Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή εξόρμηση στο Περγάμου 1 και ανεβαίνω τα ξύλινα σκαλιά στον πρώτο όροφο.
Περιποιημένος και δροσερός χώρος και η υπηρεσία παρουσιάζει την Εβελίνα.
Μία κοπέλα με ξανθά μακριά μαλλιά, 2άρι φτιαγμένο βυζί, κανονικό σώμα με φλατ κοιλίτσα, άκρα, δόντια στην πένα.
Έχει και ένα μανίκι τατού στο χέρι και κάποια άλλα που της πηγαίνουν.
Χαμογελαστή με σερί δωμάτια. Η κοπέλα είναι απο Ουκρανία και στο δωμάτιο μου είπε ότι είναι 31.

Παίρνω δωμάτιο, φρεσκαρίζομαι και περιμένω το Εβελινάκι. Μετά από 15 λεπτά έρχεται και πιάνουμε το σόσιαλ όπου φάνηκε πως η συνεδρία θα πάει σε GFE επίπεδα και έτσι και έγινε.
Της αρέσει η (φ)άλασσα μιας και δεν λέει το "Θ" και φαίνεται ακόμα πιο γλυκιά.
Δεν της αρέσουν οι άγουροι 18άρηδες πιτσιρικάδες γιατί αγχώνονται και τους πέφτει ή δεν ξέρουν πως να γαμήσουν.

Δίνει μεγάλη έμφαση στην καθαριότητα και την δική της και του πελάτη.
Έλαβα φυσικά και εγώ την ερώτηση αν έπλυνα τα χέρια μου, και αν θέλω το στοματικό με προφυλακτικό ή χωρίς.
Στο σαλόνι ανακοινώνεται απλό πρόγραμμα και αποφασίζει η ίδια αν θα κάνει την ερώτηση μετέπειτα που είναι και σεβαστό.

Ξεκινήσαμε με χαδάκια και φιλάκια από τον λαιμό μέχρι κάτω. Την σήκωσα και έγλειψα τις ρόγες της, ενώ χούφτωνα το κωλαράκι της. Εκείνη μου χάιδευε τα μαλλιά. Με ψάρεψε από την αρχή για γλωσσόφιλα. Κατεβαίνει χαμηλά και αφού με σκούπισε ΑΠΑΛΑ (ναι κορίτσια, απαλά!) με μωρομάντηλο τον πήρε στο στόμα της και ξεκίνησε ένα πολύ καλό στοματικό με αρκετά καλή χρήση της γλώσσας και μπόλικες επιτυχείς προσπάθειες για deepthroat. Έβγαζε καυλωτικούς ήχους και έκανε και eye contact αρκετό. Τον έπαιρνε μέχρι την μέση και έβγαζε την γλώσσα της και έπαιζε πέρα δώθε. Έβγαζα κάτι ανάμεσα σε βογγητά και γέλια ικανοποίησης...

Μου περνάει καπότα και την βάζω φυσικά ιεραποστολικό να την βλέπω. Στην αρχή στα γόνατα σε μέτριο τέμπο και σύντομα με τραβάει πάνω της και με πλακώνει στα γλωσσόφιλα. Βαθιά, υγρά. Ξέχασα να την γαμάω για κάμποσα δευτερόλεπτα.
Είχα βάλει τα χέρια μου πίσω στην πλάτη της και εκείνη είχε σπάσει την μέση της. Γλείψιμο λαιμό, βυζιά και πάλι γλωσσόφιλα.
Η Εβελίνα με έπιανε από τα μαλλιά, τα χέρια. Την κοίταζα που μου χάριζε αυτό το τρομερό χαμόγελο και της έλεγα τα δικά μου.

Δεύτερη στάση της είπα να γυρίσει στα τέσσερα με εξαιρετικό στήσιμο με το κωλαράκι να κοιτάει πάνω.
Και εκεί σε μέτριους ρυθμούς. Πότε όρθιος, πότε έπεφτα πάνω της και την γράπωνα από τον ώμο.
Μετά από κάμποσα λεπτά και ελάχιστα υψηλούς ρυθμούς προς το τελείωμα, έχυσα μέσα της και έμεινα μέχρι να στραγγίξω.
Βγήκα προσεχτικά και μου πάσσαρε μωρομάντηλα. Με φίλησε ξανά στο στήθος και στο στόμα, με ευχαρίστησε και έφυγε αφού ανανεώσαμε το ραντεβού.

Όλη η συνεδρία κινήθηκε σε Full GFE ρυθμούς, αυτό μου έβγαλε από την αρχή και έτσι το πήγα μέχρι τέλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, Σεβασμιώτατος, msakis και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού