Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Εβελίνα την ξέρουμε όλοι.
Είμαι παλιός πελάτης της και υπάρχει μια φιλία ανάμεσα μας.
Μετά από πολύ καιρό και ομολογώ, ότι δεν ήθελα να πηγαίνω,λόγο του χαμού που γινεται,πέρασα και ανέβηκα.
Η Μαίρη πλέον δεν συνεργάζεται από ότι είδα.Η υπηρεσία με καλησπερισε μιας και με γνωρίζει και ήρθε η Εβελίνα,με πολύ ωραία ζαρτιερα λίγο περίεργη,αλλά πάνω της ήταν πολύ όμορφη.
Στο δωμάτιο ήρθε χαμογελαστή.Μιλησαμε λίγο.
Με ρώτησε με η χωρίς και ξεκίνησε μια πολύ αισθησιακή πίπα που νομίζω ότι την έχει βελτιώσει,αφού ήρθα σε πλήρη στύση με ρώτησε αν είναι να κάνουμε σεξ.Η απάντηση ήταν θετική μιας και ήθελα πολύ να συνευρεθω μαζί της.Οποτε ανέβηκε πάνω μου που ήρθε και το τέλος μετά από ώρα κοπανηματος.Σημερα ήταν χαλαρή κι από κόσμο,αφού τελείωσα,έκατσε μαζί μου κανενα τέταρτο και τα λέγαμε,ούτε η υπηρεσία ενόχλησε καλά καλά.Φευγοντας με αγκάλιασε μου ευχήθηκε να περάσω καλά.Ειπα καλό Πάσχα φεύγοντας και στις δύο.
Συμπερασμα.Η Εβελίνα εκτός από υπηρεσίες είναι και το μικρό κορίτσι που έχει καλή ψυχούλα, τουλάχιστον με εμένα.χαρηκα που την είδα μετά από τόσο καιρό.Καλο Πάσχα σε όλους σας παιδες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
511
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kosamf, perseas, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2022
Ευχήθηκε Καλό Πάσχα, έπλυνε τα πιάτα, σφουγγαρισε, υπόσχεται ότι δεν θα απατήσει, μαγείρεψε, τάισε τα παιδιά και στο τέλος ΕΧΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ!!
Απίστευτη ξεφτίλα...που καταντησαμε να λέμε πως μας συμπεριφέρονται οι εργαζόμενες....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1