνει αδυναμία και κόμπλεξ...οι άνδρες μιλάνε καθαρά.
Με όσα γράφεις φανερώνεις ότι χρειάζεσαι επιβεβαίωση και καταξίωση σε ένα χώρο που δεν έχει σχέση με την πραγματική ζωή.. δείξε την αξία σου έξω και στις αληθινές γυναίκες...
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Η Μαρία έβαψε το μαλλί ξανθό?Πάντως αν είδες τη Μαρία ανεξαρτήτου χρώματος μαλλιού έχει 3.5αρι φυσικό βυζί
Επίσης για να μην μπερδευτούν κάποιοι στο Τροφωνιου είτε σας παρουσιαστεί σα Στέλλα είτε σα Μπέλα είναι το ίδιο πρόσωπο.
Ανταύγειες λεω.
Στα νούμερα δεν θα τα χαλασουμε, εξαλλου με εσωρουχα ηταν
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους τους μύστες, έκανα και εγώ βόλτα χθες στα πέριξ φυλής, Φωκαίας αλλά δεν βρήκα κάτι αξιόλογο η ήταν σε δωμάτια... Έγινε κατάθεση στην Εύα παρά τα συνεχόμενα δωμάτια η τύπισσα τα δίνει όλα και είναι στενή. Πολύ ικανοποιημένος από την απόδοση και τρελή κορμάρα και βυζάρες για τα γούστα μου μέσα στο 10 λεπτό με τελείωσε θα γίνει το καινούριο στανταρακι μου
Σε ποιο ίδρυμα αγωνίζεται η Εύα, συνάδελφε? Και σε ποια βάρδια?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.829
Πόντοι
45.465
Εγώ φίλε έχω την στοιχειώδη ευγένεια όσο καιρό είμαι εδώ μέσα να ανταποκρινομαι σε κάθε ερώτηση,μύνημα, έκκληση οποιουδήποτε μέλους με το καλύτερο τρόπο , είναι θέμα καλλιέργειας χαρακτήρα.
Δεν μετριέται η ευαισθησία κάθε ανθρώπου σε χρόνους παλαιότητας σε ένα παρεΐστικο χώρο ..
Το να μην απαντάς εφ όσον γνωρίζεις ή όχι κάτι για δικούς σου κρυφούς λόγους υποδηλώνει αδυναμία και κόμπλεξ...οι άνδρες μιλάνε καθαρά.
Με όσα γράφεις φανερώνεις ότι χρειάζεσαι επιβεβαίωση και καταξίωση σε ένα χώρο που δεν έχει σχέση με την πραγματική ζωή.. δείξε την αξία σου έξω και στις αληθινές γυναίκες...
Φίλε μου αν εσύ ένα γενικό σχόλιο με αφορμή για κάτι που έγραψα και αφορούσε όλους κατάλαβες αυτά που απαντάς, έχεις θέματα...
Επίσης φαίνεται πόσο λίγο καιρό είσαι στο σαιτ και δε με γνωρίζεις καθόλου, αν αναζητούσα την επιβαιβεωση και την καταξίωση όπως λες θα είχα σταματήσει καιρό, όπως έχω γράψει το χόμπι μου κανω κάτι πέρα από την προσωπική μου ζωή, και όσα γράφω είναι κάτι σα προσωπικό ημερολόγιο, αν ανοίξεις τα στραβά σου και ψάξεις θα δεις ότι το έχω γράψει και παλιότερα, επίσης για την αποδοχή αν την έψαχνα δε θα σταματούσα να γράφω εδώ μέσα για ένα χρόνο, δε θα σταματουσα επί 2,5 χρόνια να γράφω κριτικές και να χάνω likes, ακόμα αν το πάρεις αλλιώς θα σταματουσα να γράφω κριτικές με όλες τις λεπτομέρειες και να παίρνω 10 likes και να βλέπω κριτικές 4 γραμμών πού δεν αναφέρουν τίποτα να παίρνουν 20 και 30 κλπ,ξέρεις τι απαξίωση έχω φάει εδώ μέσα?
Για μένα τα γράφω, αν κάποιος βοηθιεται έχει καλός,είμαι περήφανος γιατί ότι γράφω είναι αληθινό και ας φαίνεται σε κάποιους υπερβολικό, επίσης περήφανος γιατί αν γράψω κάτι είναι κάτι που ισχύει αλλά πιο πολύ περήφανος είμαι γιατί παλιότερα σε διάφορες διενέξεις που είχα εδώ μέσα ότι έλεγα βγήκε σε βάθος χρόνου αληθινό και ας γέλαγαν και ας ειρωνευοντουσαν κάποιοι και ας με έβριζαν,
Κλείνοντας πως είσαι τόσο σίγουρος ότι δεν έχω αποδειξει (όχι ότι το είχα ποτέ ανάγκη)την αξία μου με "αληθινές"γυναικες ,πώς ξέρεις αν έχω ζήσει μία ζωή πού εσύ ούτε να την φανταστείς δε θα μπορούσες, ευτυχώς υπάρχουν άτομα που με γνωρίζουν
Τέλος μάθε και εσύ όπως και κάποιοι άλλοι εδώ μέσα να καταλαβαίνετε τι διαβάσατε πριν απαντήσετε.
Καλά να περνάς, ότι άλλο θέλεις ευχαρίστως σε πμ, αρκετά σπαμαραμε
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81
Σε ποιο ίδρυμα αγωνίζεται η Εύα, συνάδελφε? Και σε ποια βάρδια?
Καλησπέρα σας και καλή Χρονιά!
Με αφορμή αυτό το μήνυμα ν' απαντήσω ότι την Εύα την είδα πρώτη φορά πριν μια βδομάδα περίπου στο Λιοσίων 73Β (Όροφο) και δούλευε διπλοβάρδια απόγευμα-βράδυ.
Εχθές δούλευε στο Φωκαίας 13 αριστερά (υπόγειο) βραδινή βάρδια.
Πρόκειται για μια μελαχρινή, ψηλή (1,70+) νταρντανοκοπέλα, νεαρή 21+, με ικανοποιητικά πιασήματα και κολασμένα πεπονομαστάρια-τορπίλες.
Είναι νέα και φρέσκια, με όρεξη να γαμηθεί και προσπαθεί να το ευχαριστηθεί κι η ίδια. Κάνει ελεύθερο στοματικό με σπέσιαλ περιποίηση στ' αρχίδια (αν είσαι καθαρός και ξυρισμένος) κι αφήνει τελείωμα στο σώμα-βυζιά αν της το ζητήσεις. Αν έδινε και γλωσσόφιλα, θα ήμουν κάθε μέρα εκεί.
Παιδιά με το μαλακό, μην την ξετινάξουμε την κοπέλα, ακόμη δεν ήρθε.
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Επίσης για να μην μπερδευτούν κάποιοι στο Τροφωνιου είτε σας παρουσιαστεί σα Στέλλα είτε σα Μπέλα είναι το ίδιο πρόσωπο.
Ξέχασα να το σχολιάσω αυτό. Υποθετω το άλλαξε σε Στελλα καθως δεν ειχε και τοσο καλες κριτικες ως Μπελα. Προσωπικά περασα καλά καθώς ειχε συμμετοχή αντίστοιχη διαφορων που αναφέρονται εδω ως στανταράκια (δεν το λεω ειρωνικα, και με αυτες πηγα και πέρασα καλά, αρα συγκρινω εμπειριες που εχω ζησει). Αλλά διαβάζοντας και τις άλλες κριτικές δεν μπορώ παρά να υποθεσω πως ειναι ασπρο/μαυρο ανάλογα πως θα την πετύχεις, κατι που αναφερεται στην πιο προσφατη κριτική και αν και θα έγραφα κατι θετικο ως νεα κριτικη, θα συμπληρωσω εκει για να μην σπευσει κοσμος και απογοητευτεί.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.660
Κριτικές
34
Like
4.413
Πόντοι
7.195
Με όσα γράφεις φανερώνεις ότι χρειάζεσαι επιβεβαίωση και καταξίωση σε ένα χώρο που δεν έχει σχέση με την πραγματική ζωή.. δείξε την αξία σου έξω και στις αληθινές γυναίκες...
φίλε τον αδικείς τον Σμύρνη, αλλά το πιό κουφό είναι που νομίζεις ότι αληθινές γυναίκες είναι οι έξω.. (και αληθινοί άντρες αυτοί που τις έχουν..) Καλά γιατί βρίσκεσαι εδώ ;
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
φίλε τον αδικείς τον Σμύρνη, αλλά το πιό κουφό είναι που νομίζεις ότι αληθινές γυναίκες είναι οι έξω.. (και αληθινοί άντρες αυτοί που τις έχουν..) Καλά γιατί βρίσκεσαι εδώ?

φίλε τον αδικείς τον Σμύρνη, αλλά το πιό κουφό είναι που νομίζεις ότι αληθινές γυναίκες είναι οι έξω.. (και αληθινοί άντρες αυτοί που τις έχουν..) Καλά γιατί βρίσκεσαι εδώ ;

φίλε τον αδικείς τον Σμύρνη, αλλά το πιό κουφό είναι που νομίζεις ότι αληθινές γυναίκες είναι οι έξω.. (και αληθινοί άντρες αυτοί που τις έχουν..) Καλά γιατί βρίσκεσαι εδώ ;

φίλε τον αδικείς τον Σμύρνη, αλλά το πιό κουφό είναι που νομίζεις ότι αληθινές γυναίκες είναι οι έξω.. (και αληθινοί άντρες αυτοί που τις έχουν..) Καλά γιατί βρίσκεσαι εδώ ;
Καλά συγκρίνεις τα εμπορεύματα με τις ερωμένες, αγαπημένες?.. είμαι μεγάλος και θέλω να ψωλοχυσω στο στόμα μικρα πετιτ μουνάκια, δύσκολο στην πραγματικότητα..
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Εγώ φίλε έχω την στοιχειώδη ευγένεια όσο καιρό είμαι εδώ μέσα να ανταποκρινομαι σε κάθε ερώτηση,μύνημα, έκκληση οποιουδήποτε μέλους με το καλύτερο τρόπο , είναι θέμα καλλιέργειας χαρακτήρα.
Δεν μετριέται η ευαισθησία κάθε ανθρώπου σε χρόνους παλαιότητας σε ένα παρεΐστικο χώρο ..
Το να μην απαντάς εφ όσον γνωρίζεις ή όχι κάτι για δικούς σου κρυφούς λόγους υποδηλώνει αδυναμία και κόμπλεξ...οι άνδρες μιλάνε καθαρά.
Με όσα γράφεις φανερώνεις ότι χρειάζεσαι επιβεβαίωση και καταξίωση σε ένα χώρο που δεν έχει σχέση με την πραγματική ζωή.. δείξε την αξία σου έξω και στις αληθινές γυναίκες...
Εγώ έχω ένα σαν αρχή από παιδί.

Που ξέρεις , παίρναμε τα μηχανικά φίλων για να πάμε την γκόμενα βόλτα και να γαμησουμε.(γιατί όλοι εδώ μέσα είχαμε έχουμε αληθινές γυναίκες)
Όταν την μία μέρα μου το έδινε ήταν όλα καλά,
την άλλη μέρα δεν μου έδινε ο φίλος τό μηχανάκι του καί με ενοχλούσε....
Αλλά τό έβαλα σαν αρχή να μην ξεχνάω ποτέ αυτόν που με έχει βοηθήσει έστω καί μια φορά,
και ας μήν το ξανά κάνει.

Αν αυτός ήταν κομλεξικος μια εγώ που ήμουν αχάριστος πόσο κομλεξικος θα ήμουν.

Κοίτα το λίγο έτσι ίσως σε βοηθήσει.
Με σεβασμό σε δύο συναγωνιστές..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Δεν ξέρω πως το κάνουν .
Το θέμα είναι ότι δεν φαίνεται τίποτα
Έυτυχως δεν ειχα τίποτα μέσα όποτε δεν πήραν κάτι
Επειδή το αυτο είναι νοικιασμένο το έφτιαξαν ( δεν ξέρω χρέωση )
Παίδες που λέτε υπάρχουν τα κοινά κλεφτρονια που ξέρουν με κατσαβίδι και ανοίγουν την κλειδαριά του οδηγού οπότε γλυτωνεις περαιτέρω ζημιές και συνήθως δεν αρχιστευουν την κλειδαριά και πρεζακια τα οποία δεν ξέρουν συνήθως και σπάνε τζαμια όπως εμένα στη βέργας πέρσι το καλοκαίρι μετά το σούρουπο. Όταν είναι βράδυ συνήθως τα κάνουν σε σκοτεινά σοκάκια. Γι'αυτό παρκάρετε αν είναι εφικτό και μπροστα σε μπουρδέλο που είναι ανοιχτό και περνάει κόσμος.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες, χρόνια πολλά σε όλους! Πέρασμα σήμερα το μεσημέρι από Περγάμου να δω τις Ταϋλανδές, μία κοπέλα βγήκε φορώντας κομπινεζόν, είχε λίγα κιλάκια παραπάνω και ήτανε σίγουρα άνω των 30, ίσως και κοντά στα 40 - δεν ήταν η παλιά εκεί, η Κίκα αν δεν κάνω λάθος, που έχουνε φωτό δίπλα. Είπε η τσατσά ότι υπάρχει άλλη μία κοπέλα αλλά είχε βγει για εξωτερική δουλειά και θα ξαναρχότανε, ενώ σε συναγωνιστή που έφτασε μετά από εμένα, ενώ έφευγα, του είπε για τρεις κοπέλες :confused:

Στη Φυλής τα 65άρια και το 84Α, δηλαδή Τζούλια, Χριστίνα, Ράνια κλπ, ήτανε κλειστά και στο Φωκαίας 25, που ανεβαίνεις σκάλες, είδα δύο ωραίες παρουσίες, Λατίνες. Λίζα και Κιμ αν θυμάμαι σωστά τα ονόματά τους. Η πιο όμορφη είχε πολύ μικρό στήθος και φορούσε ένα διχτυωτό, νεαρή σε ηλικία, και ακουγόταν πριν να δίνει πόνο στο δωμάτιο. Η άλλη κοπέλα δεν ήταν τόσο όμορφη στο πρόσωπο, αλλά είχε μια τρελή τουρλωτή κωλάρα.

Τελικά, κατέληξα στην σκίνι Αλεξάνδρα στο Φ54 νομίζω, όμορφη κοπέλα πολύ αδύνατη, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, μικρό στήθος και μικρό κώλο. Ευγενική και ευδιάθετη ήταν, με απλό πρόγραμμα, αλλά όταν πήγα να τη γλωσσοφιλιάσω πετάχτηκε, ενώ όταν της ζήτησα να της γλύψω τα πόδια, αρνήθηκε καθώς, όπως είπε, είχε περπατήσει αρκετά ξυπόλητη (έχασε την ευκαιρία να της τα κάνω λαμπίκο). Το μόνο που δεν κατάλαβα ήταν πώς έβγαλε το συμπέρασμα ότι "δεν πρέπει να πολυπηγαίνω σε τέτοια μαγαζιά", όπως μου είπε στο τέλος :think:
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Τελικά, κατέληξα στην σκίνι Αλεξάνδρα στο Φ54 νομίζω, όμορφη κοπέλα πολύ αδύνατη, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, μικρό στήθος και μικρό κώλο. Ευγενική και ευδιάθετη ήταν, με απλό πρόγραμμα, αλλά όταν πήγα να τη γλωσσοφιλιάσω πετάχτηκε, ενώ όταν της ζήτησα να της γλύψω τα πόδια, αρνήθηκε καθώς, όπως είπε, είχε περπατήσει αρκετά ξυπόλητη (έχασε την ευκαιρία να της τα κάνω λαμπίκο). Το μόνο που δεν κατάλαβα ήταν πώς έβγαλε το συμπέρασμα ότι "δεν πρέπει να πολυπηγαίνω σε τέτοια μαγαζιά", όπως μου είπε στο τέλος :think:
Αυτή δούλευε Μ.Αλεξάνδρου 25 δεξιά μέχρι πριν λίγους μήνες με ακριβώς τις ίδιες υπηρεσίες.

Απαράδεκτο να είναι στο 20ρικο με απλό πρόγραμμα.

Κακώς που δίνετε έτσι τα εικοσάρικα.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Καλησπέρα σας και καλή Χρονιά!
Με αφορμή αυτό το μήνυμα ν' απαντήσω ότι την Εύα την είδα πρώτη φορά πριν μια βδομάδα περίπου στο Λιοσίων 73Β (Όροφο) και δούλευε διπλοβάρδια απόγευμα-βράδυ.
Εχθές δούλευε στο Φωκαίας 13 αριστερά (υπόγειο) βραδινή βάρδια.
Πρόκειται για μια μελαχρινή, ψηλή (1,70+) νταρντανοκοπέλα, νεαρή 21+, με ικανοποιητικά πιασήματα και κολασμένα πεπονομαστάρια-τορπίλες.
Είναι νέα και φρέσκια, με όρεξη να γαμηθεί και προσπαθεί να το ευχαριστηθεί κι η ίδια. Κάνει ελεύθερο στοματικό με σπέσιαλ περιποίηση στ' αρχίδια (αν είσαι καθαρός και ξυρισμένος) κι αφήνει τελείωμα στο σώμα-βυζιά αν της το ζητήσεις. Αν έδινε και γλωσσόφιλα, θα ήμουν κάθε μέρα εκεί.
Παιδιά με το μαλακό, μην την ξετινάξουμε την κοπέλα, ακόμη δεν ήρθε.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την άκρως κατατοπιστική απάντηση σου, την τόσο χρήσιμη για μένα αλλά και για άλλους συναγωνιστές, πιστεύω!!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Περασμα στα τελειωματα της πρωτης βαρδιας απο το Μεταξουργειο.

.............................................................................................................................

Κολωνου 32 υπογειο Αννα, πολυ ενδιαφερον μιλφ, ομορφη σεξυ με γυαλιστερο σκουροχρωμο δερμα,απλο στα 10ε.
Τερμα ξινη στο σαλοναρισμα.

...........................................................................................................................
Μύστη, σου προτείνω Άννα για γλυφομούνι! :rockon:
Το τελευταίο μουνί που έγλυψα το 2022 στο Μετάξι ήταν το δικό της! :kiss-mark:
Αλμυρό και ζουμερό για πολλά αντισώματα!:rockon:
Δυστυχώς, στο γαμήσι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, ούτε δίνει φιλιά! :angry:
Όμως, στην πινελάδα τρελαίνεται και παίζει και η ίδια το μουνί της! :hi:
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σας και καλή Χρονιά!
Με αφορμή αυτό το μήνυμα ν' απαντήσω ότι την Εύα την είδα πρώτη φορά πριν μια βδομάδα περίπου στο Λιοσίων 73Β (Όροφο) και δούλευε διπλοβάρδια απόγευμα-βράδυ.
Εχθές δούλευε στο Φωκαίας 13 αριστερά (υπόγειο) βραδινή βάρδια.
Πρόκειται για μια μελαχρινή, ψηλή (1,70+) νταρντανοκοπέλα, νεαρή 21+, με ικανοποιητικά πιασήματα και κολασμένα πεπονομαστάρια-τορπίλες.
Είναι νέα και φρέσκια, με όρεξη να γαμηθεί και προσπαθεί να το ευχαριστηθεί κι η ίδια. Κάνει ελεύθερο στοματικό με σπέσιαλ περιποίηση στ' αρχίδια (αν είσαι καθαρός και ξυρισμένος) κι αφήνει τελείωμα στο σώμα-βυζιά αν της το ζητήσεις. Αν έδινε και γλωσσόφιλα, θα ήμουν κάθε μέρα εκεί.
Παιδιά με το μαλακό, μην την ξετινάξουμε την κοπέλα, ακόμη δεν ήρθε.
Kαλησπέρα σε όλους, αγαπητέ Ben, μας τρέλανες με την περιγραφή, που όμως την εντοπίζουμε την κορασίδα? Φωκαίας ή Λιοσίων (θα πάω αύριο και στα δύο) να είσαι καλά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.829
Πόντοι
45.465
Αυτή δούλευε Μ.Αλεξάνδρου 25 δεξιά μέχρι πριν λίγους μήνες με ακριβώς τις ίδιες υπηρεσίες.

Απαράδεκτο να είναι στο 20ρικο με απλό πρόγραμμα.

Κακώς που δίνετε έτσι τα εικοσάρικα.
πάντως πριν πάει Ιάσωνος 16 και μετά Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά ,εδώ στη πρώην μοντελοαλυσιδα δουλευε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom