Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 330 άτομα (23 μέλη και 307 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Σαν Τζωρτζιάννα ξεκίνησε από το Μετάξι πριν δέκα χρόνια. Κολωνού 30 στον όροφο και χωρίς όλα αυτά τα τατουάζ πάνω της.
Σήμερα χρόνια πολλά για τους-τις εορτάζοντες πολύχρονοι!!!
Ναι παλιά ήταν στο μεταξι η Ντζωρτζια κ με τα χρόνια για να δούμε μήπως καταλήξει παλι μεταξι.
Μονό αυτή την φορά ή διάφορα θα ειναι ότι θα έχει όλα τα τατουαζ επάνω της....
Παντως κ στο Μεταξουργείο έχει κόψει πολύ η δουλειά, το απόλυτο χάος πολλά ειναι κλειστά κ σε αυτά τα ανοιχτά 9 στις 10 είναι σαβούρες, το κατακάθι των εκδιδομενων του ανατολικού μπλοκ.
Ανέβηκα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 κ μέσα μύριζε ο χώρος πολύ άσχημα σαν να υπάρχει πτώμα σε αποσύνθεση, έπρεπε να μπεις με εξάρτηση, στολή βατραχανθρωπου με μπουκάλα οξυγόνου μασκα κ τα σχετικά για να αναπνέεις.
Μου ελεγε ο κοινωνικοτατος κ θέλω να πιστεύω κ καλός άνθρωπος τσάτσος στο κολονού 53 απόγευμα ότι πολλές κοπέλες έφυγαν για αλλες χώρες για δουλειά ή επέστρεψαν στην πατρίδα τους επειδή εδώ δεν μπορούσαν να βγάλουν τα πάγια έξοδα.
Καλά εδώ στο λεκανοπέδιο Αττικής ειναι 5 με 5.5 εκατομμύρια άνθρωποι που πάνε να γαμησουν.....
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Στα τσιμπουκαδικα της Διδυμου επικρατει φυλλοξηρα και μουχριτσα.Το 27 κλειστο,το 22 κλειστο.Στα Φωκαιας το 17 οροφος κλειστο εκει που ηταν η Ειρηνουσκα.Μαυρο δρομο πηραμ
Σήμερα χρόνια πολλά για τους-τις εορτάζοντες πολύχρονοι!!!
Ναι παλιά ήταν στο μεταξι η Ντζωρτζια κ με τα χρόνια για να δούμε μήπως καταλήξει παλι μεταξι.
Μονό αυτή την φορά ή διάφορα θα ειναι ότι θα έχει όλα τα τατουαζ επάνω της....
Παντως κ στο Μεταξουργείο έχει κόψει πολύ η δουλειά, το απόλυτο χάος πολλά ειναι κλειστά κ σε αυτά τα ανοιχτά 9 στις 10 είναι σαβούρες, το κατακάθι των εκδιδομενων του ανατολικού μπλοκ.
Ανέβηκα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 κ μέσα μύριζε ο χώρος πολύ άσχημα σαν να υπάρχει πτώμα σε αποσύνθεση, έπρεπε να μπεις με εξάρτηση, στολή βατραχανθρωπου με μπουκάλα οξυγόνου μασκα κ τα σχετικά για να αναπνέεις.
Μου ελεγε ο κοινωνικοτατος κ θέλω να πιστεύω κ καλός άνθρωπος τσάτσος στο κολονού 53 απόγευμα ότι πολλές κοπέλες έφυγαν για αλλες χώρες για δουλειά ή επέστρεψαν στην πατρίδα τους επειδή εδώ δεν μπορούσαν να βγάλουν τα πάγια έξοδα.
Καλά εδώ στο λεκανοπέδιο Αττικής ειναι 5 με 5.5 εκατομμύρια άνθρωποι που πάνε να γαμησουν.....
Στα τσιμπουκαδικα της Διδυμου επικρατει φυλλοξηρα και μουχριτσα.Το 27 κλειστο,το 22 κλειστο.Στα Φωκαιας το 17 οροφος κλειστο εκει που ηταν η Ειρηνουσκα.Μαυρο δρομο πηραμε παλι.
Να πας στο Έλλης απόγευμα
Μια Αλεξάνδρα νομίζω ( σαν το θωρηκτό Ποτέμκιν ήταν σε μίξη κάτι από Οβελίξ ) για πολύ μερακλήδες
Και μια ξανθιά αδιάφορη
Το μετάνιωσα που δεν δοκίμασα την χοντρή αν και για να Είμαι ειλικρινής φοβήθηκα λίγο ….
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Καλησπέρα μπουρδελόκαβλοι,

Πέρασμα σήμερα στο Φωκαίας 25 όροφο με την Παολίνα ή αλλιώς Λίνα,
όπως είχε συστηθεί στον φίλο @968 όταν την πήρε πριν μερικές μέρες. Βλέπε εδώ.

Λοιπόν, είχαμε και ένα απρόοπτο στο τέλος, το οποίο θα το αφήσω για μετά,

Η Παολίνα είναι λατίνα, 23 χρονών, με καλό κορμάκι, φλατ κοιλίτσα και άσσο βυζάκι με πεταχτή όμως ρόγα.
Το κωλαράκι της είναι πεταχτό και αυτό, λίγο παραπάνω ψωμωμένο ίσως για να αποκαλέσεις όλο το σύνολο μοντελέ.
Τα μαλλιά της είναι μαύρα μακριά και ίσια και το πρόσωπο της ουδέτερο, με λίγη ακμή.
Ύψος, όχι πάνω από 1,65. Έχει και κάμποσα διάσπαρτα τατουάζ στο κορμί της.

Φορούσε μαύρα εσώρουχα ζαρτιέρες οπότε περίμενα να πάρω το μέσα δωμάτιο που έχει περισσότερο φως γιατί το δωμάτιο που είναι στο σαλόνι του ορόφου είναι θεοσκότεινο.
Αφού φρεσκαρίστηκα, μπήκε μετά από 3 λεπτά η Παολίνα, και συστηθήκαμε.
Γνωρίζει ελάχιστες λέξεις Αγγλικά, αλλά είπαμε τα βασικά, στα όρθια καθώς χαμουρευόμασταν.
Πέσανε και μερικά επιφανειακά φιλιά με λίγη γλώσσα με το καλημέρα.
Είναι αρκετά ζεστή και δεν βιάζεται καθόλου.
Την γύρισα όπως είμασταν στα όρθια, και άρχιζε να μου χουφτώνει τα παπάρια ενώ πέρναγα πινέλο το ήδη σηκωμένο καβλί μου στα κωλομέρια της.

Με δική μου πρωτοβουλία, την οδήγησα στο κρεββάτι, ενώ έπεσε και ξάπλωσε τελείως, έμεινα με τα γόνατα πάνω στην άκρη του κρεββατιού
και άρχισα να της παίζω επιφανειακά το μουνάκι ενώ εκείνη έπιανε σαν μανέτα μηχανής τον υπερκαβλωμένο πούτσο μου που κοίταγε ψηλά, από την αματσούρικη
φάση που είχε δημιουργηθεί.

Παίρνει την καπότα, και έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη και εγώ στα γόνατα, φέρνει το κεφάλι της πλάγια και μου περνάει την καπότα με το στόμα,
ξεκινώντας να με πιπώνει με πλάγια το κεφάλι της. Την έσπρωξα λίγο να τον πάρει πιο βαθιά και τον έφτασε λίγο παραπάνω από την μέση όπου πνίγηκε,
συνεχίζοντας με την κίνηση ματ, χώνεται κάτω από τα αρχίδια μου και ξεκινάει ένα καλό γλειψαρχίδι, ενώ εγώ χούφτωνα βυζάκια, κωλομαγουλάκια, μπουτάκια.

Την γυρνάω, ανάσκελα και μπάινω μέσα της, έβαλε λίγο τζελ, αλλά η αίσθηση ήταν ικανοποιητική.
Τερμάτιζα σιγά σιγά μέσα της, και την έβλεπα που σήκωνε το κεφάλι της και έκλεινε τα μάτια της λέγοντας διάφορα καβλοΙσπανικά χαμηλόφωνα.
Έπεσα πάνω της, και πέσανε αυτή τη φορά πιο βαθιά γλωσσόφιλα, ενώ συνέχιζα να την πηδάω σε εκείνη την στάση.

Δεν αλλάξαμε στάση, έχυσα βαθιά μέσα της, ενώ δεν έλεγε να μου πέσει με τίποτα, οπότε συνέχισα να την πηδάω, στα πλάγια αυτή τη φορά.
Χτύπησε η πόρτα κάποια στιγμή και μετά από μισό λεπτό μου είπε, tiempo, sorry baby...αλλά συνεχίσαμε για κανά λεπτό ακόμα.

Βγήκα σιγά σιγά από μέσα της και παρατήρησα λίγο αίμα στην καπότα, της ήρθε περίοδος. :springsmile:
Το βλέπει ξεφυσώντας ενώ ντράπηκε ταυτόχρονα. Μου είπε 2-3 φορές συγνώμη και την καθησύχασα πως όλα είναι καλά.
Την χαιρέτησα, πλύθηκα και αποχώρησα.

Συνοπτικά, εκτός από το απρόοπτο στο τέλος που είναι εντελώς ανθρώπινο, και ίσα ίσα μερικά μέλη του μπου θα κάβλωναν ακόμα παραπάνω, :rockon:
πολύ καλές υπηρεσίες, σε λατινάκι που δεν το περιμένεις. Πολύ ζεστή, χωρίς καθόλου βιασύνες.

Η φαφούτα τσατσά, όταν μπήκε ένας Πακιστανός, τον άφησε στο σαλόνι, ενώ χαλαρά θα του έδινε και δωμάτιο, αλλά την έκανε. :jerking:
Τον ίδιο Πακιστανό τον είδα ξανά στην πιάτσα της Λιοσίων λίγο αργότερα όταν επέστρεφα με το αυτοκίνητο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.787
Like
4.294
Πόντοι
456
Δε σε φοβάμαι εσένα. Είσαι αντικειμενικος. Πάντως ξαναλεω η Σαμπινα είναι αρκετά καλή στις υπηρεσίες της και δικαιολογει τη θετική φήμη της. Αλλά η θυληκότητά της Εβε είναι το κάτι άλλο. Αντικείμενο ποθου!
Η Τζώρτζια ήταν άλλη φάση, deep κλαρίνο, πολυ σφιχτο μουνι, κορμί για οσκαρ τουμπανειρος με μικρό στήθος δε αλλα απίστευτο κωλο και κορμί! Αποστειρωμένες υπηρεσίες και πεντακαθαρη φρεσκοπλυμενη πριν από κάθε πελατη. Οχι πως οι Εβε και Σαμπινα δεν είναι καθαρές. Μια χαρά είναι.
Απλά θεωρώ πως η Τζώρτζια ήταν η κορυφαία στις αποστειρωμένες υπηρεσίες.
Η Εβε έχει πιο "διευρυμένο ρεπερτόριο... ".
Ολα εκτος πρωκτικου !!! διευριμενο κατα 80% το 20% ειναι το πρωκτικο !!!!!!
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
414
Πόντοι
20
Ρε παιδιά κάπου διάβαζα τις περασμένες μέρες ότι η γνωστή ζιζελ που έχει περάσει από παντού στούντιο κάσανδρας κ ανεξάρτητη κ cg,τώρα είναι στην διδύμου νομίζω. Ποιος ξέρει λεπτομέρειες για αυτό το κορασιο παρακαλώ να με ενημερώσει.. Ευχαριστώ μύστες
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.264
Πόντοι
7.046
Φίλε αυτές που λες που είναι σε παρακαλώ να παω κι εγώ. Μου ήρθε και μήνυμα ότι με ακολουθεί μια
σαμπίνα-κίττυ. Να το πάρω ως ερωτικό κάλεσμα; θα περάσω καλά λες; ευθύνη δική μου αν πάω εννοείται.
Να πας. Είναι καλή η Σαμπινα.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Φίλε αυτές που λες που είναι σε παρακαλώ να παω κι εγώ. Μου ήρθε και μήνυμα ότι με ακολουθεί μια
σαμπίνα-κίττυ. Να το πάρω ως ερωτικό κάλεσμα; θα περάσω καλά λες; ευθύνη δική μου αν πάω εννοείται.
Δεν ξέρω αν αυτό το μέλος είναι η Σαμπίνα αλλά ακολουθεί πιστεύω όλους..
και μένα έστειλε μήνυμα :sunglasses:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.107
Κριτικές
99
Like
47.557
Πόντοι
21.511

Georgefeet1994

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
Μάγκες κάνα καλό να δουλεύει τώρα Μεταξουργείο?άμα ψήνεται κανένας για παρτουζα νωρίς όμως ας μου στείλει..λέω νωρίς πριν σχολάσει η κοπέλα μου μην πάρει πρέφα τίποτα!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.264
Πόντοι
7.046
Που είναι αυτές που έγραψες για να πάω; πιστευω οτι εκει θα βρω το νέκταρ της ηδονής και είδα κι έγραφες και για καθαριότητα. Μια χαρά μου φαίνεται ο συνδυασμός. Την καλημέρα μου σε όλους.
Σαμπινα Βέργας 7. 23:00 με 05:00

Εβελίνα Περγάμου 1. Όποτε γουστάρει εκτός από μεταμεσονύχτια βαρδια.

Τζώρτζια, ατύχησες!
 
Τελευταία τροποποίηση:

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
37
Like
5.092
Πόντοι
2.836
Ναι, κάποτε δούλευε Μετάξι.
Εγώ δεν την θυμάμαι αν και πηγαίνω απο το 1990-1οταν οι Αλβανές είχαν κατακλείσει τα ξενοδοχεία στην Σωκράτους, Αθηνάς και γύρω εκεί.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.264
Πόντοι
7.046
Διαφωνείς ότι είναι καλή η Σαμπινα αδερφέ;
Εκτός κι αν εννοείς ότι τα αποστειρωμένα προγραμματα είναι εκτός ανταγωνισμου. Έτσι παω πασο.
Πάντως για προγραμμα "όλα με καποτα" εμένα με ικανοποιεί πληρως.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.264
Πόντοι
7.046
Καλησπέρα μπουρδελόκαβλοι,

Πέρασμα σήμερα στο Φωκαίας 25 όροφο με την Παολίνα ή αλλιώς Λίνα,
όπως είχε συστηθεί στον φίλο @968 όταν την πήρε πριν μερικές μέρες. Βλέπε εδώ.

Λοιπόν, είχαμε και ένα απρόοπτο στο τέλος, το οποίο θα το αφήσω για μετά,

Η Παολίνα είναι λατίνα, 23 χρονών, με καλό κορμάκι, φλατ κοιλίτσα και άσσο βυζάκι με πεταχτή όμως ρόγα.
Το κωλαράκι της είναι πεταχτό και αυτό, λίγο παραπάνω ψωμωμένο ίσως για να αποκαλέσεις όλο το σύνολο μοντελέ.
Τα μαλλιά της είναι μαύρα μακριά και ίσια και το πρόσωπο της ουδέτερο, με λίγη ακμή.
Ύψος, όχι πάνω από 1,65. Έχει και κάμποσα διάσπαρτα τατουάζ στο κορμί της.

Φορούσε μαύρα εσώρουχα ζαρτιέρες οπότε περίμενα να πάρω το μέσα δωμάτιο που έχει περισσότερο φως γιατί το δωμάτιο που είναι στο σαλόνι του ορόφου είναι θεοσκότεινο.
Αφού φρεσκαρίστηκα, μπήκε μετά από 3 λεπτά η Παολίνα, και συστηθήκαμε.
Γνωρίζει ελάχιστες λέξεις Αγγλικά, αλλά είπαμε τα βασικά, στα όρθια καθώς χαμουρευόμασταν.
Πέσανε και μερικά επιφανειακά φιλιά με λίγη γλώσσα με το καλημέρα.
Είναι αρκετά ζεστή και δεν βιάζεται καθόλου.
Την γύρισα όπως είμασταν στα όρθια, και άρχιζε να μου χουφτώνει τα παπάρια ενώ πέρναγα πινέλο το ήδη σηκωμένο καβλί μου στα κωλομέρια της.

Με δική μου πρωτοβουλία, την οδήγησα στο κρεββάτι, ενώ έπεσε και ξάπλωσε τελείως, έμεινα με τα γόνατα πάνω στην άκρη του κρεββατιού
και άρχισα να της παίζω επιφανειακά το μουνάκι ενώ εκείνη έπιανε σαν μανέτα μηχανής τον υπερκαβλωμένο πούτσο μου που κοίταγε ψηλά, από την αματσούρικη
φάση που είχε δημιουργηθεί.

Παίρνει την καπότα, και έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη και εγώ στα γόνατα, φέρνει το κεφάλι της πλάγια και μου περνάει την καπότα με το στόμα,
ξεκινώντας να με πιπώνει με πλάγια το κεφάλι της. Την έσπρωξα λίγο να τον πάρει πιο βαθιά και τον έφτασε λίγο παραπάνω από την μέση όπου πνίγηκε,
συνεχίζοντας με την κίνηση ματ, χώνεται κάτω από τα αρχίδια μου και ξεκινάει ένα καλό γλειψαρχίδι, ενώ εγώ χούφτωνα βυζάκια, κωλομαγουλάκια, μπουτάκια.

Την γυρνάω, ανάσκελα και μπάινω μέσα της, έβαλε λίγο τζελ, αλλά η αίσθηση ήταν ικανοποιητική.
Τερμάτιζα σιγά σιγά μέσα της, και την έβλεπα που σήκωνε το κεφάλι της και έκλεινε τα μάτια της λέγοντας διάφορα καβλοΙσπανικά χαμηλόφωνα.
Έπεσα πάνω της, και πέσανε αυτή τη φορά πιο βαθιά γλωσσόφιλα, ενώ συνέχιζα να την πηδάω σε εκείνη την στάση.

Δεν αλλάξαμε στάση, έχυσα βαθιά μέσα της, ενώ δεν έλεγε να μου πέσει με τίποτα, οπότε συνέχισα να την πηδάω, στα πλάγια αυτή τη φορά.
Χτύπησε η πόρτα κάποια στιγμή και μετά από μισό λεπτό μου είπε, tiempo, sorry baby...αλλά συνεχίσαμε για κανά λεπτό ακόμα.

Βγήκα σιγά σιγά από μέσα της και παρατήρησα λίγο αίμα στην καπότα, της ήρθε περίοδος. :springsmile:
Το βλέπει ξεφυσώντας ενώ ντράπηκε ταυτόχρονα. Μου είπε 2-3 φορές συγνώμη και την καθησύχασα πως όλα είναι καλά.
Την χαιρέτησα, πλύθηκα και αποχώρησα.

Συνοπτικά, εκτός από το απρόοπτο στο τέλος που είναι εντελώς ανθρώπινο, και ίσα ίσα μερικά μέλη του μπου θα κάβλωναν ακόμα παραπάνω, :rockon:
πολύ καλές υπηρεσίες, σε λατινάκι που δεν το περιμένεις. Πολύ ζεστή, χωρίς καθόλου βιασύνες.

Η φαφούτα τσατσά, όταν μπήκε ένας Πακιστανός, τον άφησε στο σαλόνι, ενώ χαλαρά θα του έδινε και δωμάτιο, αλλά την έκανε. :jerking:
Τον ίδιο Πακιστανό τον είδα ξανά στην πιάτσα της Λιοσίων λίγο αργότερα όταν επέστρεφα με το αυτοκίνητο.
Ρε κουφάλα μέχρι και Ρωσσους πριν την ώρα τους φέρνεις!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.241
Πόντοι
17.885
Διαφωνείς ότι είναι καλή η Σαμπινα αδερφέ;
Εκτός κι αν εννοείς ότι τα αποστειρωμένα προγραμματα είναι εκτός ανταγωνισμου. Έτσι παω πασο.
Πάντως για προγραμμα "όλα με καποτα" εμένα με ικανοποιεί πληρως.
το "ολα με καποτα" περιλαμβάνει και κώλο?
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Καλησπέρα μπουρδελόκαβλοι,

Πέρασμα σήμερα στο Φωκαίας 25 όροφο με την Παολίνα ή αλλιώς Λίνα,
όπως είχε συστηθεί στον φίλο @968 όταν την πήρε πριν μερικές μέρες. Βλέπε εδώ.

Λοιπόν, είχαμε και ένα απρόοπτο στο τέλος, το οποίο θα το αφήσω για μετά,

Η Παολίνα είναι λατίνα, 23 χρονών, με καλό κορμάκι, φλατ κοιλίτσα και άσσο βυζάκι με πεταχτή όμως ρόγα.
Το κωλαράκι της είναι πεταχτό και αυτό, λίγο παραπάνω ψωμωμένο ίσως για να αποκαλέσεις όλο το σύνολο μοντελέ.
Τα μαλλιά της είναι μαύρα μακριά και ίσια και το πρόσωπο της ουδέτερο, με λίγη ακμή.
Ύψος, όχι πάνω από 1,65. Έχει και κάμποσα διάσπαρτα τατουάζ στο κορμί της.

Φορούσε μαύρα εσώρουχα ζαρτιέρες οπότε περίμενα να πάρω το μέσα δωμάτιο που έχει περισσότερο φως γιατί το δωμάτιο που είναι στο σαλόνι του ορόφου είναι θεοσκότεινο.
Αφού φρεσκαρίστηκα, μπήκε μετά από 3 λεπτά η Παολίνα, και συστηθήκαμε.
Γνωρίζει ελάχιστες λέξεις Αγγλικά, αλλά είπαμε τα βασικά, στα όρθια καθώς χαμουρευόμασταν.
Πέσανε και μερικά επιφανειακά φιλιά με λίγη γλώσσα με το καλημέρα.
Είναι αρκετά ζεστή και δεν βιάζεται καθόλου.
Την γύρισα όπως είμασταν στα όρθια, και άρχιζε να μου χουφτώνει τα παπάρια ενώ πέρναγα πινέλο το ήδη σηκωμένο καβλί μου στα κωλομέρια της.

Με δική μου πρωτοβουλία, την οδήγησα στο κρεββάτι, ενώ έπεσε και ξάπλωσε τελείως, έμεινα με τα γόνατα πάνω στην άκρη του κρεββατιού
και άρχισα να της παίζω επιφανειακά το μουνάκι ενώ εκείνη έπιανε σαν μανέτα μηχανής τον υπερκαβλωμένο πούτσο μου που κοίταγε ψηλά, από την αματσούρικη
φάση που είχε δημιουργηθεί.

Παίρνει την καπότα, και έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη και εγώ στα γόνατα, φέρνει το κεφάλι της πλάγια και μου περνάει την καπότα με το στόμα,
ξεκινώντας να με πιπώνει με πλάγια το κεφάλι της. Την έσπρωξα λίγο να τον πάρει πιο βαθιά και τον έφτασε λίγο παραπάνω από την μέση όπου πνίγηκε,
συνεχίζοντας με την κίνηση ματ, χώνεται κάτω από τα αρχίδια μου και ξεκινάει ένα καλό γλειψαρχίδι, ενώ εγώ χούφτωνα βυζάκια, κωλομαγουλάκια, μπουτάκια.

Την γυρνάω, ανάσκελα και μπάινω μέσα της, έβαλε λίγο τζελ, αλλά η αίσθηση ήταν ικανοποιητική.
Τερμάτιζα σιγά σιγά μέσα της, και την έβλεπα που σήκωνε το κεφάλι της και έκλεινε τα μάτια της λέγοντας διάφορα καβλοΙσπανικά χαμηλόφωνα.
Έπεσα πάνω της, και πέσανε αυτή τη φορά πιο βαθιά γλωσσόφιλα, ενώ συνέχιζα να την πηδάω σε εκείνη την στάση.

Δεν αλλάξαμε στάση, έχυσα βαθιά μέσα της, ενώ δεν έλεγε να μου πέσει με τίποτα, οπότε συνέχισα να την πηδάω, στα πλάγια αυτή τη φορά.
Χτύπησε η πόρτα κάποια στιγμή και μετά από μισό λεπτό μου είπε, tiempo, sorry baby...αλλά συνεχίσαμε για κανά λεπτό ακόμα.

Βγήκα σιγά σιγά από μέσα της και παρατήρησα λίγο αίμα στην καπότα, της ήρθε περίοδος. :springsmile:
Το βλέπει ξεφυσώντας ενώ ντράπηκε ταυτόχρονα. Μου είπε 2-3 φορές συγνώμη και την καθησύχασα πως όλα είναι καλά.
Την χαιρέτησα, πλύθηκα και αποχώρησα.

Συνοπτικά, εκτός από το απρόοπτο στο τέλος που είναι εντελώς ανθρώπινο, και ίσα ίσα μερικά μέλη του μπου θα κάβλωναν ακόμα παραπάνω, :rockon:
πολύ καλές υπηρεσίες, σε λατινάκι που δεν το περιμένεις. Πολύ ζεστή, χωρίς καθόλου βιασύνες.

Η φαφούτα τσατσά, όταν μπήκε ένας Πακιστανός, τον άφησε στο σαλόνι, ενώ χαλαρά θα του έδινε και δωμάτιο, αλλά την έκανε. :jerking:
Τον ίδιο Πακιστανό τον είδα ξανά στην πιάτσα της Λιοσίων λίγο αργότερα όταν επέστρεφα με το αυτοκίνητο.
Και εκεί που ρουφαγα το τσαγάκι μου και ήμουν αραχτός και άκουγα τα χριστουγενιατικα τραγουδάκια και γινόταν το μάτι μου λιμνοθάλασσα... Διαβάζω, την ανάρτηση σου...
Ήρθε στο μωράκι περιοδος όταν την γαμούσες? Με καύλωσες άσχημα παλικάρι μου.
Μόνο ίσως το άλλο βρωμερό μέλος Dmtrsxxx, θα με καταλάβει...
Θα τις κολαγα ένα πενηντάρικο φτυστο, πανυγηριοτηκο, στο κούτελο και θα τις καρφωνα την γλώσσα μου στην μήτρα της!
Χάνονται τέτοιες ευκαιρίες μωρέ!?!?
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
Ποια να πάρω στα 73αρια της Λιοσίων που να είναι καλή εμφανισιακά και όχι εντελώς φόλα μέσα;
 

Georgefeet1994

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
Διαφωνείς ότι είναι καλή η Σαμπινα αδερφέ;
Εκτός κι αν εννοείς ότι τα αποστειρωμένα προγραμματα είναι εκτός ανταγωνισμου. Έτσι παω πασο.
Πάντως για προγραμμα "όλα με καποτα" εμένα με ικανοποιεί πληρως.
Όλα με καποτα εμένα Δεν μαρεσει
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
508
Κριτικές
13
Like
4.728
Πόντοι
736
Καλησπέρα, να επιστρέψω με μια ερώτηση για τους έμπειρους.
Αν υποθέσουμε ότι μ'αρέσει κάποιο κομμάτι του 10/20ρικού αρκετά και θέλω να κάνω πρόταση/ερώτηση για Hotel για καμία ώρα με το αντίστοιχο/διαπραγματεύσιμο αντίτιμο και πρόγραμμα, σε ποιόν την κάνω ;
Στην κοπέλα απευθείας σκέφτομαι (αν δεν μιλάει Ελληνικά ή αρκετά Αγγλικά;) ή στην υπηρεσία; , μην φάμε και τίποτα φάπες από κάναν άσβερκο λόγω παρεξήγησης.
Φαντάζομαι όλο και κάποιος εδώ θα έχει εμπειρία σε κάτι τέτοιο.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Καλησπέρα, να επιστρέψω με μια ερώτηση για τους έμπειρους.
Αν υποθέσουμε ότι μ'αρέσει κάποιο κομμάτι του 10/20ρικού αρκετά και θέλω να κάνω πρόταση/ερώτηση για Hotel για καμία ώρα με το αντίστοιχο/διαπραγματεύσιμο αντίτιμο και πρόγραμμα, σε ποιόν την κάνω ;
Στην κοπέλα απευθείας σκέφτομαι (αν δεν μιλάει Ελληνικά ή αρκετά Αγγλικά;) ή στην υπηρεσία; , μην φάμε και τίποτα φάπες από κάναν άσβερκο λόγω παρεξήγησης.
Φαντάζομαι όλο και κάποιος εδώ θα έχει εμπειρία σε κάτι τέτοιο.
Σωστή η ερώτηση. Εγώ μια φορά έκανα σε κοπέλα. Δέχθηκε δώσαμε ραντεβού σε hotel.
Με έστησε και από τότε δεν την ξαναείδα ποτέ ούτε στον οίκο.

Άτυχος δυστυχώς και χάρηκα τόσο πολύ που δέχθηκε για χοτελ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom