Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 169 άτομα (0 μέλη και 169 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.820
Πόντοι
45.465
Ρε μυστη....είσαι σίγουρος για το βέργα 7?οπότε έχω πάει πρωί μόνο την Κατερίνα την bbw έχω βρει... (και δεν το ξανακάνω το λάθος )
Ναι στο πάνω ΚωνσταντίνακαιΤζούλιασήμερα,το Χριστίνα έχει μείνει από παλιότερο αρχείο και στο κάτω η Άννα
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Δεν μπόρεσε κανείς να γκρεμίσει το ποστ μου. Ενημερωτικά το απόγευμα που ξαναπέρασα ηταν παλι
η Κική. Με τα ιδια ρούχα ξανά. Ρε συ, αν εκει θελουν 30 ευρω τιμή σέντρας
η Καταλέγια στην κριτική σου πόσα πρέπει να ζητησει; 500 ευρω;
ΡΕ τύπε τρέλα πουλάς; κάνεις λόγο για αμφιλεγόμενες κριτικές τη στιγμή που η τύπισσα από τα τέλη του 21 πηγαίνει τραίνο χωρίς κανείς να έχει να της προσάψει το οτιδήποτε αναφορικά με τον επαγγελματισμό της και τη συμπεριφορά της στο δωμάτιο. Ούτε εμένα με τρελαίνει εμφανισιακά, αλλά μην λες αρλούμπες να πούμε. Δες και μια μαζεμένη ντάνα του review outcome της για το 22:

“TOP GUN....EVELINA!!!” (Άρχοντας του Σκότους) / 11/11/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
“Μαύρο στη τσατσά, ναι στην Εβελίνα” (Νoname_GR) / 01/10/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
“Εβελίνα. Το GFE όπως πρέπει να είναι” (Hell) / 02/07/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
“Ήσυχα,όμορφα και ηρεμα” (Σβησμένο ακκάουντ) / 02/07/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
“Μια καλή πρόταση στα αντίστοιχα χρηματα” (George Iakovidis) / 03/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
“Εβελινα: Σούπερ ντουπερ” (ΑΝΗ) / 08/02/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
“Δώρο γενεθλίων” (Peterkal7) / 27/01/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
“Η γνωστή σε πολλούς Εβελίνα από Αχαρνών 85” (hambos2013) / 13/11/2021 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»

Βάλε και ορισμένους άλλους ευχαριστημένους όπως εγώ και ο διανοούμενος που δεν πολυγράφουμε reviews και σύνελθε!

(Τα λινκς πάρτα με το χέρι γιατί το BB CODE πότε δουλεύει και πότε όχι)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.820
Πόντοι
45.465
ΡΕ τύπε τρέλα πουλάς; κάνεις λόγο για αμφιλεγόμενες κριτικές τη στιγμή που η τύπισσα από τα τέλη του 21 πηγαίνει τραίνο χωρίς κανείς να έχει να της προσάψει το οτιδήποτε αναφορικά με τον επαγγελματισμό της και τη συμπεριφορά της στο δωμάτιο. Ούτε εμένα με τρελαίνει εμφανισιακά, αλλά μην λες αρλούμπες να πούμε. Δες και μια μαζεμένη ντάνα του review outcome της για το 22:

[URL ='https://www.bourdela.com/mpourdela/discussions/review/?id=96536']“TOP GUN....EVELINA!!!”[/URL] (Άρχοντας του Σκότους) / 11/11/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
[URL ='https://www.bourdela.com/mpourdela/discussions/review/?id=95686']“Μαύρο στη τσατσά, ναι στην Εβελίνα”[/URL] (Νoname_GR) / 01/10/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
[URL ='https://www.bourdela.com/mpourdela/discussions/review/?id=93637']“Εβελίνα. Το GFE όπως πρέπει να είναι”[/URL] (Hell) / 02/07/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
[URL ='https://www.bourdela.com/mpourdela/discussions/review/?id=92032']“Ήσυχα,όμορφα και ηρεμα”[/URL] (Σβησμένο ακκάουντ) / 02/07/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
[URL ='https://www.bourdela.com/mpourdela/discussions/review/?id=90971']“Μια καλή πρόταση στα αντίστοιχα χρηματα”[/URL] (George Iakovidis) / 03/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
[URL ='https://www.bourdela.com/mpourdela/discussions/review/?id=90553']“Εβελινα: Σούπερ ντουπερ”[/URL] (ΑΝΗ) / 08/02/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
[URL ='https://www.bourdela.com/mpourdela/discussions/review/?id=90337']“Δώρο γενεθλίων”[/URL] (Peterkal7) / 27/01/2022 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»
[URL ='https://www.bourdela.com/mpourdela/discussions/review/?id=88778']“Η γνωστή σε πολλούς Εβελίνα από Αχαρνών 85”[/URL] (hambos2013) / 13/11/2021 / «Θα την ξανασυναντούσες; -Σίγουρα!-»

Βάλε και ορισμένους άλλους ευχαριστημένους όπως εγώ και ο διανοούμενος που δεν πολυγράφουμε reviews και σύνελθε!

(Τα λινκς πάρτα με το χέρι γιατί το BB CODE πότε δουλεύει και πότε όχι)
Φτάνει μην ασχολείσαι και εσύ, θα σου απαντάει αλλα...του τα έγραψα και εγώ χτες,ενώ συνολικά σε όσα μαγαζιά δούλεψε απο τις σχεδόν 90 κριτικές της, μόνο 2-3 δεν έμειναν ευχαριστημένοι,ας κλείσει εδώ
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Ρε μυστη....είσαι σίγουρος για το βέργα 7?οπότε έχω πάει πρωί μόνο την Κατερίνα την bbw έχω βρει... (και δεν το ξανακάνω το λάθος )
Την Κατερίνα την κοντή ξανθιά ,με τις βυζάρες, που κάνει και την τσατσά λες; Ξεπέτα έτσι;
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Όταν δοκιμάσω Σαμπίνα θα έχω πλήρη άποψη κ μέτρο σύγκρισης... αν υπάρχει σύγκριση δηλαδή!! Την τζωρτζια δεν πρόλαβα να δοκιμάσω αφού όλο κλειστά ήταν......
Η Ρενάτα σε ποιο στούντιο φίλε??? στείλε μου να δω
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Και γράφει αυτή μάγκες...
Την επόμενη πες της να κάνει log in μπροστά σου. Το είχα κάνει στη Ταϊλανδάννα στις αρχές που έμπαινε και έπαιρνε μάτι τι γράφουμε, οπότε κάπου στη τριτοτέταρτη συνεδρία ήρθε με το smartphone στο δωμάτιο με μια από τις κριτικές μου αγκυρωμένη στον browser :2funny::2funny:
Δεν μάσησε το ασιατόσκυλο:tooth:
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
14
Like
3.417
Πόντοι
4.895
Αν ξέρει κάποιος. Η Τζούλια του 65Β ήταν χθες δεύτερη βάρδια. Δεν την πρόλαβα.
Σήμερα γνωρίζει κάποιος?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πρωινές Καυλες λοιπόν μετά το χθεσινόβραδυνο ξεφαντωμα στην ψιψινα
Σαμπινα!

Έχουμε και λέμε λοιπόν

-Φυλής 104 αν και είναι στούντιο αξίζει και μια αναφορά εδώ πιστεύω γιατί είναι πολλοί οι ενδιαφερομενοι.
Η γλυκιά κυρία της υποδοχής με ενημέρωσε για ένα Μιλφ, νομίζω Ναταλία και ένα Τρανς.
Αξιόλογα και τα δύο αν και δεν είμαι φαν.
Μάλιστα είπε και για παρτουζα και λεσβιακο...
Απορία μεγάλη το πως αλλά την ρώτησα δεύτερη και τρίτη φορά. Ήταν απόλυτη. Καλά λέω είναι με το όργανο η κοπέλα και μου είπε Ναι...
Κόστος αυτό ξεκινάει από 120€ και για τις δύο για μισή ώρα.
Καλό ακούγεται για τους φανατικούς.

-Φυλής 99 θα ήθελα να δω αλλά δεν...
Μια φορά είχα μπει επί εποχής Τραγκα τότε...
Συνέχεια για τον στόχο που είχε κλειδώσει από νωρίς...

-Φυλής 109 πανω
Συλβια το μωράκι μου!!!
Αυταρχικο και 69 παλιό καλό στανταρακι.
Πήρα μισή ώρα με 50€..
Τα έχουν πει και άλλοι.
Ίσως το πιο γλυκό κορίτσι της περιοχής. Κυρία!
Με ηρεμία χαλαρώνει και αφηνεται πλήρως.
Πέρασα για ακόμα μια φορά Τέλεια.

Καλή συνέχεια
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
ξέχασα να γράψω, η Μπάρμπαρα έχει σημάδια ότι της έρχεται περίοδος, οπότε μέσα στη μέρα μπορεί να φύγει
Καλο Απογευμα Titana Smirni......εσυ βαλθηκες να μας τρελλανεις???μεχρι και ποτε εχει περιοδο η καθε εργαζομενη ξερεις???
 

Συνημμένα

  • 3EGO (1).jpg
    3EGO (1).jpg
    154 KB · Εμφανίσεις: 21

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.820
Πόντοι
45.465
Καλο Απογευμα Titana Smirni......εσυ βαλθηκες να μας τρελλανεις???μεχρι και ποτε εχει περιοδο η καθε εργαζομενη ξερεις???
κοίτα αυτοί που με παρακολουθούν από παλιά ή είναι παρατηρητικοι ,γνωρίζουν είτε επειδή με έχουν διαβάσει ,είτε επειδή το έχουν παρατηρήσει από το ποίες μέρες λείπει, ότι η Μπαρμπορα έχει περίοδο γύρω στις 15 του κάθε μήνα,σήμερα όμως που πέρασα μαζί της μου το είπε η ίδια όταν ντυνομασταν
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
14
Like
3.417
Πόντοι
4.895
Μια και βλκεοω αγώνα Μουντιάλ, αν προλάβω θα επισκεφτώ 2η βάρδια. Τζούλια ή άλλο στανταράκι
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
κοίτα αυτοί που με παρακολουθούν από παλιά ή είναι παρατηρητικοι ,γνωρίζουν είτε επειδή με έχουν διαβάσει ,είτε επειδή το έχουν παρατηρήσει από το ποίες μέρες λείπει, ότι η Μπαρμπορα έχει περίοδο γύρω στις 15 του κάθε μήνα,σήμερα όμως που πέρασα μαζί της μου το είπε η ίδια όταν ντυνομασταν
Ευτυχώς πάντως που έχει κάτι δουλειές ο XXX γιατί καταλαβαίνεις τι θα γινόταν...
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
14
Like
3.417
Πόντοι
4.895
Παράταση...
Βλέπω να χάνω 2η βάρδια...
Πάμε για 3η
 

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
35
Like
219
Πόντοι
0
Συνέχεια στην κατρακύλα με την γειτονιά του δεκάευρου. Με τόσες αποτυχίες στις γειτονιες των "αγγέλων" του εικοσάρικου φόρεσα μάσκα χημικού πολέμου και έσκασα Μεταξουργείο. Σκατά κι εκεί. Στο γωνιακό Ιάσωνος με μια κουρτίνα (μάλλον το ζυγό 2 ήταν) υπήρχε μια Αλεξανδρα την οποία δεν μπορεσα να δω διότι δεν ηρθε ποτέ στο σαλονι αλλα με χαιρέτησε από βάθος αποστάσεως. Γύρω στα 50 και χοντρή. Απέναντι ακριβώς με κόκκινη πόρτα, μια Βερόνικα σαν τουλούμπα αλλα τουλάχιστον πιο νεα. Κατηφόρησα μπαίνοντας στο 31 με μια λάμπα σπασμένη έξω όπου πηδιόταν μια Ελένη. Ακουγόταν γκάπα γκούπα παπαροσκάσιμο σε χορευτές τάβλες, ε ρε κακομοίρη τι τραβάς σκέφτηκα και βγήκε μια ξανθιά χοντρή με κοιλιά και μπουτάρες. Σε ένα με αυλή ήταν μια κακοφτιαγμένη αραπίνα που νύσταζε ή κοιμόταν ονόματι Τζεσικα αλλα φύγαμε 2 όλοι κι όλοι τρέχοντας. Παρακάτω μια καστανή Μαρία λογικα στο 37 κάτω της οδού γύρω στα 30 κιλα μαζί με τα ρούχα, ψευδή και νευριασμένη. Ομοίως έφυγα. Σε μια συστοιχία μπουρδέλων σαν περιστερώνες με σκαλιά γύρω στα 40-44 ανέβηκα στο μεσαίο μιας που πάλι το τρίτο το μακρύτερο θα έπαιρνα με τέτοιες παρουσίες και ήταν μια γιαγιά που την έλεγαν Φωτεινή. Λογικα γύρω στα 55. Απέναντι διαγώνια στο 37
ή 39 με ντεκόρ τσίρκου ήταν μια πολύ αδύνατη Μαρία με δόντια αλόγου.
Έπειτα μπήκα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 και ήταν μία μελαχρινή ξεβαμμένη και ψιλομεθυσμένη με μπυροκοίλι. Ονομα δεν είπαν, μόνο υποσχέσεις.
Λεω δεν πάω και Κολωνού μία τσεκαρισιά να παρω κι άλλη χαρά; είχε αρκετά ανοικτά κοιτώντας ψηλά και σκέφτηκα
δεν γαμιέται που θα μπω σε όλα; να δω τι; να πηδήξω ποια; Στο 48 της Κολωνού στην δεξιά μεριά είχε μια παχουλή Σοφία με καλό προσωπάκι. Η πασαδόρος είπε ότι κάνει και στοματικό χωρίς κράνος αν είμαστε καθαροί λες και υπάρχει περίπτωση πλην 1 στους 200 να παει άπλυτος. Κοινό σημείο όλων των μπουρδέλων που είδα
τα παλιά έπιπλα εντελώς άχρηστα και ξεχασμένα ενώ απαίσιες μυρωδιές ασελγούσαν στα ρουθούνια μου. Μπόχα, σήψη και παρακμή με απογοητευμένες φάτσες οσων πορνών δούλευαν σε τέτοιο χάλι σχεδόν για λύπηση αλλά
και των λιγων ηρώων που έψαχναν να βρουν ηδονή. Χτύπησα μια κρέπα με σοκολάτα να συνέλθω
και πάω για ψωνια.
"των λίγων ηρώων που έψαχναν για ηδονή" ... Χαχαχα ... Ωραίος !
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Eπισκεψη πριν από λίγο στην Σαμπίνα , περισσότερο από περιέργεια... όμορφη, ωραίο κορμί, ωραία μαλια, μίνι κλαρωτο...στο δια ταύτα, διεκπεραιωτικη, κοντά σου και απομάκρη ταυτόχρονα, καθαρή επαγγελματίας , ο φραγκοφονιας με το αγγελικό πρόσωπο... όπως είχα διαίσθηση από παλιά... έχυσα σε ,2 λεφτά για να την κοπανισω.
 

Leon33

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
κάποια στιγμή γράφτηκε ότι επέστρεψε η Μαίρη ( κοντό μαλλί και πολλά τατουάζ) στην Περγάμου
ξέρει κάποιος αν ισχύει και ποιες μέρες και βάρδιες;
 
Τελευταία τροποποίηση:

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Τυπε κάνα εξτραδακι έπαιξε μέσα??
Καλησπέρα Kostakis27, η Μπαρμπόρα με τέτοια εμπειρία, με το που μπεις και σε κοιτάξει από πάνω ως κάτω σε καταλαβαίνει καλύτερα από ψυχολόγο. Αν θέλεις κάτι έξτρα στο δίνει απλόχερα (ότι και να ειναι αυτό....), εγώ ανάλογα με την διάθεση δεν λέω κάτι και πάει σε girlfriend experience, ή μπορεί να ζητήσω πρωκτικό - εκτόνωση στο στόμα, δεν λέει ποτέ σε κάτι όχι, π.χ την τελευταία φορά Τρίτη, επειδή δεν ήθελα 69 κάθισα στο κρεβάτι λίγο πιο υπερυψωμένα και το κατάλαβε και έκανε το κλασσικό ακα με ισπανικό, δεν υπάρχει η κοπέλα.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Η Εβελινα απών και σήμερα.
Για ρωτα τον Smirni????μπορει να ξερει γιατι δεν ειναι στο ποστο της......ισως εχει τα νερα της.....κανενα ραντεβου για εξετασεις.....ισως πηγε σε κανενα μαγαζι να αγορασει κυλοτες.....κατι θα σου πει....!!!!!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.717
Πόντοι
2.836
Πέρασα σήμερα από Φυλης-Φωκαιας 2 φορές. Πρώτα περίπου 4.20 μμ και μετά 5.40 μμ περίπου.
Την πρώτη φορά σχεδόν όλα ανοιχτά. Τη 2η όλα κλειστά εκτός από Φ71, Φωκ.27 όλα, Φωκ.17 το ένα νομίζω.
Κουφό δεν είναι για Παρασκευή απόγευμα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom