Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση σήμερα για τα καλορίζικα στον καινούριο της χώρο που είναι ανακαινισμένος πεντακαθαρος με ωραία αισθητική.
Η τσατσά η ίδια ευγενική κυρία που είχε και στον προηγουμενο χώρο. Δεν την έχω δει ποτε να χτυπάει πορτα σε πελατη λόγω χρόνου. Αφού την ρώτησα εάν έχει την Εβελίνα μου απάντησε θετικά και αμέσως πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο. Πράγμα πρωτόγνωρο για την Εβελίνα αφού όσες φορές είχα πάει στον προηγούμενο χώρο της ποτε δεν πετυχα άδειο δωμάτιο. Αμέσως σκέφτηκα ότι μάλλον δεν έχουν μάθει όλοι η πελάτες της για την αλλαγή και θεώρησα χρέος μου προς σε εσάς να γράψω.
Δεν είχα γράψει στο προηγουμενο χώρο της γιατί είχαν γραφτεί τόσα πολλα για την κοπέλα που το θεώρησα ανώφελο.
Τώρα όσο αναφορά για την κοπέλα είναι vfm για μένα. Είναι ξανθιά κανονικου αναστήματος με όμορφο προσωπο και σωμα. Είναι εξονυχιστικά καθαρή και μπαίνει παντα χαμογελαστή και ευδιάθετη στο δωμάτιο με σκοπό να περάσεις καλά. Σέβεται τον πελάτη και δεν δυσανασχετεί. Δεν θα μπω σε άλλες λεπτομέρειες υπάρχουν αρκετές κριτικές και περιγραφες τις κοπελας στο Αχαρνών 85.
Η κοπέλα είναι στανταρακι για μένα. Πάω οπότε δεν θέλω να ρισκάρω. Χαλαρώνω με τον αισθησιασμό που σου προσφερει απλόχερα και φευγω παντα με χαμόγελο.
Αξίζει το κάθε ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
hambos2013
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
147
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 flinstone, Atridis, The Keeper και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2021
Από τι ώρα ξεκινάει;
14 Νοεμβρίου, 2021
Γειά σας γειά σας γειά σας
review reaction 1 ISINAS
15 Νοεμβρίου, 2021
Λογικά ξεκινάει ή 10:00 το πρωι ή 11:00. Δεν ρώτησα δυστυχώς. Εγω την πετυχα σε πρωινή βάρδια. Κατά τις 1:00 είχα παει.
review reaction 1 ANH
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3