Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα για να συναντήσω την πολυδιαφημισμενη ουκρανη Εβελινα γυρω στις 17:30 απόγευμα. Η 2τσα ευγενική μου φάνηκε κ μου παρουσιάζει την κοπέλα.Σκαει μύτη ένας αιθέρας με κοντή καρό φούστα ωραίο στήθος άσπρο δερματακι τατου που δενουν τέλεια με τη γενική εικονα κάτι ζαρτιέρες καταγαλανο μάτι κ ξανθό προς πλατινέ μάλι κ σωματάκι μπιμπελο..... και μένω παγωτό! Περίμενα 10' στο σαλόνι κ πέρασα οταν έγινε free ένα δωμάτιο. Η κοπέλα μπουκάρει κ με ρώτησε αν επλυνα χέρια κ το έκανα πάλι μπροστά της κ χαμογελασε. Ευδιαθετη χαρούμενο κορίτσι 31 ετών δήλωσε άρχισε φιλάκια λαιμό ρώγες γλύψιμο κοιλιά κ κατέβηκε για πιπα με ρώτησε κ επέλεξα με σκούφο. Καλή πιπα από μέρος τής αργή κ βαθιά και να με κοίτα με τα υπέροχα ματάκια της. Τη σταματαω κ της λεω να ξαπλώσει να την περιποιηθω κ ανοίγει πόδια κ περναω πινέλο το μουνακι της αρκετά καθαρή η κορασίδα οι ρώγες της να έχουν γίνει κάγκελο κ ο πουτσος μου καταρτι.....κ να με χαϊδεύει τρυφερά στο χέρι. Τότε σηκώνομαι πάνω κ δίνω πάλι πιπα κ τη στεινω ιεραποστολικο και μπαίνω μέσα της για να βλέπω το υπέροχο βλέμμα της κ δίνω πόνο αυτή έβγαζε αναστεναγμούς κ να χαϊδεύει τα μαλλιά μου γιατι ξάπλωσα πάνω της κ μου σκάει 3 φιλιά στο στόμα όλο χαμογελο κ ναζι κ τοτε τη γυρίζω στο πισωκολιτο πλάγιο κ ανέβασα σταδιακά ρυθμό μέχρι που ήρθε το τέλος. Η κοπέλα για πρώτη φορά μαζί της μου έδειξε ότι είναι άριστη επαγγελματίας κ πολυ τρυφερή κ ταυτόχρονα καυλιαρα γυναικα από τις λίγες με 10' βαθμο σε ολα!!!!Καλά να περνάτε όλοι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Arxontas tou skotous
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
3.331
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Ημεδαπος , Επιρρεπής και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2022
Καλώς ήρθες στο Club της Βασίλισσας!
review reaction 3 review reaction 1 Wolfman42, Arxontas tou skotous
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1