Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (0 μέλη και 81 επισκέπτες)

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Καλησπέρα, να επιστρέψω με μια ερώτηση για τους έμπειρους.
Αν υποθέσουμε ότι μ'αρέσει κάποιο κομμάτι του 10/20ρικού αρκετά και θέλω να κάνω πρόταση/ερώτηση για Hotel για καμία ώρα με το αντίστοιχο/διαπραγματεύσιμο αντίτιμο και πρόγραμμα, σε ποιόν την κάνω ;
Στην κοπέλα απευθείας σκέφτομαι (αν δεν μιλάει Ελληνικά ή αρκετά Αγγλικά;) ή στην υπηρεσία; , μην φάμε και τίποτα φάπες από κάναν άσβερκο λόγω παρεξήγησης.
Φαντάζομαι όλο και κάποιος εδώ θα έχει εμπειρία σε κάτι τέτοιο.
Σωστή η ερώτηση. Εγώ μια φορά έκανα σε κοπέλα. Δέχθηκε δώσαμε ραντεβού σε hotel.
Με έστησε και από τότε δεν την ξαναείδα ποτέ ούτε στον οίκο.

Άτυχος δυστυχώς και χάρηκα τόσο πολύ που δέχθηκε για χοτελ.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Καλησπέρα, να επιστρέψω με μια ερώτηση για τους έμπειρους.
Αν υποθέσουμε ότι μ'αρέσει κάποιο κομμάτι του 10/20ρικού αρκετά και θέλω να κάνω πρόταση/ερώτηση για Hotel για καμία ώρα με το αντίστοιχο/διαπραγματεύσιμο αντίτιμο και πρόγραμμα, σε ποιόν την κάνω ;
Στην κοπέλα απευθείας σκέφτομαι (αν δεν μιλάει Ελληνικά ή αρκετά Αγγλικά;) ή στην υπηρεσία; , μην φάμε και τίποτα φάπες από κάναν άσβερκο λόγω παρεξήγησης.
Φαντάζομαι όλο και κάποιος εδώ θα έχει εμπειρία σε κάτι τέτοιο.
Σε μία περίπτωση δική μου, ενώ τα είχα πάρα πολύ καλά με τσατσά και κυρίως κορασίδα , πρώτα ρώτησα την οικοδέσποινα και ήταν καταφατική.
Μετά η κοπέλα η οποία το είχε πληροφορηθεί ,αμέσως μετά την πρόταση το δέχτηκε και μάλιστα σε πάρα πολύ καλή τιμή .. μάλιστα μου είχε πει ότι μόνο εσένα δίνω το τηλ... άμα θέλουμε το πιστεύουμε.
Προσπάθησε να ψήσεις την τσατσά που πρέπει να σε πάει ..
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Καλησπερα ξερουμε μεχρι τι ωρα δουλευει η Μιλένα δυδιμου 27?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.232
Κριτικές
94
Like
46.526
Πόντοι
17.311
Που είναι ο σαμπινοφραπόγαλος να 'ενημερώσει'; Έφαγε πάλι μπλόκο μετά τη δεύτερη αναφορα;
καλως το βορδελοκουλουριο φιλο μας, το παιδι το δικο μας.
τι εγινε, ξεμεινες απο 50αρικα παλι και εσκασες για φολοεισπραξη 20αρικου... παλι? :think:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.818
Πόντοι
7.046
Αν και έχει κάργα
μπουρδελο-ιερόδουλες στην Αθήνα απ ότι διαπίστωσα, μονο 3 αξίζουν ως γενικώς αποδεκτές στο σύνολο απ ότι διαβασα εκ των οποίων η μία δουλεύει όποτε θέλει (επαγγελματισμός της πλάκας) και η άλλη είναι εξαφανισμένη. Παλι καλά που υπάρχει μια δηλαδή. Παρόλα αυτά σε ευχαριστώ.
Αδερφέ η Εβε είναι κορυφαία σε όλα της. Και στον επαγγελματισμό της. Απλά από τη στιγμή που είναι κορυφή παιζει έτσι μπάλα. Χρόνια τώρα. Και στην Αχαρνών παλαιοτερα. Συχνά σταματάει για καιρό κι επίσης αλλάζει τα ωράρια της. Η πορνεια δεν είναι επάγγελμα του "40 ώρες την εβδομάδα, 24 ένσημα το μηνα'.
Η πορνεια θέλει ξεκουραση και άρτια ψυχολογία για να αποδόσει μια κοπέλα. Επίσης όταν σταματάει για καιρό μπορεί να μην είναι ότι θέλει να αραξει, υπάρχει παντα και η περίπτωση να έχει κολλήσει κάποιο δερματικο αφροδισιο ή γενικά κάποιο αφροδισιο και να κάνει αγωγή. Η Εβε είναι από τις ευσυνείδητες ιερόδουλες και προσεχει την υγιεινή της αλλά και των πελατων της. Πρέπει να τα σκεφτόμαστε όλα!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.232
Κριτικές
94
Like
46.526
Πόντοι
17.311
Αδερφέ η Εβε είναι κορυφαία σε όλα της. Και στον επαγγελματισμό της. Απλά από τη στιγμή που είναι κορυφή παιζει έτσι μπάλα. Χρόνια τώρα. Και στην Αχαρνών παλαιοτερα. Συχνά σταματάει για καιρό κι επίσης αλλάζει τα ωράρια της. Η πορνεια δεν είναι επάγγελμα του "40 ώρες την εβδομάδα, 24 ένσημα το μηνα'.
Η πορνεια θέλει ξεκουραση και άρτια ψυχολογία για να αποδόσει μια κοπέλα. Επίσης όταν σταματάει για καιρό μπορεί να μην είναι ότι θέλει να αραξει, υπάρχει παντα και η περίπτωση να έχει κολλήσει κάποιο δερματικο αφροδισιο ή γενικά κάποιο αφροδισιο και να κάνει αγωγή. Η Εβε είναι από τις ευσυνείδητες ιερόδουλες και προσεχει την υγιεινή της αλλά και των πελατων της. Πρέπει να τα σκεφτόμαστε όλα!
πρεπει να κανω ενα τεστ και σε αυτην.
απορω πως μου εχει ξεφυγει τοσο καιρο btw. μαλλον λογω πρωϊνης δουλειας υποθετω λογικα.
ριχνεις πολυ προμοσιον αρκετο καιρο και εχω κρατησει σημειωσεις.
οι αλλες 2 ειναι δοκιμασμενες εδω και χρονια και οφειλω μια κριτικη στην τζωρτζια, επιβαλλεται.
ας ελπισουμε για επιστροφη που σιγουρα το κοβω με το νεο ετος.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.232
Κριτικές
94
Like
46.526
Πόντοι
17.311
κριμα ρε παιχτη :(
εγω κοιταω στουδιοανεξαρτητες και εσυ γυρισες στα παλια λημερια.
ρε κατι αλλαξοκωλιες που εχει η ρουφιανα η ζωη εεε ? :confused:
Ή απλά σκυλοβαριεμαι του κέρατα και γράφω μαλακιες να σκοτώσω την ωρα
αστο δεν το σωζεις τωρα, οκ.
μαρια πηγες για φολοεισπραξη ?
βελτιωθηκε (και καλα λεμε τωρα) η' εχει μεινει ακομα στο ιδιο ρεπερτοριο... συντηρησης ? :think:
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.453
Πόντοι
481
Άρχοντα η Σαμπινα δεν πιανει μια στην Βασίλισσα Εβε. Ουτε σε ομορφιά ουτε σε κορμί. Το έχω ξαναπεί. Μη συγκρίνετε ανόμοια πραγματα. Η Σαμπινα εχει σαν ατου το κοριτσίστικο look που εχει. Το αθωο κορμάκι της. Και η Εβε είναι και 12+ χρόνια μεγαλυτερη, φαντάσου! Όταν η Εβε χαμογελάει είναι top model!!
Τζώρτζια, Εβε και Ρενάτα,που πλεον εχει γινει στουντιοκοριτσο, έχουν τα ιστορικοτερα κορμιά της περιοχης!! Απλά πρεπει να κάνουμε διαχωρισμους. Θέλουμε κοριτσάκια 20-25 ετων ή γυναικαρες Champions League 30 έως 40 ετών;!
Οστοσο η Σαμπινα είναι εμφανισιμη ναι και κάνει και καλο προγραμματακι, αλλά δεν την παραλληλιζουμε με ιερά τέρατα!
Η Εβε εαν δεν ειχε το πλαστικο βυζι θα μπορουσε να συγκριθει με Σαμπινα .Αλλα εγω τουλαχιστον προτιμω το φυσικο αγγιγμα.
 

vabiri(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2020
Μηνύματα
53
Like
124
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος που βρίσκεται η Βίκυ από μεγ Αλέξανδρου,22 στο όροφο, πρωί μέχρι τις 12 (πριν Κολωνού 53) γιατί πάλι έκανε μετακίνηση σε άλλο οίκο
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.818
Πόντοι
7.046
Η Εβε εαν δεν ειχε το πλαστικο βυζι θα μπορουσε να συγκριθει με Σαμπινα .Αλλα εγω τουλαχιστον προτιμω το φυσικο αγγιγμα.
Ναι αλλά θεωρώ πως είναι πολυ πιο όμορφη κι εχει πιο θυληκό σώμα.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.453
Πόντοι
481
Δυστυχώς πολλές κοπέλες λειτουργούν με αυτό το σκεπτικό, από τη δική μου πρόσφατη εμπειρία τουλάχιστον.
Παντως μαγκες οταν κατεβαινω να γαμησω νιωθω σαν καταδρομεας.Στο χερι της ειναι της πουτανας να με φτιαξει οπως πρεπει να χυσω ομορφα και να σηκωθω να φυγω .Σε αντιθετη περιπτωση οχι μονο δεν χυνω ευκολα αλλα θα την ταλαιπωρησω αφανταστα.Θα την ξεμουνιασω .Θα την γυρνοβολαω στο κρεββατι μεχρι να μετανιωσει την συμπεριφορα της .Δυνατο και ανελεητο γαμησι .Κι ας χτυπανε οι πορτες .Σε αντιθετη περιπτωση ειμαι τζεντλεμαν.
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
97
Κριτικές
17
Like
701
Πόντοι
310
Φιλε μου φαίνεται ότι τα γουστα
Γάμα τα η κατάσταση σύντροφε. Και στην Διδύμου καυσόξυλα έχει τελικά. Δεν έχω δει κάτι της προκοπής σαν πακέτο. Στο 27 τέρμα διαόλου νομίζω αυτό, δυο χοντρές έχει, μια Μιλένα και μια Τάνια. Κάνουν λένε ωραία πράγματα αν ρωτήσεις τι αλλά εγω θέλω κορμί σαν της Σαμπίνας να κάνει ωραια πράγματα. Αν είναι να τον βάζω όπου να ναι, τον παιζω καλύτερα. Είδα φωτογραφία της Σαμπίνας τώρα σε ένα σπίτι με πισίνα και μου άρεσε. Αυτή όμως θα κάνει τίποτα μέσα η θα το παίζει πιπίνι με τσιχλόφουσκα; στο 20 της οδού Διδύμου είχε μια πολύ κοντή Ελένη ενώ αν θυμάμαι καλα στο δίπατο 18 είχε μια χοντρή Κιμ και μια άλλη υπερβολικά αδύνατη που την ειδα κι έφυγα. Είδα και μια Κατερίνα με τελείως περίεργο σώμα. Τι γίνεται ρε μάγκες; στο Μεταξουργείο πάλι βρωμάει κάτουρο και χεσίδι ενώ τα στρώματα έχουν βουλιάξει στο τέρμα. Ούτε φώτα δεν έχει. Οι εργαζόμενες είναι όλες για το τσίρκο εκεί και ο μεσος ορος ηλικιας είναι 50 ετών ή μικρές και άχρηστες. Το ερώτημα είναι ένα. Αυτοί που τις έχουν στα σπίτια και δουλεύουν, θα τις πηδαγαν όλες αυτές με λεφτά; μα είμαστε σοβαροί;
Τυπε μου φαίνεται ότι τα γουστα σου είναι με υψηλά στάνταρ (δεν είναι κακό αυτό δεν το λέω και για κακό ) αλλά τα πράγματα με αυτές τις τιμές έτσι είναι για αυτό μπορείς να παίξεις σε μεγάλη ποικιλία μπάλα!! Υπάρχουν και τα στούντιο που έχουν μια χαρά υπηρεσίες υπάρχουν και τα call girls που έχει απίστευτα πατομουνα !! Ότι πληρώνεις παίρνεις αλλά ο νόμος του πρέπει να ρισκάρεις κάποια χρήματα για να δεις πως είναι και να μάθεις είναι αιώνιος σε όλα τα χόμπι!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.818
Πόντοι
7.046
πρεπει να κανω ενα τεστ και σε αυτην.
απορω πως μου εχει ξεφυγει τοσο καιρο btw. μαλλον λογω πρωϊνης δουλειας υποθετω λογικα.
ριχνεις πολυ προμοσιον αρκετο καιρο και εχω κρατησει σημειωσεις.
οι αλλες 2 ειναι δοκιμασμενες εδω και χρονια και οφειλω μια κριτικη στην τζωρτζια, επιβαλλεται.
ας ελπισουμε για επιστροφη που σιγουρα το κοβω με το νεο ετος.
Προμοσιον ποτέ δεν προκειται να κάνω! Απλά επισημαινω το 20αρικα που έχω στανταρακια. Που περναω εγώ καλά. Επίσης παντα λέω στους συναγωνιστές παντα να τσεκαρουν κριτικές! Η Εβελίνα, η Μπαρμπορα, η Σαμπινα, η Τζώρτζια είναι κοπέλες που δεν περιμενουν εμένα να τις προμοταρω. Απλά λέω φυσιολογικά πραγματα. Πάντως αμα δεν έχεις παει στην Εβελίνα χάνεις πολλούς ποντους.
Επίσης έχω γενικό σπορ. Και με call και με ελαιοτριβεία. Όπου περνάω καλά το λέω, όπου όχι παλι το λέω. Στις κριτικες μου φαίνεται εξ άλλου. Βέβαια εγώ με μια κοπέλα μπορεί να περασω χάλια και κάποιος άλλος τέλεια. Ή το ανάποδο. Κι αυτό επίσης παντα το επισημενω στους συναγωνιστές.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom